En İyi Döşemelik Kumaş Markaları 2024

En iyi döşemelik kumaş markaları için birçok alternatif mevcut. Kullanışlı döşemelik kumaş markaları ve tavsiyelerini sizler için araştırdık.

Döşemelik kumaş; örgü ya da dokuma olan koltuklarda kullanılan koruyucu kumaştır diyebiliriz. Koltuğun gözle görülür kısmını yani tüm dış çevresini sarmalar. Bu nedenle de döşemelik kumaş ne kadar kaliteli ve kullanışlı ise koltuğunuzun ömrü o kadar uzun, görünüşü o kadar estetik olacaktır. En iyi döşemelik kumaş markaları için seçenek çok olsa sizlere en ideal olan markalar hakkında bilgiler sunmak istedik.

Piyasada birçok döşemelik kumaş markaları faaliyet gösteriyor. Eğer döşemelik kumaş araştırması yapıyorsanız mutlaka bu markaların koltuk kumaşları kataloğu üzerinden de araştırmalar yapmalısınız. Şimdilerde revaçta olan leke tutmayan koltuk kumaşları ile ilgili bilmeniz gerekenleri bu yazımda anlattım.

En iyi Döşemelik Kumaş Markaları Listesi

En iyi döşemelik kumaş markaları konusunda piyasada çok farklı markalara yönelik söylemler olsa da özellikle birkaç markada kaliteden ödün verilmeden üretilen, uzun süre kullanım ömrü olan ve kesinlikle deforme olmayan döşemelik kumaşlar bulabilirsiniz. En iyi döşemelik kumaş markaları aynı zamanda kullanışlı kumaş markaları olmaktadır. Bu markalar en iyi döşemelik kumaş üretiminde başarıya ve en önemlisi de kaliteye ulaşmış markalar arasında yer almaktadır.

Persan

En İyi Döşemelik Kumaş Markaları 2024
Persan döşemelik kumaş markası

Persan, uzun yıllar boyunca ticaret sektöründe farklı model ve çeşitlerde döşemelik kumaş üreten firma olarak karşınıza çıkıyor. Dantel, kesme, empirme, nakış, yakma, dokuma, jakar ve örme başta olmak üzere sayısız kumaşa çeşit yelpazesinde yer veren çeşitli markadır. Döşemelik kumaş markası olarak bir numara olan Persan, aynı zamanda perdelik kumaşlarda da kaliteden asla ödün vermemektedir.

İlginizi Çekebilir: Döşemelik kumaş çeşitleri ile ilgili daha önce yazdığım içerikten farklı modellere göz atabilirsiniz.

Modoko

En İyi Döşemelik Kumaş Markaları 2024
Modoko döşemelik kumaş markası

1969 yılında piyasada kendisini gösteren Modoko markası, kısa sürede sektörde kendisini tanıtan, başarılı ve kaliteden ödün vermeyen döşemelik kumaş markasıdır.

En iyi döşemelik kumaş markaları listesinin ilk sıralarında yerini alan Modoko, döşemelik kumaşlarda gösterdiği prestiji ve kaliteyi aynı düzeyde perdelik kumaşlarda ve kombin çalışmalarında da göstermektedir. Bu vizyonu ile sektörde en iyi markalar arasında yerini almaktadır.

İlginizi Çekebilir: Leke tutmayan koltuk kumaşları için bağlantıya tıklayınız.

Vivense

En İyi Döşemelik Kumaş Markaları 2024
Vivense döşemelik kumaş markası

Son dönemlerde gerek mobilyaları gerekse diğer ev tekstili ürünleri ile adından çokça söz ettiren Vivense markası, döşemelik kumaşlarının kalitesi ile de farkını ortaya koymaktadır.

Döşemelik kumaşların yanı sıra Vivense markasının imzasının altında perdelik kumaşların da bulunduğu geniş bir ürün yelpazesi vardır. Koltuk döşemesi kumaş seçimi nasıl olmalı bağlantısına tıklayarak koltuk kumaşı seçimi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Taç

En İyi Döşemelik Kumaş Markaları 2024
Taç döşemelik kumaş markası

Ev tekstilinde Taç markası uzun yıllar boyunca bilinen, geniş ürün yelpazesine sahip olan ve kaliteli ev tekstili ürünleri ile oldukça da sevilen bir markadır. Taç markasında döşemelik kumaşlar da oldukça kaliteli ve iyi ürünler olmaktadır. Taç markasının döşemelik kumaşlarını uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Brillant

En İyi Döşemelik Kumaş Markaları 2024
Brillant döşemelik kumaş markası

Geniş ürün çeşitliliği içinde döşemelik kumaş modelleri de olan ve sevilen bir markadır. Brillant döşemelik kumaş modelleri içerisinde düz renklerde ve desenli modellerde yüzlerce farklı çeşit bulabilirsiniz.

İster Taç marka isterseniz de Brillant marka seçin koltuk döşeme kumaş kombini doğru bir şekilde yapamadığınızda istenilen uyumu yakalayamazsınız. Piyasada ismi duyulmamış birçok marka söz konusu.

Yorum yapın