perde siparişi

Bellona Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları 2021Bellona oturma grubu fiyatları nedir? Oturma grubu dendiğinde akla gelen önde marka, en uygun fiyatlar sayesinde fiyat – performansı da korumaya devam ediyor. Bu sayede müşteri memnuniyeti %100 sağlanıyor. Siz de hemen uygun fiyatlı olan Bellona ürünlerini tercih edebilirsiniz. Fiyatlar modele ve talep edilen ürüne göre değişiyor. Bellona oturma grubu fiyat için detaylı şekilde araştırmalarımızı sunuyoruz. Siz de bu fiyatlardan yola çıkarak analizini yapabilirsiniz.Bellona oturma grupları ve güncel fiyat bilgileri

Fiyatlar elbette modele göre değişiyor. Bunun için mutlaka Bellona oturma grupları incelemesi yaparken, modelleri de göz önünde bulundurup ona göre fiyat alın. Modellerde kullanılan malzemeler, seçilen parçalar üzerinden fiyatlar değişecektir. Sizin içine en uygun fiyat ve en güzel modeller verilmiştir.

Bellona oturma grubu fiyatları değişiyor. Seçmiş olduğunuz modelin dışında 3 +1 + 2 +1 gibi seçimleriniz üzerinden de fiyatlandırma olacaktır. Bunları göz önünde bulundurup ona göre seçim yapabilirsiniz. İşte sizin için 12 taksitli güncel fiyatlar…

İlginizi Çekebilir: Bellona baza yatak başlık fikirleri için bağlantıya tıklayın!1.Valens oturma grubu

Valens oturma grubu
Valens oturma grubu
 • Bellona’nın en çok tercih edilen modellerinden biridir. Bu model, modern tasarımın eşsiz örneklerinden biridir. Üstelik konfor açısından da son derece avantajlıdır. Oturma grubunun işlevselliği, rahatlığı ile modern dekorasyonda istediğiniz konforu bulacaksınız.
 • 3+2+berjer için 7.110 TL’dir. Sadece kanepe 8.577 TL’dir. İkili için fiyat 2,403 TL’dir.

Valens oturma grubu modelimiz 3-3-B-B ve 3-2-B-B takım yapısı ile serimize alınmış olup, kullanıcılarımız odalarının büyüklüğüne göre ikili veya üçlü kanepe ünitesi tercih edebilecektir.

Modern ve özgün tarzı ile dikkat çeken yeni modelimizin kol kısmında metal transmisyon malzeme kullanımına yer verilerek şık bir görsellik sunulmuştur.

Ürünümüzün kol yanında ve sırt kısmında yer alan çizgisel desende kapitone uygulamaları ürüne spor bir hava kazandırmıştır.Valens modelimizde kullanılan krom renkli modern ayak yapısı koldaki metal transmisyon detayı ile birlikte estetik bir duruş sergilemektedir.

Valens ikili ve üçlü kanepe üniteleri makaslı mekanizma ile çalışan yatak özelliği ile işlevsel bir kullanım da sunmaktadır.

Valens berjer ünitesi sırt kısmında uygulanan yarma detayı ve kapitone dikişleri ile hem görsel bir şıklık hem de rahat bir oturum keyfi sunmaktadır.
Link: https://www.bellona.com.tr/oturma-gruplari/oturma-gruplari/valens-oturma-grubu

2.Velda oturma grubu

Velda oturma grubu
Velda oturma grubu
 • Gençler tarafından tercih edilen bir diğer Bellona oturma grubu modelleri arasında yer alır. Bu modellerde farklı renk seçenekleri de mevcuttur.
 • 3+2+1 ile 5,228 TL’den satıştadır. Aynı zamanda tekli için ücret 1,143 TL’dir.

Velda Oturma Grubu modelimiz 3-3-1-1 ve 3-2-1 takım yapısı ile serimize kazandırılmıştır. Tüketicilerimiz kullanım alanının genişliğine göre üçlü veya ikili kanepe ünitesi alabilecektir.

Velda oturma grubu modelimiz sade çizgisi, modern yapısı ve spor detayları ile öne çıkmaktadır.

Yeni modelimizin font ve sırt kısmında makrome dikiş uygulamasına yer verilmiş olup, sırt kısmında ayrıca düğme kullanılarak spor bir görünüm kazandırılmıştır.

Velda modelimizin kol kısmında bant şeklinde kaz ayağı deseni uygulanmış olup, ürün görseli hareketlendirilmiştir.

Ürünümüzde kaz ayağı ve düz kombinli kumaşların bir arada kullanıldığı kol kırlentleri ürünün modern yapısını öne çıkarmıştır.

Üründe antrasit ve ceviz olmak üzere iki ayak rengi alternatifi sunulmuştur.  Modern yapıdaki yüksek ayaklar ürüne estetik bir duruş kazandırırken aynı zamanda rahat temizlik imkanı da sunmaktadır.

