perde siparişi

En İyi Yatak Markaları Listesi 2021 Rehberi(Detaylı)Günün yorgunluğunu en iyi şekilde attığımız, en özel anlarımızın tek şahidi olan yatak odaları için hem kullanışlı hem de şık bir yatağa sahip olmak herkesin hakkıdır. Düşünün, oldukça yorucu bir tempo ile geçen önemli bir toplantı atlattınız, bir an önce evinizin yolunu tutup, yatağınıza uzanmak ve öylece uykuya dalmak istersiniz. Bunun için ise sağlıklı ve doğru bir yatağa sahip olmanız önem arz eder. 2021 dünyanın en iyi yatak markaları hakkında ne kadar bilgiye sahipsiniz? Aldığınız yatak size ne kadar konforlu bir uyku sağlıyor? Uyandığınızda yeniden doğmuş gibi mi? Yoksa sırtınızda tonlarca yük taşımış gibi mi uyanıyorsunuz? Tüm bu sorularınıza cevap olabilecek olan en iyi yatak hangisi sorusuna da yanıtlar bulabileceğiniz yatak önerileri ile karşınızdayız. Yazımızın devamında tüm detayları ile bilgi sahibi olacağınız markaları tanımış olacağınıza emin olabilirsiniz.En iyi yatak hangisi yorumlarına geçmeden evvel aşağıdaki videoda kaliteli yatak markaları arasından yatak seçimini nasıl yapmanız gerektiğini anlatıyor. İzlemenizi öneririm.

İlginizi Çekebilir: Daha önce rahat yatak tavsiyesi konusunda fikir verdiğimiz içeriğine mutlaka bir göz atmanızı öneririm.

Not: Yatak markaları listesi yatakların kalitesine göre sıralanmamıştır.1.Morpho Sleep

Morpho sleep
Morpho sleep

Türkiye nin önde gelen bir perakende zincirinin uyku ürünleri konusunda ki köklü markası olan  Morpho Sleep “Sizin için uyku çalışıyoruz” sloganı ile hayatımıza girdi ve kısa sürede ülkemizin markası haline geldi. 

Bu başarısının arkasında yenilikçi vizyonunun yanı sıra Avrupanın kendini ıspatlamış yatak üreticilerini örnek alması bulunuyor. Kalitesi, teknolojisi ve ürün çeşitliliğiyle müşterilerine özenle reçetelenmiş 3 farklı visco yatak modeli ve yenilikçi uyku ürünleri sunuyor.

Morpho Sleep özenle hazırlanmış web sitesinde “Sertifikalarımız” sayfasında açıkça yayınladığı sertifikalar ile kullandığı hammaddelerin sertifikalarını ziyaretçilerine sunmakta. Solvent bazlı uygulamalardan kaçınmasıyla sadece iyi değil aynı zamanda sağlıklı bir uyku vaat ediyor.Üretim ve teslimat aşamalarının tamamı titizlikle ve alanında uzman çalışanlar ile yürütüldüğü için %100 müşteri memnuniyeti odaklılık Morpho Sleep için temel bir misyon. Koşulsuz 100 gün deneme süresi ile müşterilerine eşsiz bir ayrıcalık sunan marka; visco yatak, visco yastık ve bebek yatağı gibi ürünlerine ne kadar güvendiğini ispatlamaya hazır. 

Tüm Türkiye’ye ücretsiz teslimat ve İstanbul içi 24 saatte yatak teslimatı yapabilen bir lojistik ağına sahip olmak sıradan bir yatak markası için lüks iken Morpho Sleep’in olmazsa olmazlarından. 

Morpho Sleep tüm bunları sağlarken uykunun insan hayatında ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu belirterek, daima önceliklerinin insan hayatı ile birlikte kalite uyku olduğunun altını çiziyor. Sektördeki talepleri ve teknolojileri çok yakından takip ederek, kendinden söz ettiriyor.
Morpho Sleep markasının visco yatak, bebek yatağı, visco yastık ve diğer tüm ürünlerine, online olarak markanın web sitesinden (https://morphosleep.com) sahip olabilirsiniz.

Morpho Sleep markasının sitesinden online yatak siparişi verebilirsiniz.

