İstikbal Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları 2022


İstikbal oturma grubu bu sene de en modern haliyle mağazalarda yerini almış durumda. Oturma grubu İstikbal markasında epey çeşitlendirilmiş. Bu içerikte İstikbal oturma grubu fiyatları ile modelleri hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Yepyeni görünümü ile oluşturulmuş oturma grupları evlilik hazırlığı yapanlar ile evindeki mobilyayı değiştirmek isteyenlere harika fikir verebilecek cinsten. İstikbal markasının zaman zaman oturma grubu modellerinde yaptığı kampanyalar ile adından söz ettirdiğini belirtmemiz gerekiyor.


İstikbal Oturma Grubu Modelleri

İstikbal Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları 2022
İstikbal oturma grubu modelleri

İstikbal oturma grubu modelleri için farklı markaların modelleri de incelendiğinde İstikbal’in birkaç noktada öne çıktığını söyleyebilirim. Hem fiyat hem de performans olarak tercih edilen İstikbal oturma gruplarını mağazalardan muhakkak daha yakından incelemenizi öneririz. İstikbal oturma grubu 2022 yılında daha renkli modellerin yanı sıra klasik çizgilerden de esinlenen özel koleksiyonları barındırdığını belirtmek gerekiyor. Dilerseniz aşağıdaki listeden sizler için derlediğimiz İstikbal oturma grubu çeşitlerine birlikte göz atalım:


Rustik Oturma Grubu

İstikbal Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları 2022
İstikbal Rustik oturma grubu

Rustik oturma grubu, İstikbal markasının en şık modellerinden biridir. Vintage ve rustik çizgilerin fazlasıyla hakim olduğu bu model daha fazla klasik bir salon oturma grubu dekore etmek isteyenlerin tercihi olabilir. İstikbal Rustik oturma grubu fiyatı 25.500₺’den sunulmaktadır.

Misty Oturma Grubu

İstikbal Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları 2022
İstikbal Misty oturma grubu

Misty oturma grubu, modern görünümüyle en çok tercih edilen oturma grupları arasında yer alıyor. Bu modelin modern olmasını yuvarlatılmış detayları ve bazı çizgiler sağlıyor. İstikbal Misty oturma grubu fiyatı 25.550₺’den sunulmaktadır.

Troy Oturma Grubu

İstikbal Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları 2022
İstikbal Troy oturma grubu

Troy oturma grubu, daha sade oturma grubu tercih edecekler için düşünülmüş fiyatıyla da dikkat çeken bir oturma grubudur. Daha düz çizgiler ve sade görünümü ile en çok satan modeller arasında yer alıyor. İstikbal Troy oturma grubu fiyatı 14.500₺’den sunulmaktadır.

Gusto Oturma Grubu

İstikbal Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları 2022
İstikbal Gusto oturma grubu

Gusto oturma grubu, oldukça klasik yapısıyla salonlarda tam bir vintage rüzgarı estiriyor. Eskiye hayran kalanların tercih edebileceği kalite modellerin başında gelen bu oturma grubu, özellikle büyük salonlar için ideal olabilir. İstikbal Gusto oturma grubu fiyatı 52.550₺’den sunulmaktadır.

Betty Oturma Grubu

İstikbal Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları 2022
İstikbal Betty oturma grubu

Betty oturma grubu, modern çizgileriyle hayli dikkat çekici bir model. Özellikle son yıllarda metal ayaklarla daha modern oturma grupları üretilmesi bu modeli de hayata geçirme noktasında harika bir ilham olmuş gibi görünüyor. İstikbal Betty oturma grubu fiyatı 33.200₺’den sunulmaktadır.


Elite Oturma Grubu

İstikbal Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları 2022
İstikbal Elite oturma grubu

Elite oturma grubu, İstikbal markasının yine avangart serilerinden birisi. Sırt yastıkları ile ortama farklı bir hava katmak isteyenlerin tercihi olabilecek kadar güzel bir model diyebiliriz. İstikbal Elite oturma grubu fiyatı 48.000₺’den sunulmaktadır.

Elizya S Oturma Grubu

İstikbal Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları 2022
İstikbal Elizya S oturma grubu

Elizya S oturma grubu, daha soft ve daha modernlik arayanlar için biçilmiş bir kaftan. Geniş oturma alanı ve farklı kumaş seçenekleri ile ortama ayrı bir zevk katacak bu modeli mutlaka incelemenizi öneririz. İstikbal Elizya S oturma grubu fiyatı 23.800₺’den sunulmaktadır.

İstikbal Oturma Grubu Fiyatları

İstikbal Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları 2022
İstikbal oturma grubu fiyatları

İstikbal oturma grubu fiyatları birçok firmada olduğu gibi ciddi anlamda yüksek görünüyor. Alım gücünün düşmesi, maliyetlerin yukarı çıkması ortalama fiyatları yükseltmiş durumda. İstikbal oturma grubu fiyatları en düşük 14.500₺’den başlayarak 52.550₺’ye kadar çıkabilmektedir. Aşağıdaki tabloyu inceleyerek İstikbal oturma grubu fiyatları 2022 hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Evinize yakışacak en iyi robot süpürge tavsiyeleri için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

İstikbal Oturma Grubu ModelleriFiyatları
Rustik Oturma Grubu25.500₺
Misty Oturma Grubu25.550₺
Troy Oturma Grubu14.500₺
Gusto Oturma Grubu52.550₺
Betty Oturma Grubu33.200₺
Elite Oturma Grubu48.000₺
Elizya S Oturma Grubu23.800₺
İstikbal Oturma Grubu Fiyatları

Sizlere sunduğumuz İstikbal oturma grubu modelleri ve fiyatları hakkında en güncel bilgileri İstikbal’in kendi sitesinden de bulabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

https://www.istikbal.com.tr/kategori/koltuk-takimlari

İstikbal oturma grubu fiyatı ne kadar?

İstikbal oturma grubu fiyatları en düşük 14.500₺’den başlayarak 52.550₺’ye kadar çıkabilmektedir.

İstikbal oturma grupları dayanıklı mı?

İstikbal oturma grupları oldukça sağlam ve kaliteli mobilyalardır.

Yorum yapın