perde siparişi

DYO Beliz Rengi ile Boyanmış Örnek Evlerİç cephe renkleri arasında en yeni DYO beliz rengi, kısa süre içinde pek çok kişinin sevdiği renkler arasında girmeyi başardı. Evinizin aydınlık olmasını sağlayan, aynı zamanda soft bir görünüm bırakan renktir. Beyazın çiğ tonundan uzak, grinin karartıcı etkisinin dışında, arada kalan ve göz yormayan bir renk. Çok tercih ediliyor olmasının sebebi aydınlık etkisinin de olması. Mobilya ve diğer eşyalar ile de uyumlu bir ton yakalıyor.DYO Beliz Rengi Nasıl Bir Renk?

DYO Beliz Rengi Nasıl Bir Renk

Peki, DYO yeni beliz duvar rengi nasıl bir renk? Genel anlamda rengin tonu soğuk bir ton. Odanızı aydınlatacak ve eşyalar ile birlikte uyum yakalayacak tonlarda. Beyazdan ve griden uzak olması, aynı zamanda sizin farklı bir renk denemesi yapmanız demek. Ayrıca kapatma özelliği olan, boyandığında pratik şekilde çözüm sunan boyadır. Beyaz olmadığından, kir göstermesi de daha zor. Temiz ve şık bir görünüm sağlayacaktır.

MUTLAKA OKUYUN:  Yeşil Koltuk Takımına Uygun Halı Fikirleri

Diğer markalara ait renk kataloglarını incelemek için tıklayınız:

Marshall Boya Renkleri & Filli Boya İç Cephe Renk KartelasıYeni DYO Beliz Rengi ile Boyanmış Duvar

DYO Beliz Rengi ile Boyanmış Duvar

Duvarda nasıl duracağını merak edenler için dyo beliz duvar boyası ile boyanmış duvar… Dyo beliz renk duvarda nasıl durur sorusuna yanıt veren son derece şık ve aydınlık bir duvar!

DYO Beliz Rengi ile Boyanmış Duvar

Özellikle koridor ve salonlarda tercih edilen bu renk ile soft bir görüntü elde ediliyor. Soğuk renk tonları ile huzur veriyor. Evinizin iç cephe duvar boyası için tercih edebilirsiniz.

DYO Beliz Rengi ile Boyanmış Duvar

Gözleri rahatsız etmeyeni yormayan bir renk tonu olduğundan yatak odalarında da tercih edilebilir. Evin her odası için kullanıma uygundur.İlginizi Çekebilir: Gri ev boyası hakkında bilgi almak isterseniz bağlantıya tıklayın.

Beliz Duvar Boyası Rengi Kullanılmış Evler

•	Beliz Duvar Boyası Rengi Kullanılmış Evler

Her geçen gün çok daha fazla kişi evi için beliz rengini tercih ediyor. DYO beliz duvar rengi, tamamen kullanımı rahat ve şık olacağı için öneriliyor. Beliz duvar boyası rengi zaman zaman dış cephe için de tercih edilebiliyor. Beliz rengi boya kullananların yorumları incelediğimizde gerçekten genel anlamda boya renginden memnun olduklarını görebilmekteyiz.

MUTLAKA OKUYUN:  Alçıpan Televizyon Üniteleri 2021 için +21 Model
beliz Duvar Boyası Rengi Kullanılmış Evler

Evinizin en soft görünmesini istediğiniz odası için tercih edebilirsiniz. Beliz renk odanızı soğuk tonlarda aydınlık gösterecektir.
İlginizi Çekebilir: En Çok Tutulan Duvar Boya Renkleri

Beliz renk salona şıklığı getiriyor. Hem koyu renk mobilyalar hem de açık renk mobilyalar içinde uyum yakalıyor. Şık bir renk görüntüsü sağlıyor.

beliz Duvar Boyası Rengi Kullanılmış Evler

Çocuk odaları için de tercihiniz olabilir. Gözleri yormayan ve çocuğunuzun rengarenk mobilyalarını dikkat çekici hale getiren bir seçim olabilir.Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x