İstikbal Yemek Odası Fiyatları 2023

İstikbal yemek odası fiyatları, yeni bir takım almak isteyenler tarafından çok merak ediliyor. Yemek odaları, çoğu zaman bir eşyadan daha fazlası olabiliyor. İstikbal yemek odası takımları ile masanın etrafında sevdiklerinizle ve ailenizle birlikte güzel anlar yaşayarak lezzetler tadarsınız. Yemek odası takımı İstikbal markası ile kusursuz bir şekilde tasarlanabilir. Bu içerikte 2023 İstikbal yemek odası fiyatları hakkında da geniş bilgiler bulacaksınız.

İstikbal Yemek Odası Takımı Fiyatları 2023

İstikbal yemek odası takımı fiyatları hemen hemen tüm mobilya firmalarında olduğu gibi gerçekten yüksek seyrediyor. Alım gücünün düştüğü şu zaman diliminde fiyatlar ortalama olarak 18.000₺’den başlayarak 30.000₺’ye kadar çıkabilmektedir. İstikbal yemek odası fiyatları 2023 için aşağıdaki tabloyu incelemenizi öneririz.

İstikbal Yemek Odası Takımı ModelleriFiyatı
Roxy Yemek Odası Takımı17.250₺
Vista Yemek Odası Takımı19.350₺
Vels Yemek Odası Takımı18.860₺
Aren Yemek Odası Takımı18.970₺
Armony Yemek Odası Takımı20.985₺
Misty Yemek Odası Takımı21.400₺
Diego Yemek Odası Takımı20.680₺
İndigo Yemek Odası Takımı20.960₺
Talia Yemek Odası Takımı21.310₺
Luxe Yemek Odası Takımı21.370₺

Sizlere sunduğumuz İstikbal yemek masası takımları ve fiyatlarının için en güncel halini İstikbal’in kendi sitesinden de bulabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

https://www.istikbal.com.tr/kategori/yemek-odasi-takimlari

İstikbal Yemek Odası Takımları

İstikbal Yemek Odası Fiyatları 2023
İstikbal yemek odası takımları

İstikbal yemek odası takımları ihtişamı ve zarafeti ile ev dekorasyonunda çığır açarken aynı zamanda uzun ömürlü ve dayanıklı kullanımı ile de kullanıcıların gönlünde taht kuruyor. Özellikle son zamanlarda koleksiyonuna yeni modeller ekleyen İstikbal yemek odası takımı ile yemek odası dekorasyonuna da yeni bir akım kazandırıyor. İstikbal yemek odası takımı fiyatları ile kendiniz için ideal modeli aşağıdan inceleyebilirsiniz.

 • Roxy Yemek Odası Takımı
 • Vista Yemek Odası Takımı
 • Vels Yemek Odası Takımı
 • Aren Yemek Odası Takımı
 • Armony Yemek Odası Takımı
 • Misty Yemek Odası Takımı
 • Diego Yemek Odası Takımı
 • İndigo Yemek Odası Takımı
 • Talia Yemek Odası Takımı
 • Luxe Yemek Odası Takımı

İstikbal yemek odası takımlarından sadece birkaçıdır.

Roxy yemek odası takımı

İstikbal Yemek Odası Fiyatları 2023
İstikbal Roxy yemek odası takımı

İstikbal Roxy yemek odası takımı sade bir model arayanlar için çok ideal bir takım. Sandalyelerin oturma rahatlığı sunması ve farklı renklerle kombinlenebilmesi çok güzel. Peki, İstikbal Roxy yemek odası takımı fiyatı 17.250₺’den sunulmaktadır.

Vista yemek odası takımı

İstikbal Yemek Odası Fiyatları 2023
İstikbal Vista yemek odası takımı

İstikbal Vista yemek odası takımı doğal ahşap renkleri ile evine sıcaklık katmak isteyenler için düşünülmüş özel bir model. Hem büfesideki detaylar hem de sandalye sırtındaki detaylar ile oldukça dikkat çekici bir model. İstikbal Vista yemek odası takımı fiyatı 18.350₺’den sunulmaktadır.

Vels yemek odası takımı

İstikbal Yemek Odası Fiyatları 2023
İstikbal Vels yemek odası takımı

İstikbal Vels yemek odası takımı hem şık hem de renkli olsun diyenler için düşünülmüş harika bir takım. Özellikle masasının açılabilir oldukça geniş formlarda olması çok güzel düşünülmüş. İstikbal Vels yemek odası takımı fiyatı 19.860₺’den sunulmaktadır.

Aren yemek odası takımı

İstikbal Yemek Odası Fiyatları 2023
İstikbal Aren yemek odası takımı

İstikbal Aren yemek odası takımı, daha net ve daha sert bir model arayanlar için düşünülmüş, metal destek ayakları ile ön plana çıkmış bir model. Sandalyelerin oturma alanı oldukça güzel görünüyor. Ayrıca aynalı konsoldaki görünüm de çok orijinal bir ortam yaratma noktasında çok işlevsel. İstikbal Aren yemek odası takımı fiyatı 19.970₺’den sunulmaktadır.

