Mutfak Sandalyesi Modelleri ve Fiyatları 2023

Mutfakta yemek yeme deneyiminizi güzelleştiren mutfak sandalyesi ve daha fazlasını keşfedin. Konfora ve estetiğe göz atabileceğiniz modeller ve fiyatları sizler için hazırladık!

Bir mutfağın belki de en önemli mobilya gruplarından biri mutfak sandalyesi denilebilir. Mutfak sandalyesi modelleri için farklı markaların çok kullanışlı ürünleri mevcut. Ayrıca mutfak sandalyesi katlanır, ahşap, plastik şeklinde de gruplara ayrılabiliyor. Bu içerikte eviniz için düşünebileceğiniz mutfak sandalyesi fiyatları hakkında da geniş bilgilere sahip olacaksınız. Hazırsanız başlayalım!

Mutfak Sandalyesi Fiyatları 2023

Mutfak sandalyesi fiyatları daha önce de belirttiğimiz gibi sandalyenin markasına, modeline, kullanılan malzemeye, sandalye özelliğine ve işçiliğine göre değişkenlik göstermektedir. Aşağıdaki tabloda sizlere mutfak sandalye fiyatları için en düşük ve en yüksek fiyat aralıklarını ekledik. Evine mutfak sandalyesi alacaklar için fikir vereceğini umuyoruz.

Mutfak Sandalye Modelleri ve FiyatlarıEn Düşük FiyatEn Yüksek Fiyat
İkea Mutfak Sandalyesi900₺3.500₺
Koçtaş Mutfak Sandalyesi950₺3.500₺
Vivense Mutfak Sandalyesi1.000₺4.500₺
Katlanır Mutfak Sandalyesi1.200₺3.000₺
Ada Mutfak Sandalyesi800₺2.500₺
Ahşap Mutfak Sandalyesi900₺5.000₺
Plastik Mutfak Sandalyesi700₺3.500₺

https://www.ikea.com.tr/kategori/sandalyeler

Mutfak Sandalyesi Modelleri

Mutfak Sandalyesi Modelleri ve Fiyatları 2023
Mutfak sandalye modelleri

Mutfak sandalyesi modelleri, markaya, malzemeye, sandalyenin tipine göre değişkenlik gösteriyor. Aşağıdaki başlıklarda ele alacağımız konulardan biri olan sandalye markalarına değineceğiz. En iyi mutfak sandalye markaları içerisinde İkea, Koçtaş, Vivense ve Bellona yer alıyor. Ayrıca, mutfak sandalye modelleri içerisinde kendisine yer bulan katlanır mutfak sandalyeleri ile ahşap ve plastik mutfak sandalyeleri çok revaçta. Sizler için derlediğimiz mutfak sandalye modellerine göz atmak için okumaya devam ediniz!

İkea Mutfak Sandalyesi

Mutfak Sandalyesi Modelleri ve Fiyatları 2023
İkea mutfak sandalyesi

İkea mutfak sandalyesi en çok tercih edilen sandalye markasıdır. Hem fiyat hem de performans olarak kullanıcı memnuniyeti sağlayan çok iyi sandalye ürün grubuna sahipler. İkea mutfak sandalye modelleri incelenmeden mutfağınıza sandalye seçmemelisiniz. İkea mutfak sandalye fiyatları ortalama olarak 1.000₺’den başlayarak 5.000₺’ye kadar çıkabilmektedir. Fiyat aralığının bu kadar farklı olmasını sebebi, sandalyenin plastik ya da ahşap olması ile kumaş özelliklerinin etkili olduğunu söyleyebiliriz.

İlginizi Çekebilir: İkea mutfak sandalyesi modelleri ve fiyatları için bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Koçtaş Mutfak Sandalyesi

Mutfak Sandalyesi Modelleri ve Fiyatları 2023
Koçtaş mutfak sandalyesi

Koçtaş mutfak sandalyesi de aynı IKEA gibi oldukça fazla rağbet gören bir mağaza. Koçtaş mutfak sandalye modelleri farklı markaların oluşturduğu özel serilerle oldukça zengin. Sandalye satın alacaklar için Koçtaş mağazaları ya da internet sitesine mutlaka göz atılması gerekiyor. Koçtaş mutfak sandalye fiyatları ortalama olarak 750₺’den başlayarak tekli olarak 5.000₺’ye kadar çıkıyor. Koçtaş’ta mutfak sandalyesini adetli almak daha avantajlı olabiliyor. 2’li ya da 4’lü satın almalarda ortalama fiyat daha makul seviyelere düşüyor.

