perde siparişi


Kahverengi ile Uyumlu Renkler Neler?

Değişen dekorasyon trendleri ve tercihler, sütlü kahve rengine uyumlu renk sayısının artmasını sağlar. Sezonun öne çıkan renkleriyle uyumlu bir birlikteliği yakalayan kahverengi ile uyumlu renkler ve tonları, ev dekorasyonunun vazgeçilmezleri arasında sayılabilir. Sıra dışı ve modern dekorasyonlarda baş role oynayan renk, her geçen gün zenginleşen tasarım anlayışı ve estetik kaygılarla hayata kendine has bir stil katmayı başarıyor.Kahverengi ile Uyumlu Renkler?

Kahverengi ile uyumlu renkler
Kahverengi uyumlu renkler

İçinde asalet, zarafet ve yumuşaklık barındıran kahverengi, geniş yüzeylerde kullanılabileceği gibi, geçiş rengi olarak da tercih edilebilir. Riskli olduğu kadar da etkileyici sonuçlar elde edilmesini sağlayan kahverengi ile uyumlu renkler potansiyellerini ortaya koyarak, yaşam alanlarına değer katar. Ahşap tasarımların ilgi görmeye devam ettiği sürece kahverengi ve uyumlu tonları dekorasyon modasına yön vermeyi sürdürecektir.

Kahverengi ve tonlarıyla dekorasyona dahil edilecek renk uyumları arasında;

 • Beyaz
 • Zeytin yeşili
 • Altın sarısı
 • Turkuaz
 • Gri
 • Turuncu ve
 • Kırmızı sayılabilir.
MUTLAKA OKUYUN:  Modern Antre Mobilyaları 2021 ile Koridor Dekorasyonu

Koltuk kombinasyonlarıyla kullanılacak canlı renk aksesuar tercihleri, konforlu olduğu kadar da yaratıcı bir ortamın hazırlanmasında etkilidir.

İlginizi Çekebilir: Koltuk takımları renk kombinleri için bağlantıya tıklayarak fikir sahibi olabilirsiniz.Doku ve Detaylarda Kahverengi Uyumu

Doku ve detaylarda kahverengi uyumu
Doku ve detaylarda kahverengi uyumu

Aynı tonların kullanıldığı bir dekorasyonda farklılık doku ve detaylarda gün yüzüne çıkarılabilir. Taş duvar dokusundan koyu renk zemin seçimine, açık renk halıdan aydınlatma malzemelerine kadar her şey doğal bir atmosfer içerisinde bütünlük kazanabilir.

Kullanıldığı mekana klasik bir sıcaklığa ek olarak;

 • Modern çizgiler
 • Yenilikçi bir stil
 • Konfor ve
 • Rahatlık katan

Dekorasyonda kahverengiye yakışan renkler kusursuz bir iç mekan dekorasyonu oluşturmak isteyenler tarafından tercih edilir.

İlginizi Çekebilir: Kahverengi koltuk takımına uygun halı fikirleri için aşağıdaki içeriğimize bir göz atabilirsiniz:

Rahatlatıcı ve Şık Bir Atmosfer

Rahatlatıcı ve şık bir atmosfer
Rahatlatıcı ve şık bir atmosfer

Kahverenginin her tonuyla uyum içinde kullanılacak olan beyaz, koyu renk seçimini dengeler. Muhteşem bir uyuma sahip olan ikili, estetik bir havanın yaratılmasında küçük dokunuşlar eşliğinde başarılı sonuçlar elde etmek isteyenler için en doğru seçimdir.Altın sarısı; dekorasyonda her zaman lüksü tercih edenlerin seçimidir. Güç ve çekiciliğin temsilcisi olan tonlar, obje ve aksesuar kullanımıyla desteklenebilir. Çerçeveden tabloya, aydınlatma tasarımından kapı kulpuna kadar pek çok detayda altın sarısı kullanılarak uyumlu bir görünüm yakalanabilir.

Ev Genelinde Kahverengi Mobilya Seçimi

Ev genelinde kahverengi mobilya seçimi
Ev genelinde kahverengi mobilya seçimi

Yemek odası, mutfak ve yatak odalarında kullanılan kahverengi, doğallığı temsil eder. Tercihe göre geçiş rengi veya dekorasyon unsurlarını birbirine bağlayan ayrıntı olarak kullanılacak kahverengiye yakışan renkler dengeli bir kullanımla yaşam enerjisini artırabilir.

 • Küçük aksesuarların yanı sıra
 • Gösterişli parçalarla da desteklenecek olan mobilya seçimleri,
 • Yaşam anlayışının yansıması olarak dikkat çeker.

Huzur ve dinlendirici bir ortam için mobilyalarda kahverengi kullanılırken, etkileyici ve sıra dışı bir tasarım için modern renklerden yardım alınabilir. Her sene değişen dekorasyon modası, mevsim geçişlerine uygun tercihlerle küçük dokunuşların büyük etkiler sağlamasında önemli rol oynar.

İlginizi Çekebilir: Kahverengi koltuk takımına ne renk perde seçilmeli sorusu için bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x