Doğtaş TV Ünitesi Modelleri 2023

Doğtaş TV ünitesi, salon ya da oturma odasının ihtiyaçlarını karşılıyor. İster büyük isterseniz küçük bir televizyona sahip olun salon ya da oturma odalarında artık şık, kullanışlı ve dekoratif özelliklere sahip TV ünitelerine ihtiyaç var.

Doğtaş TV ünitesi modelleri tam da bu ihtiyaçlara cevap veren özellikleri ile oldukça dikkat çekici. Sizlere Doğtaş markasının ürün kataloğunda yer edinmiş; doğtaş mayer tv ünitesi, doğtaş televizyon ünitesi retro, doğtaş riena tv ünitesi, doğtaş charme tv ünite, doğtaş country tv ünitesi ve daha fazlası için aşağıdaki listeye mutlaka göz atın.

Doğtaş tv sehpası seçmek sıradan bir mobilya seçimi gibi düşünülebilir ancak istek ve ihtiyaçlara cevap veren modellere yönelmek gerekiyor. Günümüzde TV üniteleri, yaşam ünitesi haline gelmiş durumda. Zira sadece televizyon konumlandırmak için değil; fotoğraf çerçeveleri, kitaplar, tv ünitesi aksesuarları ve daha fazlasını taşıyan özel bir mobilya diyebiliriz. Oturma odalarının olmazsa olmazları arasında yer alan televizyon üniteleri değişen teknolojiler, modern çizgiler ile retro çizgileri bir arada sunan anlayışla oldukça geniş bir model yelpazesine sahip.

Doğtaş TV ünitesi modelleri incelendiğinde duvar alanını tamamen kaplayan modellerden, kitaplık özelliklerinin ön plana çıktığı modellere kadar farklı modelleri aşağıda inceleyebilirsiniz. Avangart modellerden klasik modellere, country modelleren lake veya retro tarzı modellere kadar çok özel TV üniteleri Doğtaş ürün kataloglarında bulabilirsiniz.

Palermo

Doğtaş TV Ünitesi Modelleri 2023
Doğtaş TV ünitesi Palermo modeli

Palermo televizyon ünitesi, Doğtaş’ın en özel modellerinden biri. Doğal ve yumuşak renklerin muhteşem uyumu ile tasarlanmış tv ünitesi için showroomları gezmenizi öneriyorum. Doğtaş TV ünitesi modelleri için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Noble

Doğtaş TV Ünitesi Modelleri 2023
Doğtaş noble televizyon ünitesi

Noble televizyon ünitesi ceviz ile desenlerin kusursuz tasarlanmasıyla oluşturulmuş harika bir ünite. TV ünitesi olmasının yanında kitaplık olarak da kullanılabilir olması mobilyayı ön plana çıkarıyor.

Mayer

Doğtaş TV Ünitesi Modelleri 2023
Doğtaş mayer televizyon ünitesi

Doğtaş’ın en sade televizyon ünitesi olan mayer modeli, beyaz ve ahşap renginin uyumuyla tasarlanmış bir mobilya.

Marsala

Doğtaş TV Ünitesi Modelleri 2023
Doğtaş marsala televizyon ünitesi

Evinde değişim arayışında olanlar için marsala televizyon ünitesi bordo ve ahşap renginin asil duruşu farklı çizgilerle oluşturulmuş bir model.

Madilyn

Doğtaş TV Ünitesi Modelleri 2023
Doğtaş madilyn televizyon ünitesi

Madilyn televizyon ünitesi kendine has işlemesi ile evinde duvar ünitesinin bir arada olmasını isteyenler için tasarlanmış bir model.

Gold

Doğtaş TV Ünitesi Modelleri 2023
Doğtaş gold televizyon ünitesi

Gold televizyon ünitesi evinde altın etkisi yaratmak isteyenler için oldukça lüks bir bakış açısıyla tasarlanmış bir model.

Floria

Doğtaş TV Ünitesi Modelleri 2023
Doğtaş floria televizyon ünitesi

Floria TV ünitesi açık tonlar ile evlerde ferahlık yaratmak için tasarlandı. Doğtaş Showroom’larında inceleyeceğiniz güzel modellerden biri.