Vivense Mutfak Sandalyesi

Mutfak Sandalyesi Modelleri ve Fiyatları 2023
Vivense mutfak sandalyesi

Vivense mutfak sandalyesi birçok ürün grubu barındıran Vivense markasının önemli bir kategorisidir. Vivense mutfak sandalye modelleri çeşit anlamında gözünüzü doyuracak birçok sandalye markasını barındırması bakımından çok önemli. Vivense mutfak sandalye fiyatları ortalama olarak 900₺’den başlayarak 3.500₺’ye kadar yükselebilmektedir. Bu durum adetli satın almaya, mutfak sandalyesinin tipine göre değişebiliyor.

Katlanır Mutfak Sandalyesi

Mutfak Sandalyesi Modelleri ve Fiyatları 2023
Katlanır mutfak sandalyesi

Katlanır mutfak sandalyesi özellikle mutfak balkonları ile dar mutfaklarda tercih ediliyor. Bu sandalye modellinin en önemli özelliği çok az yer kaplaması ve iş bitiminde katlanarak ortadan kaldırılabilmesidir. Katlanır mutfak sandalye modelleri genel olarak bu pratikliği ile ön plana çıkan özel olarak üretilen ürün grubudur. Katlanır mutfak sandalye fiyatları 1.000₺’den başlayarak 5.000₺’ye kadar yükselebilmektedir.

Ada Mutfak Sandalyesi

Mutfak Sandalyesi Modelleri ve Fiyatları 2023
Ada mutfak sandalyesi

Ada mutfak sandalyesi birçok yerde mutfak bar sandalyesi olarak da anılıyor. İster ada mutfak sandalyesi isterseniz de mutfak bar sandalyesi şeklinde arayın her ikisinde de aynı ürün grupları karşınıza çıkacaktır. Ada mutfak dekorasyonu ile dekore edilen mutfaklar için özel olarak tasarlanmış normale göre biraz daha fazla ayak yükselikliğine sahip olan bar mutfak sandalyeleri son dönemde evlerde sıklıkla tercih edilebiliyor. Fiyat/performans olarak da oldukça iyi seviyelerde muadili olan sandalyelere daha ekonomik olması bakımından da kullanıcı memnuniyeti sağladığını söyleyebiliriz. Ada mutfak sandalye fiyatları ortalama olarak 900₺’den başlayarak kullanılan malzeme ve işçiliğe göre adet başı 4.000₺’ye kadar çıkabilmektedir.

Ahşap Mutfak Sandalyesi

Mutfak Sandalyesi Modelleri ve Fiyatları 2023
Ahşap mutfak sandalyesi

Ahşap mutfak sandalyesi de evlerde hatta mutfaklarda fazlaca tercih edilen sandalye çeşitlerinden denilebilir. Ahşap ve kumaşın birlikte sandalyeye işlemesi hayli güzel bir mobilya bileşeni olarak karşımıza çıkıyor. Ahşabın doğallığı ön plana çıkıyor. Ahşap mutfak sandalye modelleri içerisinde doğru kumaş ile kombinlenen sandalyeler çok rağbet görebiliyor. Ahşap mutfak sandalyesi fiyatları da ortalama olarak 750₺’den başlayarak 4.500₺’ye kadar yükselebilmektedir.

Plastik Mutfak Sandalyesi

Mutfak Sandalyesi Modelleri ve Fiyatları 2023
Plastik mutfak sandalyesi

Plastik mutfak sandalyesi evlerde en çok tercih edilen sandalye çeşididir. Plastik malzemenin hem kullanışlı hem de uygun fiyatlı olması kullanıcılar tarafından tercih edilmesini sağlıyor. Plastik mutfak sandalye modelleri tasarımlarına göre değişiyor. Örneğin, bel desteği ya da oturma alanı düz olan modellerin yanında delikli nefes alan modeller de bulunuyor. Bununla birlikte katlanır plastik mutfak sandalyeleri de piyasada mevcut. Plastik mutfak sandalyesi fiyatları ortalama olarak 900₺’den başlayarak 4.500₺’ye kadar çıkabilmektedir.

YouTube video

Sıkça Sorulan Sorular

Mutfak sandalyesi nasıl temizlenir?

Mutfak sandalyesi temizliği için boş bir sprey su içerisine yaklaşık 2 bardak kadar sıcak su doldurunuz. Daha sonra yaklaşık 2 çay kaşığı kadar sıvı bulaşık sabunu ekleyin. Sprey kutusunu iyice çalkalayarak temizlik solüsyonunu hazırlayın. Daha sonra sandalye yüzeyinde kirli alanlara püskürterek hafif nemli bir bez ile silerek temizleyebilirsiniz.

Mutfak sandalyesi fiyatları ne kadar?

Mutfak sandalyesi fiyatları; markaya, modele ve özelliğe göre değişiyor. En düşük sandalye fiyatı 900₺’den başlamaktadır. En yüksek sandalye fiyatı ise adetli fiyat bazında 4.000-5.000₺’ye kadar yükselebilmektedir.

Yorum yapın