En İyi Ortopedik Yatak Tavsiyeleri 2022


En iyi ortopedik yatak tavsiyeleri neler? Sağlıklı bir uyku için yatak ve yastık seçimi son derece önemli. Peki, siz hangi yatak ve yastığı kullanarak rahat edeceksiniz? Bunun için belirlemiş olduğunuz kriterler üzerinden hareket etmelisiniz. Sizin için önereceğiniz en iyi yatak modeli ile uykularınız daha sağlıklı, gün içinde de enerjiniz çok daha yüksek olacak. Tam ortopedik yatak özelikleri verilmiştir. Bu özellikler üzerinden siz de kısa süre içinde seçim yaparak sağlıklı bir uykuya merhaba diyebilirsiniz.


En iyi ortopedik yataklar ve fiyatları

En İyi Ortopedik Yatak Tavsiyeleri 2022
En iyi ortopedik yataklar ve fiyatları

Ortopedik yatak almadan önce mutlaka fiyatları incelemek isteyeceksiniz. Tam ortopedik yatak ve diğer modeller olmak üzere fiyat değişimine sebep olarak modeller var. Bunları değerlendirmeniz durumunda, direkt olarak model ve özelliğe göre fiyat belirlemiş olacaksınız. Ancak bunun yanı sıra markalar üzerinden de seçim yapabilir ona göre satın alabilirsiniz. Tek kişilik yatak ve çift kişilik olan modeller için de fiyat değişir. Sizin nasıl bir yatak istediğiniz üzerinden en uygun fiyatlar ile temin etmeniz mümkün. Siz de hemen zaman zaman uygulanan kampanyaları takip ederek satın alabilirsiniz. 

İlginizi Çekebilir: Terletmeyen yorgan tavsiyesi için bağlantıya tıklayabilirsiniz.


1.Morpho hecuba visco hybrid ortopedik yatak modeli

En İyi Ortopedik Yatak Tavsiyeleri 2022
Morpho hecuba visco hybrid ortopedik yatak modeli

Morpho Sleep, üstün teknolojiyle üreterek tasarladığı visco yataklarla doğal ve sağlıklı uyku sunmaktadır. Kaliteyi ve güveni esas alan Morpho Sleep, ürettiği yataklarla kesintisiz bir uyku için zemin hazırlar. Omurgayı kusursuz destekleyen Morpho’nun Hecuba Hybrid serisi, ortopedik özellikleriyle öne çıkmaktadır!

Sanitized® teknolojisiyle hazırlanan kumaş yüzeye sahip Hecuba Hybrid serisinde bakteri, küf ve alerjenler engellenir. Bu bakımdan oldukça hijyenik olan seri, 26 cm yüksekliğe sahiptir. Cellpur® lisansıyla üretilen visco katman ideal ısı dengesini oluşturarak mükemmel bir uyku deneyimi yaşatır. Hecuba Hybrid yatak serisinde 4 cm yüksekliğinde Dot Cut kesim bulunur, bu katman uykuda masaj hissiyatı verir. Yatakta, her m² de 280 adet olacak şekilde 14 cm yüksekliğinde torba yay sistemi bulunur. Torba yay teknolojisiyle çiftlerin uyku sırasında yataktaki hareketlerinden ötürü oluşacak etkileşim en aza indirgenmiş olur. 


Hecuba Hybrid yatak, ortopedik yapısıyla vücuttaki basınç noktalarına göre şekil alır. Omurgayı dik tutan eşsiz katmanlarla bel, sırt ve boyun bölgeleri üst düzey desteklenir. Özellikle bel ve sırt bölgelerindeki vücut ağrılarından muzdarip olanlar ve uykusundan verim alamayanlar için Hecuba Hybrid yatak nokta atışı bir tercih olacaktır. İstemsiz dönme hareketlerini azaltan bu seride kesintisiz uyku deneyimi mümkün hâle gelir! Hecuba Hybrid serisi ortopedik özellikleriyle vücuttaki ağırlık dengesini sağlar, ağrıları azaltmaya yardımcı olur. Uyku esnasında doğru pozisyonda kalmak kan dolaşımını artırır, sağlıklı kan dolaşımıyla vücut ve beyin de yenilenir. Morpho Sleep’in beden sağlığı ve rahatlığı için ortopedik özelliklerle tasarlanan bu serisi, konfor hissiyatını üst düzey yaşamak isteyenlere cevap verir niteliktedir.

