Bellona Köşe Takımı Fiyatları 2023

Bellona köşe takımı bu yıl da en iyi köşe takımı modellerini üretmeye devam ediyor. Bellona köşe takımları, modern çizgileri, yeni teknoloji kumaşları ve kullanım pratikliği ile ön plana çıkıyor. Bu içerikte 2023 Bellona köşe takımı fiyatları ve tavsiye niteliğinde köşe takımı Bellona’dan alınır dedirten noktaları paylaşacağız. Bellona markasına ait en çok satılan ve en çok memnuniyet oluşturan kullanıcı yorumlarından yola çıkarak en iyi modelleri sizlere sunmak için harika bir rehber hazırladık, içeriği okumaya devam etmenizi öneriyoruz.

Bellona Köşe Takımı Fiyatları 2023

Bellona Köşe Takımı Fiyatları 2023

Bellona köşe takımı fiyatları, birçok firmada yaşanan inanılmaz fiyat artışlarından etkilenmiş durumda. Ürün malzeme fiyatlarının artması ve alım gücünün düşmesi ile fiyatların ciddi anlamda yükseldiği bir gerçekle karşı karşıyayız. Bellona köşe koltuk takımı fiyatları en düşük 19.325₺’den başlıyor. En yüksek fiyat ise 31.000₺’ye kadar çıkıyor. Sizlere sunduğumuz Bellona markasının köşe takımı fiyatları için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz.

Bellona Köşe Takımı ModelleriFiyatları
Mavenna Köşe Takımı28.860₺
Tina Köşe Takımı22.990₺
Marses Köşe Takımı23.900₺
Espina Köşe Takımı23.130₺
Efect Köşe Takımı31.000₺
Martin Köşe Takımı19.700₺
Galia Köşe Takımı19.325₺
Bellona Köşe Takımı Modelleri

Sizlere sunduğumuz Bellona köşe takımı modelleri ve fiyatları hakkında en güncel bilgileri Bellona’nın kendi sitesinden de bulabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

https://www.bellona.com.tr/kategori/kose-koltuk

YouTube video

Bellona Köşe Takımı Modelleri

Bellona Köşe Takımı Fiyatları 2023
Bellona köşe takımı modelleri

Bellona köşe takımı her yıl yenilenen tarzı ile yine adından söz ettirecek modeller piyasaya sürmüş durumda. Köşe takımı – Bellona sözcükleri mobilya piyasasında birlikte kullanılagelmiştir. Bunun bu şekilde olması Bellona’nın harika bir köşe takımları üreticisi olmasından geliyor. Bellona köşe takımı modellerine göz atıldığında daha renkli kumaşlarla tasarlanmış takımlar göze çarpıyor. Ayrıca takım yanında alınması gereken berjerlerin renk ve tasarımları da biraz daha belirgin ve tarz olduğunu söylemeliyiz. Bellona köşe takımı fiyatları 2023’te önceki yıla göre artan maliyetler sebebiyle epey yüksek seyrediyor.

Mavenna Köşe Takımı

Bellona Köşe Takımı Fiyatları 2023
Mavenna köşe takımı

Mavenna köşe takımı, markanın en çok tercih edilen köşe takımlarından sadece biridir. Antrasit rengi ile zamanın modasına ayak uyduran özel bir tasarımı var. Leke tutmayan özel koltuk kumaşı ile kullanıcı dostu olduğunu söylemeliyiz. Bellona Mavenna köşe takımı fiyatı 28.860₺’den sunuluyor.

Tina Köşe Takımı

Bellona Köşe Takımı Fiyatları 2023
Tina köşe takımı

Tina köşe takımı, daha düz bir model tercih edenler için önerilebilecek bir model. Özellikle fiyatıyla sunduğu f/p oranının yüksek olması kullanıcıları bu modeli almaya ikna ediyor diyebiliriz. Bellona Tina köşe takımı, krem-vizon, pembe-turkuaz, yeşil-krem gibi renk kombinasyonları ile müşterilerine sunuluyor. Bellona Tina köşe takımı fiyatı 22.990₺’den sunuluyor.

Marses Köşe Takımı

Bellona Köşe Takımı Fiyatları 2023
Marses köşe takımı

Marses köşe takımı, daha modern görünümlü model arayanlar için tavsiye edilen modellerden. Özellikle yuvarlatılmış alanları ve dar alanlar için çok daha kullanışlı formları ile tercih edilme sebebi. Bellona Marses köşe takımı, gül-kurusu-lacivert, lacivert-gül-kurusu, mavi-lacivert gibi renk kombinasyonları ile kombin edilebiliyor. Bellona Marses köşe takımı fiyatı 23.900₺’den sunuluyor.

Espina Köşe Takımı

Bellona Köşe Takımı Fiyatları 2023
Espina köşe takımı

Espina köşe takımı, sırt yastık detayı ve rahatlığı ile ön plana çıkan modellerden biri. Kolay temizlenebilir kumaş seçenekleri ile sunulan ve keyifli bir oturma olanağı sunan Bellona Espina köşe takımı farklı renk seçeneklerine imkan veriyor. Antrasit-kiremit, gri-yeşil, krem-hardal, krem-lacivert, krem-yeşil, mavi-antrasit gibi renk tercihleri yapılabiliyor. Bellona Espina köşe takımı fiyatı 23.130₺’den sunuluyor.

Efect Köşe Takımı

Bellona Köşe Takımı Fiyatları 2023
Efect köşe takımı

Efect köşe takımı, düz ancak bir o kadar da modern yapısı ile dikkatleri üzerine toplayan bir model. Bellona Efect köşe koltuk takımı, kahve-vizon, vizon-kahve renk kombinlerine sahip. Evinize modern bir hava katabilecek olan Bellona Efect köşe takımı fiyatı 31.000₺’den sunuluyor.

Martin Köşe Takımı

Bellona Köşe Takımı Fiyatları 2023
Martin köşe takımı

Martin köşe takımı, klasik çizgilerler modern çizgilerin harmanlandığı özel bir model. Bellona Martin köşe koltuk takımı için farklı renk seçenekleri de mümkün. Köşe takımı lacivert-gri, mürdüm-gül kurusu ve yeşil gibi kombinleyerek de satın almak mümkün. Bellona Martin köşe takımı fiyatı, 15.700₺’den sunuluyor.

Galia Köşe Takımı

Bellona Köşe Takımı Fiyatları 2023
Galia köşe takımı

Galia köşe takımı, canlı renkleri ve uzanmalı oturma alanı ile dikkatleri üzerine çeken bir model. Bellona Galia köşe koltuk takımı farklı renklerle de kombin edilebiliyor. Bunlar; bordo-gri, hardal-gri, krem-taba, taba-krem gibi renk alternatifleridir. Bellona Galia köşe takımı fiyatı 14.325₺’den sunuluyor.

Bellona yatak odası modelleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bellona köşe takımı fiyatları ne kadar?

Bellona köşe koltuk takımı fiyatları 19.325₺’den başlayarak 31.000₺’ye kadar yükselmektedir. Fiyatlardaki değişkenlik seçilen koltuk takımının modeline, malzemesine, özelliklerine ve kalitesine göre değişebilmektedir.

Bellona köşe takımı kullanıcı yorumları nedir?

Bellona yılların kurumsal markası olması sebebiyle müşterilerini mağdur etmeyen %100 müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olması sebebiyle kullanıcı yorumlarına bakıldığında Bellona köşe takımı satın alanların aldıkları mobilyadan genel anlamda memnun kaldıklarını belirtiyor.

Yorum yapın