perde siparişi

En iyi Mobilya Markaları 2021 RehberiEvliliklerin çoğalması ve yazın gelmesi ile birlikte en iyi mobilya markaları hakkında da araştırmalar başladı. Özellik ile son dönemlerde artış gösteren mobilya satışları da bu durumu destekliyor. İnsanlar genellik ile acaba hangi marka benim için en iyisi diye düşünmesine rağmen birçoğu mobilya markaları hakkında bir fikir sahibi olmadan konu komşudan duyduğu kulaktan dolma bilgiler ile tercihini yaptıktan sonra pişman oluyor.Sizler için hazırlamış olduğumuz bu yazıda en iyi mobilya markası hangisi sorusunun cevabını vermeye çalıştık. Diler iseniz gelin aklınızdaki bu sorunun yanıtını aşağıdaki satırlarda arayın. Emin olun aradığınız cevabı bulacaksınız.

1.Nills Mobilya

nills

Listede bulunan diğer mobilya markalarına nazaran belki de adını en az duyduğunuz bu mobilya markasının tarihi 1955 yılına dayanıyor.

80’li yılların ortalarına kadar Ankara merkezli lokal bir firma olmasına rağmen bu tarihlerden sonra önce tüm Türkiye’ye sonra da dünyaya açılan bu markanın ülkemizde fazla bilinmemesinin sebebi firmanın mobilyalarının kalitesiz oluşundan değil reklamcılık konusunda pek de önce çıkmak istememelerinden kaynaklanıyor.Yine de en ucuz mobilya markaları arasında yer almayı hak ediyorlar.

Web sitesi: https://www.nills.com.tr/

2.Doğtaş Mobilya

doğtaş mobilya

Kaliteli mobilya markaları denildiği zaman ustasından bahsetmeden geçmek mümkün mü? Yok firmayı gereksiz bir şekilde övmüyoruz tam tersine onların kendilerini tanıttığı gibi sizlere sunuyoruz: Mobilya Ustası. 1972 senesinde küçük bir firma olarak kurulmasına rağmen şu an Çanakkale’nin Biga ilçesinden çıkarak tüm dünyaya mobilya pazarlayan bu şirketin en çok tutulan ürünü ise Cappucino ve çikolata tadında tasarlamış olduğu hareketli alt yatak olmaktadır.Web sitesi: https://www.dogtas.com/

3.Konfor Mobilya

konfor obilya

Türkiye’deki en iyi mobilya markaları arasında ön plana çıkan Konfor Mobilya markası omurga sağlığınızı dikkate alarak bel ağrılarınız için özel tasarladığı yatakları ile ön plana çıkmaktadır. Vücut şeklinize göre yatak seçimi için internet sitesinde ayrı bir bölüm tasarlayan bu firmanın yataklarını üretirken en çok dikkat şey ise omurga sisteminin sağlığı olmaktadır.

MUTLAKA OKUYUN:  Bahçe Mobilyaları için 10 Fikir + 4 Büyük Marka!

Web sitesi: https://www.konfor.com.tr/
İlginizi çekebilir: En iyi yatak markaları

4.Bellona

bellona mobilya

Evet belki de hayatında hiç mobilya ya da yatak almamış insanların bile adını duyduğu bu markası en iyi mobilya markaları arasında en önde gelmektedir. Gerek müşterilerinin kullanıma sunduğu ürünlerin kalitesiyle gerek yapmış olduğu reklamlar ile 7’den 70’e herkesin aklında yer etmiş olan bu markanın bir diğer öne çıkan özelliğiyse her keseye uygun olması.

Web sitesi: https://www.bellona.com.tr/

5.Hibboux

Hibboux mobilya

Kendilerini bir mobilya markası olarak değil de bir vitamin olarak tanımlayan bu marka yapmış olduğu bu tanımlamada pek de haksız sayılmaz. Zira en kaliteli mobilya markası olarak gösterilen Hibboux ürünleri aynı zamanda bilimsel olarak tasarlanan ürünlerden oluşuyor.

Web sitesi: https://tr.hibboux.com/

6.İstikbal

İstikbal galery beşik seti

İsminden de anlaşılacağı üzere uzun süre boyunca kullanabileceğiniz ürünler üreten bu firma ise özellik ile smart ürünleri ile son derece revaçta. En uygun mobilya fiyatları hakkında araştırma yapmak istiyor iseniz ilk olarak bu firmanın ürünleri ile başlamanızı tavsiye ediyoruz.

Web sitesi: https://www.istikbal.com.tr/

7.Enza Home

Enza Home Mobilya

Yataş grubunun bir parçası olarak bilinen bu marka ise en iyi mobilya markaları arasında yer alıyor. Özellik ile müşteri memnuniyetini göz önünde tutması nedeni ile oldukça sevilen firmanın internet sitesinden özellik ile köşe takımlarına bir bakmanız bakış açınızı değiştirecektir.

Web sitesi: https://www.enzahome.com.tr/

8.Kelebek Mobilya

Kelebek mobilya

Cumhuriyetin ilk yıllarından beri faaliyet gösteren ve belki de en eski mobilya markaları arasında yer alan Kelebek mobilya modern çizgileri takip etmesi ile biliniyor. Özellik ile genç odası takımları ile rakiplerinin önüne geçen firmanın internet sitesinden diğer ürünlerine de bakabilirsiniz.

