En Çok Tutulan Duvar Boya Renkleri 2020 için +24 Seçenek

1
12700

Bir evin duvarları dekorasyon için düşündüğünüzden daha büyük bir öneme sahiptir. 4-5 senede bir duvar boyası renkleri ile boyanan evler için doğru duvar boyası rengi seçimi de ayrı bir önem arz ediyor. 2020 en çok tutulan duvar boya renkleri için alternatif bir liste hazırlamak istedik. Bu listede boya trendleri ile birlikte duvar boya renkleri ve isimleri hakkında geniş bir bilgiye sahip olabileceksiniz. En çok boyanan duvar renkleri için tam 24 farklı model ile sizlere fikir vermeye çalışacağız.

En Çok Kullanılan Boya Renkleri
En çok kullanılan boya renkleri

Bir eve boya seçimi yapmak heyecan verici olduğu gibi oldukça da zor bir iş olarak değerlendirilebilir. Çünkü o kadar çok duvar boyası renkleri var ki, hangisini eviniz için kullanacağınızı şaşıracağınızı düşünüyorum. En çok tutulan duvar boya renkleri; beyaz, bej, gri ve sarı gibi değerlendirilebilir ancak yaşam alanlarını renklendiren en çok kullanılan boya renkleri konusunda farklı fikirlere de açık olmanızı öneriyorum.

İsterseniz en çok kullanılan iç cephe boya renkleri için listemize geçelim:

1Açık somon duvar boyası rengi

Açık Somon Duvar Boyası Rengi
Açık somon duvar boyası

Koltuk takımları renk kombinleri içeriğinde anlattığım gibi yeşil renk koltuk takımları ile harika bir uyum yakalamış bir duvar boyası rengi.

2Petrol yeşili duvar boyası rengi

Petrol Yeşili Duvar Boyası Rengi
Petrol yeşili duvar boyası

Petrol yeşili rengin ne kadar ağır durduğunu anlatmaya gerek yok sanırım. Altın sarısı ile duvar aksesuarları ile harika bir kombin oluşturabilirsiniz.

3Su yeşili duvar boyası rengi

Su Yeşili Duvar Boyası Rengi
Su yeşili duvar boyası

Su yeşili çok yumuşak bir geçiş rengidir. Krem rengi koltuk takımları ile maksimum bir uyum içerisinde!

4Siyah duvar boyası rengi

Siyah Duvar Boyası Rengi
Siyah duvar boyası rengi

Siyah duvar boyası rengine mesafeli olabilirsiniz ancak yaşam alanının bir duvarını siyah renge boyandığında gerçekten iyi bir duvar dekorasyonu yapabilirsiniz.

5Mor duvar boyası rengi

Mor Duvar Boyası Rengi
Mor renk duvar boyası

2018 en çok tutulan duvar boya renkleri içerisinde kendisine yer bulan ve geçtiğimiz senenin trend rengi olan mor duvar boyası rengi!

6Mercan duvar boyası rengi

Mercan Duvar Boyası Rengi
Mercan duvar boyası

Çakıl taşı renkleri ile uyum yakalayabilecek güzel bir renk arıyorsanız mercan rengine bir göz atmalısınız.

7Çakıl taşı duvar boyası rengi

Çakıl Taşı Duvar Boyası Rengi
Çakıl taşı duvar boyası

Çakıl taşı rengi duvar boyası 2020 en çok tutulan duvar boya renkleri içinde belki de en uyumlu renk denilebilir. Daha önce kaleme aldığım çakıl taşı duvar rengi ile dekore edilmiş evlere bağlantıya tıklayarak bakabilirsiniz.

8Güneş sarısı duvar boyası rengi

Güneş Sarısı Duvar Boyası Rengi
Güneş sarısı duvar boyası

Sarı renk bir evin bahar habercisidir. İşte çocuk odası için düşünlebilecek en güzel renklerden biri güneş sarısı duvar boyası rengi!

9Kırmızı duvar boyası rengi

Kırmızı Duvar Boyası Rengi
Kırmızı duvar boyası

Kırmızı renge mesafeli yaklaşabilirsiniz ancak korkmanıza gerek yok! Yine mekanın bir duvarı için patlatma renk olarak düşünebileceğiniz oldukça enerjik bir renk!

