Türkiye’nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2024

En iyi mobilya markaları listesi ile sizleri Türkiye’deki ünlü mobilya markaları ile buluşturduk. En iyi 10 mobilya markasına ek olarak +23 mobilya markasını da listeye ekledik. İnceleyebileceğiniz tüm detayları aşağıdan bulabilirsiniz.

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2024
En iyi mobilya markaları

Bu yazımızda en kaliteli mobilya markalarından birçoğuna ayrıntılı bir şekilde değineceğiz. Nill’s Mobilya, Doğtaş, Konfor, Bellona, Hibboux, İstikbal, Enza Home, Kelebek, IKEA, Mondi, Mudo, Divanev, Moda Life, Adore, Çilek, Cadde Yıldız, Çetmen, Evgör, Kilim ve Alfemo gibi markalar kaliteli mobilya ürünleri ile müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. Bu markaların ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için okumaya devam edin.

Mobilya markaları listesi en iyiden en kötüye göre listelemediğimizi özellikle belirtmek isteriz. Genellikle düğün sezonu ve yazın gelmesi ile birlikte en iyi mobilya markası hangisi sorusuyla birlikte araştırmalar başlalıyor. Özellikle son dönemlerde artış gösteren mobilya satışları da bu durumu destekliyor. İnsanlar genellikle acaba hangi marka benim için en iyisi diye düşünmesine rağmen birçoğu mobilya markaları hakkında bir fikir sahibi olmadan konu komşudan duyduğu kulaktan dolma bilgiler ile tercihini yapıyor. Araştırılmadan satın alınan mobilyalar belli bir zaman sonra pişmanlık yaratabiliyor.

En İyi Mobilya Markaları

Sizler için hazırladığımız listede en kaliteli mobilya markaları hangisi sorusunun da cevabını bulacaksınız.

1.Nills12.Divanev23.Vivense
2.Doğtaş13.Moda Life24.Engince
3.Konfor14.Adore25.İder
4.Bellona15.Cadde Yıldız26.Stella
5.Hibboux16.Çilek27.Weltew
6.İstikbal17.Çetmen28.Kargılı
7.Enza Home18.Evgör29.Tepe Home
8.Kelebek19.Kilim30.Rapsodi
9.IKEA20.Berke31.Macitler
10.Mondi21.Alfemo32.Classi
11.Mudo22.Fuga33.Saloni

Not: Mobilya markaları listesi mobilya firmalarının üretim kalitesine ya da marka değerine göre sıralanMAmıştır. Listede olmasını düşündüğünüz mobilya markaları için iletişime geçiniz.

Nill’s

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2024
Nills mobilya

Nill’s Mobilya, yüksek kaliteli ve estetik mobilyaları ile son dönemlerin en popüler markalarından biridir. 1972 yılında kurulan bu şirket, Türkiye’nin en büyük mobilya üreticilerinden bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Birbirinden şık ve modern tarza sahip mobilyaları, eşsiz tasarımları ve yüksek kaliteli malzemeleriyle müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır. Nill’s Mobilya, yatak odası, koltuk takımı, yemek odası gibi birçok mobilya kategorisinde birbirinden farklı ürünleriyle Türkiye’nin en pahalı mobilya markaları arasından sıyrılarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Şirket, üretimde kullanılan malzemeleri titizlikle seçerek müşterilerine yüksek kaliteli ve dayanıklı ürünler sunmayı hedeflemektedir. Ayrıca, müşterilerinin ihtiyaçları ve tercihleri doğrultusunda özel tasarım ürünler de üretmekte, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

Nill’s Mobilya, kaliteli ve şık mobilyaları ile modern yaşam alanlarının vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Ürünlerinin tamamı uzun ömürlü ve estetik tasarımlara sahip olduğu için müşterileri tarafından tercih edilmektedir.

  • Titiz malzeme seçimi yaparak yüksek kaliteli ürünler üretmektedir.
  • Müşterilerin ihtiyaçları ve tercihleri doğrultusunda özel tasarım ürünler üretmektedir.
  • Uzun ömürlü ve estetik tasarımlara sahip ürünleri ile müşterilerin beğenisini kazanmaktadır.

