Hakkımızda

Alperen DERNEK

Alperen DERNEK, 2000’li yılların başında anne ve babasının eve bilgisayar almasıyla bilgisayar ile tanışmıştır. 2008’den itibaren internet âleminde çeşitli web projeleri üretmiş ve kendini sürekli geliştirmiş bir blog yazarıdır.

Yazar, 89’da Nasrettin Hoca’nın memleketi Akşehir’de doğmuş, ilköğrenimi ve liseyi burada tamamlamıştır. Üniversite eğitimini, Ankara Gazi Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği bölümünde almıştır. Tokat’ta Türkçe öğretmenliği yapan yazar, evli ve bir çocuk babasıdır.

Ev dekorasyonu ve kendin yap projeleri yazarımızın en önemli hobisidir. Bu hobisini 2014 Nisan’da kurduğu Ev Dekorasyon Fikirleri sitesi olan Dekordiyon.com ile pekiştirmiştir.

Her gün dergilerden araştırma yapan, sosyal medyayı sürekli takip eden yazar, incelediği yabancı sitelerden edindiği bilgi ve tecrübeleri sizlerle paylaşmaktadır.

Büyük emeklerle kurduğu Dekordiyon.com sitesi, bugün yüzlerce insanın ziyaret ettiği ve fikir alışverişinde bulunduğu bir ev dekorasyon fikirleri platformu haline gelmiştir.

Mobilya ve dekorasyon alanında çalıştığımız firmalar için referanslarımız sayfasını ziyaret edebilir, sunduğumuz hizmetlere reklam sayfasına tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Hemen iletişime geçmek için tıklayın.

Bu başarısını yazarımız şu sözle özetlemektedir:

‘‘Tarlanın yirmi yerini birer metre kazarak su bulamazsınız. Onun yerine tarlanın bir yerini yirmi metre kazmalısınız.’’(Anonim)

Dekordiyon.com’u bugünlere taşımamda destek olan tüm ziyaretçilerime ve her gün maddi-manevi desteğini esirgemeyen eşime çok teşekkür ederim.

Saygı ve sevgilerimle…