Bellona Yatak Odası Takımı ve Fiyatları 2022


Bellona yatak odası tüketiciler tarafından tercih edilen önemli mobilya markası ve ürün grubudur. Bellona yatak odası takımı en çok da evlilik sürecinde olanların ilgisini çekiyor. Bu durumun Bellona yatak odası fiyatları noktasında eşdeğer markalara göre çok ideal fırsatlar sunmasına bağlamak mümkün. Bellona yatak odası 2022 yılında da yepyeni modelleri ile sektöre ve tüketicilere değer katmaya devam ediyor. Bu içerikte sizlere yatak odası takımı Bellona için satın alabileceğiniz en iyi modellerden ve ortalama fiyatlardan bahsedeceğiz. Hazırsanız başlayalım!


Bellona Yatak Odası Takımı Modelleri

Bellona Yatak Odası Takımı ve Fiyatları 2022
Bellona yatak odası takımı

Bellona yatak odası takımı çok fazla çeşide sahip. Sizlere bu içerikte en çok tercih edilen yatak odası takımlarını derlemek istedik. Bellona yatak odası incelendiğinde malzemesinden, rengine ve fiyatına göre çok fazla seçeneğin olduğu görülüyor. Bunlardan tüketicilerin kullanım özellikleri ve ihtiyaçları da gözetildiğinde bazı modellerin ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Dilerseniz en çok tercih edilen Bellona yatak odası takımlarını incelemeye geçelim!

  • Vilza Yatak Odası Takımı
  • Leny Yatak Odası Takımı
  • Mavenna Yatak Odası Takımı
  • Vienza Yatak Odası Takımı
  • Mistral Yatak Odası Takımı
  • Alegro Yatak Odası Takımı
  • Valencia Yatak Odası Takımı
  • Marsilya Yatak Odası Takımı bunlardan sadece bir kaçıdır. İstikbal yatak odası takımı ve fiyatları için bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Vilza Yatak Odası Takımı

Bellona Yatak Odası Takımı ve Fiyatları 2022
Bellona Vilza yatak odası takımı

Vilza yatak odası açık renklere sahip en yeni tasarıma sahip yatak odası takımlarından biri durumunda. Vilza yatak odası takımı detaylı bir şekilde incelendiğinde gardıroptaki kapak detayı ve başlıktaki farklı detaylar bu modeli bir adım öne çıkarıyor. Vilza yatak odası fiyatı 23.000₺’ye sunulmaktadır.


Leny Yatak Odası Takımı

Bellona Yatak Odası Takımı ve Fiyatları 2022
Bellona Leny yatak odası takımı

Leny yatak odası en çok da fiyat/performans ürünü olmasıyla ön plana çıkıyor. Yatak odası için ortalama bir model arayanlar için harika bir seçenek olan Leny yatak odası takımı için Bellona’nın mağazalarına bakmanızı öneririz. Leny yatak odası fiyatı 14.500₺’den sunulmaktadır.

Mavenna Yatak Odası Takımı

Bellona Yatak Odası Takımı ve Fiyatları 2022
Bellona Mavenna yatak odası takımı

Mavenna yatak odası, Bellona’nın düz, sade ve şık olan modellerinden biri diyebiliriz. Modern bir tasarım ile kullanışlılığı ön planda tutan Mavenna yatak odası takımı kullanıcılar tarafından çok fazla tercih ediliyor. Mavenna yatak odası fiyatı 23.000₺’den sunuluyor.


Vienza Yatak Odası Takımı

Bellona Yatak Odası Takımı ve Fiyatları 2022
Bellona Vienza yatak odası takımı

Vienza yatak odası, kullandığı renkler ile kullanıcıları cezbeden yapısı ve kullanışlılığı ile ön plana çıkan bir model. Sürgülü gardırop modelinin aynalı tasarım olması tam bir tercih sebebi denilebilir. Yatak başlığının yukarı doğru uzun olması da modeli daha ihtişamlı göstermiş. Vienza yatak odası fiyatı 20.000₺’den sunulmaktadır.

