Türkiye’nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2022


Mobilya markaları için Türkiye’nin en iyi listesini hazırladık. Yazının devamında bulabileceğiniz en iyi mobilya markaları ile hem evinize hem de kendinize harika bir yatırım yapacağınıza emin olabilirsiniz. 😎 Mobilya markaları için listeyi en iyiden en kötüye göre listelemediğimizi de özellikle belirtmek isteriz. Evliliklerin çoğalması ve yazın gelmesi ile birlikte en iyi mobilya markaları hakkında da araştırmalar başladı. Özellik ile son dönemlerde artış gösteren mobilya satışları da bu durumu destekliyor. İnsanlar genellik ile acaba hangi marka benim için en iyisi diye düşünmesine rağmen birçoğu mobilya markaları hakkında bir fikir sahibi olmadan konu komşudan duyduğu kulaktan dolma bilgiler ile tercihini yaptıktan sonra pişman oluyor.


Sizler için hazırlamış olduğumuz bu yazıda en iyi mobilya markası hangisi sorusunun cevabını vermeye çalıştık. Diler iseniz gelin aklınızdaki bu sorunun yanıtını aşağıdaki satırlarda arayın. Emin olun aradığınız cevabı bulacaksınız.

En İyi Mobilya Markaları

 • Nills Mobilya
 • Doğtaş Mobilya
 • Konfor Mobilya
 • Bellona
 • Hibboux
 • İstikbal
 • Enza Home
 • Kelebek Mobilya
 • IKEA
 • Mondi
 • Mudo
 • Divanev Mobilya
 • Moda Life
 • Adore
 • Cadde Yıldız Mobilya
 • Çilek Mobilya
 • Çetmen
 • Evgör Mobilya
 • Kilim Mobilya
 • Berke Mobilya

Not: Mobilya markaları listesi mobilya firmalarının üretim kalitesine ya da marka değerine göre sıralanMAmıştır.


Nill’s

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2022
Nills mobilya

Nills mobilya listede bulunan diğer mobilya markalarına nazaran belki de adını en az duyduğunuz bu mobilya markasının tarihi 1955 yılına dayanıyor. 80’li yılların ortalarına kadar Ankara merkezli lokal bir firma olmasına rağmen bu tarihlerden sonra önce tüm Türkiye’ye sonra da dünyaya açılan bu markanın ülkemizde fazla bilinmemesinin sebebi firmanın mobilyalarının kalitesiz oluşundan değil reklamcılık konusunda pek de önce çıkmak istememelerinden kaynaklanıyor. Yine de en iyi mobilya markaları arasında yer almayı hak ediyorlar.

https://www.nills.com/tr


Doğtaş

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2022
Doğtaş mobilya

Doğtaş mobilya markası mobilya markalarından bahsedildiği zaman ustasından bahsetmeden geçmek mümkün mü? Yok, firmayı gereksiz bir şekilde övmüyoruz tam tersine onların kendilerini tanıttığı gibi sizlere sunuyoruz: Mobilya Ustası. 1972 senesinde küçük bir firma olarak kurulmasına rağmen şu an Çanakkale’nin Biga ilçesinden çıkarak tüm dünyaya mobilya pazarlayan bu şirketin en çok tutulan ürünü ise Cappucino ve çikolata tadında tasarlamış olduğu hareketli alt yatak olmaktadır. En iyi mobilya markaları arasında yerini almayı başaran Doğtaş firmasının sitesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.dogtas.com/


Doğtaş yatak odası modelleri ve fiyatları için bağlantıya tıklayarak fikir alabilirsiniz.

