perde siparişi

En İyi Bahçe Çit Modelleri 2021Bahçe çit modelleri ile evinizin bahçesinde modern bir dekorasyon yakalamaya hazır mısınız? Sizin için yapılacak olan özel uygulamalar ile bahçe kullanım alanı belirginleşecek. Aynı zamanda çocuğunuz için daha güvenli bir alan yaratma konusunda da özel çitleri kullanarak tamamen güvenli bir alan yaratabilirsiniz. Bahçe çit modelleri ile aynı zamanda bahçenizin şık bir görünüme kavuşması da mümkün olacaktır.Bahçe Çiti Nedir?

Peki, bahçe çiti nedir? Bahçe çiti, farklı amaçlar için kullanılan ve geçirgen duvar olarak açıklanabilir. Çitler, tamamen alanı belirleyici olacaktır. Aynı zamanda karşıya geçiş konusunda zorlayıcı olması kısmı ise tamamen nasıl bir uygulama olduğuna bağlıdır. Bahçede havuz kenarında yapılan uygulamalar için direkt olarak daha minimal çitler ile çocukların koruması sağlanabilir. Aynı zamanda farklı kullanım alanları da bahçe çit modelleri için belirleyici olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Dekoratif bahçe ürünleri için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

En İyi Bahçe Çit Modelleri

Peki, en iyi bahçe çit modelleri hangisi? Aslında tamamen kullanım alanına göre bahçe çitlerinin modellerinin belirlemesi en iyisini seçmek demektir. Sizin ihtiyacınız doğrultusunda hareket etmeniz durumunda, sorun yaşamadan modeller arasından seçim yapılarak belirleme olacaktır. En iyi modelleri değerlendirmeniz durumunda, siz de bahçedeki bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Sizin için modeller verilmiştir.

MUTLAKA OKUYUN:  En Kaliteli Mutfak Dolapları Hangisi? | En İyi Dolap Markası!


1.Plastik Bahçe Çiti

Plastik bahçe kit modelleri

İlk olarak akla gelen ve plastik bahçe çiti olarak tercih edilen çit modelleri, genel olarak çocuklar için korumalı bir alan yapmada kullanılır. Bahçede genel olarak tercih edilen bölge havuz kenarı olabiliyor. Çocukların oyun alanını sınırlamak açısından da tercih edilebilir. Her daim çocuklarınızın gözünüzün önünde olmasını istemeniz halinde, bu çitleri kullanarak onlara hem ferah bir alan yaratmak, özgürlüklerini de çok kısıtlamadan hareket etmek mümkün olacaktır. Kullanımı son derece pratik olduğundan önerilir.

İlginizi Çekebilir: Bahçe bitkileri alışveriş siteleri için bağlantıya tıklayın!

2.Ahşap Bahçe Çiti

Ahşap bahçe kit modelleri

Önerilen bir diğer model, ahşap bahçe çiti oluyor. Ahşap bahçe çitleri daha çok bahçenin genel alanını belirlemek için tercih ediliyor. Site gibi olan bölgeler için de mutlaka kullanılır. Ahşap olması, şık bir dekorasyon önerisi olacaktır. Kullanımı, plastik çite göre daha zahmetli olacak. Yapım aşaması uzun sürebilir. Ancak en önemli avantaj ise tamamen sizin istediğiniz gibi bir uygulama olabiliyor olmasıdır.3.Hazır Bahçe Çiti

Hazır bahçe kit modelleri

Pratik çözüm önerisi ise hazır bahçe çiti kullanmak oluyor. Ölçüleri uygun olan modelleri seçerek, evinizin bahçenizin en güzel alanında kullanarak çözüm sağlayabilirsiniz. Hazır olan modellerde de farklı malzemelerin kullanılıyor olduğunu göreceksiniz. Bu malzemeleri göz önünde bulundurup ona göre seçim yapabilirsiniz.

MUTLAKA OKUYUN:  DYO Beliz Rengi ile Boyanmış Örnek Evler

4.Yüksek Bahçe Çiti

Yüksek bahçe kit modelleri

Bahçe çitlerinde en önemli kriter güvenliğin sağlanmasıdır. Bunun için de yüksek bahçe çiti ilk akla geliyor. Yüksek olması durumunda giriş çıkışları da sınırlamış olacaksınız. Kullanılan malzemelere göre seçim yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Bahçe nasıl dizayn edilir?
Bahçe Çit Fiyatları

Bahçe çit fiyatları hem seçilen modele göre değişiyor hem de direkt olarak alana göre değişiyor. Hangi alanda ne kadar büyüklükte olacağına göre fiyat veriliyor. Sizin için modeller ve fiyatlar verilmiştir. İndirim günleri ya da zaman zaman uygulanan kampanyalar ile çok daha uygun fiyattan almanız mümkün olabilir.

Bauhaus Bahçe Çiti Model Ve Fiyatları

Bauhaus bahçe çiti modelleri ve fiyatları

Çit modeline göre değişmekle birlikte, Bauhaus bahçe çiti fiyatları 40’lık için 159,90 TL’dir. 100×15 cm için ise 49,99’dan başlayan fiyatlar ile satıştadır.

Bauhaus bahçe çitleri için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz:

https://www.bauhaus.com.tr/bauhaus-bahce-bahce-dekorasyon-urunleri-bahce-citleri

IKEA Bahçe Çiti Model Ve Fiyatları

İkea bahçe çiti modelleri ve fiyatları

IKEA bahçe çiti fiyatları 49,99 TL’den başlayan ve modeline göre 250 TL’ye kadar yükselen fiyatlarda oluşuyor. Model dışında sizin ne kadar bir alanı kaplatacağınız da önemli.

IKEA bahçe çitleri için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz:

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/yaz-urunleri/bahce-mobilyalari.aspx

Koçtaş Bahçe Çiti Model Ve Fiyatları

Koçtaş bahçe çiti modelleri ve fiyatları

Boyutlara göre şekillenen fiyatlar Koçtaş bahçe çiti fiyatları için 39,99 TL’den başlıyor. Plastik olanlar en uygun fiyatlar. Fiyat üst sınırı ise 300 TL’ye kadar ulaşıyor.

Koçtaş bahçe çitleri için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz:

https://www.koctas.com.tr/bahce-peyzaj-urunleri/bahce-cit-ve-bordurleri/c/102007002Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x