İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları 2023

İstikbal koltuk takımı her yıl güncelleniyor. Peki, İstikbal koltuk takımı fiyatları ne kadar? Siz de İstikbal mobilya koltuk takımları ile oturma odası ya da salonunuza bir ödül verin. Koltuk takımları istikbal markasında adından söz ettirmeye devam ediyor. Aşağıda sizlerle paylaşacağımız en yeni modellere mutlaka göz atmalısınız. Evlilik hazırlığı içerisinde olan genç çiftlere fikir edinebilecekleri modeller var. İstikbal kampanyalı koltuk takımları ve İstikbal koltuk takımları fiyatları ile de değerlendirebileceğiniz en yeni fikirleri bu içerikte bulabileceksiniz.

İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları 2023

İstikbal koltuk takımı fiyatları hemen hemen tüm mobilya firmalarında olduğu gibi gerçekten yüksek seyrediyor. Alım gücünün düştüğü şu zaman diliminde fiyatlar ortalama olarak 25.000₺’den başlayarak 50.000₺’ye kadar çıkabilmektedir. İstikbal koltuk takımları fiyatları 2023 için aşağıdaki tabloyu incelemenizi öneririz.

İstikbal Koltuk Takımı ModelleriOrtalama Fiyatı
Mary Koltuk Takımı25.000₺
Diego Koltuk Takımı24.000₺
Eyfel Koltuk Takımı28.000₺
Aren Koltuk Takımı28.000₺
Canyon Koltuk Takımı28.500₺
Venon Koltuk Takımı33.000₺
Armony Koltuk Takımı27.000₺

Sizlere sunduğumuz İstikbal koltuk takımı modelleri ve fiyatları bilgilerinin en güncel halini İstikbal’in kendi sitesinden de bulabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

https://www.istikbal.com.tr/kategori/koltuk-takimlari

İstikbal Koltuk Takımları Modelleri

İstikbal koltuk takımları için mutlaka alternatif modeller incelenmelidir. Bundan önce koltuk takımı seçiminde istenilen şeyler masaya yatırılmalı. Renkli bir model mi yoksa klasik bir model mi arıyorsunuz? Yoksa tarz bir model arayışı içerisinde misiniz? Öncelikle bunlara karar vermelisiniz.

Mary Koltuk Takımı

İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları 2023
İstikbal Mary koltuk takımı

İstikbal Mary koltuk takımı soft görünümü ile bu yıl en moda koltuk takımları arasında yer alıyor. Mary koltuk takımı uyumlu renk seçenekleri ile sunuluyor. Hardal ve grinin muhteşem uyumu. Yatak olma özelliği ile de fonksiyonellik açısından bir adım daha öne çıkıyor. İstikbal Mary koltuk takımı fiyatı 25.000₺’den sunuluyor.

Diego Koltuk Takımı

İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları 2023
İstikbal Diego koltuk takımı

İstikbal Diego koltuk takımı yeni nesil kumaş özellikleri ile dikkatleri üzerine topluyor. Tay tüyü ver deri karışımından oluşan harika bir bileşenle sunuluyor. Yine bu koltuk takımı modellinde uygun renk seçenekleri var. İstikbal Diego koltuk takımı fiyatı 24.000₺’den sunuluyor.

Eyfel Koltuk Takımı

İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları 2023
İstikbal Eyfel koltuk takımı

İstikbal Eyfel koltuk takımı ismi gibi gerçekten sıra dışı. Kiremit rengi ile kahvenin muhteşem uyumu ile lansman rengi olarak sunulan koltuk takımı yeni evlilerin gözdesi. Kapitoneli görünümü ile modern ile klasiğin ayrımında bulunuyor. Peki, İstikbal koltuk takımı fiyatı ne kadar? İstikbal Eyfel koltuk takımı fiyatı 28.000₺’den sunuluyor. İstikbal yemek odası takımları ve fiyatları için bilgi almak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Aren Koltuk Takımı

İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları 2023
İstikbal Aren koltuk takımı

İstikbal Aren koltuk takımı soft renkler ile mekanın ruhunu yansıtmayı başaran yepyeni bir model. İstikbal koltuk takımı fiyatları içerisinde en uygun olan modeller arasında yer almasıyla da dikkatleri üzerine topluyor. Aren koltuk takımının yatak olma özelliğinin bulunduğunu da belirtmemiz gerekiyor. İstikbal Aren koltuk takımı fiyatı 28.000₺’den sunuluyor.

Canyon Koltuk Takımı

İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları 2023
İstikbal Canyon koltuk takımı

İstikbal Canyon koltuk takımı çok enerjik ve dinamik bir görünüme sahip. Bir oturma odası için en ideal ölçülere sahip olan Canyon koltuk takımını mutlaka İstikbal mağazalarından incelemelisiniz. İstikbal Canyon koltuk takımı fiyatı 28.500₺’den sunuluyor.