Konfor

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2022
Konfor mobilya

Türkiye’deki en iyi mobilya markaları arasında ön plana çıkan Konfor Mobilya markası omurga sağlığınızı dikkate alarak bel ağrılarınız için özel tasarladığı yatakları ile ön plana çıkmaktadır. Vücut şeklinize göre yatak seçimi için internet sitesinde ayrı bir bölüm tasarlayan bu firmanın yataklarını üretirken en çok dikkat şey ise omurga sisteminin sağlığı olmaktadır.


https://www.konfor.com.tr/

Bellona

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2022
Bellona mobilya

Evet belki de hayatında hiç mobilya ya da yatak almamış insanların bile adını duyduğu bu markası en iyi mobilya markaları arasında en önde gelmektedir. Gerek müşterilerinin kullanıma sunduğu ürünlerin kalitesiyle gerek yapmış olduğu reklamlar ile 7’den 70’e herkesin aklında yer etmiş olan bu markanın bir diğer öne çıkan özelliğiyse her keseye uygun olması.


https://www.bellona.com.tr/

Hibboux

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2022
Hibboux mobilya

Kendilerini bir mobilya markası olarak değil de bir vitamin olarak tanımlayan bu marka yapmış olduğu bu tanımlamada pek de haksız sayılmaz. Zira en kaliteli mobilya markası olarak gösterilen Hibboux ürünleri aynı zamanda bilimsel olarak tasarlanan ürünlerden oluşuyor.

https://tr.hibboux.com/

İstikbal

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2022
İstikbal mobilya

İsminden de anlaşılacağı üzere uzun süre boyunca kullanabileceğiniz ürünler üreten bu firma ise özellik ile smart ürünleri ile son derece revaçta. En iyi mobilya fiyatları hakkında araştırma yapmak istiyor iseniz ilk olarak bu firmanın ürünleri ile başlamanızı tavsiye ediyoruz.

https://www.istikbal.com.tr/

Enza Home

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2022
Enza Home mobilya

Yataş grubunun bir parçası olarak bilinen bu marka ise en iyi mobilya markaları arasında yer alıyor. Özellik ile müşteri memnuniyetini göz önünde tutması nedeni ile oldukça sevilen firmanın internet sitesinden özellik ile köşe takımlarına bir bakmanız bakış açınızı değiştirecektir.

https://www.enzahome.com.tr/

Kelebek

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2022
Kelebek mobilya

Cumhuriyetin ilk yıllarından beri faaliyet gösteren ve belki de en eski mobilya markaları arasında yer alan Kelebek mobilya modern çizgileri takip etmesi ile biliniyor. Özellik ile genç odası takımları ile rakiplerinin önüne geçen firmanın internet sitesinden diğer ürünlerine de bakabilirsiniz.

https://kelebek.com/tr

IKEA

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2022
IKEA mobilya

İsveç kökenli olmasına rağmen ülkemizde en bilinen mobilya markaları arasında yer alan Ikea hem özgün tasarımları ile hem de indirimleri ile ön plana çıkan bir firma. Özellik ile günlük hayatı kolaylaştırmayı amaçlayan bu firmanın ürünlerine ise aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.ikea.com.tr/

Mondi

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2022
Mondi mobilya

Kayseri merkezli olan bu firmanın en öne çıkan ürünleri ise koltuk takımlarıdır. En ucuz mobilya markaları arasında yer alan bu firma ise üretmiş olduğu mobilyaların tasarımları ile rakiplerinin arasından sıyrılmayı başarıyor. Ucuzluk ve konforu bir arada görmek istiyorsanız bu siteye bakmalısınız.

https://www.mondihome.com.tr/

Mudo

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2022
Mudo mobilya

En kaliteli mobilya markaları arasında başı çeken bu firma ise özellik ile dekorasyon ürünleri alanındaki tasarımları ile bilinmektedir. Vintage mobilyaları da son dönemlerde oldukça popüler olan firmanın merkezi ise İstanbul’da yer almaktadır. Kaliteli ürünler tasarlayan bu firmanın mobilyalarına göz atmamak bir kayıp olur.

https://www.mudo.com.tr

Divanev

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2022
Divanev mobilya

Yeni kurulan bir mobilya firması olmasına rağmen Yataş tarafından yönetildiği için piyasaya hızlı bir giriş yapan bu firma en iyi mobilya markaları arasındaki yerini şimdiden aldı. Özellik ile ev dekorasyonuna yoğunlaşan firmanın internet sitesini sizler için bırakıyoruz.

