perde siparişi

Çakıl Taşı Rengi ile Dekore Edilmiş +10 EvÇakıl taşı rengi boya ev dekorasyon fikirleri içinde boya renkleri içerisinde en çok tercih edilen renkler arasında yer almaktadır. Rengin adını da doğadan alması ve çakıl taşı duvar rengi şeklinde isimlendirilmesi onun çevremizde sıklıkla karşılaştığımız renklerden olduğunun kanıtıdır. Doğada çok fazla bulunan çakıl taşı renklerini ev dekorasyonunda duvarda kullanmak hem rahatlatıcı olması bakımından hem de oldukça dekoratif zenginlik sunması bakımından oldukça önemlidir. Duvar boyası renkleri çakıl taşı, duvar boyaları içinde kendine yer bulmuş özel bir renk!Boya marketlerde ön sıralarda görebileceğiniz ve kum beji duvar rengine çok yakın olan çakıl taşı duvar renkleri oldukça minimalist ve sade bir renk olarak çoğu insan tarafından tercih edilmektedir.

Duvar boyası olarak tercih edilecek çakıl taşı renk duvar dekorasyonu içinde nasıl durur merak edenler için içeriğin sonlarına doğru çakıl taşı rengi duvarda nasıl durur içeriğini de okumalarını öneriyorum.

Çakıl taşı duvar rengi ile kullanılabilecek diğer renkler?

Çakıl taşı duvar rengi ile kullanılabilecek diğer renkler

Çakıltaşı boya rengi kataloğu incelendiğinde bu renkler ile kullanabileceğiniz birçok renk bulunuyor. Bunlardan biri ise çakıl taşı ile kırık beyaz birlikte kullanabilirsiniz. Eğer oda yeterince aydınlık değilse bu şekilde belirlediğiniz bir duvarı farklı bir renk kullanarak kombin edebilirsiniz. Belirlediğiniz duvarı füme, koyu gri ya da antrasit rengi ile koyu bir şekilde boyayarak derinlik algısını artırabilirsiniz.

MUTLAKA OKUYUN:  Alçıpan Televizyon Üniteleri 2021 için +21 Model


Konumuzu oluşturan renkle kullanabileceğiniz diğer bir renk ise gül kurusudur. Gül kurusu ile oldukça şık dekorlar elde etmek mümkün. Çakıl taşının mobilya renkleri ile de olan mükemmel uyumu sayesinde oldukça güzel bir dekorasyon yapmak mümkün.

Sizlere çakıl taşı renkleri ile evinizi güzelleştirebileceğiniz ayrıca en doğru seçimi yapmanız için fikirler sunmaya çalıştık. Bu fikirleri somutlaştırmak için bu renk ile dekore edilmiş 10 farklı evi sizlerin beğenilerine sunuyoruz.

Taş rengine uygun duvar kağıdı arayışındaysanız çakıl taşı rengine göre daha koyu duvar kağıtları tercih edebilirsiniz. Daha baskın bir ortam oluşturmak isterseniz çizgili duvar kağıtları ile dekor yakalayabilirsiniz.Çakıl taşı iç cephe boyası fiyatları aklınıza gelebilir. Çakıl taşı boya fiyatları markalara göre değişkenlik göstermektedir. Boya markaları genellikle boya rengine göre değil de boyanın özelliklerine göre fiyat politikası belirlemektedir. Örnek verecek olursak Filli boya çakıl taşı rengi boya ile Marshall çakıl taşı rengi boyası arasında fiyat farkları olabilmektedir. Bununla birlikte çakıl taşı duvar boyası tonlarının da markalara göre değişiklik gösterdiğini belirtmemiz gerekiyor. Ortalama en küçük teneke duvar boyası 70TL’den başlayıp 300TL’ye kadar gidebilmektedir.

İlginizi Çekebilir: Evinizi göstermek için aydınlık gösteren boya renkleri yazıma bir göz atabilirsiniz.

Çakıl Taşı Rengi ile İlgili Yorumlar

Çakıl taşı rengi ile ilgili yorumlar

Çakıl taşı rengi ile ilgili yorumlar genellikle olumludur. Genellikle rahatlatıcı özelliğinin bulunması insanların bu rengi tercih etmesini tetikleyen bir etken. İç cephe duvar boyaları içerisinde hoş bir havası olan çakıl taşı duvar boyası rengi, hem şeffaf hem de mat tonları ile evinizin dekorasyonuna katkı sunacak alternatifli bir renktir.

MUTLAKA OKUYUN:  Gri Renk Çocuk Odası Dekorasyonu için +8 ÖneriAşağıda sizler için detaylarını anlattığımız çakıl taşı rengi ile ilgili yorumları inceleyerek evinizdeki dekorasyona yön verebilirsiniz. Özellikle oda oda farklı dekorasyon önerileri göz atmanızı öneriyorum.

