İstikbal Yatak Odası Takımı Fiyatları 2023

İstikbal yatak odası kullanıcılarının her zaman memnun olduğu mobilya grubudur. İstikbal yatak odası takımı 2023 yılında da yeni model ve stillerle adından söz ettirmeyi başarıyor. Bu içerikte sizlere İstikbal yatak odası fiyatları hakkında da detaylı bilgilendirme sunacağız. Dilerseniz lafı çok uzatmadan İstikbal yatak odası modellerine tek tek göz atalım, sizler için inceleyelim.

YouTube video

İstikbal Yatak Odası Takımı Fiyatları 2023

İstikbal yatak odası takımı fiyatları hemen hemen her üründe olduğu gibi fiyat artışları ile karşı karşıya. Alım gücünün düştüğü şu zaman diliminde fiyatlar ortalama olarak 26.400₺’den başlamaktadır. Fiyatlar 34.750₺’ye kadar çıkıyor. İstikbal yatak odası fiyatları 2023 için aşağıda sizler için oluşturduğumuz tabloyu inceleyebilirsiniz.

İstikbal Yatak Odası TakımlarıFiyatları
Elite Yatak Odası Takımı34.750₺
İndigo Yatak Odası Takımı29.000₺
Elizya Yatak Odası Takımı27.500₺
Armony Yatak Odası Takımı34.100₺
Luxe Yatak Odası Takımı29.200₺
Lena Yatak Odası Takımı26.400₺

İstikbal Yatak Odası Takımı Modelleri

İstikbal Yatak Odası Takımı Fiyatları 2023
İstikbal yatak odası takımı modelleri

İstikbal yatak odası takımı 2023 yılında otuza yakın model ile piyasaya girmiş durumda. Bu içeriğimizde İstikbal markasının en çok tercih edilen yatak odası modellerine odaklanmak istedik. İstikbal yatak odası modelleri incelendiğimizde malzemesinden, rengine, modeline ve fiyatına göre oldukça fazla model seçeneğinin olduğunu görüyoruz. Tüketici alışkanlıkları, kullanım özellikleri ve diğer ihtiyaçlara göz atıldığında özellikle bazı modellerin çok fazla ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Dilerseniz en çok tercih edilen İstikbal takımlarını incelemeye geçelim!

  • Elite Yatak Odası Takımı
  • İndigo Yatak Odası Takımı
  • Elizya Yatak Odası Takımı
  • Armony Yatak Odası Takımı
  • Luxe Yatak Odası Takımı
  • Lena Yatak Odası Takımı en çok tercih edilen İstikbal yatak odası takımları arasındadır.

İstikbal oturma grubu modelleri de çok revaçta incelemek isterseniz bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Elite Yatak Odası Takımı

İstikbal Yatak Odası Takımı Fiyatları 2023
Elite yatak odası takımı

Elite yatak odası, İstikbal markasının en çok tercih edilen modellerinden biridir. İstikbal Elite yatak odası takımı, krem renk ile altın sarısı detayları ile kendisini elit hissettiren bir model olduğunu söyleyebiliriz. Dolap kapakları ihtiyacınıza göre seçebiliyorsunuz, 4 ya da 6 kapaklı dolap tercihinde bulunabilirsiniz. Elite yatak odası takımı fiyatı 34.750₺’den sunulmaktadır.

İndigo Yatak Odası Takımı

İstikbal Yatak Odası Takımı Fiyatları 2023
İndigo yatak odası takımı

İndigo yatak odası, indigo mavi renginden esinelenerek ismini almış bir model. Özellikle ahşap ve ahşap rengini çok sevenler tarafından tercih edilen İstikbal İndigo yatak odası takımı, bir yatak odasında aranılan tüm özellikler düşünülerek tasarlanmış. İndigo yatak odası takımı fiyatı, 29.000₺’den sunulmaktadır.

Elizya Yatak Odası Takımı

İstikbal Yatak Odası Takımı Fiyatları 2023
Elizya yatak odası takımı

Elizya yatak odası, krem tonları ile sadeliğe yeşil ışık yakan yumuşak tonlarla ve tasarımla oluşturulmuş harika bir takım. İstikbal Elizya yatak odası takımı, modüler sistemli olduğu için farklı seçeneklere sahip. Mesela gardırobu 4 kapaklı ya da 6 kapaklı tercih edebiliyorsunuz. Elizya yatak odası takımı fiyatı 32.500₺’den sunulmaktadır.

Armony Yatak Odası Takımı

İstikbal Yatak Odası Takımı Fiyatları 2023
Armony yatak odası takımı

Armony yatak odası da İstikbal markasının en gözde modellerinden biri. Görünümü ile oldukça ihtişamlı ortam oluşturmak isteyenler için biçilmiş bir kaftan. İstikbal Armony yatak odası takımı, farklı tarz çizgili tasarımı ile sıradanlıktan kurtarılmış bir model. Armony yatak odası fiyatı, 34.100₺’den sunulmaktadır.

Luxe Yatak Odası Takımı

İstikbal Yatak Odası Takımı Fiyatları 2023
Luxe yatak odası takımı

Luxe yatak odası, farklı yatak başlığı seçenekleri sunması bakımından İstikbal’in en çok tercih edilen yatak odalarındandır. İstikbal Luxe yatak odası takımı için ihtiyaca yönelik gardırop seçenekleri yer alıyor. İster 6 kapaklı isterseniz de 5 kapaklı satın alma seçenekleri bulunuyor. Luxe yatak odası fiyatı, 29.200₺’den sunulmaktadır.

Lena Yatak Odası Takımı

İstikbal Yatak Odası Takımı Fiyatları 2023
Lena yatak odası takımı

Lena yatak odası, 6 kapaklı ve açık camlı kapak tasarımı ile oldukça şık, sıra dışı ve kullanışlı bir model. İstikbal Lena yatak odası takımı için alternatif opsiyonları kullanarak oldukça şık bir yatak odası dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Lena yatak odası fiyatı, 26.400₺’den sunulmaktadır.

Sizlere sunduğumuz İstikbal yatak odası takımı modelleri ve fiyatları hakkında en güncel bilgileri İstikbal’in kendi sitesinden de bulabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Bunun için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://www.istikbal.com.tr/kategori/yatak-odasi-takimi

Sıkça Sorulan Sorular

İstikbal yatak odası fiyatları ne kadar?

İstikbal yatak odası fiyatları en düşük 20.000₺’den başlayıp 30.000₺’ye kadar çıkabilmektedir. Seçilen modele, modelin özelliklerine göre İstikbal yatak odası takımı fiyatları değişebilmektedir. Örnek vermek gerekirse 4 kapaklı gardırop modeli ile 6 kapaklı gardırop modeli arasında fiyat farkı oluşuyor, bu durum da takım fiyatını değiştirmektedir.

İstikbal yatak baza başlık fiyatları ne kadar?

İstikbal yatak baza başlık fiyatları en düşük 4.000₺’den başlayarak 12.000₺’ye kadar çıkabilmektedir. Seçilen bazanın büyüklüğü, başlığın mobilyasına göre fiyat değişkenlik gösteriyor. İstikbal yatak fiyatları da yatağın teknolojik özelliklerinin yanı sıra yatak boyutlarına göre de fiyatlar değişebilmektedir.

Yorum yapın