https://www.nills.com/tr

Doğtaş

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2024
Doğtaş mobilya

Doğtaş Mobilya markası mobilya markalarından bahsedildiği zaman ustasından bahsetmeden geçmek mümkün mü? Yok, firmayı gereksiz bir şekilde övmüyoruz tam tersine onların kendilerini tanıttığı gibi sizlere sunuyoruz: Mobilya Ustası. 1972 senesinde küçük bir firma olarak kurulmasına rağmen şu an Çanakkale’nin Biga ilçesinden çıkarak tüm dünyaya mobilya pazarlayan bu şirketin en çok tutulan ürünü ise Cappucino ve çikolata tadında tasarlamış olduğu hareketli alt yatak olmaktadır. En iyi mobilya markaları arasında yerini almayı başaran Doğtaş firmasının sitesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Doğtaş, Türkiye’nin önde gelen mobilya markalarından biridir. Geniş ürün yelpazesi ve modern tasarımları ile sektörde öne çıkan Doğtaş, mobilya sektöründe 50 yıldan fazla bir süredir faaliyet göstermektedir. Oturma grupları, yataklar, yemek odaları, genç odaları, bebek odaları ve aksesuarlar gibi birçok ürün yelpazesine sahip olan Doğtaş, müşterilerinin farklı stil ve zevklere uygun ürünler bulmasını sağlamaktadır. Ayrıca, kaliteli malzemeler kullanarak ürettiği mobilyalarıyla da müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır. Doğtaş, satış sonrası hizmetleri ve müşteri destekleri ile de sektörde öne çıkmaktadır.

https://www.dogtas.com/

İlginizi Çekebilir: Doğtaş yatak odası modelleri ve fiyatları için bağlantıya tıklayarak fikir alabilirsiniz.

Konfor

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2024
Konfor mobilya

Türkiye’deki en iyi mobilya markaları arasında ön plana çıkan Konfor Mobilya markası omurga sağlığınızı dikkate alarak bel ağrılarınız için özel tasarladığı yatakları ile ön plana çıkmaktadır. Vücut şeklinize göre yatak seçimi için internet sitesinde ayrı bir bölüm tasarlayan bu firmanın yataklarını üretirken en çok dikkat şey ise omurga sisteminin sağlığı olmaktadır.

Konfor mobilya Türkiye mobilya sektöründe öncü markalar arasında yer almaktadır. Müşterilerin beğenisini kazanan konforlu tasarımları ve kaliteli ürünleri ile tanınmaktadır. İşlevsel ve modern çizgilere sahip mobilyaları farklı müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Ayrıca, müşteri memnuniyetine önem veren Konfor Mobilya, satış sonrası hizmetlerinde de başarılı bir seviyededir. Ürünlerinin kalitesi sayesinde müşteri sadakati sağlamış, sektörde öncü koltuk takımı modelleriyle müşterilerinin beklentilerini karşılamayı başarmıştır. Sezonun trendlerini takip eden Konfor Mobilya, müşterilerine en son moda ve estetik ürünleri sunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra fiyat politikasıyla da tüketicilerin beklentilerini karşılamaktadır.

https://www.konfor.com.tr/

Bellona

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2024
Bellona mobilya

Bellona, yenilikçi tasarımları ve yüksek konforu bir arada sunan mobilyalarıyla tanınan bir markadır. Tasarımlarıyla estetiği ve işlevselliği harmanlayan markanın ürünleri, hem evlerde hem de iş yerlerinde tercih edilir. Bellona, yatak odası, genç odası, koltuk takımları, yemek odası, ofis ve bahçe mobilyaları dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Mobilyaların yanı sıra, dekoratif aksesuarlar ve aydınlatma ürünlerinde de kaliteli seçenekler sunar. Bellona, modern mobilya tasarımları ve yüksek kaliteli işçiliğiyle müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır.

Evet belki de hayatında hiç mobilya ya da yatak almamış insanların bile adını duyduğu bu markası en iyi mobilya markaları arasında en önde gelmektedir. Gerek müşterilerinin kullanıma sunduğu ürünlerin kalitesiyle gerek yapmış olduğu reklamlar ile 7’den 70’e herkesin aklında yer etmiş olan bu markanın bir diğer öne çıkan özelliğiyse her keseye uygun olması.

https://www.bellona.com.tr/

Hibboux

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2024
Hibboux mobilya

Kendilerini bir mobilya markası olarak değil de bir vitamin olarak tanımlayan bu marka yapmış olduğu bu tanımlamada pek de haksız sayılmaz. Zira en kaliteli mobilya markası olarak gösterilen Hibboux ürünleri aynı zamanda bilimsel olarak tasarlanan ürünlerden oluşuyor.

Hibboux, mobilya sektöründe farklı malzemeleri bir araya getirerek yaratıcı tasarımlar sunan bir markadır. Tasarımlarında ahşap, metal, cam gibi malzemeleri kullanarak benzersiz mobilyalar yaratmaktadır. Özellikle çeşitli renklerde ve desenlerde sunulan yastıklarıyla da dikkat çekmektedir. Hibboux mobilyaları, modern ve minimalist tarzda tasarlanmıştır ve evlerinize şık bir hava katmaktadır. Ayrıca, Hibboux’un mobilyalarının rahatlığı da önemli avantajlarından biridir. Şık ve modern tasarımlarıyla dikkat çeken Hibboux, mobilya sektöründe iddialı bir markadır.