Armony yemek odası takımı

İstikbal Yemek Odası Fiyatları 2023
İstikbal Armony yemek odası takımı

İstikbal Armony yemek odası takımı sandalye ve büfedeki çizgi detayı ile ortama ayrı bir renk katan harika bir model diyebiliriz. Sandalyelerdeki geniş formlar oldukça şıklık katmış. Yemek masası ayağı da çok şık bir görünüm kazanmış. İstikbal Armony yemek odası takımı fiyatı 22.985₺’den sunulmaktadır.

Misty yemek odası takımı

İstikbal Yemek Odası Fiyatları 2023
İstikbal Misty yemek odası takımı

İstikbal Misty yemek odası takımı, sıradışı renkleri ile ön plana çıkıyor. Vurguyu renkle yapan bu yemek masası takımının en önemli detayı masadaki cam yüzeyler diyebiliriz. İstikbal Aren yemek odası takımı fiyatı 19.400₺’den sunulmaktadır.

Diego yemek odası takımı

İstikbal Yemek Odası Fiyatları 2023
İstikbal Diego yemek odası takımı

İstikbal Diego yemek odası takımı da diğer modeller gibi çok şık bir görünüme sahip. Özellikle yemek masası sandalyesinin ayak ve sırt detayı çok güzel işlenmiş. İstikbal Diego yemek odası takımı fiyatı 19.680₺’den sunulmaktadır.

İndigo yemek odası takımı

İstikbal Yemek Odası Fiyatları 2023
İstikbal İndigo yemek odası takımı

İstikbal İndigo yemek odası takımı siyah ile kahvenin muhteşem dansıyla oluşturulmuş çok farklı bir model görünümünde. Sıra dışı bir yemek masası arayanlar mutlaka İstikbal mağazalarından bu modele canlı bakmalarını öneriyorum. İstikbal İndigo yemek odası takımı fiyatı 21.960₺’den sunulmaktadır.

Talia yemek odası takımı

İstikbal Yemek Odası Fiyatları 2023
İstikbal Talia yemek odası takımı

İstikbal Talia yemek odası takımı hem sade hem de özel tasarım detaylarla güzel düşünülmüş bir mode. Konsol kapaklarındaki çizgi detayları şık bir görünüm katmış diyebiliriz. İstikbal Talia yemek odası takımı fiyatı 21.310₺’den sunulmaktadır.

Luxe yemek odası takımı

İstikbal Yemek Odası Fiyatları 2023
İstikbal Luxe yemek odası takımı

İstikbal Luxe yemek odası takımı markanın en iyi modelleri arasında yer alıyor. Özellikle yemek masasında kullanılan malzemenin çok sağlam olduğunu belirtmek gerekiyor. Sandalye sırtındaki detaylar da modele bir hareketlilik katmış durumda. İstikbal Luxe yemek odası takımı fiyatı 21.370₺’den sunulmaktadır.

Aşağıdaki modeller İstikbal yemek odası takımları 2022 yılına ait. Herkes tarafından en çok ilgiyi görmüş modellerdir. İstikbal yemek odası takımları kampanya fiyatları elbette 2020 ve 2021 yıllarında çok daha cazipti. 2023 yılında bu tarz kampanyaları bulmak ve özellikle cazip indirimlere denk gelmek gerçekten çok zor.

Pery yemek odası takımı

İstikbal Yemek Odası Fiyatları 2023
Pery yemek odası takımı

Rengi ve malzemesi ile tüm dekorasyona uyum sağlayabilen Pery yemek odası takımı, kolay temizlenen ve aynı zamanda pratik kullanım özelliğine sahip olan bir İstikbal yemek odası takımı modelidir. Kapalı konumda 6 kişilik olan yemek odası takımı, kitabeli özelliği sayesinde açıldığında 8 kişilik olabilecek kadar büyüyebiliyor.

Pery yemek odası takımı

İstikbal Yemek Odası Fiyatları 2023
Pery yemek odası lacivert

Zarif ve narin bir tasarımı ile görenleri kendisine hayran bırakan Pery yemek odası takımının lacivert rengi, kendisine has dokusu ve ihtişamı ile son dönemlerde oldukça ilgi görüyor. E1 standartlarında olan malzemeler ile üretilen bu model, içerisinde kansorajen madde içermediğinden dolayı insan sağlığına karşı da dost modellerin başında geliyor. Kitabeli olma özelliği ile 8 kişiliğe kadar büyüyebilen yemek odası takımının temperli cam kullanılmasıyla cam figürünün kırılması ya da kırılması sırasında dağılarka zarar vermesi engellenmiştir.