Venon Koltuk Takımı

İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları 2023
İstikbal Canyon koltuk takımı

İstikbal Venon koltuk takımı seviyeyi birkaç adım daha yükselten görünümü ile salonlara dinamik bir hava katacak bir model. Kapitoneli sırt ve yan kolçak destekleri ile klasik ve modern stili birlikte sunuyor. İstikbal Canyon koltuk takımı fiyatı 33.000₺’den sunuluyor.

Armony Koltuk Takımı

İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları 2023

İstikbal Armony koltuk takımı salonda klasik çizgileri tercih edenler için modernlikle birlikte ortama zevk katacak bir model. Niş detayları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir model. İstikbal Canyon koltuk takımı fiyatı 27.000₺’den sunuluyor.

Aşağıdaki modeller İstikbal mobilya koltuk takımları 2021 yılına ait. Herkes tarafından en çok ilgiyi görmüş modellerdir. İstikbal koltuk takımları kampanya fiyatları elbette 2020 ve 2021 yıllarında çok daha cazipti. 2023 yılında bu tarz kampanyaları bulmak ve özellikle cazip indirimlere denk gelmek gerçekten çok zor.

Romance Koltuk Takımı

İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları 2023
Romance Koltuk Takımı

İstikbal Romance koltuk takımı lacivert rengiyle son derece asil bir duruşa sahip. Koltuk takımının tasarımındaki renk yaz favori renkleri arasında yer alıyor. Koltuk takımında kullanılan ahşap kalitesi koltuk takımının tamamına yayılmış durumda. Kadifemsi bir hava veren ve romantizmi evinize getiren bu koltuk takımını oturma odası alternatifleri arasına yazabilirsiniz.

Fyona Koltuk Takımı

İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları 2023
Fyona Koltuk Takımı

İstikbal Fyona koltuk takımı dinlendirici mor rengiyle son derece keyifli bir görüntüye sahip. Berjerlerde kullanılan ilkbahar ve yaz çiçek desenleriyle muhteşem bir kombin yapılmış. Özellikle oturma odasına yaz havası getirmek isteyen klasik takımların dışına çıkmak isteyenler için tercih edilebilecek seçenekler arasında.

Aristo Koltuk Takımı

İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları 2023
Aristo Koltuk Takımı

Salonda tarzınızı yansıtacağınız bir diğer koltuk takımı İstikbal Aristo koltuk takımı. Modern bir mobilya tarzını ortaya koyan bu mobilya yüksek ayaklarıyla ve birbirinden güzel desenli kırlentleriyle benim çok hoşuma gitti. Bu arada üçlü koltuğun yatak olabildiğini ve ikili koltuğun da sandıklı olduğunu belirtmeliyim.

Silva Koltuk Takımı

İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları 2023
Silva Koltuk Takımı

İstikbal Silva koltuk takımı ile biraz daha klasik bir çizgiye girebilirsiniz. Kullanılan hardal sarısı çok canlı olmasa da kahve ile uyumuyla oldukça dikkat çekici. Salonunuzda halı, orta sehpa ve diğer dekorasyon ürünleriyle kendisini daha iyi gösterecek bir koltuk takımı diye düşünüyorum.

Viva Koltuk Takımı

İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları 2023
Viva Koltuk Takımı

İstikbal Viva koltuk takımı mavi ve fuşya rengini birbirine çok yakışıyor, tıpkı birer sevgili gibi. Adeta Akdeniz’in deniz mavisiyle ve fuşya ile ilkbaharda oturma odasında çiçek açmış gibi hissedeceksiniz. Yine yatak olabilen üçlü koltuk ve sandık olabilen ikili koltuk ile koltuk takımları içerisinde oldukça iddialı diye düşünüyorum.

Carla Deluxe Takımı

İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları 2023
Carla Deluxe Takım

Oturma odanızı bir daha seveceğinize inandığım İstikbal Carla Deluxe koltuk takımını sizlere takdim edeyim. Özellikle modern mimarisi ve sizi kendine bağlayacak rahatlığı ile diğerlerinden farklı bir model. S yay teknoloji ile üst düzey oturma konforu sunuyor. Koltuk takımında ön kısımda kullanılan klapa uygulaması, kol yanlarından devam ederek tasarımı bütünlüğe kavuşturuyor. Koltuk takımında kullanılan berjer, takımın en dikkat çekici ögesi durumunda.

En Ucuz Koltuk Takımı Nereden Alınır?