https://tr.hibboux.com/

İstikbal

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2024
İstikbal mobilya

İstikbal Mobilya, 1957 yılından beri sektörde faaliyet gösteren ve ülkemizin en köklü mobilya markalarından biridir. Geniş ürün yelpazesi ile ev dekorasyonunun her alanına hitap etmektedir. Yatak odası, oturma odası, yemek odası ve daha birçok kategoride ürünleri mevcuttur. Ayrıca, genç odası, bebek odası ve ofis mobilyaları da sunar. Estetik tasarımları ve yüksek kaliteli malzemeleri ile müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. İstikbal Mobilya ayrıca, satış sonrası hizmetleri ile de ön plandadır. Tüm ürünlerinde özenli bir kalite kontrol süreci uygulayan İstikbal, müşteri memnuniyetini de her zaman öncelikli tutar. Şık tasarımları ve kaliteli ürünleri ile İstikbal Mobilya, Türkiye’de ve dünyada adını duyurmuş bir markadır.

İsminden de anlaşılacağı üzere uzun süre boyunca kullanabileceğiniz ürünler üreten bu firma ise özellik ile smart ürünleri ile son derece revaçta. En iyi mobilya fiyatları hakkında araştırma yapmak istiyor iseniz ilk olarak bu firmanın ürünleri ile başlamanızı tavsiye ediyoruz.

https://www.istikbal.com.tr/

Enza Home

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2024
Enza Home mobilya

Enza Home, tasarımı ve şıklığı ön plana çıkaran mobilyaları ile birçok kişinin gözdesi haline gelmiştir. Yatak odası, oturma odası, genç odası, yemek odası, tv ünitesi, halı ve aydınlatma gibi birçok farklı alanda ürünler sunan Enza Home’un mobilya tasarımları oldukça şık ve moderndir. Ayrıca, yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen mobilyalar, hem görsel açıdan hem de kullanım açısından oldukça rahattır. Enza Home, aynı zamanda müşteri memnuniyeti konusunda da oldukça titiz davranmaktadır. Bu sebeple, ürünlerinde kaliteyi ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.

Yataş grubunun bir parçası olarak bilinen bu marka ise en iyi mobilya markaları arasında yer alıyor. Özellik ile müşteri memnuniyetini göz önünde tutması nedeni ile oldukça sevilen firmanın internet sitesinden özellik ile köşe takımlarına bir bakmanız bakış açınızı değiştirecektir.

https://www.enzahome.com.tr/

Kelebek

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2024
Kelebek mobilya

Kelebek Mobilya, Türkiye’nin en önde gelen mobilya markalarından biridir. İnovasyon ve modern tasarımlar ile adından sıkça söz ettiren Kelebek Mobilya, yatak odası, oturma odası, yemek odası, genç odası, ofis mobilyaları ve aksesuarları gibi farklı alanlarda şık ve estetik mobilyalar sunar.

Kelebek Mobilya, değerli müşterilerine farklı tarz ve zevklere hitap eden ürünler sunar. Ayrıca mobilya alışverişi yaparken müşterilerinin konforunu ve rahatlığını önemser ve kendilerine en iyi hizmeti sunmayı hedefler.

Kelebek Mobilya’nın modern tasarımları sadece iç mekanlarda değil, bahçe ve teras gibi dış mekanlarda da kullanılabilir. Ayrıca, kaliteli malzemeler kullanarak ve uygun fiyat ile sunarak her bütçeye hitap eder.

Geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmetleri ile Kelebek Mobilya, mobilya alışverişi yapacak olan müşterilerin ilk tercihi arasında yer alır. Son dönemde çevreci ve sürdürülebilir ürünleri de portföyüne ekleyerek, çevreye ve doğaya duyarlılığını da göstermektedir.

Cumhuriyetin ilk yıllarından beri faaliyet gösteren ve en kaliteli mobilya markaları arasında yer alan Kelebek mobilya modern çizgileri takip etmesi ile biliniyor. Özellik ile genç odası takımları ile rakiplerinin önüne geçen firmanın internet sitesinden diğer ürünlerine de bakabilirsiniz.

https://kelebek.com/tr

İlginizi Çekebilir: En iyi ortopedik yatak tavsiyeleri için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

IKEA

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2024
IKEA mobilya

IKEA, İsveç’te kurulan ve dünya genelinde bilinen bir mobilya markasıdır. Kaliteli ve şık tasarımları uygun fiyatlarla sunan IKEA, ev dekorasyonu için birçok seçenek sunmaktadır. IKEA mobilyaları, paketli halde satışa sunulduğu için kullanımı kolaydır ve evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz çeşitli mobilya seçeneklerine sahiptir. Ayrıca çevre dostu ve sürdürülebilir moda uygun olarak tasarlanan IKEA ürünleri, hem evinizi hem de çevrenizi düşünmeniz için ideal bir seçimdir. Yatak odası mobilyalarından oturma odası mobilyalarına, depolama çözümlerinden aydınlatma ürünlerine kadar birçok seçenek sunan IKEA, her bütçeye hitap etmektedir.

