English Home Havlu Modelleri

0
645

#Yazı İçeriği

Klasik İngiliz tarzının ötesinde country detayların desteklendiği ürün gamı ile english home havlu modelleri müşterilerin oldukça ilgisini çekmektedir.

Özellikle havlu kategorisinde English Home plaj havlusu, yüz havlusu, banyo havlusu, ayak havlusu dikkati çeken ürünler arasında yer almaktadır.

English Home ayak havlusu

blank
English Home mor ayak havlusu

Ayak havlularının en önemli özelliği hızlı su emebilme kabiliyetine sahip olmasıdır. English home havlu modelleri arasındaki ayak havluları farklı kalite ve özellikleri ile her müşteriye hitap etmeyi hedeflemektedir.

blank
English Home ayak havlusu

Houndstooth ipliğinden üretilmiş ayak havlusundan jakarlı ayak havlusunda kadar birçok farklı ürünü bulmanız mümkün.

blank
English Home ayak havlusu modelleri

Ayak havlusu desenleri çok fazla alternatif içermiyor. 2-3 çeşit desenin yar aldığı havlularda farklı renkleri tercih etmek mümkündür. Fiyatları 13 TL ile 40 TL arasında değişmektedir.

English Home yüz havlusu

blank
English Home yüz havlusu

Yüz havlularında yumuşaklık ve kalite önemlidir. English home yüz havlularında sadece kullanılan malzeme değil aynı zamanda desen de fiyatı belirleyici olmaktadır.

blank
English Home yüz havluları

Nakışlı, düz, fırfırlı modelleri ile hem günlük olarak hem de misafir için rahatlıkla kullanacağınız bu havluların çok fazla renk alternatifine de sahip olduğunu belirtmek isteriz.

blank
English Home yüz havlusu fiyatları

50×80, 50×90, 50×76 ebatlara sahip havlularda bambudan üretilen modelleri de bulmak mümkün. Bambu havlu modelleri %60 bambu ve %40 pamuktan üretilmektedir.

blank
English Home yüz havlusu

7 TL’den başlayan fiyatlar 40 TL’ye kadar çıkmaktadır. İndirim sezonunu yakalarsanız daha uygun fiyatlarla yüz havlusu sahibi olabilirsiniz.

English Home banyo havlusu

blank
English Home banyo havlusu

Banyo havlusunda standart olarak iki ebat vardır: 100×150 ve 70×140. Bu ebatlardan büyük olanlar genellikle daha pahalıdır. %100 pamuk ya da bambu ile pamuk karışımı üretimleri sayesinde sıvı emme kapasiteleri oldukça yüksektir.

blank
English Home banyo havlu modelleri

English home havlu modelleri içinde fiyat aralığı çok fazla değişmeyen banyo havlularına sahip olmak için 24 TL ile 32 TL arasında değişen miktarlarda ödeme yapmanız gerekiyor.

Daha önce kaleme aldığım English Home yatak örtüsü örnekleri için yazımı okuyabilirsiniz.

English Home plaj havlusu

blank
English Home plaj havlusu modelleri

English home havlu modelleri arasında tek tip fiyat uygulanan havlu modeli plaj havlularıdır. Bu havlular jakarlı olarak üretilmektedir.

blank
English Home plaj havlusu modelleri

Normal fiyatının 40 TL olduğu plaj havlularındaki indirim sayesinde 20 TL’ye bu ürünlerden satın alabilirsiniz.

blank
English Home plaj havlu modelleri

Pembe, mavi, turkuaz, koral, fuşya ve kırmızı renklerin olduğu plaj havluları genellikle 80×150 cm lik bir ölçü ile satışa sunulmaktadır.

Bu yazımda sizlere English Home havlu modelleri ve özelliklerini tanıttım. Daha önce yazmış olduğum English Home kırlent modelleri yazımı da okumanızı öneriyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here