Velda üçlü ve ikili kanepe ünitelerinde makaslı mekanizma ile çalışan yatak fonksiyonu işlevsel bir kullanım sunmaktadır.

Link: https://www.bellona.com.tr/oturma-gruplari/oturma-gruplari/velda-oturma-grubu

3.Cozy S oturma grubu

Cozy S oturma grubu
Cozy S oturma grubu
 • Oturma grubu olarak S model isteyenlere özel üretilmiştir.
 • 3+2+berjer olarak fiyat 5,915 TL’dir. 3+2+ 2 berjer olarak ise 7,184 TL’dir. Zigon sehpa 828 TL. yan sehpa ise 387 TL’dir.

Cozy S Oturma Grubu modelimiz 3-3-B-B takım yapısı ile koleksiyonumuza dahil edilmiştir. Cozy S Oturma Grubu son derece modern tarzı ve ince detayları ile şık bir kanepe takımı olarak tasarlanmıştır.

Yeni modelimizde kullanılan sandıklı ince hatlı baza yapısı, yüksek ve açılı formda ayaklarla birlikte ile modern bir hava oluşturmaktadır.

Modelimizin kol yanında, font ön kısmında ve sırtta biye uygulanmış olup estetik bir görsellik sunulmuştur. Ayrıca Üçlü ve ikili koltuk ünitelerinin dış kol kısmında metal aksesuar kullanılmış ve şık bir detay kazandırılmıştır.

Cozy S Oturma Grubu şık görselliğinin yanı sıra fonksiyonel özellikleri ile de beğenilecektir. Üçlü kanepe ünitelerinde yatak fonksiyonu yer almakta olup, ayrıca Zero Wall makas sistemi de kullanılmıştır.

Cozy S Oturma Grubu üçlü kanepelerinde ana desenli kol kırlentlerine ilave olarak ortopedi kırlenti de kullanılmıştır.

Link: https://www.bellona.com.tr/oturma-gruplari/oturma-gruplari/cozy-s-oturma-grubu

İlginizi Çekebilir: Dekorasyonda renk uyumları için tıklayın!

4.Erica oturma grubu

Erica oturma grubu
 • Klasik ve modernin bir arada olduğu tasarımdır. Kullanışlı bir mobilya çeşididir.
 • 3+2+berjer 6.535 TL’dir. Kanepe 2,747 TL’dir. İkili 2,329 TL’dir. Berjer ise 1,458 TL’dir.

Erica Oturma Grubu modelimiz 3-3-B-B ve 3-2-B-B takım yapısı ile koleksiyona dahil edilmiş olup, kullanıcılarımız yaşam odalarının genişliğine göre üçlü kanepe veya ikili kanepe tercih edebileceklerdir.

Kanepe ürün grubumuza dahil edilen Erica modelimizin modern tasarımında ince ve zarif hatlar ön plana çıkmaktadır.

Spor hatları ile dikkat çeken yeni modelimizde kombin kumaş ve derinin birlikte kullanımı ile farklı ve trend bir görünüm kazandırılmıştır. Ürünümüzün kol dışı ve baza kısmında kombin kumaş rengine yakın tonlarda deri kullanılmıştır.

Ürünümüzde modern yapıda ana desenli kol kırlentlerine ilave olarak deri ve kumaş birlikte uygulanan ortopedi kırlenti de kullanılmıştır.

Erica oturma grubu trend uygulamalar barındıran şık tasarımının yanı sıra fonksiyonel olarak da tüketici beğenisini kazanacaktır. 

Yeni modelimizde temizlik kolaylığı da sağlayan açılı formda yüksek ayaklar kullanılmıştır.

Link: https://www.bellona.com.tr/oturma-gruplari/oturma-gruplari/erica-oturma-grubu

5.Ruby oturma grubu

Ruby oturma grubu
Ruby oturma grubu
 • En çok tercih edilen bir diğer Bellona oturma grubu oluyor. Renk çeşitleri çok olduğundan tercih edebilirsiniz.
 • En uygun fiyattan satışta olan Bellona oturma grupları için Ruby modelde fiyat güncellemesi yapılmaktadır. Kampanya döneminde çok daha uygun fiyattan satın alabilirsiniz.

Ruby Oturma Grubu son derece modern tarzı ve ince detayları ile şık bir kanepe takımı olarak tasarlanmıştır.

Yeni modelimizde kullanılan ince hatlı baza yapısı, yüksek ve açılı formda ayaklarla birlikte ile modern bir hava oluşturmaktadır.

Modelimizin sırt ve font kısmında çizgisel desenli makrome dikişler uygulanmış olup estetik bir görsellik sunulmuştur.

Ruby tekli koltuk ünitesi de kanepe ile uyumlu bir görselliğe sahip olup, ayrıca sırt kısmında son dönemlerde sıkça kullanılan yarma espirisi uygulanmıştır.