Mistral Yatak Odası Takımı

Bellona Yatak Odası Takımı ve Fiyatları 2022
Bellona Mistral yatak odası takımı

Mistral yatak odası, krem zemin rengi ve altın sarısı çizgi detayı ile oldukça şık ve modern bir görünümde. Fiyat / performans olarak da birkaç modelle yarışacak olan bu model de en çok tercih edilen Bellona yatak odası takımları içerisinde yerini almış görünüyor. Mistral yatak odası fiyatı 26.000₺’den sunuluyor.


Alegro Yatak Odası Takımı

Bellona Yatak Odası Takımı ve Fiyatları 2022
Bellona Alegro yatak odası takımı

Alegro yatak odası, klasik çizgilerle klasik bir model arayanlar tarafından tercih edilmesi gereken bir model. Rengi ile de belirli bir kullanıcı kitlesinin dikkatini çekmeyi başarmış bir yatak odası takımı. Alegro yatak odası takımı Bellona’nın sitesinde farklı ölçülerde sipariş verilerek de takım halinde opsiyonlanabiliyor. Son olarak, Alegro yatak odası fiyatı 22.750₺’den sunulmaktadır.

Valencia Yatak Odası Takımı

Bellona Yatak Odası Takımı ve Fiyatları 2022
Bellona Valencia yatak odası takımı

Valencia yatak odası, yine en çok tercih edilen krem rengini moda renk olarak seçmiş ve kullanmış. Dolap kapaklarındaki işlemli detaylar ile birkaç adım öne çıkmış olan bu model yeni bir model olması sebebiyle yeni evlenecek olanlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Valencia yatak odası fiyatı 29.000₺’den sunulmaktadır.


Marsilya Yatak Odası Takımı

Bellona Yatak Odası Takımı ve Fiyatları 2022
Bellona Marsilya yatak odası takımı

Marsilya yatak odası, ahşap hayranı olanlar için düşünülmüş özel bir yatak odası takımıdır. Bellona’nın en sevilen yatak odası modellerinden biri diyebiliriz. Marsilya yatak odası takımı rengiyle, kullanılan malzeme ve tarzıyla kullanıcıları memnun edecek kaliteye sahip. Marsilya yatak odası fiyatı 23.500₺’den sunulmaktadır.

Bellona Yatak Odası Takımı Fiyatları

Bellona yatak odası takımı fiyatları hemen hemen tüm mobilya firmalarında olduğu gibi gerçekten her geçen gün yükseliyor. Alım gücünün düştüğü şu zaman diliminde fiyatlar ortalama olarak 15.000₺’den başlayarak 30.000₺’ye kadar çıkabilmektedir. Bellona yatak odası fiyatları 2022 için aşağıdaki tabloyu incelemenizi öneririz.


Bellona Yatak Odası Takımı ModelleriFiyatı
Vilza Yatak Odası Takımı23.000₺
Leny Yatak Odası Takımı14.500₺
Mavenna Yatak Odası Takımı23.000₺
Vienza Yatak Odası Takımı20.000₺
Mistral Yatak Odası Takımı26.000₺
Alegro Yatak Odası Takımı22.750₺
Valencia Yatak Odası Takımı29.000₺
Marsilya Yatak Odası Takımı23.500₺
Bellona Yatak Odası Takımı Fiyatları

Sizlere sunduğumuz Bellona yatak odası takımı modelleri ve fiyatları hakkında en güncel bilgileri Bellona’nın kendi sitesinden de bulabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Bunun için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://www.bellona.com.tr/kategori/yatak-odasi

Sıkça Sorulan Sorular

Bellona yatak odası fiyatları ne kadar?

Bellona yatak odası fiyatları en düşük 15.000₺’den başlayıp 30.000₺’ye kadar çıkabilmektedir.

Bellona yatak baza başlık fiyatları ne kadar?

Bellona yatak baza başlık fiyatları en düşük 6.000₺’den başlayarak 12.000₺’ye kadar çıkabilmektedir.

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x