perde siparişi

İstikbal’in En İyi Yatağı Hangisi? | +5 İstikbal Yatak Tavsiyesi

Günün yorgunluğunu atmak, vücudun dinlenmesini ve dolayısıyla da ruh sağlığınızın yerinde olması için kaliteli bir uyku son derece önemlidir. Her yönden sağlığınız için önemli olan kaliteli uyku uyuyabilmek için elbette kaliteli ve iyi bir yatak şarttır. Mobilya ve yatakta dünya markalarından birisi olan İstikbal markası da yatak üreten ve satan bir markadır. Bu noktada da İstikbal’in en iyi yatağı hangisi sorusu sıkça soruluyor. İstikbal en iyi yatak hangisi sorusunun cevabına dair tüm ayrıntıları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Üretimin, talep ve arzların arttığı son dönemlerde elbette yataklar da çeşitlilik kazanmıştır. Daha önce kaleme aldığım yatak tavsiyesi içeriğinde yatak önerilerinden bahsetmiştik. İstikbal’in en güzel yatağı hangisi araştıranlardan iseniz sorunuzun cevabını yazımızda bulabileceksiniz.

1.Self Clean

İstikbal self clean ultra yatak tavsiyesi
İstikbal self clean ultra yatak tavsiyesi

İstikbal’in en iyi yatağı hangisi sorusunun cevaplarından birisi Self Clean Ultra yataktır. Özel bir teknoloji ile üretilen bu yatak, doğal yatak kumaşı ile üretilmiştir. Bu özelliği sayesinde yatak üzerinde herhangi bir leke olduğunda ortam ışığında yani gün ışığında yatak lekeleri kendisi temizleyebilmektedir.

Easy Clean özelliği sayesinde su ve yağ itici özelliği bulunan bu yatağın kumaş yüzeyi örgü olduğu için hava geçirgenliği mevcuttur.

2.Dreamwell

İstikbal dream well yatak tavsiyesi
İstikbal dream well yatak tavsiyesi

SL yay konforu ve yoğunluk oranı yüksek olan sünger katmanları ile üretilen Dreamwell yatak, konforlu ve deliksiz bir uyku sunarak İstikbal’in en iyi yatağı hangisi sorusunun da cevabını sizlere veriyor.

Yaylarının kesintisiz olması sayesinde direnç oranı yüksek, deforme olma olasılığı yok denecek kadar azdır. Sert ve tam ortopedik yatak arayışı içinde olanlar için bu yatak en doğru seçim olacaktır. 22 santimetre yüksekliğindeki yatağın örgü yüzeyi sayesinde konfor ve estetiklik iki katına çıkarılmıştır.

3.Prestij

İstikbal prestij yuvarlak yatak tavsiyesi
İstikbal prestij yuvarlak yatak tavsiyesi

İstikbal’in prestij yuvarlak yatak ürünü 220 santimetre genişliğinde ve 36 santimetre yüksekliğindedir. Yatak odasında hem rahatlığı hem de farklılığı yaratmak isteyenler için son derece doğru bir seçim olacaktır.

Özel tasarımı, hava geçirgenlik özelliği ve sıvı geçirmezliği sayesinde uzun yıllar kullanım ömrü sunarak kaliteli uykunun kapılarını da sizlere aralamaktadır.

4.Active Life Bronze

İstikbal active bronz yatak tavsiyesi
İstikbal active bronz yatak tavsiyesi

İstikbal’in en iyi yatağı hangisi diye soruyorsanız bunun bir cevabı da Active Life Bronze yatak ürünüdür. Torba yayın konforunu ayağınıza getiren bu yatak, yumuşak ve tuşeli örgü kumaşı sayesinde deliksiz bir uyku uyumanızı sağlar.

Yatağın her metrekaresinde 250 adet yay bulunur. Bu yaylar sayesinde ergonomi en üst seviyeye çıkarılırken yatağın kenarlarında bulunan destek süngerleri yatağın deforme olmasını engelleyerek kullanım ömrünü uzatır.

5.Comfort Sleep

İstikbal comfort sleep yatak
İstikbal comfort sleep yatak

Magnarest teknolojisi kullanılarak üretimi yapılan İstikbal Comfort Sleep Yatak, sahip olduğu manyetik alanı sayesinde uykuya geçişinizi daha hızlı ve kaliteli hale getirir. Yatağın içinde yer alan Magnarest teknolojisi sayesinde uyku kaliteniz en üst seviyeye çıkar.

Yatak kumaşı yumuşak tuşeli ve hava geçirgenliği yüksek olan viskonlu ve jakarlı kumaştır. Bu sayede yatak terleme yapmamaktadır. Yatak yapısında kullanılan yay, Dura Coil pocet yay sistemidir. Bu yay sistemi sayesinde köşeler sert olurken yatağın orta kısmı uykuya hazırlayan, konforlu bir fiziğe sahiptir.

Comfort Sllep Yatak ürününün metrekaresine 280 tane yay düşmektedir. Ayrıca yatağın yüksekliği 35 santimetre, ağırlığı ise 42 kg olmaktadır. Yani bu ölçülere göre yatak için 160*200 yatak ölçülerindedir diyebiliriz.  

Evinize yeni bir yatak almak ve uyku kalitenizi en üst seviyeye çıkartmak istiyorsanız ve İstikbal’in en iyi yatağı hangisi diye araştırma içindeyseniz sizler için açıkladığınız bu yataklar İstikbal’in seçkin ve kalite yatakları arasında yer almaktadır.

Farklı yatak markaları için araştırma için en iyi yatak markası içeriğine de bir göz atmanızı öneriyorum.

“İstikbal’in En İyi Yatağı Hangisi? | +5 İstikbal Yatak Tavsiyesi” üzerine bir yorum

  1. Bukadar yazıyı yazmaya hicmi erinmedin bende iyi bir çözüm buldunuz sandım yazdığın yazı bir ceviz kabugunu doldurmaz 🤔🤔🤔

    Cevapla

Yorum yapın