perde siparişi

En Çok Tutulan Duvar Boya Renkleri 2021Bir evin duvarları dekorasyon için düşündüğünüzden daha büyük bir öneme sahiptir. 4-5 senede bir duvar boyası renkleri ile boyanan evler için doğru duvar boyası rengi seçimi de ayrı bir önem arz ediyor. 2021 en çok tutulan duvar boya renkleri için alternatif bir liste hazırlamak istedik. Bu listede boya trendleri ile birlikte duvar boya renkleri ve isimleri hakkında geniş bir bilgiye sahip olabileceksiniz. En çok boyanan duvar renkleri için tam 24 farklı model ile sizlere fikir vermeye çalışacağız.En Çok Boyanan Duvar Renkleri

En çok satılan iç cephe boya renkleri için aşağıdaki videoya bir göz atabilirsiniz.

En Çok Kullanılan Boya Renkleri
En çok kullanılan boya renkleri

Bir eve boya seçimi yapmak heyecan verici olduğu gibi oldukça da zor bir iş olarak değerlendirilebilir. Çünkü o kadar çok duvar boyası renkleri var ki, hangisini eviniz için kullanacağınızı şaşıracağınızı düşünüyorum. En çok tutulan duvar boya renkleri; beyaz, bej, gri ve sarı gibi değerlendirilebilir ancak yaşam alanlarını renklendiren en çok kullanılan boya renkleri konusunda farklı fikirlere de açık olmanızı öneriyorum.

İlginizi Çekebilir: İsterseniz en çok kullanılan iç cephe boya markası ve renkleri için listemize geçelim:1.Açık somon duvar boyası rengi

Açık Somon Duvar Boyası Rengi

2.Petrol yeşili duvar boyası rengi

Petrol Yeşili Duvar Boyası Rengi

Petrol yeşili duvar boyası renginin ne kadar ağır durduğunu anlatmaya gerek yok sanırım. Altın sarısı ile duvar aksesuarları ile harika bir kombin oluşturabilirsiniz. Bu rengin petrol mavisi duvar boyası şeklinde de ifade edildiğini belirtmemiz gerekiyor.

İlginizi Çekebilir: Koltuk takımları renk kombinleri içeriğinde anlattığım gibi yeşil renk koltuk takımları ile harika bir uyum yakalamış bir duvar boyası rengi.

3.Su yeşili duvar boyası rengi

Su Yeşili Duvar Boyası Rengi

Su yeşili çok yumuşak bir geçiş rengidir. Krem rengi koltuk takımları ile maksimum bir uyum içerisinde!4.Siyah duvar boyası rengi

Siyah Duvar Boyası Rengi

Siyah duvar boyası rengine mesafeli olabilirsiniz ancak yaşam alanının bir duvarını siyah renge boyandığında gerçekten iyi bir duvar dekorasyonu yapabilirsiniz.

5.Mor duvar boyası rengi

Mor Duvar Boyası Rengi

2021 en çok tutulan duvar boya renkleri içerisinde kendisine yer bulan ve geçtiğimiz senenin trend rengi olan mor duvar boyası rengi!

6.Mercan duvar boyası rengi

Mercan Duvar Boyası Rengi

Çakıl taşı renkleri ile uyum yakalayabilecek güzel bir renk arıyorsanız mercan rengine bir göz atmalısınız.
7.Çakıl taşı duvar boyası rengi

Çakıl Taşı Duvar Boyası Rengi
Çakıl taşı duvar boyası

Çakıl taşı rengi duvar boyası 2021 en çok tutulan duvar boya renkleri içinde belki de en uyumlu renk denilebilir. Daha önce kaleme aldığım çakıl taşı duvar rengi ile dekore edilmiş evlere bağlantıya tıklayarak bakabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Çakıl taşı duvar rengi ile dekore edilmiş evler için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

8.Güneş sarısı duvar boyası rengi

Güneş Sarısı Duvar Boyası Rengi

Sarı renk bir evin bahar habercisidir. İşte çocuk odası için düşünlebilecek en güzel renklerden biri güneş sarısı duvar boyası rengi!

9.Kırmızı duvar boyası rengi

Kırmızı Duvar Boyası Rengi

Kırmızı renge mesafeli yaklaşabilirsiniz ancak korkmanıza gerek yok! Yine mekanın bir duvarı için patlatma renk olarak düşünebileceğiniz oldukça enerjik bir renk!