10Koyu mavi duvar boyası rengi

Koyu Mavi Duvar Boyası Rengi
Koyu mavi duvar boyası

Koyu mavinin gri ve krem ile uyumunu incelediğiniz bu görselde gerçekten size alternatif duvar boyası rengi için çok mesaj var!

11Kum beji duvar boyası rengi

Kum Beji Duvar Boyası Rengi
Kum beji duvar boyası

En çok kullanılan iç cephe boya renkleri içerisinde hemen hemen her evde görmekten sıkıldığımız kum beji duvar boyası rengini incelemektesiniz.

12Altın sarısı duvar boyası rengi

Altın Sarısı Duvar Boyası Rengi
Altın sarısı duvar boyası

Mobilya renklerinin organize edilmesi ile oldukça tarz bir duruşu olan altın sarısı duvar boyası rengi için salon ya da oturma odası için alternatif duvar boyası olarak düşünebilirsiniz.

13Beyaz duvar boyası rengi

Beyaz Duvar Boyası Rengi
Beyaz duvar boyası

Sade olmayı sevenler için beyaz duvar boyası rengi gerçekten en güzel alternatif. En çok tutulan duvar boya renkleri en güzel seçimlerden birisi!

14Fıstık yeşili duvar boyası rengi

Fıstık Yeşili Duvar Boyası Rengi
Fıstık yeşili duvar boyası

Fıstık yeşili de oldukça canlı bir renktir. Yine beyaz renk mobilya ile kombin edildiğinde gerçekten güzel bir dekorasyon yaratabilirsiniz.

15Gök mavisi duvar boyası rengi

Gök Mavisi Duvar Boyası Rengi
Gök mavisi duvar boyası

Mavinin her tonu güzel her tonu farklı bir enerji yayıyor. İşte bir evde enerjinin yansıması niteliğinde gök mavisi duvar rengi!

16Antrasit gri duvar boyası rengi

Antrasit Gri Duvar Boyası Rengi
Antrasit gri duvar boyası rengi

2020 en çok tutulan duvar boya renkleri içerisinde kendisine yer bulan harika bir renk; antrasit gri! Antrasit gri ile uyumlu renkler için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

17Hardal sarısı duvar boyası rengi

Hardal Sarısı Duvar Boyası Rengi
Hardal sarısı duvar boyası

Turuncuya yakın bir renk olarak nitelendirilen hardal sarısı için oturma odalarında farklı bir hava yaratma çabasında olanların düşünebileceği bir renk!

18Lila duvar boyası rengi

Lila Duvar Boyası Rengi
Lila duvar boyası

Yaşam alanlarında fon perde ile tonların kombin yapılabildiği oldukça trend bir duvar boyası rengi olan lila rengin mekana bir ağırlık kattığı kesin!

19Mavi duvar boyası rengi

Mavi Duvar Boyası Rengi
Mavi duvar boyası

Mavinin her tonu harika denilecek bir görseli incelemektesiniz. Mavi ve sarının birlikte güç elde ettiği ender ikililerden…

20Pembe duvar boyası rengi

Pembe Duvar Boyası Rengi
Pembe duvar boyası

Kız çocuk odası rengi olarak kullanılan pembe rengin duvar boyası olarak kullanmak gerçekten güzel bir ortam yaratmak için tercih sebebi…

21Turuncu duvar boyası rengi

Turuncu Duvar Boyası Rengi
Turuncu duvar boyası

Enerjik bir renk arayanlar için beyaz ile yüzde yüz uyumlu olan turuncu renk duvar boyası için listenizden bir yer açın.

22Su yeşili duvar boyası rengi

Su Yeşili Duvar Boyası Rengi
Su yeşili duvar boyası

Yeşilin daha soft bir bakış açısı ile yansıdı su yeşili renginin uyumlu diğer renkler ile oldukça şık bir ortam oluşturabilirsiniz.

23Vanilya çiçeği rengi duvar boyası

Vanilya Çiçeği Duvar Boyası Rengi
Vanilya çiçeği duvar boyası

Daha önce vanilya çiçeği boya rengi ile dekore edilmiş evleri kaleme almıştım. Detaylar için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

24Toz pembe duvar boyası rengi

Toz Pembe Duvar Boyası Rengi
Toz pembe duvar boyası

Toz pembe duvar boyası rengi en çok tutulan duvar boya renkleri arasında kendisine yer bulan çok özel bir renk diyebiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here