perde siparişi

Doğtaş TV Ünitesi Modelleri 2021 için +15 Seçenekİster büyük isterseniz küçük bir televizyona sahip olun salon ya da oturma odalarında artık şık, kullanışlı ve dekoratif özelliklere sahip TV ünitelerine ihtiyaç var. Doğtaş TV ünitesi modelleri tam da bu ihtiyaçlara cevap veren özellikleri ile oldukça dikkat çekici. Sizlere Doğtaş markasının ürün kataloğunda yer edinmiş; doğtaş mayer tv ünitesi, doğtaş televizyon ünitesi retro, doğtaş riena tv ünitesi, doğtaş charme tv ünite, doğtaş country tv ünitesi ve daha fazlası için aşağıdaki listeye mutlaka göz atın.TV ünitesi seçmek sıradan bir mobilya seçimi gibi düşünülebilir ancak istek ve ihtiyaçlara cevap veren modellere yönelmek gerekiyor. Günümüzde TV üniteleri, yaşam ünitesi haline gelmiş durumda. Zira sadece televizyon konumlandırmak için değil; fotoğraf çerçeveleri, kitaplar, tv ünitesi aksesuarları ve daha fazlasını taşıyan özel bir mobilya diyebiliriz.

Oturma odalarının olmazsa olmazları arasında yer alan televizyon üniteleri değişen teknolojiler, modern çizgiler ile retro çizgileri bir arada sunan anlayışla oldukça geniş bir model yelpazesine sahip.

Doğtaş tv üniteleri incelendiğinde duvar alanını tamamen kaplayan modellerden, kitaplık özelliklerinin ön plana çıktığı modellere kadar farklı modelleri aşağıda inceleyebilirsiniz. Avangart modellerden klasik modellere, country modelleren lake veya retro tarzı modellere kadar çok özel TV üniteleri Doğtaş ürün kataloglarında bulabilirsiniz.

MUTLAKA OKUYUN:  Küçük Evler için Koltuk Takımları için +4 Fikir


İlginizi Çekebilir: Kendi ünitenizi yapmak isterseniz sizlere daha önce yazmış olduğum alçıpan televizyon ünitesi nasıl yapılır içeriğine bir göz atabilirsiniz.

1.Palermo

Doğtaş palermo televizyon ünitesi
Doğtaş palermo televizyon ünitesi

Palermo televizyon ünitesi, Doğtaş’ın en özel modellerinden biri. Doğal ve yumuşak renklerin muhteşem uyumu ile tasarlanmış tv ünitesi için showroomları gezmenizi öneriyorum.

Doğtaş TV ünitesi modelleri için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.İlginizi Çekebilir: Ardından 2021 doğtaş oturma grubu modelleri ve fiyatları için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

2.Noble

Doğtaş noble televizyon ünitesi
Doğtaş noble televizyon ünitesi

Noble televizyon ünitesi ceviz ile desenlerin kusursuz tasarlanmasıyla oluşturulmuş harika bir ünite. TV ünitesi olmasının yanında kitaplık olarak da kullanılabilir olması mobilyayı ön plana çıkarıyor.

3.Mayer

Doğtaş mayer televizyon ünitesi
Doğtaş mayer televizyon ünitesi

Doğtaş’ın en sade televizyon ünitesi olan mayer modeli, beyaz ve ahşap renginin uyumuyla tasarlanmış bir mobilya.
4.Marsala

Doğtaş marsala televizyon ünitesi
Doğtaş marsala televizyon ünitesi

Evinde değişim arayışında olanlar için marsala televizyon ünitesi bordo ve ahşap renginin asil duruşu farklı çizgilerle oluşturulmuş bir model.

5.Madilyn

Doğtaş madilyn televizyon ünitesi
Doğtaş madilyn televizyon ünitesi

Madilyn televizyon ünitesi kendine has işlemesi ile evinde duvar ünitesinin bir arada olmasını isteyenler için tasarlanmış bir model.

MUTLAKA OKUYUN:  Kaydıraklı Ranza Modelleri 2021 Rehberi

6.Gold

Doğtaş gold televizyon ünitesi
Doğtaş gold televizyon ünitesi

Gold televizyon ünitesi evinde altın etkisi yaratmak isteyenler için oldukça lüks bir bakış açısıyla tasarlanmış bir model.

7.Floria

Doğtaş floria televizyon ünitesi
Doğtaş floria televizyon ünitesi

Floria TV ünitesi açık tonlar ile evlerde ferahlık yaratmak için tasarlandı. Doğtaş Showroom’larında inceleyeceğiniz güzel modellerden biri.

8.Elita

Doğtaş elita televizyon ünitesi
Doğtaş elita televizyon ünitesi

Elita TV ünitesi modeli, kapalı renklerden oluşan salonda zengin bir görünüş tasarlamak isteyenlerin ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte..

9.Country

Doğtaş country televizyon ünitesi
Doğtaş country televizyon ünitesi

Country anlayış çerçevesinde tasarlanmış harika bir televizyon ünitesi daha. Salonda contry esintilerini görmek isteyenlere…

10.Clarrissa

Doğtaş clarissa televizyon ünitesi
Doğtaş clarrissa televizyon ünitesi

Ahşabın doğal izlenimlerini sunan clarrissa tv sehpası işte tam da aradığınız cinsten özellikler sunuyor.

11.Siento

Doğtaş siento televizyon ünitesi
Doğtaş siento televizyon ünitesi

Siento tv sehpası az yer kaplayan yapısı ile oldukça kullanışlı bir ünite.

12.Riena

Doğtaş riena televizyon ünitesi
Doğtaş riena televizyon ünitesi

Doğtaş’ın en güzel tv sehpalarından biri olan bu modeli de aklınızda bulundurun derim.

13.Retro

Doğtaş retro televizyon ünitesi
Doğtaş retro televizyon ünitesi

Retro en güzel seçeneklerden biri. Doğtaş’ın özenle tasarladığı modellerin başında geliyor.

14.Ravenna

Doğtaş ravenna televizyon ünitesi
Doğtaş ravenna televizyon ünitesi

Ravenna wenge rengi ile tasarımsal seçenekler sunan en ideal mobilyalardan biri.

15.Casablanca

Doğtaş casablanca televizyon ünitesi
Doğtaş casablanca televizyon ünitesi

Casablanca modeli ise Doğtaş’ın krem beyaz uyumunu yakalayan özel bir modeli. Sizlere bu içerikte sunduğum televizyon ünitelerinden en çok hangisini beğendiğinizi bizimle paylaşabilir, yorum yapabilirsiniz. Farklı alternatifler için tv ünitesi niş modelleri içeriğine de bakabilirsiniz. Keyifli dekorasyonlar!

MUTLAKA OKUYUN:  Doğtaş Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları 2021


Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


1
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x