İsveç kökenli olmasına rağmen ülkemizde en ünlü mobilya markaları arasında yer alan IKEA hem özgün tasarımları ile hem de indirimleri ile ön plana çıkan bir firma. Özellik ile günlük hayatı kolaylaştırmayı amaçlayan bu firmanın ürünlerine ise aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.ikea.com.tr/

Mondi

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2024
Mondi mobilya

Mondi, mobilya sektöründe yaratıcı ve modern tasarımlarıyla öne çıkan bir markadır. Birbirinden farklı ve özgün tasarımları ile ev, ofis veya otel gibi alanlara estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Ayrıca ufak detaylara da önem veren Mondi, özellikle ahşap yüzeylerdeki işçiliği ile dikkat çekmektedir. Ürettiği ürünlerin kalitesi ve dayanıklılığı ise sektörde tanınmaktadır. Son trendlere göre üretim yapan Mondi, her alanda kullanabileceğiniz mobilyalar tasarlamakta ve müşterilerinin ihtiyacını tam olarak karşılamaktadır.

Kayseri merkezli olan bu firmanın en öne çıkan ürünleri ise en iyi koltuk takımı markası olmasıdır. En ucuz mobilya markaları arasında yer alan bu firma ise üretmiş olduğu mobilyaların tasarımları ile rakiplerinin arasından sıyrılmayı başarıyor. Ucuzluk ve konforu bir arada görmek istiyorsanız bu siteye bakmalısınız.

https://www.mondihome.com.tr/

Mudo

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2024
Mudo mobilya

Mudo, estetik ve zarif çözümler sunan bir mobilya markasıdır. Farklı tarzları yansıtan mobilya ürünleri ile ev, ofis veya otel dekorasyonlarında tercih edilebilir. Mudo, Türkiye’de 2003 yılından beri faaliyet göstermektedir. Şık ve modern tasarımlarının yanı sıra kaliteli malzemeleri, işçiliği ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile müşterilerin beğenisini kazanmaktadır. Mağazalarında yatak odası, oturma grupları, yemek odası takımları, genç odaları, aksesuarlar ve halıların da yer aldığı geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Ayrıca, İstanbul Sanayi Odası tarafından Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında yer almaktadır. Mudo Mobilya, evinizin veya iş yerinizin dekorasyonuna özel bir dokunuş katmak isteyen herkes için vazgeçilmez bir seçenektir.

En kaliteli mobilya markaları isimleri arasında başı çeken bu firma ise özellik ile dekorasyon ürünleri alanındaki tasarımları ile bilinmektedir. Vintage mobilyaları da son dönemlerde oldukça popüler olan firmanın merkezi ise İstanbul’da yer almaktadır. Kaliteli ürünler tasarlayan bu firmanın mobilyalarına göz atmamak bir kayıp olur.

https://www.mudo.com.tr

Divanev

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2024
Divanev mobilya

Divanev, özel tasarım ve yüksek kaliteli mobilyalarıyla sektörde fark yaratıyor. Müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için her ürününde özgünlüğe ve işçilik kalitesine büyük önem veriyor. Divanev Mobilya’nın ürünlerinde kullanılan malzemeler de son derece kaliteli ve dayanıklıdır. Ayrıca mobilyaların tamamı özel tasarımlar olduğu için her müşteriye farklı alternatifler sunuluyor. Divanev Mobilya, müşteri memnuniyetine de çok önem veriyor ve müşterilerinin beklentilerini aşan hizmet anlayışıyla öne çıkıyor. Şık ve modern tasarımlarıyla Divanev Mobilya, sektördeki yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor.

Yeni kurulan bir mobilya firması olmasına rağmen Yataş tarafından yönetildiği için piyasaya hızlı bir giriş yapan bu firma en iyi mobilya markaları isimleri arasındaki yerini şimdiden aldı. Özellik ile ev dekorasyonuna yoğunlaşan firmanın internet sitesini sizler için bırakıyoruz.

https://ww.divanev.com.tr

Moda Life

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2024
Modalife mobilya

Moda Life, kaliteli ve estetik mobilyalarıyla müşterilerin beğenisini kazanan bir mobilya markasıdır. Mobilya sektöründeki tasarımları ve modaya uygun çözümleriyle öne çıkan Moda Life, rahat ve konforlu mobilyalarıyla da dikkat çekmektedir. Oturma grupları, yatak odası takımları, TV üniteleri ve aksesuarları gibi farklı ürün gruplarında geniş bir ürün yelpazesi sunan Moda Life, müşterilerine farklı dekorasyon tarzlarına uygun seçenekler sunmaktadır. Şık ve kaliteli malzemeler kullanarak ürettiği mobilyalarıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutan Moda Life, her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır.

