Terletmeyen Yastık Tavsiyesi 2022


Terletmeyen yastık nasıl olur? Hem yazın hem de kışın kullanıma uygun olan, terletme yapmayan malzemeler mevcut. Yastık kullanımında en çok tercih edilen visco, jelli olması halinde terlemeyi önler. Aynı zamanda jelli olduğunda serinleme garantisi de sunar. Tercih edeceğiniz modele göre terletmeyen yastık seçimi son derece kolay olacaktır. İşte size en iyi terletmeyen yastık tavsiyesi

Terletmeyen Yastık Nasıl Olmalı?

Terletmeyen Yastık Tavsiyesi 2022
Terletmeyen yastık nasıl olmalı?

Peki, terletmeyen yastık nasıl olmalı? İlk olarak seçilecek olan malzeme, kullanılan yastık kılıfı önemli olacaktır. Sizin için uygun olan yastık modelinin belirlenmesinden sonra malzeme seçimine geçebilirsiniz. Boyun destekli yastık ya da tombul yastık gibi seçimlerinizi yaparak malzeme seçimine geçebilirsiniz.

 • Elyaf yastık: Yumuşak olmasından dolayı tercih edilir. Doğru yastık kılıfı kullanılarak terletme sorununu büyük ölçüde ortadan kaldırır.
 • Jelli visco: Visco yastıklar, hafızalı süngerler olarak bilinir. Uygulamada kullanılan jel ise serin tutmayı sağlar. Herhangi bir şekilde boynu terletmeden direkt olarak yastığınız sizi serin tutar.
 • Pamuklu yastık: %100 pamuk, hayatın her yerinde konforu getiriyor. Güvenli ve doğal bir kullanım isteyen, alerjik reaksiyonlardan korkanlar için ise bu model öneriliyor.

Önerilen yastık modelleri arasından, terletmeyen yastık için seçiminizi hemen yapabilirsiniz. Boyut ve yükseklik de sizin rahat etmeniz açısından önemli olacaktır. Terletmemesi için kullanılan yastık kılıfının da önemli olduğunu söyleyebiliriz.

Yastık Ne İşe Yarar? Faydaları Nelerdir?

Yastık, gece terlemenizi engellemek için tasarlanmış harika bir buluş. Yastık kılıfı, teri cildinizden ve kılıfın iç kısmına emecek bir malzemeden yapılmıştır. Yastık kullanımının pek çok faydası vardır. Örneğin, uyku apnesi olan kişilere yardımcı olabilir, yatakların terle kirlenmesini önleyebilir ve ayrıca hiperhidroz veya aşırı terlemeden muzdarip kişilere de yardımcı olabilir.

Çok ısınmayan veya çok soğumayan ama tam da doğru olan bir yastık. Yastık kılıfı sizi serin ve kuru tutmak için tasarlanmıştır. İç kısmında terin kumaşa yapışmasını zorlaştıran özel bir kaplama vardır. Bu, ne kadar terlerseniz terleyin yastığınızın kuru ve rahat kalacağı anlamına gelir.

Terletmeyen bir yastık için terletmeyen bir yastık kılıfı kullanmalısınız. Terlemeyi önleyici yastık, teri emecek ve yatağın yüzeyine ulaşmasını önleyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu yastıklar, genellikle polyester veya naylondan yapılan terlemeyi önleyici bir malzemeden yapılmıştır.

En İyi Terletmeyen Yastık Hangisi?

En iyi terletmeyen yastık hangisi? Yastık modelinin dışında hangi markanın yastığı olacak bu da son derece önemlidir. Üretim aşamasında mutlaka özelliği terletmeyen olan yastıklar var. Bunlar arasından seçim yaparak tam olarak istediğiniz modeli temin edebilirsiniz.

1.İstikbal Terletmeyen Yastık Modelleri

Terletmeyen Yastık Tavsiyesi 2022
İstikbal terletmeyen yastık

%100 pamuk ve elyaf olan modeller İstikbal markasında yer alıyor.

