En iyi Döşemelik Kumaş Markaları için +3 Fikir


Döşemelik kumaş; örgü ya da dokuma olan koltuklarda kullanılan koruyucu kumaştır diyebiliriz. Koltuğun gözle görülür kısmını yani tüm dış çevresini sarmalar. Bu nedenle de döşemelik kumaş ne kadar kaliteli ve kullanışlı ise koltuğunuzun ömrü o kadar uzun, görünüşü o kadar estetik olacaktır. En iyi döşemelik kumaş markaları için seçenek çok olsa sizlere en ideal olan markalar hakkında bilgiler sunmak istedik.


Piyasada birçok döşemelik kumaş markaları faaliyet gösteriyor. Eğer döşemelik kumaş araştırması yapıyorsanız mutlaka bu markaların koltuk kumaşları kataloğu üzerinden de araştırmalar yapmalısınız. Şimdilerde revaçta olan leke tutmayan koltuk kumaşları ile ilgili bilmeniz gerekenleri bu yazımda anlattım.

İlginizi Çekebilir: Leke tutmayan koltuk kumaşları için bağlantıya tıklayınız.


En iyi döşemelik kumaş markaları aynı zamanda kullanışlı kumaş markaları olmaktadır. Bu markalar en iyi döşemelik kumaş üretiminde başarıya ve en önemlisi de kaliteye ulaşmış markalar arasında yer almaktadır.

1.Persan Döşemelik Kumaş Markası

En iyi Döşemelik Kumaş Markaları için +3 Fikir
Persan döşemelik kumaş markası

Persan, uzun yıllar boyunca ticaret sektöründe farklı model ve çeşitlerde döşemelik kumaş üreten firma olarak karşınıza çıkıyor. Dantel, kesme, empirme, nakış, yakma, dokuma, jakar ve örme başta olmak üzere sayısız kumaşa çeşit yelpazesinde yer veren çeşitli markadır.


Döşemelik kumaş markası olarak bir numara olan Persan, aynı zamanda perdelik kumaşlarda da kaliteden asla ödün vermemektedir.

İlginizi Çekebilir: Döşemelik kumaş çeşitleri ile ilgili daha önce yazdığım içerikten farklı modellere göz atabilirsiniz.


2.Modoko Döşemelik Kumaş Markası

En iyi Döşemelik Kumaş Markaları için +3 Fikir
Modoko döşemelik kumaş markası

1969 yılında piyasada kendisini gösteren Modoko markası, kısa sürede sektörde kendisini tanıtan, başarılı ve kaliteden ödün vermeyen döşemelik kumaş markasıdır.

En iyi döşemelik kumaş markaları listesinin ilk sıralarında yerini alan Modoko, döşemelik kumaşlarda gösterdiği prestiji ve kaliteyi aynı düzeyde perdelik kumaşlarda ve kombin çalışmalarında da göstermektedir. Bu vizyonu ile sektörde en iyi markalar arasında yerini almaktadır.


3.Vivense Döşemelik Kumaş Markası

En iyi Döşemelik Kumaş Markaları için +3 Fikir
Vivense döşemelik kumaş markası

Son dönemlerde gerek mobilyaları gerekse diğer ev tekstili ürünleri ile adından çokça söz ettiren Vivense markası, döşemelik kumaşlarının kalitesi ile de farkını ortaya koymaktadır.

Döşemelik kumaşların yanı sıra Vivense markasının imzasının altında perdelik kumaşların da bulunduğu geniş bir ürün yelpazesi vardır. Koltuk döşemesi kumaş seçimi nasıl olmalı bağlantısına tıklayarak koltuk kumaşı seçimi hakkında bilgi alabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir: Koltuk döşemesi kumaş seçimi nasıl olmalı?

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x