Düğün paketleri ile bilinen ve oldukça ucuz ürünler üreten bu firma ise sikayetvar.com platformunu en çok kullanan firmalar arasındadır. En ucuz mobilya fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyor iseniz bu firmanın sitesine bir göz atmalısınız.

https://www.modalife.com

Adore

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2024
Adore mobilya

Adore, mobilya sektöründe kaliteli işçiliği ve estetik tasarımları ile öne çıkan bir markadır. Her bir ürününde, şık ve modern bir tasarımı bir araya getirirken, kalite konusunda da ödün vermediği görülmektedir. Adore Mobilya’nın yatak odalarından oturma odalarına, yemek odalarından mutfaklara birçok farklı alandaki ürünleri oldukça talep görmektedir. Ürünlerinde konfor ve işlevselliği bir arada sunarken, estetik açıdan da oldukça iddialıdır. Adore Mobilya, mobilya sektöründe kendine ayrı bir yer edinmiş bir marka olarak müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Klasik mobilya denilince ilk akla gelen firma olan Adore ihtiyaca göre ürettiği ürünleri ile bilinir. E-ticaret alanına hızlı bir giriş yapan firma en iyi mobilya markaları isimleri arasında hala zirvedeki yerini koruyor. Klasik zevkleriniz için en ideal uğrak yeri burası.

https://www.adoremobilya.com

Cadde Yıldız

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2024
Cadde Yıldız mobilya

Oldukça çeşitli modelleri ile göze çarpan Yıldız mobilya yalnızca internet üzerinden satış yapmaktadır. Sadece İstanbul’da bir tane mağazası olan firma tüm Türkiye’ye kargo firmaları aracılığı ile ürünlerini pazarlayan ve en kaliteli mobilya markaları arasında yer alan bir firmadır.

Cadde Yıldız Mobilya, yüksek kaliteli malzemeler kullanarak modern ve şık mobilyalar üretmektedir. Müşterilerine özel hizmetleri sayesinde, ihtiyaçlarına uygun mobilyaları tasarlayabilme imkanı sunmaktadır. Özellikle yatak odası mobilyaları konusunda uzmanlaşmış olan Cadde Yıldız Mobilya, kaliteli yatakları ve yatak başlıklarını da müşterilerine sunmaktadır.

  • Kaliteli malzemelerden üretilen modern mobilyalar
  • Müşteri odaklı hizmetler ve özel tasarım imkanları
  • Yatak odası mobilyalarında uzmanlaşmış
  • Yüksek kaliteli yataklar ve yatak başlıkları

Cadde Yıldız Mobilya, modern ve rahat mobilyalarıyla ev dekorasyonuna yeni bir soluk getiriyor. Uzun ömürlü ve dayanıklı malzemeler kullanarak ürettiği mobilyalar, müşterilerin beklentilerini karşılamakta ve uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir. Kişiye özel tasarım hizmetleri sayesinde, müşterilerin evlerine en uygun mobilyaları üretmektedir.

https://www.caddeyildiz.com/

Çilek

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2024
Çilek mobilya

Özellik ile yeni nesil için ürettiği ürünleri ile bilinen Çilek mobilya en dayanıklı mobilya markaları arasında yer alır. Genç odası tasarımları ile oldukça revaçta olan firmanın bu alandaki çalışmaları ise oldukça renkli. Bebek odası ve çocuk odası tasarımları da firmanın en çok rağbet gören ürünleri arasında yer alıyor.

Çocuklar için özel tasarlanmış, eğlenceli ve yaratıcı mobilyalar sunan Çilek Mobilya, sektörde fark yaratan bir markadır. Odaların her alanı için özel olarak tasarlanmış Mobilyaları ile Çilek Mobilya, çocukların hayatına renk katmaktadır. Yatak odası, çalışma alanı, gardırop, dolap, kitaplık, oyun ve eğlence alanı gibi birçok alanda ürün seçenekleri sunmaktadır. Çocukların hayal dünyasına hitap eden tasarımları ile hem ebeveynlerin hem de çocukların beğenisini kazanmaktadır. Ürünlerinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve dayanıklılığı da Çilek Mobilya’nın tercih edilme sebepleri arasındadır.

https://cilek.com/

Çetmen

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2024
Çetmen mobilya

Çetmen, mobilya sektöründe özgün tasarımları ve el yapımı ürünleriyle dikkat çeken markalardan biri. Her ürünleri özel olarak tasarlanıp üretilen Çetmen Mobilya, kaliteli malzemeleri kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyor. Mobilya sektöründe farklı bir tarz arayanlar için yapılan özel tasarımlarla Çetmen, kendine özgü bir yaşam alanlarından oluşturmanıza yardımcı oluyor. Kurulduğu günden beri müşterilerine benzersiz ürünler sunmayı hedefleyen Çetmen, kaliteli işçiliğiyle de adından söz ettiriyor.