Morpho Hecuba Hybrid yatak, 4 farklı yatak sertlik derecesi ve 7 farklı yatak ebatıyla müşterilere oldukça geniş bir yelpaze sunmaktadır. 160×200 çift kişilik yatak ebatı 6990 tl olup Morpho’nun tüm yataklarında sepette 500 tl ek indirim mevcuttur! Ortopedik kriterler gözetilerek kaliteli malzemelerden üretilen Hecuba Hybrid yatak serisi kutuda hızlı teslimatla müşterilere ücretsiz teslim edilir. Uzun ömürlü, konforlu ve ergonomik olan Morpho Sleep yatakları, 10 yıl garanti süresine sahiptir. %100 doğal uykuya erişmek için Morpho Hecuba Hybrid yatak serisini aşağıdaki linkten detaylıca inceleyebilirsiniz! 


Merak edenler daha fazla detayı resmi sitesinden bağlantıya tıklayarak öğrenebilir:

Morpho Hecuba Visco Hybrid Tam Ortopedik Yatak


2.Yataş tam ortopedik yatak modeli

En İyi Ortopedik Yatak Tavsiyeleri 2022
Yataş multi tam ortopedik yatak tavsiyesi

Yataş uzun zamandır Türkiye’nin en iyi markalarından biri. Ortopedik yatak konusunda teknolojik anlamda tüm yeterliliği bünyesinde bulundurur. Aynı zamanda yatak tasarım ve modelleri açısından da gelişmeleri takip ederek %100 müşteri memnuniyeti odaklı hareket eder. Bakıldığında bu markanın en kaliteli ve güvenli yatak modellerini satışa açtığını göreceksiniz. Binlerce kullanıcısı olan markanın memnuniyet oranı da son derece yüksektir. 

 • Yataş Multi tam ortopedik yatak özellikleri: Çift tavlanmış çelik yaylardan oluşur. DHt yay sistemine ve sanitized teknolojisine sahiptir. Lüks dokuma kumaşı ile çift taraflı kullanıma sahiptir. İç e kenar destek süngerleri bulunmaktadır. Ekonomik ve uzun ömürlü bir konfor için ideal seçimdir.
 • Yataş Multi tam ortopedik DHT yaylı seri yatak, iç ve kenar destek süngerleri sayesinde omurgaya tam destek sağlayan yapısıyla ekonomik ve uzun ömürlü bir konfor arayanlar için idealdir.
 • Yataş’a özel çift tavlanmış çelik yaylardan oluşan DHT Yay Sistemi ve Sanitized® teknolojisine sahip lüks örme kumaşıyla çift taraflı kullanıma sahip Multi yatak, iç ve kenar destek süngerleri, full ortopedik, omurgaya tam destek sağlayan yapısıyla ekonomik ve uzun ömürlü bir konfor arayanlar için idealdir.
 • Yay Garanti Süresi: 10 Yıl
 • Dolgu Garanti Süresi: 4 Yıl
 • Yatak Sertlik Derecesi: Sert
 • Yatak Yüksekliği: 23 cm ( ±1 cm)
 • Yataş Multi yatak yorumları: Yorumlar genel olarak son derece olumlu. Bakıldığında kullanıcıların sağlıklı bir uyku için önerdiği de görülüyor. Bunları göz önünde bulundurup siz de hemen satın alabilirsiniz.
 • Yataş Multi yatak fiyatı: Fiyat olarak bakıldığında boyuta göre değişmektedir. Genel olarak 1.500 TL ile 10.000 TL arasında çeşitleri bulunur. Yataş ortopedik yatak modelleri arasından seçim yaparak siz de hemen satın alabilirsiniz.

