İstikbal Yemek Odası Takımı için +8 Yeni Model

3
1351

Yemek odası takımı, çoğu zaman bir eşyadan daha fazlasıdır. O masanın etrafında sevdiklerinizle ve ailenizle birlikte güzel anlar yaşayarak lezzetler tadarsınız. Dolayısıyla da yemek odalarınız da kusursuz bir dekorasyonu hak eder. İstikbal yemek odası takımı size kusursuz dekorasyon ve huzur dolu anları beraberinde getiriyor.

İstikbal yemek odaları takımı ihtişamı ve zarafeti ile ev dekorasyonunda çığır aşarken aynı zamanda uzun ömürlü ve dayanıklı kullanımı ile de kullanıcıların gönlünde taht kuruyor. Özellikle son zamanlarda koleksiyonuna yeni modeller ekleyen İstikbal yemek odası takımı modelleri ile yemek odası dekorasyonuna da yeni bir akım kazandırıyor. İstikbal yemek odası takımı fiyatı bilgilerini İstikbal sitesinden ya da İstikbal mağazalarından öğrenebilirsiniz. İstikbal yemek odası takımı modelleri fiyatları uçuk fiyatlar olmamakla birlikte her ekonomiye uygun fiyatlardır. İstikbal yemek odası takımlarına yüzde yüz uyumlu modelleri yine İstikbal koltuk takımları içerisinde bulabileceğinizi unutmamalısınız.

İstikbal markasına ait birçok ürün mevcut bunlardan İstikbal’in en iyi yatağı hangisi sorusu cevapladığımız içeriği aşağıya iliştiriyorum:

1Pery Yemek Odası Takımı

Pery yemek odası takımı
Pery yemek odası takımı

Rengi ve malzemesi ile tüm dekorasyona uyum sağlayabilen Pery yemek odası takımı, kolay temizlenen ve aynı zamanda pratik kullanım özelliğine sahip olan bir İstikbal yemek odası takımı modelidir. Kapalı konumda 6 kişilik olan yemek odası takımı, kitabeli özelliği sayesinde açıldığında 8 kişilik olabilecek kadar büyüyebiliyor.

2Pery Yemek Odası Takımı – Lacivert

Pery yemek odası lacivert
Pery yemek odası lacivert

Zarif ve narin bir tasarımı ile görenleri kendisine hayran bırakan Pery yemek odası takımının lacivert rengi, kendisine has dokusu ve ihtişamı ile son dönemlerde oldukça ilgi görüyor. E1 standartlarında olan malzemeler ile üretilen bu model, içerisinde kansorajen madde içermediğinden dolayı insan sağlığına karşı da dost modellerin başında geliyor. Kitabeli olma özelliği ile 8 kişiliğe kadar büyüyebilen yemek odası takımının temperli cam kullanılmasıyla cam figürünün kırılması ya da kırılması sırasında dağılarka zarar vermesi engellenmiştir.

3Gallery Yemek Odası Takımı

İstikbal gallery yemek odası takımı
İstikbal gallery yemek odası takımı

Özellikle beyaz ambiyanslı yemek odası tasarımlarında şıklığı ile göz kamaştıran Gallery yemek odası takımı, E1 standartlarına uygun malzemeler ile üretilerek insan sağlığına sıfır zararsız üretilmiştir. Kitabeli özelliği ile büyüyebilen yemek odası takımının ünite ayakları da yerden oldukça yüksektir. Böylelikle kullanımı ve temizliği iki kat daha kolay hale getirilmiştir.

4Liva Yemek Odası Takımı

İstikbal liva yemek odası
İstikbal liva yemek odası

Ceviz, antrasit ve altın renk tonlarının büyük ve kusursuz bir ahenk ile bir araya geldiği Liva yemek odası takımı, İstikbal yemek odası takımı modelleri arasında en çok sevilen modellerden birisi oluyor. Kapitone işlemeli sandalyeleri, özel tasarım aynalı büfesi ve çekmece detayları estetik bir tasarımın yanı sıra takıma işlevsellik de kazandırmıştır.

5Luis Yemek Odası Takımı – Gri

İstikbal gri liva yemek odası
İstikbal liva takımı

Gri renginin güzelliğini ve ihtişamını ortaya koyan Luis yemek odası takımı, gri rengi ile son derece ilgi çeken bir yemek odası takımı oluyor. E1 standartlarına uygun malzemeler ile üretilen bu yemek odası takımında tasarlanan tüm parçalar kullanımı kolay ve pratik hale getirmenin yanı sıra temizliği de kolaylaştıran her yönden tasarım harikası olan takımdır.

6Luis Yemek Odası Takımı

Luis yemek odası takımı
Luis yemek odası takımı

Meşe ve opak beyazın ahenkli uyumunu bu İstikbal yemek odası takımı ile görmeniz mümkündür. Özel tasarımında ünitelerin ayakları yerden yüksek olup, çekmece ve kapaklarda herhangi bir kazaya mahal vermemek adına yavaşlatıcı fonksiyonlar tasarıma eklenmiştir. Özel tasarım aynası, püskül detayları ve ünite tasarımları ile Luis yemek takımı modelleri size uzun yıllar modası geçmeyen bir tasarım sunuyor.

7Rosalina Yemek Odası Takımı

Rosalina yemek odası
Rosalina yemek odası takımı

Opak beyaz rengi masa ve ünitesi ile pudra rengi sandalye detayları ve özel tasarım ayna modeli yemek odasında tasarım şıklığını iddia ile ortaya koyuyor. Yemek odanızda canlılık ve hareketlik istiyorsanız opak beyaz ve pudra renginin özenle buluştuğu Rosalina yemek odası takımı, birincil olarka insan sağlığının düşünüldüğü ve modern tasarımın yanı sıra işlevsellik de başarıyla ön plana çıkarılmıştır.

8Mira Yemek Odası Takımı

Mira yemek odası takımı
Mira yemek odası takımı

Renkleri ve tasarımı ile rüstik tasarımı da andıran Mira yemek odası takımı; doğal malzeme kullanımı, temizlikte kolaylık sağlaması ve kullanım kolaylığının modern tasarım ile birleştirilmesi kullanıcıların gönlünü fethetmektedir. Kitabeli olma özelliği ile 8 kişiye kadar kullanma özelliğine ve çarpmalara karşı oluşabilecek kazalara karşı koruma özelliğine sahip kusursuz bir yemek odası takımıdır.

3 YORUMLAR

  1. Mağazada istikbalin gold yemek odasını gördüm aşık oldum. En kısa zamanda yemek odası takımını değiştireceğim kim ne derse desin… 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here