Gri Chester Koltuk Takımı için +10 İlham Veren Fikir

1
4156

Chesterfield koltuk 200 yıllık geçmişi ile İngiliz tarzını andıran vintage görünümü ile özel bir dekorasyon stilidir. İçerikte üzerinde ziyadesi ile durduğumuz gri chester koltuk takımı ile evinize bu özel dekorasyon tarzını uygulayabilir, ilham alacağınız kombinler ve fikirler edinebilirsiniz. Gri chester koltuk takımları için farklı renk seçenekleri söz konusu. Gri chesterfield koltuk ile kombin edebileceğiniz renkler arasında krem, kahve, füme, sarı ve mor gibi özel renkler yer alıyor.

blank
Gri renk chester koltuk takımları

Chester koltuk takımı kullanışlı mı?

Gri chester koltuk takımı noktasında belki de en çok akla takılan nokta chesterfield koltuk takımının kullanışlı olup olmadığı konusudur. Bu noktada birkaç detay ön plana çıkıyor. Bunlar;

  • Konfor ve şıklığın bir arada olmasını isteyenler için idealdir.
  • Uzun ömürlü yapısı ve trend bir model olması seçimde ön plana çıkarmaktadır.
  • Temizlenmesi kolay kumaşlardan tasarlanan chester koltuklar temizlik bakımından oldukça kullanışlıdır.
  • Modası geçmeyen koltuk modellerinden olan chester koltuklar geniş aileler için idealdir.
  • Gri renk chesterfield koltuk takımı sunduğu özellikleri ve ihtişamının yanında fiyatları ile de ön plana çıkan modellerden biri.
blank
Gri chesterfield koltuk berjer takımı

Gri chester koltuk takımı ile uyumlu renkler neler?

Gri renk chesterfield koltuk takımı ile uyumlu birçok renk söz konusu ancak bunlar içerisinde en uyumlu olan modeller aşağıda sıraladığımız renk gruplarıdır. Bunlar;

  • Bordo gri chester koltuk takımı
  • Mor gri chester koltuk takımı
  • Gri pembe chester koltuk takımı
  • Gri krem chester koltuk takımı
  • Sarı gri chester koltuk takımlarıdır.

Chester oturma grupları genellikle 2 adet tekli koltuk yani berjer ile 2 adet üçlü koltuk ile kombinlenir. Salonun metrekaresine göre alternatif mobilya seçimlerinin de yapılabildiği chesterfield koltuk takımlarında tek berjer ile tek üçlü koltuk ile de kombin yapmak mümkün.

Gri chester koltuk kombinleri

1Gri krem chesterfield koltuk takımı

blank

Gri ile kremin uyumunu bilmeyen yoktur. Özellikle modası geçmeyen koltuk modellerinden olan chesterfield oturma gruplarında belirgin olan dinamik ve etkileyici görünüm evine bu tarz koltuk almak isteyenlerin tercihi.

2Kadife kumaşlı gri renk chesterfield koltuk takımı

blank

Kadife kumaşı ve yanar dönerli yapısı ile salona şıklık katmak isteyenlerin tercihi olan chesterfield koltuk takımları hem 2’li hem de 3’lü şekillerde kombinlenebiliyor.

3Mor gri chesterfield koltuk takımı

blank

Zenginliğin en belirgin renklerinden işte ikisi. Mor ve gri rengin muhteşem uyumuna şahit oluyorsunuz. Özellikle chester koltukların kapitoneli yapısı ile bu renkler daha güzel durduğunu söylemeliyiz.

4Kahve gri chesterfield koltuk takımı

blank

Modası geçmeyen chester koltuk renkleri içerisinde yer alan gri ve kahvenin birbirini tamamlayan yapıları ile oldukça dikkat çekici bir ikili daha. Genellikle 3’lü koltuğun gri renk, berjerin ise farklı bir renk olan kahve ile kombinlendiği model en çok tercih edilen renkler arasında kendine yer buluyor.

5Sarı gri chesterfield koltuk takımı

blank

Evde canlılığın baharın ve dinanizmin en önemli rengi olan sarı rengin gri ile uyumuna şahitlik ettiğimiz bu görselde evini hareketlendirmek isteyenlere çok mesaj var!

6Kapitoneli gri chesterfield koltuk takımı

blank

Chesterfield koltuk gruplarının en önemli noktası olan kapitoneli yani düğmeli yapısı onu özel yapan bir özellik olarak dikkat çekiyor. Gri chester berjer ile normal bir üçlü koltuğun birlikte uyum yakaladığını görebiliyoruz.

7Bordo gri chesterfield koltuk takımı

blank

Bordo rengin huzur verici yapısı ve grinin bordo ile uyumunun yansıması. Bordo gri chester koltuk takımı renk kartelasında kendisine özel bir yer edinmiş bir renk. Kırlentler ile değişmeli bir şekilde kombinleyebileceğiniz bu takım 3+3+1 şeklinde oluşturulmuş.

8Açık gri chesterfield köşe takımı

blank

Chester koltuklarda köşe takımı olur mu diyenler için, işte karşınızda açık gri chester köşe takımı modeli. Yatılı misafiri olanlar için oldukça pratik bir şekilde açılır kapanır bu köşe takımının ne kadar kullanışlı olduğuna inanamazsınız.

9Füme chesterfield koltuk takımı

blank

Gri chester koltuk takımı ile füme rengin uyumu da evde sade bir dekorasyon yaratma çabasında olanlar için tercih edilebilir nitelikte! Halı, perde ya da kırlentler ile hareketlendirebileceğiniz füme rengin diğer renkler ile muhteşem uyumu yüzünüzü güldürecek cinsten.

10Gri karma desenli chesterfield oturma grubu

blank

Visense, İnter ve İnegöl mobilya başta olmak üzere birçok mobilya markasının ürün portföyünde yer alan chesterfield koltuk takımları için model seçenekleri elbette yukarıda sıraladığımız modeller ile sınırlı değil. Birbirinden şık modelleri firmaların internetten sitelerinden ya da mağazalarından inceleyebilirsiniz. Keyifli dekorasyonlar dilerim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here