Ruby Oturma Grubu üçlü kanepelerinde ana desenli kol kırlentlerine ilave olarak ortopedi kırlenti de kullanılmıştır.

Link: https://www.bellona.com.tr/oturma-gruplari/oturma-gruplari/ruby-oturma-grubu

İlginizi Çekebilir: Gri koltuk kırlent kombinleri için tıklayın!

6.Veston oturma grubu

Veston oturma grubu
Veston oturma grubu
 • Daha klasik bir tasarım olsun diyenler için ise önerimiz Veston modelidir.
 • Kalite ve fiyat açısından bakıldığında fiyat performans açısından maksimum memnuniyet sağlayan modeldir. Son derece kullanışlı olan bu model için 12 taksit, 6 taksit seçeneklerine göre fiyatlandırma yapılır.

Veston Oturma Grubu modelimiz 3-3-B-B takım yapısı ile serimize alınmıştır.

Modern çizgilere sahip yeni modelimizde kol üzerinde ped uygulaması yapılmış olup, görsel zenginlik artırılmıştır.

Modelimizin kol üzerinde yer alan ped kısmından başlayan ve ürünün bazasın da devam eden renkli kumaş uygulaması ürünümüze spor bir hava kazandırmıştır. Ayrıca üçlü kanepe kol yanlarında ve berjer kol kısmında renkli fitil uygulanarak görsel bütünlük sağlanmıştır.

Veston Oturma Grubu modelimiz takımın yapısına uygun spor tarzda berjer ile takımlaştırılmış olup, berjer font kısmında 32 DNS soft sünger kullanılmış ve konforlu bir oturum elde edilmiştir.

Şık görselliğinin yanı sıra yeni modelimiz fonksiyonel olarakta tüketicilerin beklentilerini karşılayacaktır. Ürünümüzün üçlü kanepe ünitesinde yatak ve sandık fonksiyonu yer almakta olup, ayrıca ürünün öne çekmeden yatak konumuna gelmesini sağlayan Zero Wall mekanizması kullanılmıştır.

Üçlü kanepelerin font kısmında karkas yay üzeri 22 DNS sünger kullanılmıştır.

Link: https://www.bellona.com.tr/oturma-gruplari/oturma-gruplari/veston-oturma-grubu

7.Marin oturma grubu

Marin oturma grubu
Marin oturma grubu
 • Şık bir dekorasyon arayışı olanlar için Marin oturma grubu en doğru seçim olacak.
 • 3+2+berjer için fiyat 5.276 TL’dir. İki berjer ve 3+2 için ise 6,520 TL’dir. Marin kanepe 2,187 TL’dir. Berjer için ise 1,243 TL fiyat belirlenmiştir.

Marin Oturma Grubu 3-3-B-B ve 3-2-B-B olmak üzere iki takım varyantında çalışılmış olup, tüketicilerimiz odalarının büyüklüğüne göre ikili veya üçlü kanepe tercih edebileceklerdir.

Yeni modelimiz sade ve modern bir tarza sahip olup, yüksek ayak kullanımı, renkli biye uygulaması, düğme detayları ve trend kumaş uygulamaları gibi ayırt edici özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

Modelimizin üçlü ve ikili kanepe ünitelerinde yatak ve sandık mekanizması yer almakta olup, fonksiyonel kullanım imkanı da sunulmuştur.

Üçlü ve ikili kanepelerde ürünün öne çekilmeden yatak ve sandık konumuna gelmesini sağlayan Zero Wall mekanizması kullanılmıştır.

Link: https://www.bellona.com.tr/oturma-gruplari/oturma-gruplari/marin-oturma-grubu

8.Tina oturma grubu

Tina oturma grubu
Tina oturma grubu
 • Oturma grubunda sadelikten yana olanlar için önerimizdir.
 • Modelleri inceleyerek siz de Bellona kampanya fırsatlarını da kaçırmadan alabilirsiniz. En hızlı şekilde temin edebileceğiniz şekilde hizmet verilecektir. Markanın üretim ve diğer aşamaları konusunda da bilgi alabilirsiniz.
 • 3+2+berjer ödemesi 4,578 TL 12 taksitli fiyatıdır. Bunun dışında 3+2 ve 2 berjer olarak fiyat ise 5,760 TL olacak.

Tina Oturma Grubu ana desen berjer uygulaması, yüksek ayaklı yapısı ve renkli kumaşları ile son derece şık ve spor bir görünüme sahiptir.

Ayrıca kol yanlarında bulunan düğme ve kol üzerinde bulunan fitil detayları ile trendlere uygun bir tasarım çizgisine sahiptir.

Link: https://www.bellona.com.tr/oturma-gruplari/oturma-gruplari/tina-oturma-grubu

Sizin için sunulan Bellona oturma grubu ve fiyat listesi dışında kampanyaları da takip etmeniz önerilir.

MUTLAKA OKUYUN:  Park Beşik mi Mobilya Beşik mi?(Videolu)


Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x