En İyi Bahçe Çit Modelleri ve Fiyatları 2022


Bahçe çit modelleri bahçenizi daha modern gösterir. En iyi bahçe çit modelleri için bu içeriğe göz atın! IKEA, Koçtaş ve Bauhaus çit fiyatları ve dahası! Sizin için yapılacak olan özel uygulamalar ile bahçe kullanım alanı belirginleşecek. Aynı zamanda çocuğunuz için daha güvenli bir alan yaratma konusunda da özel çitleri kullanarak tamamen güvenli bir alan yaratabilirsiniz. Bahçe çit modelleri ile aynı zamanda bahçenizin şık bir görünüme kavuşması da mümkün olacaktır.


Bahçe Çiti Nedir?

Dekoratif bahçe çiti modelleri

Bahçe çiti nedir? Bahçe çiti, farklı amaçlar için kullanılan ve geçirgen duvar olarak açıklanabilir. Çitler, tamamen alanı belirleyici olacaktır. Aynı zamanda karşıya geçiş konusunda zorlayıcı olması kısmı ise tamamen nasıl bir uygulama olduğuna bağlıdır. Bahçede havuz kenarında yapılan uygulamalar için direkt olarak daha minimal çitler ile çocukların koruması sağlanabilir. Aynı zamanda farklı kullanım alanları da bahçe çit modelleri için belirleyici olacaktır.

En İyi Bahçe Çit Modelleri

En iyi bahçe çit modelleri hangisi? Aslında tamamen kullanım alanına göre bahçe çitlerinin modellerinin belirlemesi en iyisini seçmek demektir. Sizin ihtiyacınız doğrultusunda hareket etmeniz durumunda, sorun yaşamadan modeller arasından seçim yapılarak belirleme olacaktır. En iyi modelleri değerlendirmeniz durumunda, siz de bahçedeki bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Sizin için modeller verilmiştir.


Plastik Bahçe Çiti

En İyi Bahçe Çit Modelleri ve Fiyatları 2022
Plastik bahçe kit modelleri

Plastik bahçe çiti ilk akla gelen ve tercih edilen çit modelleri genel olarak çocuklar için korumalı bir alan yapmada kullanılır. Bahçede genel olarak tercih edilen bölge havuz kenarı olabiliyor. Çocukların oyun alanını sınırlamak açısından da tercih edilebilir. Her daim çocuklarınızın gözünüzün önünde olmasını istemeniz halinde, bu çitleri kullanarak onlara hem ferah bir alan yaratmak, özgürlüklerini de çok kısıtlamadan hareket etmek mümkün olacaktır. Kullanımı son derece pratik olduğundan önerilir.

Ahşap Bahçe Çiti

En İyi Bahçe Çit Modelleri ve Fiyatları 2022
Ahşap bahçe kit modelleri

Ahşap bahçe çiti önerilen bir diğer model oluyor. Ahşap bahçe çitleri daha çok bahçenin genel alanını belirlemek için tercih ediliyor. Site gibi olan bölgeler için de mutlaka kullanılır. Ahşap olması, şık bir dekorasyon önerisi olacaktır. Kullanımı, plastik çite göre daha zahmetli olacak. Yapım aşaması uzun sürebilir. Ancak en önemli avantaj ise tamamen sizin istediğiniz gibi bir uygulama olabiliyor olmasıdır.


Hazır Bahçe Çiti

En İyi Bahçe Çit Modelleri ve Fiyatları 2022
Hazır bahçe kit modelleri

Hazır bahçe çiti pratik çözüm oluyor, diyebiliriz. Ölçüleri uygun olan modelleri seçerek, evinizin bahçenizin en güzel alanında kullanarak çözüm sağlayabilirsiniz. Hazır bahçe çiti modelleri ile farklı malzemelerin kullanılıyor olduğunu göreceksiniz. Bu malzemeleri göz önünde bulundurup ona göre seçim yapabilirsiniz.

Yüksek Bahçe Çiti

En İyi Bahçe Çit Modelleri ve Fiyatları 2022
Yüksek bahçe kit modelleri

Yüksek bahçe çitleri ise en önemli kriter güvenliğin sağlanmasıdır. Bunun için de yüksek bahçe çiti ilk akla geliyor. Yüksek olması durumunda giriş çıkışları da sınırlamış olacaksınız. Kullanılan malzemelere göre seçim yapabilirsiniz.


Bahçe Çit Fiyatları

Bahçe çit fiyatları hem seçilen modele göre değişiyor hem de direkt olarak alana göre değişiyor. Hangi alanda ne kadar büyüklükte olacağına göre fiyat veriliyor. Sizin için bahçe çiti modelleri ve fiyatları verilmiştir. İndirim günleri ya da zaman zaman uygulanan kampanyalar ile çok daha uygun fiyattan almanız mümkün olabilir.

Bauhaus Bahçe Çiti Model ve Fiyatları

En İyi Bahçe Çit Modelleri ve Fiyatları 2022
Bauhaus bahçe çiti modelleri ve fiyatları

Çit modeline göre değişmekle birlikte, Bauhaus bahçe çiti fiyatları 40’lık için 159,90 TL’dir. 100×15 cm için ise 49,99’dan başlayan fiyatlar ile satıştadır. Bauhaus bahçe çitleri için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz:


https://www.bauhaus.com.tr/bauhaus-bahce-bahce-dekorasyon-urunleri-bahce-citleri

IKEA Bahçe Çiti Model ve Fiyatları

En İyi Bahçe Çit Modelleri ve Fiyatları 2022
İkea bahçe çiti modelleri ve fiyatları

IKEA bahçe çiti fiyatları 49,99 TL’den başlayan ve modeline göre 250 TL’ye kadar yükselen fiyatlarda oluşuyor. Model dışında sizin ne kadar bir alanı kaplatacağınız da önemli. IKEA bahçe çitleri için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz:


https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/yaz-urunleri/bahce-mobilyalari.aspx

Koçtaş Bahçe Çiti Model ve Fiyatları

En İyi Bahçe Çit Modelleri ve Fiyatları 2022
Koçtaş bahçe çiti modelleri ve fiyatları

Boyutlara göre şekillenen fiyatlar Koçtaş bahçe çiti fiyatları için 39,99 TL’den başlıyor. Plastik olanlar en uygun fiyatlar. Fiyat üst sınırı ise 300 TL’ye kadar ulaşıyor. Koçtaş bahçe çitleri için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz:

https://www.koctas.com.tr/bahce-peyzaj-urunleri/bahce-cit-ve-bordurleri/c/102007002

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x