İstikbal Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları 2022


İstikbal köşe takımı, her yıl olduğu gibi bu yıl da adından söz ettiriyor. Köşe takımı İstikbal markası ile neredeyse bütünleşmiş durumda.😋 Sizlere bu içerikte İstikbal köşe takımı fiyatları hakkında da net bilgiler sunacağız. Köşe takımları genellikle sınırlı alana sahip olan odalar için tercih ediliyor. 2022 İstikbal köşe takımları da bu fikir doğrultusunda tasarlanmış. Evlerin metrekarelerinin küçüldüğü şu zamanlarda daha minimal ama bir o kadar da kullanışlı köşe takımı modelleri ile firmalar rekabet etme yarışında. Özellikle oturma odalarına renk katan İstikbal köşe takımı modelleri için içeriği okumaya devam edin!


İstikbal Köşe Takımı Modelleri

İstikbal Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları 2022
İstikbal köşe takımı modelleri

İstikbal köşe takımı için epey alternatif model mevcut. Bu modelleri aşağıdaki listede tek tek inceledik. Ayrıca İstikbal köşe takımı fiyatları hakkında da güncel bilgileri bir tablo şeklinde sizlerle paylaştık. Modelleri incelerken en alta yorum yapmayı unutmayın! İstikbal koltuk takımları ve fiyatları için bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Mary Köşe Takımı

İstikbal Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları 2022
Mary köşe takımı

Mary köşe takımı, İstikbal markasının en çok satan L köşe koltuk takımı modelidir. Mary köşe koltuk takımı modelinin çok fazla satmasının sebebi, modüler yapıda olması ve ihtiyacınız kadar modül satın alabiliyor olmanızdır. Bu özellik hem mobilyayı kullanışlı hale getiriyor hem de daha fazla satılmasını sağlıyor. İstikbal Mary köşe takımı fiyatı 29.000₺’den sunulmaktadır.


Vigo Köşe Takımı

İstikbal Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları 2022
Vigo köşe takımı

Vigo köşe takımı, kendine has çizgileri ve oturum kapasitesiyle oldukça güzel bir köşe takımı. İstikbal’in en çok tercih edilen modellerinden biri. Özellikle berjeri ve renkli yastıkları ile dekor oluşturacak cinsten. İstikbal Vigo köşe takımı fiyatı 24.500₺’den sunulmaktadır.

Lauren Köşe Takımı

İstikbal Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları 2022
Lauren köşe takımı

Lauren köşe takımı, çok zarif ve net çizgileri ile hayli iddialı modellerden biri. L köşe koltuk takımı modelleri içerisinde modern ve klasik görünümü olan modellerin başında geliyor. İstikbal Lauren köşe koltuk fiyatı 24.000₺’den sunulmaktadır.


Diego Köşe Takımı

İstikbal Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları 2022
Diego köşe takımı

Diego köşe takımı, İstikbal markasının en modern görünüme sahip modellerinden sadece birisidir. L köşe koltuk olarak geniş bir alanda misafirlerini ağırlamak isteyenler için tasarlanmış bir model. Diego köşe takımı fiyatı 21.350₺’den sunulmaktadır.

Estilo X Köşe Takımı

İstikbal Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları 2022
Estilo X köşe takımı

Estilo X köşe takımı, tasarımı ve kumaş özelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Farklı renk seçenekleriyle sunulan bu model için oldukça güzel yastık kılıfları düşünülmüş. Oturma odalarına renk katacak İstikbal Estilo X köşe takımı fiyatı 18.250₺’den sunulmaktadır.


Lena Köşe Takımı

İstikbal Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları 2022
Lena köşe takımı

Lena köşe takımı, son yılların favori rengi antrasit kumaş ile sunuluyor. Oldukça şık ve bir o kadar da rahat bir kullanıma sahip olan L köşe takımını mağazadan mutlaka canlı olarak görmenizi öneriyoruz. İstikbal Lena köşe takımı fiyatı 17.000₺’den sunulmaktadır.

Canyon Köşe Takımı

İstikbal Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları 2022
Canyon köşe takımı

Canyon köşe takımı, daha standart özelliklerde L koltuk takımı arzu edenler için düşünülmüş oldukça rahat bir koltuk takımı. İstikbal markasına ait olan bu modeli ayak detayları oldukça dikkat çekici. İstikbal Canyon köşe takımı fiyatı 16.000₺’den sunulmaktadır.


Troy Köşe Takımı

İstikbal Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları 2022
Troy köşe takımı

Troy köşe takımı, daha düz model arayanlar için ideal özellikler sunuyor. Bu L köşe koltuk takımının malzeme kalitesi önceki modellere göre biraz daha geride kalıyor. Fiyat/performans ürünü olarak satın alınabilir. İstikbal Troy köşe takımı fiyatı 14.900₺’den sunulmaktadır.

Elizya Köşe Takımı

İstikbal Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları 2022
Elizya köşe takımı

Elizya köşe takımı, kumaş özellikleri ile öne çıkıyor. Leke tutmayan deri ve kaygan bir görünüm sunan bu koltuk modeli diğer modellerden biraz ayrılıyor. Daha küçük ama bir o kadar da işlevsel köşe takımı arayanlar için ideal bir model. İstikbal Elizya köşe takımı fiyatı 13.200₺’den sunulmaktadır.


Star Köşe Takımı

İstikbal Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları 2022
Star köşe takımı

Star köşe takımı da diğer modellere benzese de en dikkat çekici tarafı fiyatı denilebilir. Şu günlerde uygun fiyata koltuk takımı arayan ama bir türlü bulamayanların tercih edebileceği bir model. İstikbal Star köşe takımı fiyatı 11.800₺’den sunulmaktadır.

İstikbal Köşe Takımı Fiyatları

İstikbal Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları 2022

İstikbal köşe takımı fiyatları yaşanan enflasyon ve artan maliyetlere göre her yıl güncelleniyor. Aşağıda en yeni İstikbal köşe takımı modellerinin yer aldığı tabloda en güncel ortalama fiyatları bulabilirsiniz.

İstikbal Köşe Takımı ModelleriFiyatı
Mary Köşe Takımı29.000₺
Vigo Köşe Takımı24.500₺
Lauren Köşe Takımı24.000₺
Diego Köşe Takımı21.350₺
Estilo X Köşe Takımı18.250₺
Lena Köşe Takımı17.000₺
Canyon Köşe Takımı16.000₺
Troy Köşe Takımı14.900₺
Elizya Köşe Takımı13.200₺
Star Köşe Takımı11.800₺
İstikbal Köşe Takımı Fiyatları

Sizlere sunduğumuz İstikbal köşe takımı modelleri ve fiyatlarının için en güncel halini İstikbal’in kendi sitesinden de bulabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

https://www.istikbal.com.tr/kategori/l-kose-koltuk

Sıkça Sorulan Sorular

İstikbal köşe koltuk fiyatı ne kadar?

İstikbal köşe koltuk takımı fiyatları ortalama olarak 12.000₺’den başlayarak 30.000₺’ye kadar yükselmektedir.

Köşe takımları kullanışlı mıdır?

Köşe takımları elbette ki kullanışlıdır. Bir köşe takımının en önemli avantajı dar yaşam alanlarına göre konumlanabilmesidir. Küçük odalarda hem dekoratif hem de kullanışlı yaşam alanı sunmak için tasarlandığı için oldukça kullanışlı modellerdir.

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 1 | Puan Ortalaması: 5]
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x