perde siparişi

Doğtaş Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları 2020

Doğtaş markası, Türk mobilya sektörünün öncü firmalarından biri olarak hemen hemen her kesimin dikkatini çeken bir mobilya üreticisidir. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Doğtaş oturma grubu çok gözde! Bu içerikte Doğtaş oturma grubu modelleri ve fiyatları ile ilgili çeşitli fikir ve önerileri sizler için hazırladık.

Yeni Sezon Doğtaş Oturma Grubu Modelleri

Doğtaş oturma grupları; koltuk takımları, köşe takımları, tv üniteleri, yataklı koltuklar, üçlü koltuklar, ikili koltuklar, berjerler, puflar, sehpalar ve diğer aksesuarları kapsıyor.

Biz burada sizlere oturma odası ve salon dekorasyonu için kullanabileceğiniz Doğtaş koltuk takımları ile diğer oturma grubu modellerinin yakaladığı uyumlu havayı yansıtmaya çalışacağız. Bunu yaparken de Doğtaş oturma grubu fiyatları bilgisini de sunmaya özen göstereceğiz.

1.Doğtaş Lounge oturma grubu

Doğtaş lounge oturma grubu
Doğtaş Lounge oturma grubu

Modern çizgi ve hatları ile kusursuz bir işçiliği yansıtan Doğtaş lounge oturma grubu yeni sezon koltuk takımı modelleri içerisinde belki de en iyisi denilebilir.

Özel kapitoneli işçiliği chester stil ile ekstra konfor sağlayan Doğtaş oturma grubunu mutlaka Doğtaş mağazalarından yakından incelemelisiniz.

Lüks ve modern bir görünüm ile göz alıcı bir tasarım sunan bu harika oturma grubunun fiyatı yaklaşık 10.000TL.

2.Doğtaş Sante oturma grubu

Doğtaş Sante oturma grubu
Doğtaş Sante oturma grubu

Doğtaş oturma grubu modelleri içerisinde stil sahibi ev haklı için büyük bir zevk ile kullanılacak Doğtaş sante koltuk takımı modeline mutlaka göz atmalısınız.

Modern bir tarz ve tüm trend renkler ile dekore edilmiş doğtaş oturma grubu modelini farklı renkler ile kombin edebilirsiniz.

İlkbaharın tüm tonlarını ahşabın muhteşem dokusu ile bir araya getirebileceğiniz Doğtaş oturma grubu ile evinize sofistike bir duruş ve modern bir siluet kazandırabilirsiniz.

Yaşanabilir bir koltuk takımı modeli arayışında olanlar için görselde incelediğiniz Doğtaş oturma grubu fiyatı yaklaşık 8.000TL.

3.Doğtaş Carlino oturma grubu

Doğtaş carlio oturma grubu
Doğtaş Carlino oturma grubu

Evinde tarz bir koltuk takımının yanında oldukça kullanışlı bir oturma grubu arayanlar için harika bir önerimiz var: Doğtaş Carlino koltuk takımı.

Özellikle yeni sezon Doğtaş oturma grubu modelleri içerisinde yatak olabilme özelliği ile dikkat çeken bu oturma grubunu yatılı misafiri eksik olmayanlara öneriyoruz.

Temizliği kolaylaştıran yüksek ayaklı yapısı, kolay temizlenebilen kumaş özelliği ve yumuşak dokusu ile çok beğeneceğiniz bir oturma grubu.

Görselde incelediğiniz Doğtaş oturma grubu fiyatı yaklaşık 9.000TL. Mağaza ile yapılacak pazarlıklar ile daha uygun bir fiyata alabileceğiniz modelleri mutlaka yakından incelemenizi öneriyoruz.

Doğtaş oturma grubu modelleri ve fiyatları biraz müşteri açısından düşündüğümüzde fazla ya da yüksek gelebilir ancak böyle bir oturma grubu için aslında bu fiyatlar çok normal. Çünkü kalite ucuza alınamaz.

Doğtaş Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları

1.Doğtaş Nadia oturma grubu

Doğtaş nadia oturma grubu
Doğtaş Nadia oturma grubu

Doğtaş markasının önemli bir modeli olan Nadia oturma grubu yaşam alanında sadeliği ön plana çıkarmak isteyenler için tercih edilebilir bir model.

Doğtaş Nadia oturma grubu fiyatı 3.500TL

2.Doğtaş Victoria oturma grubu

Doğtaş victoria chester oturma grubu
Doğtaş Victoria oturma grubu

Victoria yine Doğtaş’ın özellikle chester tarzı koltuk modeli ile dikkat çekici bir oturma grubu. Yeşilin doğallığını evinde yansıtmak isteyenler için…

Doğtaş Victoria oturma grubu fiyatı 9.000TL

3.Doğtaş Forte oturma grubu

Doğtaş Forte oturma grubu
Doğtaş Forte oturma grubu

Forte koltuk takımı ekose kumaş rengi ile oldukça tarz bir duruşu olan renk geçişleri ile eve renk getiren özel bir model.

Doğtaş Forte oturma grubu fiyatı 8.500TL

4.Doğtaş Marsala oturma grubu

Doğtaş marsala köşe oturma grubu
Doğtaş Marsala oturma grubu

Marsala kahve tonları ile günümüz dekorasyon trendlerini temsil eden oldukça sıcak bir model.

Doğtaş Marsala oturma grubu fiyatı 6.700TL

5.Doğtaş Mayer köşe oturma grubu

Doğtaş mayer köşe oturma grubu
Doğtaş Mayer köşe oturma grubu

Doğtaş’ın köşe takımı denilince akla gelen Mayer köşe oturma grubu gri rengi ile oldukça dikkat çekici. Gri renk dekorasyon fikirleri için bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Doğtaş Mayer köşe oturma grubu fiyatı 5.000TL

Yorum yapın