Web sitesi: www.morphosleep.com

2.Bellona

Bellona yatak
Bellona yatak

1957 Yılından günümüze uzanan bir başarı hikayesinden bahsetmek doğru olacaktır. En iyi markası hangisi? Denildiğinde belki de bir çok kişinin ağzından bu markayı duymanız mümkün olmaktadır. Her geçen gün yeni bir modeli ile müşterisinin karşısına çıkan oldukça başarılı bir markanın ürünlerini kullananların büyük bir bölümü memnunniyetlerini dile getirmekten çekinmemektedir. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi hayatı oldukça yoğun ve yorucu geçen kişilere yönelik olarak tasarlanmış olan Bioenergy Active Yatak modelinde yer alan kumaş yapısında mineraller bulunması titreşim enerjisi yayması sebebi ile yatağınızdan stresiniz bitmiş, yeniden doğmuş gibi uyanabileceğinize emin olabilirsiniz. Bir çok yatak mağazasında farklı fiyatlar ile satışı yapılan bu ürünün mağaza fiyatı 160/200 ölçülerinde çift kişilik bir yatak için 1.566 TL.

MUTLAKA OKUYUN:  Stor Perde Özellikleri ve Kullanım Alanları

Bellona markasının sitesinden online yatak siparişi verebilirsiniz.

Web sitesi:  https://www.bellona.com.tr/yatak-ve-baza/yataklar

3.Hibboux

Hibboux yatak
Hibboux yatak

Çok da yabancı olunmayan Yataş markasının ikinci nesli yepyeni tasarımlarla farklı bir marka oluşturduklarında sonuçların bu kadar şaşırtıcı olacağından belki de kendileri bile emin değildi. Ancak Hibboux yatak çeşitleri sayesinde milyonlarca mutlu müşteri oluşturmayı başardılar. Şimdilerde birçok kişinin en kaliteli yatak markaları arasında gördüğü bu markanın öyle bir yatağı var ki satın alanların yorumlarına da kolaylıkla erişebileceğiniz web sitesinden tüm detaylarına ulaşabilirsiniz. Ancak, aramızda kalması için size bir kaç önemli özelliğini ve fiyatını söylememizi istersiniz diye düşünüyorum. Fiyatı sadece 2.909 TL olan yatak ölçüleri 160/200 olup, vücudunuzun şeklini alan yay sistemi sayesinde yorgunluğunuzdan eser bırakmayacak oldukça yüksek bir kaliteye sahiptir. İşte bu dört mevsim güvenle kullanılacak yatağın adı Botanic Hybrid Yatak. Kaliteli bir uyku için diyorsanız en kısa sürede web sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

Hibboux markasının sitesinden online yatak siparişi verebilirsiniz.

Web sitesi: https://tr.hibboux.com/collections/yataklar

4.Yataş

Yataş Bedding
Yataş Bedding

“Yataşşşş şşşşş” sloganını hatırlamayanınız yoktur. Bu sloganla birlikte oldukça kaliteli uykular hediye eden markanın DHT Multi Tam Ortapedik ismini size duyurmak istiyorum. En iyi ortopedik yatak hangisi? Denildiğinde bile markanın rahatlıkla cevap verebileceği bir tür yatak olup, satış fiyatı ise 160/200 ölçülerinde bir yatak için sadece 997 TL olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yataş markasının sitesinden online yatak siparişi verebilirsiniz.

Web sitesi: https://www.yatasbedding.com.tr/yataklar

5.İstikbal

İyi bir uyku sizin için ne ifade ediyor diye sorsak aklınıza gelen ilk şey rahat bir yatak olur. Çünkü iyi bir yatak demek hayatın temposuna meydan okuyacağınız güç demektir. İşte İstikbal markası her ne kadar mobilya markası olsa da yatak konusunda da kendisini ispat etmiş mükemmel bir marka!

Yılların verdiği bilgi birikimi ile en kaliteli ve en iyi yatak modellerini üretmeyi başaran İstikbal, iddialı yatak markaları arasında yerini almaktadır. Müşterilerine premium, expert, smart ana kategorilerinde yataklar üreten firmanın detaylarına sitesinden ulaşabilirsiniz.