Çakıl taşı duvar rengi için kararınızı verdiyseniz dikkat edeceğiniz en önemli nokta bu rengin boya markaları içerisinde farklı isimlendirildiğinden ilgili markadaki boya ismini öğrenmeniz ve kaliteli boya markasını tercih etmeniz gerekiyor. Bu anlamda sizlere öneri olarak sunduğum aşağıdaki içeriğe bakabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: En sağlıklı duvar boyası hangisi içeriği için bağlantıya tıklayınız.

1.Açık renk çakıl taşı renkleri ile boyanmış çalışma odası

Açık renk çakıl taşı rengi
Açık renkler ile boyanmış duvar

Çalışma aşkınızı katlayacak bir duvar rengi arayışında olanlar için çakıl taşı rengi evim şahane programında olduğu gibi en favori renk denilebilir. Üretkenlik ve yaratıcılık bu renkte!

2.Yatak odası için çakıl taşı boya rengi

Yatak odasına çakıl taşı duvar boyası rengi
Yatak odasına çakıl taşı renkleri

Dinlendirici bir renk arayanlara çakış taşlarını özellikle öneriyorum. Unutmayın iyi bir uyku, yaşam kalitenizi etkiler!

3.Salon dekorasyonuna çakıl taşı rengi duvar boyası

Salon dekorasyonu için çakıl taşı ile boyanmış ev.
Salonda çakıl renkleri

Salonda sade minimalizm kokan bir dekor için önce duvar boyası ile başlayın ve çakıl taşı renklerini deneyimleyin!

İlginizi Çekebilir: Çakıl taşı boya ve daha fazla seçenek için en çok tutulan duvar boya renkleri içeriğine bir göz atabilirsiniz.

4.Oturma odasına çakıl rengi duvar boyası

Oturma odasına çakıl taşı duvar rengi
Oturma odasına farklı bir boyut kazandıran renk

Oturma odalarına ayrı bir zevk katan bu rengi, hemen hemen tüm mobilya ürünleri ile kombinlemek çok basit!

MUTLAKA OKUYUN:  Çocuk Odası için Montessori Yatak Modelleri

5.Duvar dekorasyonu için çakıl taşı renkleri

Çakıl taşı duvar rengi ile dekorasyon
Duvar dekorasyonu için alternatif bir renk

Duvarda farklı bir dekorasyon yaratmak isteyenler için çakıl taşı renk tonlarının koyuları tercih edilebilir nitelikte.

6.Çakıl taşı renklerini kullanabileceğiniz odalar

Oturma odasına çakıl taşı duvar boyası rengi
Oturma odasına ferahlık veren bir renk

Çakıl taşı için bir sınırlama yok! Bu rengi kullanmak istemeniz yeterli, üstelik birçok mobilya rengi ile de %100 uyuma sahip ender renklerden biri!

7.Çakıl taşı renkleri duvarda nasıl durur?

Çakıl taşı renk tonları
Tonlara göre değişen duvar boyası rengi

8.Çakıl taşı renkleri ile dekorasyon fikirleri

Dekorasyon fikirleri için duvar boyası alternatifleri
Çakıl taşı renkleri ile dekorasyon

Çakıl taşı renk kullanımı ile oldukça şık yaşam alanları tasarlamanız çok basit. Koyu gri koltuk takımları ile duvarla koltuk takımları harika bir uyum yakalayabilir.

9.Antre giriş koridor dekorasyonu için çakıl taşı renkleri

Antre giriş dekorasyonu için çakıl taşı rengi
Antre giriş dekorasyonu için çakıl taşı renklerini kullanabilirsiniz

İlginizi Çekebilir: Kapı giriş dekorasyonu için bir duvar rengi arayışındaysanız sizin imdadınıza yetişecek en ideal renklerden biri çakıl taşı rengidir.

10.Yatak odası dekorasyonu rahatlatıcı renk çakıl taşı

Yatak odasında rahatlatıcı bir renk
Çakıl taşı renkleri ile yatak odasında ferahlık

Daha önce de belirttiğimiz gibi bu rengin en güzel yönü rahatlatıcı ve huzur veren bir renk olmasıdır. Sizler için kaleme aldığım ve çok beğenilen gri koltuk takımı duvar rengi yazıma da bir göz atmanızı öneriyorum.

Çakıltaşı renkleri evim şahane programında çokça kullanılan özel renkler arasında yerini almayı başarmıştır. Sizler de evinizde kullandığınız özel renkleri yorum alanından bizimle paylaşabilirsiniz. Keyif dolu dekorasyonlar dilerim.Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


1
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x