Merak edenler daha fazla detayı resmi sitesinden öğrenebilir:


https://www.yatasbedding.com.tr/multi-tam-ortopedik-dht-yayli-seri-yatak-31188

3.İstikbal tam ortopedik yatak modeli

En İyi Ortopedik Yatak Tavsiyeleri 2022
İstikbal Optimal full ortopedik yatak

Türkiye’de olmazsa olmaz markalardan biri de İstikbal’dir. Full ortopedik yatak dendiğinde akla gelen markalar arasında İstikbal yatak gelir. Hem kaliteli hem de güven veren bir marka olduğundan tercih edebilirsiniz. Sizin için son derece kullanışlı olacaktır.

 • İstikbal Optimal full ortopedik yatak özellikleri: Ful ortopedik yataklar, yay sistemi en iyi şekilde oluşturulmuştur yataklardır. Genel olarak DHT gibi özel sistemler ile oluşturulur. Tamamen %100 konfor sağlayacak şekilde bir etkisi vardır. Kumaş ise terletmeyen ve çift taraflı kullanılan, yazlık – kışlık seçimi olan modellerdir.
 • Vücudunuza tam destek için… SL Optimal, Ultra ortopedik yapısı ve SL kesintisiz yay sistemi sayesinde uyku konforu arayanlar için mükemmel bir yatak.
 • Özel örgü kumaşı, rahatlığının en önemli sebeplerinden biri. Yatağın üzerindeki Thermofelt sert keçe, ağırlığın tüm yüzeye eşit olarak dağıtılmasını sağlıyor. Kullanılan elyafı sayesinde rahat ve güvenilir bir uyku sunuyor. Deformasyona karşı özel ısı işlemi uygulanmış yay karkası ve konforu artıran sünger plakası, aynı zamanda yatağın ömrünü de uzatıyor.
 • İstikbal Optimal yatak yorumları: Kullanıcı yorumları marka kalitesini doğrular nitelik taşımaktadır. Genel olarak kullanıcılar tam ortopedik yatak konusunda yorumları olumludur. Kişinin kullanımına uygun olan modeller için hem çift kişilikler hem de tek kişilikler için olumlu yorumlara yer verilmiştir.
 • İstikbal Optimal yatak fiyatı: Ekonomik anlamda da fiyat sunmak konusunda avantajlı olan marka, hemen hemen herkese hitap ediyor. Bakıldığında siz de 1.000 TL’nin altında olan modeller olduğunu da göreceksiniz. Ancak bunun beraberinde, direkt olarak çok daha yüksek fiyatlarda, konforu maksimuma çıkan yataklar olduğunu da göreceksiniz.

İlginizi Çekebilir: İstikbal’in en iyi yatağı hangisi merak edenlere gelsin!

4.Bambi tam ortopedik yatak modeli

En İyi Ortopedik Yatak Tavsiyeleri 2022
Bambi Nirvana Prime full ortopedik yatak

Tercihiniz Bambi yatak modelleri olabilir. Tek kişilik yatak modelleri ya da çift kişilik modeller söz konusu olduğunda, hemen siz de Bambi’nin modellerini inceleyebilirsiniz. Tasarım ve boyut seçenekleri ile geniş bir kitleye hitap etmeyi başarmıştır.

 • Bambi Nirvana Prime full ortopedik yatak özellikleri: Full ortopedik olan yataklar için, yay sistemi ve kumaş seçimi son derece başarılıdır. Genel olarak jakarlı lüks dokuma seçenekler kullanılır. Hem bambi farkını hissedeceğiniz hem de kaliteli bir seçim yapacağınız şekilde oluşturulmuştur.
 • Vücut yapısına mükemmel uyum. Birbirinden bağımsız, çift paket yay sistemi ile yerleştirilmiş yaylar vücut basıncını yatağa eşit şekilde yayarak daha konforlu ve sağlıklı bir uyku sağlar. Paket yaylar üzerinde ikinci bir katman olarak yerleştirilen mini paket yaylar vücut kıvrımlarını tam olarak sararak, omurgayı dik pozisyonda tutar ve optimum uyku pozisyonunda kalmayı sağlar. Nirvana prime ile huzura ulaşın.
 • Bambi Nirvana Prime yatak yorumları: Bakıldığında Bambi yataklar için %100 memnuniyetin söz konusu olduğu görülür. Bu memnuniyet direkt olarak yatakların konforu üzerindendir. Konfor ve kalite konusunda yorumlar ile kanıt sağlanmıştır.
 • Bambi Nirvana prime yatak fiyatı: İndirimli ödemeleri kaçırmamanız halinde, çift kişilik ortopedik yatak ve diğer modeller için seçeneklerin sunulduğunu göreceksiniz. Memnun kalacağınız avantajlı ödemeler ile hizmet alacaksınız.