İstikbal markasının sitesinden online yatak siparişi verebilirsiniz.

Web sitesi: https://www.istikbal.com.tr/yatak-ve-baza/yataklar

6.Yatsan

Tüm dünyaya açılmış olan Yatsan markası mesleğe 45 yıldır güvenle bağlı kalmanın ödülünü yine siz değerli müşterileri ile buluşturma kararını almış ve yepyeni ve oldukça konforlu bir yatak geliştirmiştir. Mağaza satış fiyatı 160/200 ölçülerinde olan Yatsan Anniversary 1974 yatak fiyatı 3.945 TL dir. Aloe Vera yatak kumaşına sahip olan bu ürün sayesinde yorgun ve uykulu bir beden ile yataktan kalmayacağınıza emin olabilirsiniz. Diğer yatak modelleri için web sitesini ziyaret edebilir, bu doğrultuda karar verebilirsiniz.

Yatsan markasının sitesinden online yatak siparişi verebilirsiniz.

Web sitesi: https://yatsan.com/d/yataklar

7.Visco Love

Yatağım yüksek olmalı, vücut ısısına duyarlı olsun diyorsanız, Visco Love tarafından geliştirilmiş olan Duotech Hybrid Yatak tam size göre. Çift taraflı kullanım avantajı sağlayan en iyi yatak markası listesi arasında adından sıkça söz ettiren bu ürünle henüz tanışmadıysanız acele edin. Mağaza satış fiyatı 160/200 ölçüleri için 3,841 TL olup, diğer ölçüler için web sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

MUTLAKA OKUYUN:  English Home Havlu Modelleri ve Fiyatları 2021

Yatsan markasının sitesinden online yatak siparişi verebilirsiniz.

Web sitesi: https://www.viskolove.com/yataklar

8.İşbir

İşbir yatak
İşbir yatak

Bazen uyurken gördüğümüz rüyaların hiç bitmesini istemeyiz hatta uyandığımızda bile rüyanın etkisinde kalır ve devam etmek isteriz ancak her şey rüyalar aleminde kalmaktadır. Şimdi size soluksuz rüyalar görebileceğiniz şık bir tasarıma sahip olan İşbir yatak markasının bir ürününden bahsetmek istiyorum. Viscostar Comfort serisine ait yatak ergonomik yapısı ile en iyi yatak tavsiyesi alan çeşitler arasında yer almaktadır. Tüm ölçülere ilişkin fiyatları web sitesinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

İşbir markasının sitesinden online yatak siparişi verebilirsiniz.

Web sitesi: https://www.isbiryatak.com/urunlerimiz/yataklar/

9.Wellmatt

Wellmatt yatak
Wellmatt yatak

Rahatınıza düşkünseniz ve çok yüksek yataklar bana göre değil diyorsanız, en iyi lateks yatak modelleri arasında yer alan Wellmatt imzasını taşıyan 160/200 ölçülerine sahip olan 8cm Visco-Lateks yatağı tavsiye ederiz. Web sitesinde farklı ölçüleri de bulunan bu ürünün satış fiyatı ise 5.519 TL olarak karşınıza çıkmaktadır.

Wellmatt markasının sitesinden online yatak siparişi verebilirsiniz.

Web sitesi: https://wellmatt.com/yataklar

10.Bambi

Bambi yatak
Bambi yatak

Reklamlarda da sıklıkla karşılaştığınız bir yatakta uyumak sizin de hayaliniz ise, Türkiye’nin en iyi ve en kaliteli yatak markaları deyince bu marka aklınıza geliyor ise web sitesini ziyaret ederek sizin için en uygun ölçülere sahip olan yatağı tercih etmek için başka bir sebebiniz mi var? Hadi, bizden de size bir tavsiye ve fiyat bilgisi gelsin o zaman. Şimdi sizlere oldukça faydalı olabilecek bir bilgi aktaracağım. Manyetik kum alaşımlı sünger yapıya sahip olan, sırt destek minderine sahip olan, pocket yay sistemli bu konforun adı Magnasand Therapy Magic Touch System Set yatak, baza ve başlıktan oluşmakta ve fiyatı bu kaliteye göre 160/200 ölçüleri için 6.291 TL olup diğer seçenekler için web sitesini ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

Bambi markasının sitesinden online yatak siparişi verebilirsiniz.

