perde siparişi


Bordo ile Uyumlu Renkler Neler? Bordo Renk Uyumları

Bordo ile uyumlu renkler neler? İki ya da daha fazla rengin bir araya gelmeden önce uyumlu olmasına özen göstermek önemli. Bu durum hem dekorasyonda hem de farklı alanlarda önemlidir. Eşya seçiminden, kıyafet seçimine kadar uyumlu renklerin bir araya getirilmesi önemsenir. Peki, bordoya yakışan renkler hangileri? Size sunulan önerilere göre hareket ederek, birbirine uyumlu renkleri görebilirsiniz.Bordo ile uyumlu renkler neler?

Bordo ile uyumlu renkler neler
Bordo ile uyumlu renkler neler

Renklerin uyumlu olması, dekorasyon açısından seçilen eşya, objeye göre önemlidir. Bunun için mutlaka bordo renk uyumu yakalanmak üzere, ona göre özel seçimler yapılmalıdır. Size sunulacak olan renk önerilerine göre hareket eder, dekorasyonda şıklığı yakalayabilirsiniz.

 • Bordo beyaz uyumu: İlk olarak akla gelen bordo beyaz oluyor. Koyu bir renk ile açık rengin bir araya gelmesi ile yakalanan uyum, aynı zamanda dekore edilen alanda aydınlığı da getirir. Hem şık bir görüntü sağlanır hem de ferah bir alan yaratılmış olur.
MUTLAKA OKUYUN:  Çakıl Taşı Rengi ile Dekore Edilmiş +10 Ev
Bordo beyaz uyumu
Bordo beyaz uyumu
 • Bordo siyah uyumu: Daha asil ve dikkat çeken bir dekorasyon olması için sunulan öneriler arasında siyah var. Siyah renginin bordo ile uyumu daha şık bir görüntü oluşturmak üzeredir. Evinizde, deri koltuklar ile kombin edilmesi dekorasyonu şık hale getirir.
Bordo siyah uyumu
Bordo siyah uyumu
 • Bordo krem uyumu: Bordo ile en uyumlu renk neredeyse kremdir. Krem rengi olan perdeler ile bordo koltukların dekore edilmiş olması, aslında son derece şık bir görüntü elde etmeyi de mümkün kılar.
Bordo krem uyumu
Bordo krem uyumu

İlginizi Çekebilir: Mor ile uyumlu renkler için bağlantıya bir göz atabilirsiniz.

Bordoya hangi renk gider?

Bordoya hangi renk gider
Bordoya hangi renk gider

Bordo renk ile uyumlu renkler açısından düşünüldüğünde çok farklı renk tonları görülüyor. Genel anlamda renklerin uyumunun yakalandığı, şık bir görüntünün olduğu renkler oluyor. Tercih edebileceğiniz renkler bordo ile daha soft durabilir.

 • Gri ve tonları
Bordo renge gri ve tonları
Bordo renge gri ve tonları
 • Toprak renkleri
Bordo renge toprak renkleri
Bordo renge toprak renkleri
 • Kahve tonları
Bordo renge kahve tonları
Bordo renge kahve tonları
 • Beyaz
Bordoya beyaz
Bordoya beyaz
 • Krem rengi
Bordoya krem rengi
Bordoya krem rengi

İlginizi Çekebilir: Kahverengi ile uyumlu renkler için bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.Dekorasyonda bordo ile uyumlu renk kombinleri

Size önerilen renk kombinleri ile dekorasyonda şıklığı yakalayabilirsiniz. Bordo ile uyumlu renkler dekorasyon açısından önerilen çok farklı renkler olacak. Bu ikili renkleri salonda ya da yatak odasında kullanarak şık bir dekorasyon yapabilirsiniz. Mutfak için de uyumlu olacaktır.

Dekorasyonda bordo ile uyumlu renk kombinleri
Dekorasyonda bordo ile uyumlu renk kombinleri
 • Bordo ile beyaz uyumu
 • Bordo ile krem rengi uyumu
 • Bordo ile kahve rengi uyumu
 • Bordo ile mavi uyumu

Dekorasyonda bordo rengini kullanabileceğiniz en iyi renk kombini yukarıda sıraladığımız listede yer alıyor. Bordoya yakışan birçok rengi kullanabileceğiniz harika bir dekorasyon oluşturmanız dileğiyle… 🙂Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x