Doğtaş Yatak Odası Takımı 2020 için +12 Model

2
1873

Yatak odası takımı alacaklar ya da yatak odalarını yenilemeye karar verenler için alternatif oluşturacak 2019’un en iyi Doğtaş yatak odası takımı modellerine mutlaka göz atmalısınız. Mobilya sektörünün öncü markalarından biri olan Doğtaş firması her yıl olduğu gibi bu yılda yatak odası takımları ile liderliği üstlenmeye aday! Doğtaş yatak odası fiyatları ve tasarımlarını yakından incelemek isteyenler için +12 modeli sizler için inceledik.

2019 Doğtaş yatak odası takımları ürün kataloğunu incelediğimizde teknolojinin ilerlemesiyle haydi teknolojik özelliklere sahip tasarım harikası yatak odaları ile karşılaştığımızı söylemeliyiz. Hemen hemen her bütçeye hitap edebilecek Doğtaş yatak odası takımı fiyatları ile de müşterisine kalitesine göre önemli seçenekler sunuyor. Dilerseniz sizler için sıraladığımız +12 modeli irdelemeye geçelim:

2020 Doğtaş yatak odası takımları

1Doğtaş retro yatak odası

blank

Stil sahibi insanlara stil sahibi mekanlar yaratmayı hedefleyen Doğtaş markası, retro modeli ile özgün mobilya tasarımı oluşturmuş durumda. Günümüz yatak teknolojinin hissedilir bir şekilde oluşturulduğu bu yatak odası modelinde enerjik bir oda dekorasyonu sizleri bekliyor.

blank

Geometrik desenleri ile ön plana çıkan yeşil ve petrol mavisi kombinlenebilir olması cesur bir dekorun ortaya çıkmasına yardımcı oluyor. Görselde gördüğünüz retro yatak odası takımı fiyatı yaklaşık 15.000TL civarında.

2Doğtaş ravenna yatak odası

blank

Natüral tonların ağırlıklı kullanıldığı ravenna yatak odası modeli için ilham veren renkler sofistike bir tasarım ile hayli iddialı bir görünüm oluşturmuş durumda. Yatak odasının huzur veren dinlendirici etkisinin yanında oluşturulacak ambiyans ile birlikte tercih edilebilir yatak odaları arasında olmasını sağlıyor.

Doğal tonların sıklıkla kullanıldığı ravenna yatak odası fiyatı yaklaşık 12.000TL civarında. Daha önce kaleme aldığım İder Mobilya yatak odası takımları için bağlantıya tıklayarak kıyaslama yapabilirsiniz.

3Doğtaş mayer yatak odası

blank

Dingin renklerin yalın bir sessizlikle kullanıldığı mayer yatak odası tasarımı Doğtaş’ın en dinlendirici oda tasarımlarından bir tanesi. Beklentilerinizin üzerine çıkan bu tarz bir yatak odasını Doğtaş Showroom’larından mutlaka incelemenizi öneriyoruz.

blank

Bazalı karyola alternatifi ile oldukça kullanışlı yapısı ile kullanıcılarının isteklerini karşılayan komodin, karyola ve başlık ile kombineli bir çizgide tasarlanan yatak odası Doğtaş’ın o çokça bilinen yer kaplayan büyük mobilyalarından ziyade daha kompakt bir tasarım ile karşımıza çıkıyor.

4Doğtaş marsala yatak odası

blank

Renkli rüyalara dalacağınız bordo ve kahvenin tüm uyumunu kusursuz bir şekilde yansıtan marsala yatak odasını da alternatifler içinde değerlendirebilirsiniz.

5Doğtaş gold yatak odası

blank

Modernizmin kodlamasını görebileceğiniz tarifsiz bir zarafeti ile meydan okuyan gold yatak odası takımı tasarımını günümüz metropollerinden alıyor.

6Doğtaş elita yatak odası takımı

blank

Hayallerin ötesinde doğal, samimi ve yalın yatak odası tasarımı ile İskandinav tasarıma gönderme yapan elita yatak odası takımı göz alıcı tasarımı ve ergonomik bir formu ile oldukça farklı bir yatak odası.

7Doğtaş country yatak odası

blank

Doğallık ve huzur temalı country yatak odası neredeyse modası hiç geçmeyecek çiçek desenli başlığı ile alışılmışın dışında yaşam alanı sunuyor.

blank

Romantik bir ortam yaratmak isteyenlerin tercihi olan country yatak odası modelini Doğtaş mağazalarından canlı canlı görerek inceleyebilirsiniz.

Enza Home yatak odası takımı modelleri için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

8Doğtaş clarissa yatak odası

blank

Clarissa yatak odası cazibenin merkezi konumunda. Doğtaş’ın en özel yatak odası takımlarından biri olan bu model retro tarzın cezibesini günümüze estetik bir bakış açısıyla sunuyor.

blank

Kahve ve kremin uyumu clarisse yatak odası takımını ortaya çıkaran önemli bir detay!

9Doğtaş casablanca yatak odası

blank

Mısır’da doğan doğu kültürünün esintilerinden oryantalizm akımına vurgu yapan casablanca yatak odası takımı, şıklık ve zarifliğin dışa vurumu konumunda.

10Doğtaş siento yatak odası

blank

Siento yatak odası modeli ile yenilikçi ruhu harekete geçirebilirsiniz. Farklı ve özgün bir yapı ile özgürlüğün zirvesine çıkacağınız bu modeli de bir yerlere not edin.

11Doğtaş riena yatak odası

blank

Elegan çizgilerle country tarzı yansıtan oldukça sade bir o kadar da zarif hayat dolu bir tasarım. Rienna yatak odası takımı şık kulplar, kapitone detaylar ile sizleri düş bahçesine davet ediyor.

12Doğtaş palermo yatak odası

blank

Bazalı karyola alternatifi, kahverengi-krem ikilisi ile doğallığın büyüsünü yakalayacağınız en güzel yatak odası takımlarından birisi de Palermo modeli.

Daha önce kaleme aldığım Doğtaş TV ünitesi modelleri için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Ben yataşın prestige prime yataklarından aldım sonunda aldığım bir yataktan mutluyum yani 1 senedir kullanıyorum yatak arayanlara gidip bakmasını öneririm

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here