Web sitesi: https://www.bambi.com.tr/yatak/yatak

İlginizi Çekebilir: Yatak ölçüleri konusunda problem yaşayanlar bağlantıya tıklayarak bilgi sahibi olabilirler.

11.İzdaş

İzdaş yatak
İzdaş yatak

1989 yılından günümüze kadar uzanan birbirinden kaliteli yatak serileri ile müşterileri ile buluşmaya devam eden İzdaş ile tanışmadıysanız acele edin. Kaliteli yatak markası olarak nitelendirebileceğimiz bu markanın 160/200 ölçülerinde Aliza ortopedik yatak fiyatı için web sitesini inceleyebilirsiniz.

İzdaş markasının sitesinden online yatak siparişi verebilirsiniz.

Web sitesi: http://www.izdasyatak.com/urunler/

12.Bed Marine

Bed marine yatak
Bed marine yatak

Online satış sitelerini dolaştığınızda birbirinden kaliteli gibi görünse de kimi zaman fiyat farkları kimi zaman da içerik farkları alıcıyı farklı yönlere çekmektedir. Yatak markaları arasında dikkatleri üzerinde toplayan ve yüksek konfora sahip olan Bed Marine markası rakiplerine kıyasla oldukça uygun fiyatlarda kaliteyi ayağınıza getirmektedir. Örneğin, Starline plus fermuarlı pedli ultrafull ortopedik 31 cm 160/200 ölçülerindeki bu yatağı bir çok mağazada  bu özellikler ile birebir olacak şekilde 1.346 TL ye bulmanız mucize olacaktır. Diğer ölçülerine ilişkin fiyat farklılıkları olacağından web sitesini incelemeniz doğru olacaktır.

13.Niron

Niron yatak
Niron yatak

Sabah yatağınızdan doğrulurken yaşadığınız inanılmaz bel ağrılarına Niron Yatak ile son verebilirsiniz. Bel ağrısı için en iyi yatak seçeneklerini arıyorsanız, Hazan full ortopedik yatak tam size göre. Dünyanın en iyi yatak markaları arasında yerini almaya başlayan markanın tüm ürünlerini incelemek üzere web sitesine göz atabilirsiniz.

Niron yatak markasının sitesinden online yatak siparişi verebilirsiniz.

Web sitesi: https://www.yatakal.com/yatak/

14.Opalin

Opalin yatak
Opalin yatak

Uykusuna kıyamayanların en çok yaptıkları araştırma en iyi yatak yorumları olmaktadır. 2000 yılından beri faaliyette olan ve kaliteden ödün vermeyen çeşitli seriler hazırlayan Opalin markasına ait yatak çeşitleri için sizler de uygun fiyatlı seçeneklere ulaşmak için online satış sitelerini dolaşabilirsiniz.

MUTLAKA OKUYUN:  Yatak Tavsiyesi için 2021'de Rahatlığı İspat Edilmiş +5 Yatak

15.Heyner

Heyner yatak
Heyner yatak

Siz de kıyamadığınız yavrularınıza kaliteli bir yatak arıyorsanız, konusunda uzmanlaşmış bir firma olarak Heyneri listenize alabilirsiniz. Bebeğinizin kaliteli bir uyku uyumasını eminiz ki hiç birşeye değişmezsiniz. Öyleyse Heyner Bamboo ortopedik yaylı bebek yatağını satın almanızı tavsiye ederiz. Bebeğim için hangi marka yatak almalıyım? Diye araştırırken Heyner in web sitesine girdiğinizde sadece 68 Euro ya bebeğinize kaliteli bir uyku sunabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Çift kişilik yatak ölçüleri nelerdir? merak edenler bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirler.

16.Mopateks

Mopateks yatak
Mopateks yatak

Uyandığınızda dışarıdaki hava ne kadar kötü olursa olsun motive olmuş bir şekilde uyanmak istiyorsanız gelin sizi de Mopateks kalitesi ile tanıştıralım. Bu tanışmaya vereceğimiz bilgiler ile aracı olacağımızı unutmayın. Birçok online satış sitesinde fiyat ve seçeneklere rahatlıkla ulaşmanız mümkün olacaktır.