 • İstikbal visco boyun destekli yastık
 • İstikbal soften kapitoneli yastık modelleri inceleyebilirsiniz.

https://otel.istikbal.com.tr/tekstil-grubu/otel-tekstili/yastiklar

2.Yataş Terletmeyen Yastık Modeli

Terletmeyen Yastık Tavsiyesi 2022
Yataş bedding terletmeyen yastık

Boyun destekli yastıklar arasında özel malzemeler tercih edilmiş ve terletmeyen yastık modelleri oluşturulmuştur. Yataş modelleri de tercih edebilirsiniz.

 • Yataş Bedding anti-stress roll pack yastık
 • Yataş Bedding visco therapy free yastık modellerini inceleyebilirsiniz.

https://www.yatasbedding.com.tr/yastik

3.Yatsan Terletmeyen Yastık Modeli

Terletmeyen Yastık Tavsiyesi 2022
Yatsan terletmeyen yastık

Hem tombul yastık hem de boyun destekli yastık modelleri için özel üretimler var. Yatsan terletmeyen yastık modellerini tercih edebilirsiniz.

 • Yatsan one by tempur support yastık
 • Yatsan technogel yastık modellerini inceleyebilirsiniz.

https://yatsan.com/d/uyku-urunleri

4.İdaş Terletmeyen Yastık Modeli

Terletmeyen Yastık Tavsiyesi 2022
İdaş terletmeyen yastık

Visco modeller için dikkat çeken İdaş, direkt olarak visco terletmeyen jelli modelleri ile sizlere hizmet veriyor.

 • İdaş visco aloe vera yastık
 • İdaş visco jel all seasons yastık modellerini inceleyebilirsiniz.

https://www.idas.com.tr/tr/urunler/yastiklar

5.Penelope Terletmeyen Yastık Modeli

Terletmeyen Yastık Tavsiyesi 2022
Penelope terletmeyen yastık

Özel üretim olarak terletmeyen yastık modeli Penelope için de geçerlidir. Modeller terletmeyi önler.

 • Penelope thermo lyo soft yastık
 • Penelope thermo lyo pro firm yastık modellerini inceleyebilirsiniz.

https://www.penelopebedroom.com/terletmeyen-yastik

6.Bambi Terletmeyen Yastık Modeli

Terletmeyen Yastık Tavsiyesi 2022
Bambi terletmeyen yastık

Bambi terletmeyen yastık modeli için de visco jelli modeller karşımıza çıkıyor. Terletmeyi önlemenin ötesinde, jelli modelleri kullanarak daha rahat edebilirsiniz. Jelli modeller aynı zamanda serin tutma özelliğine sahip olduğundan son derece konforludur.

 • Bambi latekslove yastık
 • Bambi pamuk yastık modellerini inceleyebilirsiniz.

https://www.bambi.com.tr/yastik

Terletmeyen Yastık Kullananlar ve Yorumları

Terletmeyen yastık tavsiyesi için çok fikir edindim. Tercihim boyun destekli viscolar oldu. Jelli tercih etmedim fakat bu model de son derece serin tutuyor. Hem yaz hem de kış için kullanıma uygun. Yastık modelim jelli visco. Herkese tavsiye ediyorum çok serin tutuyor. Terletmeyen yastığım Bambinin özel modeli. Hem rahat hem de terletmiyor.

Terletmeyen Yastık Kılıfı Tavsiyesi

Yastık kılıfları modele göre şekilleniyor. %100 pamuklu olan ya da elyaf olan modelleri tercih ederek kullanabilirsiniz. Terletmeyen yastık kılıfı tavsiyesi için kaliteli satenleri de tercih edebilirsiniz.

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]
Sıkça Sorulan Sorular

Terletmeyen yastık vardır. Terletmeyen yün örme kumaşlı yastık kumaşı terlemeyi önler. Doğal yapısı ile her şartta kullanılabilir.

Visco yastık terletmez. Özellikle Visco Therapy boyun yastığından bir çok kişinin memnun kaldığı ortaya çıkarılmıştır.

Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x