Ucuz koltuk takımı nereden alınır? Koltuk takımı almadan önce önerilerimize göre hareket etmeniz avantajlı olacak. En uygun fiyatlı olan ödemeleri değerlendirmeniz halinde hem kaliteli bir koltuk takımı almış olacak hem de en uygun fiyattan temin etmiş olacaksınız. Sizin için son derece uygun olan ucuz koltuk takımı örneklerini sunuyoruz. Değerlendirip siz de hemen koltuk takımı temin edebilirsiniz. Seçim tamamen sizin.

İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları 2023
Ucuz koltuk takımı 3+3+1+1

İlk olarak almak istediğiniz koltuk takımının kaçlı olduğunu belirleyin. Ardından da 3+3 ya da 3+1 gibi seçenekler üzerinden koltuk takımları bakın. İlk olarak koltuk takımlarının kullanışlı olması için ucuz koltuk takımı için önerimiz en az bir üçlünün olmasıdır. Bunun için direkt olarak üçlü olan koltuk takımlarında, avantaj elde edebileceğiniz şekilde satın alabilirsiniz. Koltuk seçiminde büyüklük açısından önemli olan alan için yeterli olmasıdır. Aynı zamanda mutlaka işlevselliği de maksimum oranda sağlamalıdır. Bunları göz önünde bulundurmanız durumunda doğru bir seçim yapmış olacaksınız.

İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları 2023
Ucuz koltuk takımı nereden alınır?

Koltuk takımını uygun fiyatlı bir şeklide temin etmek için yapmanız gereken ucuz koltuk takımı nereden alınır sorusunun yanıtına göre hareket etmek. Genel olarak kişiler aldığı ucuz koltuk takımlarını paylaşarak yardımcı oluyor. Bakıldığında çok sayıda kişinin farklı markaların zaman zaman uygulanan indirim dönemlerinden ucuz şekilde satın aldığını görebilirsiniz.

  • İstikbal indirimleri: En ucuz koltuk takımını almak için sunulan markalar arasında. Dönem dönem yapılan indirimler ile direkt özel markalara da ucuz fiyattan ulaşabilirsiniz. Önerimiz mutlaka kampanyaları takip etmeniz olacak.
  • Bellona indirimleri: Satın almak istediğiniz koltuk takımının mutlaka marka olmasını mı istiyorsunuz? Bu durumda Bellona için de aynı şey geçerlidir. Online ve diğer platformlar için uygulanan indirimleri takip etmeniz durumunda en avantajlı şekilde hizmet almış olacaksınız. Sunulan seçenekleri değerlendirip ona göre satın alabilirsiniz.

Verilen öneriler üzerinden ucuz koltuk takımı almak çok kolay. Bu öneriler kapsamında ucuz ve kaliteli koltuk takımı almayı başarmış olan çok sayıda kişi var. Yorumları inceleyerek de bu alanda avantajlı bir şekilde koltuk takımını alabilirsiniz.

İstanbul’da En Ucuz Koltuk Nereden Alınır?

İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları 2023
İstanbul’da en ucuz koltuk nereden alınır?

Koltuk takımı alacağınız yer İstanbul mu? İstanbul’da en ucuz koltuk için ikinci el platformlarını da değerlendirebilirsiniz. Genel olarak çok sayıda seçenek olacağından, hemen ikinci el koltuk da alabilirsiniz. Bu durumda dikkat etmeniz gereken husus nakliye olacaktır. Koltukların sıfır temin edilmesi durumunda, nakliye işlemlerinin ücretsiz bir şekilde sunulması sağlanır. İkinci el koltuk alınması durumunda ise direkt olarak nakliye ayarlamanız önerilir.

İstanbul’da ucuz koltuklar için bu şehre özel kampanyaları takip etmeniz de önerilir. Son derece uygun olan ödemeler sayesinde, indirimli fiyattan koltuk temin etme şansınız olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

İstikbal ve Bellona aynı mı?

İstikbal ve Bellona markaları aynı fabrikadan çıkmaktadır. Hatta Mondi markası da Boydaklar Holding’e ait markalardandır. Pazarlama stratejisi gereği farklı markalarla piyasaya sürülmüş mobilya markalarıdır.

İstikbal koltuk takımları fiyatları ne kadar?

İstikbal koltuk takımı fiyatları ortalama olarak 25.000₺’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. İstikbal koltuk takımı fiyatları 50.000₺’ye kadar çıkabiliyor.

İstikbal’de koltuk fiyatları ne kadar?

İstikbal’de koltuk fiyatları takım olarak en düşük 25.000₺’dir. Genel olarak da fiyat 50.000₺’ye kadar yükselmektedir.

“İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları 2023” üzerine 2 yorum

  1. İstikbal koltuk takımlarını her zaman beğenmişimdir. Ancak tasarım olarak biraz geride kalıyorlar bence. Daha farklı modeller üretmeliler diye düşünüyorum. Bakalım 2016 istikbal koltuk takımları nasıl olacak…

    Yanıtla

Yorum yapın