https://ww.divanev.com.tr

Moda Life

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2022
Modalife mobilya

Düğün paketleri ile bilinen ve oldukça ucuz ürünler üreten bu firma ise sikayetvar.com platformunu en çok kullanan firmalar arasındadır. En ucuz mobilya fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyor iseniz bu firmanın sitesine bir göz atmalısınız.

https://www.modalife.com

Adore

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2022
Adore mobilya

Klasik mobilya denilince ilk akla gelen firma olan Adore ihtiyaca göre ürettiği ürünleri ile bilinir. E-ticaret alanına hızlı bir giriş yapan firma en iyi mobilya markaları arasında hala zirvedeki yerini koruyor. Klasik zevkleriniz için en ideal uğrak yeri burası.

https://www.adoremobilya.com

Cadde Yıldız

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2022
Cadde Yıldız mobilya

Oldukça çeşitli modelleri ile göze çarpan Yıldız mobilya yalnızca internet üzerinden satış yapmaktadır. Sadece İstanbul’da bir tane mağazası olan firma tüm Türkiye’ye kargo firmaları aracılığı ile ürünlerini pazarlayan ve en kaliteli mobilya markaları arasında yer alan bir firmadır.

https://www.caddeyildiz.com/

Çilek

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2022
Çilek mobilya

Özellik ile yeni nesil için ürettiği ürünleri ile bilinen Çilek mobilya en uygun mobilya markaları arasında yer alır. Genç odası tasarımları ile oldukça revaçta olan firmanın bu alandaki çalışmaları ise oldukça renkli. Bebek odası ve çocuk odası tasarımları da firmanın en çok rağbet gören ürünleri arasında yer alıyor.

https://cilek.com/

Çetmen

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2022
Çetmen mobilya

Yeni evlenmek üzereyseniz ve kesenizi aşmayacak bir mobilya takımı arıyorsanız ilk bakmanız gereken mağaza Çetmen mağazalarıdır. En uygun mobilya takımları arasında yerini alan firmanın ürünleri oldukça ucuz ve hesaplıdır.

https://www.cetmen.com.tr/

Evgör

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2022
Evgör mobilya

İnternet üzerinden satış yapan mobilya mağazaları arasında yer alan bu firma ise özellikle düğün paketleri açısından oldukça uygundur. En ucuz mobilya markaları arasındaki yerini her geçen gün sağlamlaştıran firmanın yeni evli çiftleri düşünerek pazarladığı ürünlere bir göz atmalısınız.

https://www.evgor.com.tr/

Kilim

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2022
Kilim mobilya

Ülkemizin en eski mobilya şirketleri arasında yer alan bu firma hemen hemen herkesin adını en az bir kere duyduğu firmalar arasındadır. Country koltuk takımları ile müşterilerinin beğenisini toplayan firma en hesaplı koltuk takımları üretme konusunda da oldukça iddialı.

https://www.kilimmobilya.com.tr/

Berke

Türkiye'nin En iyi Mobilya Markaları Listesi 2022
Berke mobilya

İnternet üzerinden satış yapan mobilya markaları arasında yer alan bu firma da oldukça ucuz ürünler üretmektedir. Merkezi İstanbul’da olsa da ülkenin her yerine hizmet veren bu firma özellikle ucuz mobilya markaları konusunda bilgi sahibi olmak isteyen kimselerin önceliği olması gereken bir şirkettir.

https://www.berkemobilya.com.tr/

Sıkça Sorulan Sorular

En sağlam mobilya markası hangisi?

En sağlam mobilya markası, sektörün lideri konumunda olan İstikbal Mobilya’dır. Bununla birlikte her markanın sunduğu modellere göre de sağlamlığı değişebilmektedir.

En iyi mobilya nerede üretiliyor?

En iyi mobilya başta Kayseri olmak üzere, Bursa’nı İnegöl ilçesinde ve Ankara Siteler’de üretilmektedir.

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]
Abone ol
Bildir

3 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
3
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x