Elita

Doğtaş TV Ünitesi Modelleri 2023
Doğtaş elita televizyon ünitesi

Elita TV ünitesi modeli, kapalı renklerden oluşan salonda zengin bir görünüş tasarlamak isteyenlerin ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte..

Country

Doğtaş TV Ünitesi Modelleri 2023
Doğtaş country televizyon ünitesi

Country anlayış çerçevesinde tasarlanmış harika bir televizyon ünitesi daha. Salonda contry esintilerini görmek isteyenlere…

Clarrissa

Doğtaş TV Ünitesi Modelleri 2023
Doğtaş clarrissa televizyon ünitesi

Ahşabın doğal izlenimlerini sunan clarrissa tv sehpası işte tam da aradığınız cinsten özellikler sunuyor.

Siento

Doğtaş TV Ünitesi Modelleri 2023
Doğtaş siento televizyon ünitesi

Siento Doğtaş TV ünitesi az yer kaplayan yapısı ile oldukça kullanışlı bir ünite.

Riena

Doğtaş TV Ünitesi Modelleri 2023
Doğtaş riena televizyon ünitesi

Doğtaş’ın en güzel tv sehpalarından biri olan bu modeli de aklınızda bulundurun derim.

Retro

Doğtaş TV Ünitesi Modelleri 2023
Doğtaş retro televizyon ünitesi

Retro en güzel seçeneklerden biri. Doğtaş’ın özenle tasarladığı modellerin başında geliyor.

Ravenna

Doğtaş TV Ünitesi Modelleri 2023
Doğtaş ravenna televizyon ünitesi

Doğtaş TV ünitesi Ravenna wenge rengi ile tasarımsal seçenekler sunan en ideal mobilyalardan biri.

Casablanca

Doğtaş TV Ünitesi Modelleri 2023
Doğtaş casablanca televizyon ünitesi

TV Ünitesi Satın Almadan Önce Dikkat!

Doğtaş TV Ünitesi Modelleri 2023
TV ünitesi satın almadan önce dikkat

TV ünitesi satın almadan önce koymak istediğiniz alanın bazı ölçümlerini aldığınızdan emin olun. Bazıları küçük olanı severken, bazıları büyük olanı sever. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, bir mezura almanız ve satın almadan önce hazır bulundurmanız önemlidir. Size zaman ve para kazandırabilir. İşte bunu kolaylaştırmak için bazı ipuçları. Aşağıda, aklınızda bulundurmanız gereken bazı hususlar listelenmiştir.

Son olarak oturma odanızın büyüklüğü TV ünitenizin tarzını belirleyecektir. İdeal olarak, ünite televizyonun kendisinden biraz daha büyük olmalıdır. Aksi takdirde, TV ünitesi çok küçük ve yerinde görünmeyecektir. Satın almadan önce odanın tarzını ve TV ünitesinin boyutunu düşünün. Sonuç olarak, üniteniz bir açıklama parçası olarak hizmet edecek ve kullanılmadığı zaman gözü ekrandan uzaklaştıracaktır. Gösterişli bir parça arıyorsanız, yüksek tavanlı bir oda için uzun bir ünite seçtiğinizden emin olun.

Casablanca modeli ise Doğtaş’ın krem beyaz uyumunu yakalayan özel bir modeli. Sizlere bu içerikte sunduğum televizyon ünitelerinden en çok hangisini beğendiğinizi bizimle paylaşabilir, yorum yapabilirsiniz. Daha fazla fikir için Pinterest hesabına göz atabilirsiniz. Keyifli dekorasyonlar!

Sıkça Sorulan Sorular

TV ünitesi nasıl olmalı?

TV ünitesi bir odanın konumlandırılacağı alana çok uygun olmalıdır. Özellikle odanın ruhuna uyum sağlamalıdır. TV ünitesi ile televizyon arasındaki büyüklük oranı da ideal olmak zorundadır.

TV ünitesi boyu ne kadar olmalı?

TV ünitesinin genişlik ölçüsü, televizyon genişliğinden en az 10-15 cm kadar büyük olmalıdır.

Yorum yapın