10.Koyu mavi duvar boyası rengi

Koyu Mavi Duvar Boyası Rengi

Koyu mavinin gri ve krem ile uyumunu incelediğiniz bu görselde gerçekten size alternatif duvar boyası rengi için çok mesaj var!

11.Kum beji duvar boyası rengi

Kum Beji Duvar Boyası Rengi

En çok kullanılan iç cephe boya renkleri içerisinde hemen hemen her evde görmekten sıkıldığımız kum beji duvar boyası rengini incelemektesiniz.

12.Altın sarısı duvar boyası rengi

Altın Sarısı Duvar Boyası Rengi

Mobilya renklerinin organize edilmesi ile oldukça tarz bir duruşu olan altın sarısı duvar boyası rengi için salon ya da oturma odası için alternatif duvar boyası olarak düşünebilirsiniz.

13.Beyaz duvar boyası rengi

Beyaz Duvar Boyası Rengi

Sade olmayı sevenler için beyaz duvar boyası rengi gerçekten en güzel alternatif. En çok tutulan duvar boya renkleri en güzel seçimlerden birisi!

14.Fıstık yeşili duvar boyası rengi

Fıstık Yeşili Duvar Boyası Rengi

Fıstık yeşili de oldukça canlı bir renktir. Yine beyaz renk mobilya ile kombin edildiğinde gerçekten güzel bir dekorasyon yaratabilirsiniz.

15.Gök mavisi duvar boyası rengi

Gök Mavisi Duvar Boyası Rengi

Mavinin her tonu güzel her tonu farklı bir enerji yayıyor. İşte bir evde enerjinin yansıması niteliğinde gök mavisi duvar rengi!

16.Antrasit gri duvar boyası rengi

Antrasit Gri Duvar Boyası Rengi

2021 en çok tutulan duvar boya renkleri içerisinde kendisine yer bulan harika bir renk; antrasit gri!

İlginizi Çekebilir: Antrasit gri ile uyumlu renkler için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

17.Hardal sarısı duvar boyası rengi

Hardal Sarısı Duvar Boyası Rengi

Turuncuya yakın bir renk olarak nitelendirilen hardal sarısı için oturma odalarında farklı bir hava yaratma çabasında olanların düşünebileceği bir renk!

18.Lila duvar boyası rengi

Lila Duvar Boyası Rengi

Yaşam alanlarında fon perde ile tonların kombin yapılabildiği oldukça trend bir duvar boyası rengi olan lila rengin mekana bir ağırlık kattığı kesin!

19.Mavi duvar boyası rengi

Mavi Duvar Boyası Rengi

Mavinin her tonu harika denilecek bir görseli incelemektesiniz. Mavi ve sarının birlikte güç elde ettiği ender ikililerden…

20.Pembe duvar boyası rengi

Pembe Duvar Boyası Rengi

Kız çocuk odası rengi olarak kullanılan pembe rengin duvar boyası olarak kullanmak gerçekten güzel bir ortam yaratmak için tercih sebebi…

21.Turuncu duvar boyası rengi

Turuncu Duvar Boyası Rengi

Enerjik bir renk arayanlar için beyaz ile yüzde yüz uyumlu olan turuncu renk duvar boyası için listenizden bir yer açın.

22.Su yeşili duvar boyası rengi

Su Yeşili Duvar Boyası Rengi

Yeşilin daha soft bir bakış açısı ile yansıdı su yeşili renginin uyumlu diğer renkler ile oldukça şık bir ortam oluşturabilirsiniz.

23.Vanilya çiçeği rengi duvar boyası

Vanilya Çiçeği Duvar Boyası Rengi

Daha önce vanilya çiçeği boya rengi ile dekore edilmiş evleri kaleme almıştım. Detaylar için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

24.Toz pembe duvar boyası rengi

Toz Pembe Duvar Boyası Rengi

Toz pembe duvar boyası rengi en çok tutulan duvar boya renkleri arasında kendisine yer bulan çok özel bir renk diyebiliriz.

İlginizi Çekebilir: DYO alaçatı rengi ile DYO beliz rengi içeriklerine de mutlaka göz atmanızı öneririm.

MUTLAKA OKUYUN:  Sarkan Balkon Çiçekleri ile Balkon Dekorasyonu


Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


1
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x