MUTLAKA OKUYUN:  TV Ünitesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Web sitesi: https://kelebek.com/tr

9.IKEA

Ikea mobilya

İsveç kökenli olmasına rağmen ülkemizde en bilinen mobilya markaları arasında yer alan Ikea hem özgün tasarımları ile hem de indirimleri ile ön plana çıkan bir firma. Özellik ile günlük hayatı kolaylaştırmayı amaçlayan bu firmanın ürünlerine ise aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Web sitesi: https://www.ikea.com.tr/

İlginizi çekebilir: IKEA oturma grupları

10.Mondi

Mondi Mobilya

Kayseri merkezli olan bu firmanın en öne çıkan ürünleri ise koltuk takımlarıdır. En ucuz mobilya markaları arasında yer alan bu firma ise üretmiş olduğu mobilyaların tasarımları ile rakiplerinin arasından sıyrılmayı başarıyor. Ucuzluk ve konforu bir arada görmek istiyorsanız bu siteye bakmalısınız.

Web sitesi: https://www.mondi.com.tr/

11.Mudo

mudo mobilya

En kaliteli mobilya markaları arasında başı çeken bu firma ise özellik ile dekorasyon ürünleri alanındaki tasarımları ile bilinmektedir.

Vintage mobilyaları da son dönemlerde oldukça popüler olan firmanın merkezi ise İstanbul’da yer almaktadır. Kaliteli ürünler tasarlayan bu firmanın mobilyalarına göz atmamak bir kayıp olur.

Web sitesi: www.mudo.com.tr

12.Divanev Mobilya

Yeni kurulan bir mobilya firması olmasına rağmen Yataş tarafından yönetildiği için piyasaya hızlı bir giriş yapan bu firma geleneksel mobilya markaları arasındaki yerini şimdiden aldı. Özellik ile ev dekorasyonuna yoğunlaşan firmanın internet sitesini sizler için bırakıyoruz.

Web sitesi: www.divanev.com.tr

13. Moda Life

Modalife mobilya

Düğün paketleri ile bilinen ve oldukça ucuz ürünler üreten bu firma ise sikayetvar.com platformunu en çok kullanan firmalar arasındadır. En ucuz mobilya fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyor iseniz bu firmanın sitesine bir göz atmalısınız.

Web sitesi: www.modalife.com

14.Adore

Adore mobilya

Klasik mobilya denilince ilk akla gelen firma olan Adore ihtiyaca göre ürettiği ürünleri ile bilinir. E-ticaret alanına hızlı bir giriş yapan firma en iyi mobilya markaları arasında hala zirvedeki yerini koruyor. Klasik zevkleriniz için en ideal uğrak yeri burası.

MUTLAKA OKUYUN:  Koltuk Arkası Dresuar Modelleri 2021

Web sitesi: www.adoremobilya.com

15.Yıldız Mobilya

Yıldız mobilya

Oldukça çeşitli modelleri ile göze çarpan Yıldız mobilya yalnızca internet üzerinden satış yapmaktadır. Sadece İstanbul’da bir tane mağazası olan firma tüm Türkiye’ye kargo firmaları aracılığı ile ürünlerini pazarlayan ve en kaliteli mobilya markaları arasında yer alan bir firmadır.

Web sitesi: www.yildizmobilya.com.tr

16.Çilek

Çilek mobilya

Özellik ile yeni nesil için ürettiği ürünleri ile bilinen Çilek mobilya en uygun mobilya markaları arasında yer alır. Genç odası tasarımları ile oldukça revaçta olan firmanın bu alandaki çalışmaları ise oldukça renkli. Bebek odası ve çocuk odası tasarımları da firmanın en çok rağbet gören ürünleri arasında yer alıyor.

Web sitesi: www.cilek.com

İlginizi çekebilir: Çilek çocuk odası modelleri

17.Çetmen

Çetmen mobilya

Yeni evlenmek üzereyseniz ve kesenizi aşmayacak bir mobilya takımı arıyorsanız ilk bakmanız gereken mağaza Çetmen mağazalarıdır. En uygun mobilya takımları arasında yerini alan firmanın ürünleri oldukça ucuz ve hesaplıdır.

Web sitesi: www.cetmen.com.tr

18.Evgör

İnternet üzerinden satış yapan mobilya mağazaları arasında yer alan bu firma ise özellikle düğün paketleri açısından oldukça uygundur. En ucuz mobilya markaları arasındaki yerini her geçen gün sağlamlaştıran firmanın yeni evli çiftleri düşünerek pazarladığı ürünlere bir göz atmalısınız.

Web sitesi: www.evgor.com.tr

19.Kilim Mobilya

Kilim mobilya

Ülkemizin en eski mobilya şirketleri arasında yer alan bu firma hemen hemen herkesin adını en az bir kere duyduğu firmalar arasındadır.

Country koltuk takımları ile müşterilerinin beğenisini toplayan firma en hesaplı koltuk takımları üretme konusunda da oldukça iddialı.

Web sitesi: www.kilimmobilya.com.tr

20.Berke Mobilya

İnternet üzerinden satış yapan mobilya markaları arasında yer alan bu firma da oldukça ucuz ürünler üretmektedir. Merkezi İstanbul’da olsa da ülkenin her yerine hizmet veren bu firma özellikle ucuz mobilya markaları konusunda bilgi sahibi olmak isteyen kimselerin önceliği olması gereken bir şirkettir.

Web sitesi: www.berkemobilya.com.trAbone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


2
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x