Yeni evlenmek üzereyseniz ve kesenizi aşmayacak bir mobilya takımı arıyorsanız ilk bakmanız gereken mağaza Çetmen mağazalarıdır. En uygun mobilya takımları arasında yerini alan firmanın ürünleri oldukça ucuz ve hesaplıdır.

https://www.cetmen.com.tr/

Evgör

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2024
Evgör mobilya

Evgör Mobilya, modern tasarımları ve geniş ürün yelpazesiyle müşterilerin beğenisini kazanmış bir mobilya markasıdır. Yatak odası takımları, oturma grupları, yemek odaları, çocuk odaları ve daha birçok kategoriye özel ürünleri bulunan Evgör, şık ve fonksiyonel mobilyalarıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Ayrıca, müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma, kaliteli malzemeler kullanarak ürünlerini uzun ömürlü hale getirmekte ve estetik tasarımları sayesinde de dekorasyonu tamamlamaktadır.

İnternet üzerinden satış yapan mobilya mağazaları arasında yer alan bu firma ise özellikle düğün paketleri açısından oldukça uygundur. En ucuz mobilya markaları arasındaki yerini her geçen gün sağlamlaştıran firmanın yeni evli çiftleri düşünerek pazarladığı ürünlere bir göz atmalısınız.

https://www.evgor.com.tr/

Kilim

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2024
Kilim mobilya

Ülkemizin en eski mobilya şirketleri arasında yer alan bu firma hemen hemen herkesin adını en az bir kere duyduğu firmalar arasındadır. Country koltuk takımları ile müşterilerinin beğenisini toplayan firma en hesaplı koltuk takımları üretme konusunda da oldukça iddialı.

Kilim Mobilya, son derece kaliteli malzemeler kullanarak ürettiği mobilyalarıyla müşterilerin beğenisini kazanmaktadır. Şık ve modern tasarımlarıyla dikkat çeken Kilim Mobilya, özellikle oturma odaları, yatak odaları, yemek odaları ve ofisler için özel tasarım mobilyalar sunmaktadır. Ayrıca, çocuk odaları için de eğlenceli ve şık tasarımlara sahip mobilyaları bulunmaktadır.

Kilim Mobilya, ürünlerini sadece Türkiye’de değil, dünyanın birçok farklı ülkesinde de müşterilerine sunmaktadır. Şirket, müşterilerine yüksek kaliteli mobilyalar sunmanın yanı sıra, sağladıkları satış sonrası hizmetlerle de ön plana çıkmaktadır. Her türlü soru veya şikayet konusunda müşteriye hızlı ve etkili bir şekilde yanıt vererek müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir.

Kilim Mobilya, modern ve şık tasarımlarıyla ev ve ofisleri dekore etmek isteyen kişiler için ideal bir seçenektir. Ayrıca, özel tasarım mobilya ihtiyacı olan müşterilerin isteklerini de karşılayarak tamamen kişiselleştirilmiş ürünler sunmaktadır.

https://www.kilimmobilya.com.tr/

Berke

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2024
Berke mobilya

Berke Mobilya, özel tasarım mobilyalarıyla tanınan bir markadır. 1978 yılında İstanbul’da kurulan Berke Mobilya, 40 yılı aşkın bir süredir sektörde faaliyet göstermektedir. Berke Mobilya, tasarım ve kaliteyi bir araya getiren ürünleriyle sektörde öne çıkmaktadır.

Berke Mobilya’nın ürün yelpazesi oldukça geniştir. Yatak odası takımları, yemek odası takımları, koltuk takımları, çocuk odaları, ofis mobilyaları ve aksesuarlar gibi birçok alanda ürünleri bulunmaktadır.

Özellikle özel tasarım mobilyalarıyla dikkat çeken Berke Mobilya, müşterilerinin taleplerini göz önünde bulundurarak kendilerine özel tasarımlar yapmaktadır. Mobilyalarında kullanılan malzemelerin kalitesi de oldukça yüksektir.

Berke Mobilya, müşterilerine özel tasarım imkanı sunmasının yanı sıra, satış sonrası hizmetleriyle de müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Montaj ve garantileri titiz bir şekilde yapmaları, tercih sebebi olmalarını sağlamaktadır.

https://www.berkemobilya.com.tr/

Alfemo

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2024
Alfemo mobilya

Alfemo en iyi mobilya markaları arasında gösteriliyor. Alfemo mobilya markası; yatak odası, genç odası, koltuk takımları, yemek odası, banyo ve ofis mobilyaları gibi birçok alanda ürünleri olan bir mobilya markasıdır. Alfemo Mobilya, estetik tasarımları ve kaliteli malzemeleri ile öne çıkmaktadır. Yüksek kaliteli ürünleri ve geniş ürün yelpazesi ile müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. Alfemo, modern tasarımlarıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Genç odaları ve yatak odalarında sunduğu farklı renk seçenekleri ve modüler yapılarıyla beğeni toplamaktadır. Ayrıca, ofis mobilyalarında da işlevsel tasarımları ile öne çıkmaktadır. Alfemo, kaliteli bir mobilya markası arayanların tercih edebilecekleri önemli markalardan biridir.