Merak edenler daha fazla detayı resmi sitesinden öğrenebilir:

https://www.bambi.com.tr/paket-yayli-yatak/nirvana-prime-yatak#BM1012209X

5.Bellona tam ortopedik yatak modeli

En İyi Ortopedik Yatak Tavsiyeleri 2022
Bellona Bioenergy Active ortopedik yatak

Otopedik yatak markalar arasında Bellona da en sevilen, tanınan markalardan. Markanın bu zamana kadar çok sayıda tasarım ve model ile hizmet verdiği görülür. İstediğiniz yatağı marka ve özellik üzerinden incelemeniz durumunda, en iyi fiyatlardan sipariş edebilirsiniz. 

 • Bellona Bioenergy Active ortopedik yatak özellikleri: Yatağın en önemli özelliği yayları kesintisiz olarak birbirine bağlanmıştır. Aynı anda ve aynı dirençte hareket etmesi sağlanmıştır. Deforme olmayacak şekilde üretilmiştir. Özel dolgu malzemeleri kullanılmıştır. Bir yüzeyi sert diğer yüzeyi ise yumuşak olacak şekilde üretilmiştir. 
 • Bioritmic Sleep teknolojisi ile geliştirilen Bioenergy Active yatak, kumaş özelliğindeki mineraller sayesinde, titreşim enerjisi yayarak vücut iletişimini harekete geçirmekte böylece uyku sırasında stresin azalmasına, insanın kendisini yenilenmiş ve rahatlamış hissetmesine yardımcı olmaktadır.
 • Havuzlamalı SL yay kullanılarak tasarlanan Bioenergy Active yatak, tam ortopedik ve sert yatak isteyenler için geliştirilmiştir. SL yay diğer yay sistemlerine göre iki kat fazla yay kullanılarak üretildiğinden, yatağın vücudun daha fazla bölgesine teması sağlanır. Yaylar kesintisiz olarak birbirine bağlandığından, aynı anda ve aynı dirençte hareket eder ve deforme olmazlar.
 • Kullanılan özel dolgu malzemeleri ile iki farklı konforun bir arada sunulduğu Bioenergy Active yatağın bir yüzeyi sert, diğer yüzeyi yumuşak olarak üretilmiştir.Çift yüz kullanım özelliğine sahip Bioenergy Active yatağın yüzeyindeki ped katmanı ise, her iki yüzeye takılabilme ve ihtiyaç duyulması halinde çıkarılıp yıkanabilme özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde yataklar, uzun yıllar temiz ve hijyenik bir şekilde kullanılabilir.
 • Havuzlamalı SL yay sistemi ve çift yüz kullanım özelliği sayesinde iki farklı konforun bir arada sunulduğu Bioenergy Active yatağımız da, Bioritmic Sleep teknolojisi ile geliştirilen yumuşak tuşeli örme kumaş ve yatağın kenarlarında kullanılan tay tüyü kumaş uygulaması üründe görsel zenginlik sağlanmıştır.
 • Bellona Bioenergy Active yatak yorumları: İki tarafının farklı yüzey dokulu olması her kullanıcı tarafından beğenilmiştir. Uzun süreli kullanan kişilerin güncel yorumlarında ise ortopedik yatak markalar kapsamında en iyi yorumlar yer almıştır. 
 • Bellona Bioenergy Active yatak fiyatı: Ortopedik yatak fiyatları açısından bakıldığında ise direkt olarak çift kişilik modeller için 2.500 TL’den başlayan fiyatlar olduğu görülüyor. Değerlendirip tamamen size uygun olan model ve fiyatlardan sipariş verebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Yatak olan koltuk arayanlara harika bir alternatif!

6.Serabed tam ortopedik yatak modeli

En İyi Ortopedik Yatak Tavsiyeleri 2022
Serabed Cloud full ortopedik yatak tavsiyesi

Serabed marka yataklar için özellikler verilmiştir. Markanın ortopedik yatak modelleri ve diğer merak ettikleriniz aşağıdaki gibidir.

