İstikbal Koltuk Takımları

Bu yazımda sizler için seçtiğim İstikbal koltuk takımları seçeneklerini paylaşacağım. Evlilik hazırlığı içerisinde olan genç çiftlerimize güzel fikirler vermek istiyorum. Koltuk takımları konusunda daha önce kaleme aldığım Koltuk Takımı Seçimini Etkileyen Faktörler konusuna bakmanızı öneriyorum.

Koltuk takımı seçerken…

İstikbal’den koltuk takımı almak isteyenler mutlaka alternatif modelleri incelemeliler. Bundan önce koltuk takımı seçiminde istenilen şeyler masaya yatırılmalı. Renkli bir model mi yoksa klasik bir model mi arıyorsunuz? Yoksa tarz bir model arayışı içerisinde misiniz? Öncelikle bunlara karar vermelisiniz. Bu detaylara karar verdiğinizi varsayarak sizler için seçmiş olduğum koltuk takımı modellerini tanıtayım.

İstikbal’e yakışır koltuk takımları

Aşağıda sizler için seçtiğim İstikbal koltuk takımları yer alıyor. Aklınıza takılanları yorum alanından sorabilir, farklı fikirler ve alternatifler sunabilirsiniz.

Romance Koltuk Takımı – Roma Lacivert

istikbal-koltuk-takimlari
istikbal-koltuk-takimlari

İstikbal Romance koltuk takımı lacivert rengiyle son derece asil bir duruşa sahip. Koltuk takımının tasarımındaki renk yaz favori renkleri arasında yer alıyor. Koltuk takımında kullanılan ahşap kalitesi koltuk takımının tamamına yayılmış durumda. Kadifemsi bir hava veren ve romantizmi evinize getiren bu koltuk takımını oturma odası alternatifleri arasına yazabilirsiniz.

Fyona Koltuk Takımı – Esteralla Mor

istikbal-fyona-koltuk-takimi-esteralla-mor

İstikbal Fyona koltuk takımı dinlendirici mor rengiyle son derece keyifli bir görüntüye sahip. Berjerlerde kullanılan ilkbahar ve yaz çiçek desenleriyle muhteşem bir kombin yapılmış. Özellikle oturma odasına yaz havası getirmek isteyen klasik takımların dışına çıkmak isteyenler için tercih edilebilecek seçenekler arasında.

Aristo Koltuk Takımı – Mavi-Kırmızı-Krem

istikbal-aristo-koltut-takimi-polo-kmavi-kremit

Salonda tarzınızı yansıtacağınız bir diğer koltuk takımı İstikbal Aristo koltuk takımı. Modern bir mobilya tarzını ortaya koyan bu mobilya yüksek ayaklarıyla ve birbirinden güzel desenli kırlentleriyle benim çok hoşuma gitti. Bu arada üçlü koltuğun yatak olabildiğini ve ikili koltuğun da sandıklı olduğunu belirtmeliyim.

Silva Koltuk Takımı

istikbal-silva-koltuk-takimi-glory-sari-kahve

İstikbal Silva koltuk takımı ile biraz daha klasik bir çizgiye girebilirsiniz. Kullanılan hardal sarısı çok canlı olmasa da kahve ile uyumuyla oldukça dikkat çekici. Salonunuzda halı, orta sehpa ve diğer dekorasyon ürünleriyle kendisini daha iyi gösterecek bir koltuk takımı diye düşünüyorum.

Viva Koltuk Takımı – Line Mavi-Fuşya

istikbal-viva-koltuk-takimi-fusya-mavi

İstikbal Viva koltuk takımındaki mavi ve fuşya rengini birbirine çok yakıştırıyorum, tıpkı birer sevgili gibi. Adeta Akdeniz’in deniz mavisiyle ve fuşya ile ilkbaharda oturma odasında çiçek açmış gibi hissedeceksiniz. Yine yatak olabilen üçlü koltuk ve sandık olabilen ikili koltuk ile koltuk takımları içerisinde oldukça iddialı diye düşünüyorum.

Carla Deluxe Takım – Florin Sarı

istikbal-carla-deluxe-florin-sari-koltuk-takimi

Oturma odanızı bir daha seveceğinize inandığım İstikbal Carla Deluxe koltuk takımını sizlere takdim edeyim. Özellikle modern mimarisi ve sizi kendine bağlayacak rahatlığı ile diğerlerinden farklı bir model. S yay teknoloji ile üst düzey oturma konforu sunuyor. Koltuk takımında ön kısımda kullanılan klapa uygulaması, kol yanlarından devam ederek tasarımı bütünlüğe kavuşturuyor. Koltuk takımında kullanılan berjer, takımın en dikkat çekici ögesi durumunda.

Bu yazımda sizler için seçmiş olduğum istikbal koltuk takımları içerisinde 6 modeli anlatmaya çalıştım. Umarım seçmiş olduğum koltuk takımları sizleri memnun etmiş, sizler de beğenmişsinizdir. İstikbal koltuk takımları oldukça çok hepsini anlatamadım ancak sizler için hazırladığım galeriyi inceleyerek diğer modellere göz atabilirsiniz. Ayrıca istikbal’in www.istikbal.com.tr sitesinden de detaylı araştırma yapabilirsiniz.

3 YORUMLAR

  1. İstikbal koltuk takımlarını her zaman beğenmişimdir. Ancak tasarım olarak biraz geride kalıyorlar bence. Daha farklı modeller üretmeliler diye düşünüyorum. Bakalım 2016 istikbal koltuk takımları nasıl olacak…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here