https://www.alfemo.com.tr/tr

Fuga

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2024
Fuga mobilya

Fuga Mobilya, ürün yelpazesi oldukça geniş ve en kaliteli mobilya markası olmaya aday bir markadır. Oturma grupları, yemek odası takımları, yatak odaları, gardıroplar, kitaplıklar ve aksesuarlar gibi birçok mobilya ürününe sahiptir. Minimalist ve modern tasarımları ile kaliteli malzeme kullanımı birleştirerek kendi tarzını yaratmaktadır. Ayrıca, her bütçeye uygun ürünleri ile müşterilerinin beklentilerini karşılamaktadır. Fuga Mobilya’nın fiyatları genellikle orta seviye olarak görünse de, sürekli olarak düzenlediği kampanyalar ile uygun fiyatlı mobilyalar da sunmaktadır.

https://www.fugamobilya.com/

Vivense

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2024
Vivense mobilya

Vivense Mobilya, son yıllarda hızla büyüyen bir mobilya markasıdır. Hem yurt içinde hem de yurt dışında birçok mağaza açarak büyük bir başarı elde etmiştir. Ürün kalitesi, modern tasarımları ve cazip fiyatlarıyla dikkat çekmektedir. Oturma grupları, yemek odası takımları, yatak odaları, gardıroplar, bahçe mobilyaları gibi birçok ürünü bulunmaktadır. Vivense Mobilya, çağdaş tasarımları ve minimalist tarzıyla modern mobilya tutkunlarının ilgisini çekmektedir. Ayrıca, orta ve yüksek gelir seviyesindeki müşterilere hitap eden fiyatlandırma stratejisiyle de tercih edilmektedir.

https://www.vivense.com/

Engince

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2024
Engince mobilya

Engince Mobilya, mobilya sektöründe özgün ve modern tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Müşterilerinin beklentilerini karşılayacak ürünleri tasarlayan marka, ürünlerinin kalitesiyle de müşterilerinin beğenisini kazanıyor. Tarzınıza uygun birçok farklı mobilya seçeneği sunan Engince Mobilya, ev ve ofisleriniz için özelleştirilmiş mobilya seçenekleri de sunuyor. Ürünlerinde yüksek kaliteli malzemeler kullanılıyor ve ürünleri her zaman en son trendlere uygun tasarlanıyor. Engince Mobilya, mobilya alanında önde gelen markalardan biridir ve kaliteli ürünleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaktadır.

İder

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2024
İder mobilya

İder Mobilya, son yıllarda aldığı ödüllerle Türkiye’deki mobilya sektöründe öncü bir marka haline gelmiştir. Yenilikçi tasarımları ve kaliteli ürünleriyle faaliyet gösteren İder Mobilya, müşterilerine en son trendlere uygun özgün tasarımlar sunmaktadır. Ayrıca, kullanımı kolay ve pratik ürünleri sayesinde de müşteri memnuniyetini artırmaktadır. İder Mobilya, her tarza uygun mobilya seçenekleri sunuyor ve müşterilerinin kişisel zevklerine hitap eden ürünler sunarak başarılı bir marka olmayı sürdürüyor.

https://www.idermobilya.com/

Stella

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2024
Stella mobilya

Stella Mobilya, modern ve klasik tarzları bir arada sunan özgün tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Özellikle konforlu oturma grupları ve şık yatak odası takımları ile müşterilerinin beğenisini kazanıyor. Mobilya sektöründe önemli bir yere sahip olan Stella Mobilya, her zaman yüksek kaliteli malzemeler kullanarak ürünlerini üretiyor. Ayrıca, satış sonrası hizmetleri de son derece başarılıdır. Stella Mobilya müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor ve müşterilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor.

https://stellamobilya.com/

Weltew

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2024
Weltew mobilya

Weltew Mobilya, yemek odaları için özellikle harika seçimler sunan bir marka olarak öne çıkıyor. Klasik ve modern tarzları başarılı bir şekilde harmanlayarak özgün tasarımlar sunan Weltew Mobilya, müşterilerine farklı ve şık bir deneyim yaşatıyor. Ayrıca müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ve kaliteli ürünleriyle de sektörde öncü bir marka olarak yer alıyor. Yemek odası için bir masa arayışında olanlar için Weltew Mobilya’yı mutlaka değerlendirmelerini öneriyoruz.

https://www.weltew.com/tr_tr

Kargılı

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2024
Kargılı mobilya

Kargılı Mobilya, yüksek kaliteli malzeme kullanımı ve şık tasarımlarıyla mobilya sektöründe fark yaratıyor. Ev dekorasyonuna özel bir dokunuş katmak isteyenler için ideal seçenekler sunan Kargılı Mobilya, koltuk takımlarından yatak odası mobilyalarına kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip. Mobilya sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Kargılı Mobilya, müşterilerinin beklentilerini her zaman karşılayacak ürünler üretiyor. Şık ve modern tasarımlarıyla dikkat çeken Kargılı Mobilya, kalitesi ve estetik görünümüyle müşterilerinin beğenisini kazanıyor. Mobilya sektörüne yeni bir soluk getiren Kargılı Mobilya, eşsiz ve sıradışı ürünleriyle ev dekorasyonunuza yeni bir boyut kazandırıyor.