17.Halsa

Halsa yatak
Halsa yatak

Kalitesini İsveç’den alan bir marka olarak en iyi yatak markası listesi arasında yerini almıştır. Doğal ürünlerden hazırlanan yatakların bebekler için tasarlanmış modelleri ise en çok aranan yatak modelleri arasında yerini almış durumdadır. Satın alacağınız her bir ürün sizlere bulutların üzerinde misali hafif ve konforlu bir uyku sunacaktır. Hem kendiniz hem de bebeğiniz için oldukça şık ve kullanışlı yatak seçenekleri için web sitesini incelemeyi ihmal etmeyin.

Halsa markasının sitesinden online yatak siparişi verebilirsiniz.

Web sitesi: https://halsayatak.com.tr/urun-kategori/yataklar/

18.Viskay

Viskay yatak
Viskay yatak

Kalite ve güven tüm yatak üreticileri ve satıcılarının ortak yanları arasında olsa da bazen güveni daha konforlu uykuları bizlere hediye eden markalara yöneliriz. Ancak, çevremizde Kayseri’de üretilen Viskay gibi bir markanın da varlığından Maalesef haberdar olmayız. Bunun için sizlere tavsiyemiz farklı yatak seçenekleri ve kalite testi için bu markayı da aklınızdan çıkarmamanızdır.

19.Monessa Yatak

Monessa yatak
Monessa yatak

Şık bir tasarım ve konforu bir arada arıyorsanız, en iyi yatak yorumları alan Monessa Yatağı denemenizi tavsiye ederiz. Web sitesinde başta antibakteriyel ve ortopedik özelliklere sahip yataklar olmak üzere birçok seçeneği sizlere sunan bu markayı aklınızdan çıkarmamakla iyi edersiniz.

Monessa yatak markasının sitesinden online yatak siparişi verebilirsiniz.

Web sitesi:  https://www.monessa.com.tr/urunler/yataklar/

20.Tempur

Tempur yatak
Tempur yatak

Vücut yapınıza uygun bir yatak seçeneği arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tempur sizlere özel tasarlamış olduğu yatak seçenekleri ile gönülleri fethetmeye devam ediyor. En iyi ortopedik yatak hangisi? Denildiğinde ilk akla gelen markalar arasında olması hususu ile önem arz eden ürünlere sahiptir. Fiyat ve detaylar için web sitesine bakmayı ihmal etmeyin.

Tempur yatak markasının sitesinden online yatak siparişi verebilirsiniz.

Web sitesi: https://tr.tempur.com/tr-TR/yataklar

21.Kaybed

Kaybed yatak
Kaybed yatak

Ticari işletmelerin güvenle satın alıp, müşterilerini ağırladıkları Kaybed markası birçok online satış sitesinde müşterilerine farklı yatak seçenekleri sunmaya devam etmektedir. Tüm yatak modelleri için online satış sitelerinde bu markayı arayarak dilediğiniz sonuçlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

22.Altın

Altın yatak
Altın yatak

1991 yılından bu yana el yapımı yatak modelleri ile ön plana çıkan kalitesi ile adından sıklıkla söz ettiren bir markadır. En iyi yatak tavsiyesi olarak hybrid yatak modelleri karşınıza çıkmaktadır. Web sitesinde yer alan modellerin yanı sıra yatak mağazası olarak açılan mağazalarda gözünüzle kaliteye şahit olabilirsiniz.

Altın yatak markasının sitesinden online yatak siparişi verebilirsiniz.

Web sitesi: https://www.altinyatak.com.tr/tr/yataklar

23.Bera Yatak

Bera yatak
Bera yatak

Çocuğunuzun odasına satın almayı planladığınız tek kişilik yatak seçeneklerine göz atarken Bera Yatak markasını gördüğünüzde biraz durun ve düşünün. En çok satan yatak markaları arasında olmasa dahi çocuklarınıza konforlu bir uyku sağlayacaktır.Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


1
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x