İstikbal Yemek Odası Fiyatları 2023
İstikbal gallery yemek odası takımı

Özellikle beyaz ambiyanslı yemek odası tasarımlarında şıklığı ile göz kamaştıran Gallery yemek odası takımı, E1 standartlarına uygun malzemeler ile üretilerek insan sağlığına sıfır zararsız üretilmiştir. Kitabeli özelliği ile büyüyebilen yemek odası takımının ünite ayakları da yerden oldukça yüksektir. Böylelikle kullanımı ve temizliği iki kat daha kolay hale getirilmiştir.

Liva yemek odası takımı

İstikbal Yemek Odası Fiyatları 2023
İstikbal liva yemek odası

Ceviz, antrasit ve altın renk tonlarının büyük ve kusursuz bir ahenk ile bir araya geldiği Liva yemek odası takımı, İstikbal yemek odası takımı modelleri arasında en çok sevilen modellerden birisi oluyor. Kapitone işlemeli sandalyeleri, özel tasarım aynalı büfesi ve çekmece detayları estetik bir tasarımın yanı sıra takıma işlevsellik de kazandırmıştır.

Bellona köşe takımı modelleri ve fiyatları için bağlantıya tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Luis yemek odası takımı

İstikbal Yemek Odası Fiyatları 2023
İstikbal liva takımı

Gri renginin güzelliğini ve ihtişamını ortaya koyan Luis yemek odası takımı, gri rengi ile son derece ilgi çeken bir yemek odası takımı oluyor. E1 standartlarına uygun malzemeler ile üretilen bu yemek odası takımında tasarlanan tüm parçalar kullanımı kolay ve pratik hale getirmenin yanı sıra temizliği de kolaylaştıran her yönden tasarım harikası olan takımdır.

Luisse yemek odası takımı

İstikbal Yemek Odası Fiyatları 2023
Luisse yemek odası takımı

Meşe ve opak beyazın ahenkli uyumunu bu İstikbal yemek odası takımı ile görmeniz mümkündür. Özel tasarımında ünitelerin ayakları yerden yüksek olup, çekmece ve kapaklarda herhangi bir kazaya mahal vermemek adına yavaşlatıcı fonksiyonlar tasarıma eklenmiştir. Özel tasarım aynası, püskül detayları ve ünite tasarımları ile Luis yemek takımı modelleri size uzun yıllar modası geçmeyen bir tasarım sunuyor.

Rosalina yemek odası takımı

İstikbal Yemek Odası Fiyatları 2023
Rosalina yemek odası takımı

Opak beyaz rengi masa ve ünitesi ile pudra rengi sandalye detayları ve özel tasarım ayna modeli yemek odasında tasarım şıklığını iddia ile ortaya koyuyor. Yemek odanızda canlılık ve hareketlik istiyorsanız opak beyaz ve pudra renginin özenle buluştuğu Rosalina yemek odası takımı, birincil olarka insan sağlığının düşünüldüğü ve modern tasarımın yanı sıra işlevsellik de başarıyla ön plana çıkarılmıştır.

Mira yemek odası takımı

İstikbal Yemek Odası Fiyatları 2023
Mira yemek odası takımı

Renkleri ve tasarımı ile rüstik tasarımı da andıran Mira yemek odası takımı; doğal malzeme kullanımı, temizlikte kolaylık sağlaması ve kullanım kolaylığının modern tasarım ile birleştirilmesi kullanıcıların gönlünü fethetmektedir. Kitabeli olma özelliği ile 8 kişiye kadar kullanma özelliğine ve çarpmalara karşı oluşabilecek kazalara karşı koruma özelliğine sahip kusursuz bir yemek odası takımıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

İstikbal yemek odası fiyatları ne kadar?

İstikbal yemek odası fiyatları 18.000₺’den başlayarak 30.000₺’ye kadar yükselmektedir. Yemek odası takımı fiyatı da modelin özelliklerine, kalitesine ve aslında boyutlarına göre de değişebilmektedir.

İstikbal yemek masası kullananlar memnun mu?

İstikbal yemek masası kullananlar genel olarak memnun. İstikbal markasının sağlam mobilya malzemeleri ve işçiliği ile oldukça güzel bir mobilya ürünleri ürettiğini belirtmemiz gerekiyor.

“İstikbal Yemek Odası Fiyatları 2023” üzerine 2 yorum

 1. Mağazada istikbalin gold yemek odasını gördüm aşık oldum. En kısa zamanda yemek odası takımını değiştireceğim kim ne derse desin… 🙂

  Cevapla
 2. Yazılarınız çok başarılı. İstikbal yemek takımlarını anlattıktan sonra yatak odası ile ilgili yazı paylaşmanız okuyucuda yanlış yönlendirme yapabilir ben de olduğu gibi. Sonrasında yazı yok gibi düşünerek direkt yatak odası fikirler paylaşılıyormuş gibi bir algı yapıyor. Sonraki sıralamayı tesadüfen gördüm. Ayrı konulardaki bilgilendirme yazılarını, konu tamamen anlatılıp bitirildikten sonra yaparsanız daha iyi olabilir. Çalışmalarınızdaki başarılarınızın devamını dilerim…

  Cevapla

Yorum yapın