istikbal-yemek-odasi-takimi
istikbal-yemek-odasi-takimi

Düğün hazırlıkları yapanlar ve kararsız kalanlar için İstikbal yemek odası takımı modelleri konusunu yazmak istedim. Estetik ve kullanışlılığı bir arada sunan ve yeni çizgisiyle sürekli kendini güncellediğini düşündüğüm İstikbal mobilya markasından yemek odası takımı almayı düşünüyorsanız bu yazı tam size göre.

yemek-odasi-takimlari
İstikbal Yemek Odası Takımı

İstikbal yemek odası takımı seçerken…

Eve mobilya seçerken bazı detayları atladığımız zamanlar olur. Bu tarz detayları atlamamak için en önce yapmanız gereken şey odanızın ölçülerini almak olacaktır. Salonunuzun tam olarak ölçüsünü almanız gerekiyor. Odanın girinti ve çıkıntılarıyla pencerelerin konumlarını dikkate almalısınız. Tüm bu detaylar size doğru yemek odası seçmeniz için gerekli donelerden.

istikbal-tual-yemek-odasi
İstikbal Yemek Odası Takımı

Daha sonra mağazaları dolaşırken fark etmişsinizdir, yemek odası takımları Osmanlı motifleriyle süslü klasik takımlar ve modern çizgiyle tasarlanmış estetik takımlar olmak üzere ikiye ayrılıyor. Hangi tarz yemek odası takımı seçmek istediğinizi tekrardan düşünün. Bunlara karar verdiyseniz sizler için sıralayacağım İstikbal yemek odası takımı modellerine göz atabilirsiniz…

İstikbal Queen yemek odası takımı

istikbal-queen-yemek-odasi
istikbal-queen-yemek-odasi

İstikbal Queen yemek odası takımı, daha önce bahsettiğim Osmanlı motifleriyle süslü klasik bir yemek odası takımı. Eğer evinizde biraz ağır ve ihtişamlı bir görünüm istiyorsanız bu yemek odası takımı tam size göre. Hani derler ya “Krallara layık bir sofra” diye işte bu o cinsten bir yemek odası takımı… İstikbal Queen yemek odası takımı fiyatı, yaklaşık 11.000TL civarında.

İstikbal Romance yemek odası takımı

istikbal-romance-yemek-odasi-takimi
istikbal-romance-yemek-odasi-takimi

İstikbal Romance yemek odası takımı, zarif ve şık bir görünüme sahip bir yemek odası takımı. Sanki English Home tarzı bir görünüm kazandırılmaya çalışılmış hissi veriyor bana. Salonda beyaz esintiler görmek isteyenler için ideal bir tercih olabilir. Hanımlar salonlarına her girişlerinde kendilerini kraliçe gibi hissedecekler. Sade renkler sizi yormayacaktır. İstikbal Romance yemek odası takımı, yaklaşık 6.000TL civarında bir fiyata sahip.

İstikbal Resital yemek odası takımı

istikbal-resital-yemek-odasi-takimi
istikbal-resital-yemek-odasi-takimi

İstikbal Resital yemek odası takımı, benim en çok beğendiğim model diyebilirim hem görünümü hem kalitesi hem de fiyatı ile müşterisini üzmeyecek bir yemek odası takımı. İstikbal Resital yemek odası takımı, vitrinlerdeki aydınlatma sistemiyle görselliği zirveye taşıyor. Ayrıca yemek odası takımında yüksek ayak kullanıldığı için temizlik kolaylığı da söz konusu. Ünite kapaklarında ve çekmecelerde yavaşlatıcı sistemler kullanılmış, bu da çarpmalara engel oluyor. Yemek odası takımında kullanılan sandalye, desen ve sırt kısmında kullanılan malzeme ile oldukça dikkat çekici. Kısaca zevk sahibiyseniz İstikbal Resital yemek odası takımı size aradığınızı veriyor. Bu yemek odası takımının fiyatı, yaklaşık 8.000TL civarında. Bazı üniteleri almadığınız taktirde fiyat biraz daha aşağı çekilebiliyor.

İstikbal Silva yemek odası takımı

istikbal-silva-yemek-odasi-takimi
istikbal-silva-yemek-odasi-takimi

İstikbal Silva yemek odası takımı renk ve kullanılan malzeme ile oldukça zarif bir ürün. Parlak bir etkiye sahip olan Higj Gloss özellikteki Fildişi renk ve Oregon ceviz renk ile bir bütünlük yakalanmış. Büfe içerisinde çekmece bölümünde çatal, kaşık, bıçak gibi eşyalar için flok uygulaması yapılmış özel alan açılmış, bu da kullanımı epey kolaylaştırıyor. İstikbal Silva yemek odası takımında kullanılan maddeler “insan sağlığına dost olan ve kanserojen madde içermeyen E1 standartları” kullanılmış. Ürün fiyatı yaklaşık 6.000TL.

İstikbal Brillance yemek odası takımı

istikbal-brillance-yemek-odasi
istikbal-brillance-yemek-odasi

İstikbal Brillance yemek odası takımı, duru, asil ve bembeyaz bir tasarıma sahip. Şık motifler ve metal işlemeleriyle evinize estetik bir görünüm kazandıracağına inanıyorum. Bu model de klasik bir çizgiye sahip. Özellikle sade oluşuyla benim epey dikkatimi çekmiş durumda. İstikbal Brillance yemek odası takımının fiyatına baktığımızda uygun olduğunu görüyoruz. Yaklaşık 6.500TL’lik fiyatı söz konusu.

Bu yazımda sizlere İstikbal yemek odası takımı modellerinden sizler için seçtiğim yemek odalarını tanıttım. Umarım istediğiniz size sunduğum modelleri beğenmişsinizdir. Daha farklı model arayanlar sizler için hazırladığım İstikbal yemek odası galerisini gezebilir, farklı fikirler edinebilirsiniz. Keyifli dekorasyonlar 🙂

İstikbal mobilya ile ilgili yazmış olduğum, aşağıdaki yazılara da göz atabilirsiniz!

Koltuk takımı arayanlar, İstikbal koltuk takımları modelleri konusunu incelesin.

Evin eksiği bitmiyor, sehpa ihtiyacım var diyenler ise İstikbal sehpa modelleri konusuna bakabilir.

İstikbal yemek odası takımı modelleri

Daha detaylı inceleme yapmak isteyenler İstikbal mobilya markasının sitesine girebilir, tıklayınız.

3 YORUMLAR

  1. Mağazada istikbalin gold yemek odasını gördüm aşık oldum. En kısa zamanda yemek odası takımını değiştireceğim kim ne derse desin… 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here