 • Serabed Cloud full ortopedik yaylı ve pedli yatak özellikleri: 1 ile 5 arasında yumuşaklık derecesini ayarlayan seçenekleri vardır. Yumuşak tuşeli ve özel örme kumaştır.
 • Yumuşak Tuşeli Özel Örme Kumaştan yarattığımız Cloud yatak ekstra rahatlık ayanlar için yumuşak bir pedle desteklendi. Yattığınız en rahat yataklardan biri olacak desek abartmış olmayız.
 • Serabed Cloud yatak yorumları: Genel olarak kullanıcılar 5 yıldız vermiştir ve memnundur.
 • Serabed Cloud yatak fiyatı: Geniş fiyat aralığı tek kişilik ortopedik yatak modelleri için 1.500 TL’den başlamaktadır.

Merak edenler daha fazla detayı resmi sitesinden öğrenebilir:

https://www.hepsiburada.com/serabed-cloud-full-yayli-ve-pedli-yatak-yumusak-tuseli-ozel-orme-kumas-90-x-190-cm-pm-HB00000NH053

7.US Sleeping tam ortopedik yatak modeli

En İyi Ortopedik Yatak Tavsiyeleri 2022
US Sleeping tam ortopedik yatak modeli

Tam ortopedik yatak modeli için markanın farklı tasarımları var. Seçenekleri inceleyebilirsiniz. 

 • US sleepıng ultra ortopedik süper bamboo yaylı yatak: Bamboo yatak kalitesi gerek kumaş gerekse yaylı sistemi ile en iyi şekilde hissedilir.
 • Uyku; yetişkin bir kişinin günde yaklaşık 8 saat gerçekleştirdiği temel ihtiyaçların başında gelmektedir. Özellikle 20. yy. başlarından günümüze kadar, yatak sektöründe büyük ilerlemeler olmuştur.
 • Fiyat – performans çizgisinden sapmadan insanların bel ve omurga yapısına uyum sağlayabilen, uygun fiyatı da beraberinde sunarak ürünlerini geniş kitlelere ulaştırabilmektir.
 • Deneyimli satış ve üretim ekibimiz ile, sizler için yeni ürünler geliştirerek, sizlerin beğenisini kazanacağız.
 • US sleeping yatak yorumları: En iyi yatak olarak markanın yatağı seçen yorumlar yer almaktadır.
 • US sleeping yatak fiyatı: 1.500 TL’den başlayan ve 5.000 TL’ye kadar olan fiyatlar vardır.

Merak edenler daha fazla detayı resmi sitesinden öğrenebilir:

https://www.hepsiburada.com/us-sleeping-ultra-super-bamboo-yayli-yatak-160-x-200-p-HBV00000KJVKN

İlginizi Çekebilir: Terletmeyen yastık modelleri için bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

8.Bera tam ortopedik yatak modeli 

En İyi Ortopedik Yatak Tavsiyeleri 2022
Bera Bamboo ultra full ortopedik yatak

Son olarak ortopedik yatak modelleri arasında Bera var. Bu model, son dönemin en çok tercih edilen ve müşteri memnuniyeti yüksek olan bir marka. Seçim yaparken yatak boyu ve yay sistemine dikkat etmeniz önerilir. Sağlık için uygun olan model ve yatak seçilmelidir.

 • Bera Bamboo ultra full ortopedik yatak: Size özel full ortopedik model, çift taraflı kulanım özelliğine sahip şekilde üretilmiştir. Hemen siz de mevsimsel olarak değiştirip sağlıklı bir şeklide kullanabilirsiniz.
 • Bera Bamboo yatak yorumları: Genel olarak kullanan kişiler yatak modelinden memnundur.
 • Bera Bamboo yatak fiyatı: Fiyat açısından tek kişilik ve çift kişilik modeller değişir. Genel olarak fiyatlar 1.000 TL’den başlar.

Merak edenler daha fazla detayı resmi sitesinden öğrenebilir:

https://www.hepsiburada.com/bera-yatak-bamboo-ultra-full-yatak-100-x-200-cm-p-EAKSBERABAM1020

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 1 | Puan Ortalaması: 5]
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x