https://www.kargilimobilya.com.tr/

Tepe Home

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2024
Tepe Home mobilya

Tepe Home Mobilya, evin her köşesi için özgün ve kaliteli tasarımlara sahip mobilyalar sunar. İç mekanlar için modern ve şık koltuk, masa, sehpa, vitrin, TV ünitesi gibi ürünleri bulunurken, dış mekanlar için de bahçe mobilyaları, salıncaklar, şemsiyeler, barbekü setleri gibi ürünler yer almaktadır. Tepe Home Mobilya’nın zengin ürün çeşitliliği, her tarza uygun mobilya seçenekleri sunar. Ayrıca mobilyalarının şık ve kullanışlı tasarımının yanı sıra kaliteli malzemeler kullanır ve uzun ömürlüdürler. Tepe Home Mobilya, evinizin her alışverişinde aradığınız kaliteyi ve estetiği sunar.

https://www.tepehome.com.tr/

Rapsodi

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2024
Rapsodi mobilya

Rapsodi Mobilya Türkiye’nin önde gelen mobilya markalarından biridir. 30 yıllık tecrübesi ve kaliteli tasarımlarıyla sektöründe fark yaratmaktadır. Müşterilerine özgün seçenekler sunarak evlerinde estetik ve şık bir atmosfer oluşturmayı hedeflemektedir. Rapsodi Mobilya’nın ürün yelpazesi oldukça geniştir ve her tarza uygun seçenekleri bulunmaktadır. İster modern ister klasik tasarımları olsun, Rapsodi Mobilya herkesin beğenisini kazanabilecek özgün seçenekler sunmaktadır.

https://www.rapsodi.com.tr/

Macitler

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2024
Macitler mobilya

Macitler Mobilya, çağdaş ve modern tasarımları ile Türkiye’nin en önemli mobilya markalarından biridir. Kalitesi ve özgün tarzı ile müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır. Fonksiyonellik ve şık tasarımlarının birleştiği Mobilya markası, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kendine özgü tarzı ile yaşam alanlarınıza özgünlük katarken kullanışlı yapısı ile de çok tercih edilmektedir. Macitler Mobilya, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendine ilke edinerek, her zaman en kaliteli ve en iyi ürünleri sunmaya devam etmektedir.

https://www.macitler.com.tr/

Classi

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2024
Classi mobilya

Classi Mobilya, ürün yelpazesinde yatak odası takımları, oturma grupları, yemek odası takımları, genç odası takımları, TV üniteleri ve aksesuarlar gibi birçok seçenek sunmaktadır. Classi Mobilya tasarımları, doğal malzemelerle bir arada görsel açıdan şıklık ve işlevselliği birleştirerek kaliteli bir kullanım sunar. Geniş ürün yelpazesi, her tarza uygun çözümler sunmaktadır. Classi Mobilya, mobilya sektöründe öncü markalarından biri olarak müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır.

https://classi.com.tr/

Saloni

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2024
Saloni mobilya

Saloni Mobilya, Türkiye mobilya sektöründe kaliteli malzemelerle üretilen özgün tasarımları ve modern stilleriyle öncü bir markadır. Evinizin her alanına uygun mobilyaları geniş ürün yelpazesiyle sunan Saloni Mobilya, sizin hayalinizdeki tasarımla buluşmanızı sağlar. Şık ve estetik görünümlü ürünleriyle evinize zerafet katan Saloni Mobilya, aynı zamanda konforlu kullanımı da garanti eder. Şahsi zevkinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olan mobilya seçenekleri sunan Saloni Mobilya, evinizin dekorasyonuna katkı sağlar.

https://saloni.furniture/tr/

Sizlere bu uzun içeriğimizde Türkiye’deki ünlü mobilya markaları ve isimlerini sunduk. Umarız hayalinizdeki en iyi mobilyaya kavuşup güzel günlerde evinizde huzurla oturursunuz. Kullandığınız mobilya markaları hakkında yorum yapmak isterseniz aşağıdaki alanı kullanabilirsiniz. Sağlıcakla kalın…

“Türkiye’nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2024” üzerine 3 yorum

  1. burdaki büyük firmaların birçoğunun maalesef oldukça fazla şikayet var da şikayetleri var salon takımı almak için araştırmadığımız yer kalmadı hepsinde bir sıkıntı var bu konuda yardımcı olabilir misiniz acaba , öneri üzerine masa sandalye takımını bu siteden aldık fakat orda da salon takımı satışı yoktur.

    Yanıtla

Yorum yapın