Modası Geçmeyen Koltuk Renkleri için +10 Öneri

1
4181

Ev dekorasyonunuzda elbette en önemli unsurların başında koltuklarınız gelir. Modern ya da klasik yönde tercih edeceğiniz modası geçmeyen koltuk renkleri ise başarılı dekorasyon çalışmanızda ilk doğru adım olacaktır.

Modası geçmeyen koltuk renkleri oldukça çeşitli bir yelpazeyi oluştururken aynı zamanda bu senenin koltuk renkleri skalasını ve hatta 2020 koltuk renkleri ile en çok tutulan koltuk rengi seçeneklerini de oluşturuyor. Modası geçmeyen koltuk renkleri her dönemin favorisi olurken 2020 yılı ev dekorasyonunda da ilgileri üzerine çekecek gibi görünüyor.

2019 koltuk takımı renkleri çok yönlü ve her zevke hitap edecek kadar geniş açıya sahip oluyor. Ev dekorasyonunuzda özellikle salon tasarımlarınızda modası geçmeyecek ve her yıl modaya uyacak koltuk renkleriyle evinizi kişiselleştirebilirsiniz. Bu yazımızın devamında koltuk renkleri nasıl olmalı ve en moda koltuk renkleri neler sorularına dair tüm detayları ve dekorasyon fikirlerini bulabilirsiniz.

1Beyaz Renk Koltuk Takımları

blank

Temizliğin simgesi olan beyaz, koltuk takımlarında da istikrarını ve cazibesini gösteren renk olmakla birlikte her sene modası geçmeden kullanabileceğiniz koltuk takımlarıdır. Temizlik konusunda biraz itina isteyen takımlar olsa da temiz tutulduğunda ortama ferahlık katmasıyla dekorasyonda vazgeçilmez koltuk takımlarıdır.

2Pudra – Pembe Renk Koltuk Takımları

blank

Pudra ve pembe koltuk takımları her zamanın özellikle kadınların vazgeçemediği modası geçmeyen koltuk takımları başında geliyor. Pudra koltuk takımları ortama spor ve loş bir atmosfer sağlarken ortamda size dinlendirici bir ortam da sunuyor.

3Krem Renk Koltuk Takımları

blank

Krem koltuk takımları istisnasız her dönem için modası geçmeyen koltuk takımları başında geliyor. krem koltuk takımlarını istediğiniz her renk tonuyla kolaylıkla kombine edebilirsiniz.

4Gri Renk Koltuk Takımları

blank

Gri renk ve tonları soğuk renk tonları gibi görünse de aslında koltuk takımları konusunda sıkça tercih edilen ve her dönem beğenilen koltuk modelleri arasında yerini almaya devam ediyor. Özellikle beyaz ve siyah gibi tonlarla muhteşem bütünlüğü ve uyumu sağlayabilirsiniz. Gri chester koltuk takımı için fikir arayışında olanlara birbirinden güzel seçenekler için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

5Antrasit Renk Koltuk Takımları

blank

Antrasit koltuk takımları tıpkı gri tonları gibi her dönem için modası geçmeyen koltuk takımları arasındadır. Özellikle yardımcı aksesuarlar ile tamamlandığında antrasit koltuk takımlarının modası ve cazibesi hiçbir zaman geçmiyor. Antrasit rengi ile uyumlu renkler için ilham alacağınız fikirlere linkten ulaşabilirsiniz.

6Kahverengi Renk Koltuk Takımları

blank

Modası geçmeyen koltuk takımları listesinde kahverengi koltuk takımları ilk sıralarda yerini alır. Kahverenginin her tonu koltuk takımlarında her sene ev dekorasyonunda ilgi çekiyor.

Kahverengi ve tonları hemen hemen her tonla uyum sağlayabilir. Kahverengi koltuk takımlarınızı her sene ufak objelerle hareketlendirerek dekorasyonunuzu da canlandırabilirsiniz.

7Siyah Renk Koltuk Takımları

blank

Her ne kadar koltuk takımlarında radikal bir renk tonu olarak bilinse de özellikle beyaz rengiyle hareketlendiğinde kullanışlı olması ve asil duruşuyla modası geçmeyen koltuk takımlarından birisi haline geliyor.

8Yeşil Renk Koltuk Takımları

blank

Modası geçmeyen koltuk takımları listesinde yer alan renklerden bir diğer yeşil ve tonlarıdır. Haki, mint ve su yeşili gibi tonlar koltuk takımlarında her dönem tercih ediliyor. Özellikle yeşil ve tonlarındaki koltuk takımlarınızı doğru renk tonlarıyla kombine ettiğinizde salonunuz bambaşka bir görüntüye bürünebiliyor. Yeşil koltuk nasıl kombinlenir içeriği ile renk kombinasyonları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

9Mavi Renk Koltuk Takımları

blank

Mavi koltuk takımları birçok ana ve ara renk ile kombinasyon yapılabilecek koltuk takımlarından birisidir. Bu nedenden ötürü mavi koltuk takımları tüm zamanların modası haline gelen koltuk takımlarından birisi olmuştur.

10Bordo Renk Koltuk Takımları

blank

Zaman zaman alışılmışın dışında renk tonları gibi görünse de bordo ve tonları koltuk takımlarında sıklıkla kullanılan ve tercih edilen renklerdir. Birçok renkle tamamlayabileceğiniz ve yardımcı dekorasyon unsurlarıyla hareketlendirebileceğiniz bordo koltuk takımları her dönemde revaçta olan takımlar arasındadır.

Daha fazla seçenek arıyorsanız koltuk takımları renk kombinleri içeriğine de bir göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here