Lake Kapı Modelleri ve Fiyatları 2022


Lake kapı modelleri son dönemlerde çok fazla aratılıyor. Lake iç kapı modelleri ve fiyatları hakkında merak ettiklerinizi öğrenebileceğiniz bir içerik hazırladık! Peki, lake kapı nedir? Kapı modelleri, kullanılan malzemeye göre değişiyor. Lake de günlük hayatta sık sık karşılaştığımız bir malzeme. Bir diğer isimlendirme şekli, cilalıdır. Cilalı olarak isimlendirilmiştir ve genel olarak beyaz yapılır. Silinmesi çok kolay olduğundan ve uzun ömürlü kullanılabildiğinden lake kapı en çok tercih edilen kapı modelleri arasında yer alır.

Dekorasyonda kapı seçimi

Lake Kapı Ne Demek?

Lake Kapı Modelleri ve Fiyatları 2022
Lake kapı ne demek?

Lake kapı ne demek merak edenler için birkaç açıklama yapalım. Lake kapıların kullanım alanı geniştir. Ev ve iş yerlerinde, ofislerde kullanılarak hem dekoratif açıdan hem de işlevsel açıdan memnuniyeti sağlar. Lake kapı nedir sorusuna, cilalı kapı demektir şeklinde yanıt verebiliriz. Bunun dışında direkt olarak hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilecek olan kapı türü diyebiliriz. Darbelere karşı dayanıklıdır. Son derece kullanışlı olduğundan tercih edilir. Özel boyutlandırılması, özel renklendirilmesi gibi seçenekler üzerinden de çeşitlendirilir. Tüm bunları göz önünde bulundurarak kolayca seçim yapabilirsiniz. Modelleri inceleyebilirsiniz.

Lake Kapı Özellikleri Nelerdir?

Lake Kapı Modelleri ve Fiyatları 2022
Lake kapı özellikleri

Lake kapı özellikleri merak edilir. Sizin için en geniş yelpazede lake kapı özelliklerini sunuyoruz. Hemen inceleyerek lake kapı modeli hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İşte özellikleri…

 • Menteşe aksamı son derece kalitelidir.
 • Beyaz cila üzerine kaplı olan modern kapılardır.
 • Fabrikasyondur, cilalı işlemleri beyazdır.
 • 2-3 kat cila işlemi yapılarak imal edilmesi sağlanır.
 • Oskitlenmelere karşı sağlam bir şekilde üretilir.
 • Montaj işlemlerinin hassas bir şekilde yapılması gerekir.
 • Dekoratif modellerdir.

Yukarıdaki özellikler lake kapıların temel özelliklerinden sadece bir kaçı. Lake kapının avantajlarını kullandıkça daha net bir şekilde göreceğinizden emin olabillirsiniz.

Lake Kapı Kaliteli mi?

Lake Kapı Modelleri ve Fiyatları 2022
Lake kapı kaliteli mi?

Lake kapı kaliteli mi sorusu evine bu tarz kapı seçmek isteyenler tarafından merak ediliyor. Kalite açısından bakıldığında lake kapılar talep edilen kaliteyi karşılıyor. En iyi şekilde kullanım sunuyor. Her şeyden önce kullanım açısından sunulan kaliteli kapılar, mümkün olduğunca avantajlı bir şekilde kullanımı mümkün kılar. Gerek temizlik gerekse uzun ömürlü kullanım açısından avantajlı bir sonuç alacaksınız.

Lake Kapı Fiyatları Ne Kadar?

Lake Kapı Modelleri ve Fiyatları 2022
Lake kapı fiyatları ne kadar?

Lake kapı fiyatları değişkendir ve geniş bir fiyat aralığı vardır. Yani lake iç kapı modelleri ve fiyatları konusunda uygun olan ödemelerin yanı sıra, kalitenin de artması durumunda çok daha yüksek tutarlar olabilir. Ancak önemli olan hemen hemen herkesin bütçesine göre geniş bir aralığın oluşturulmasıdır. Kapı seçimi yapılırken hem kaliteye hem de fiyata bakılarak avantajlı bir şekilde hareket edebilirsiniz. Kullanım pratik ve kolay olacaktır.

 • Ortalama lake kapı fiyatları ölçülere göre değişse de 1.000₺’den başlamaktadır. Elbette ki kullanılan malzeme ve diğer işçiliğe göre fiyatlar 5.000₺’ye kadar çıkabilmektedir.

Modern Lake Kapı Modelleri

Lake kapı modelleri değişiyor. Bakıldığında lake kapı modelleri için modern olan desenlerin – tasarımların olduğu çok sayıda seçenek görülür. Ancak bunun beraberinde direkt olarak size özel tasarım ve renklerin seçilmesi de söz konusu olacaktır. Bunu göz önünde bulundurarak aşağıda verilen modeller arasından hemen seçim yapabilirsiniz.

 • Beyaz Lake Kapı: En çok tercih edilen modeldir. Bakıldığında direkt olarak renk ve desen açısından en çok üretimi olan modeldir. Dekoratif açıdan da uyumlu olacaktır.
Lake Kapı Modelleri ve Fiyatları 2022
Beyaz lake kapı
 • Gri Lake Kapı: Tercih edilen bir diğer modeldir. Gri olan renklerin temizliği çok daha kolay olacaktır. Kir göstermeyen modeller arasındadır.
Lake Kapı Modelleri ve Fiyatları 2022
Gri lake kapı
 • Kırık Beyaz Lake Kapı: Beyaz lakenin kullanımı daha zor olabileceğinden, kırık beyaz kale kapı tercih edebilirsiniz. Bu durumda temizliğin de daha kolay olması sağlanacaktır.
Lake Kapı Modelleri ve Fiyatları 2022
Kırık beyaz lake kapı
 • İpek Mat Lake Kapı: Önerilen bir diğer model ise ipek mat lake kapı modelleri oluyor. Bu kapıların çeşitleri arasında farklı desen ve tür – boyut da yer almaktadır. Özel seçimleriniz için öncesinde bildirmeniz yeterlidir.
Lake Kapı Modelleri ve Fiyatları 2022
İpek mat lake kapı

Lake Kapı mı PVC Kapı mı?

Lake Kapı Modelleri ve Fiyatları 2022
Lake kapı mı pvc kapı mı?

Lake kapı mı pvc kapı mı sorusu kafaları karıştırabiliyor. Lake kapıların kullanımı son derece pratiktir. Temizlenmesi kolaydır ve dekoratif açıdan da sizi memnun eder. Bunun için ilk olarak akla gelen, lake mi PVC mi sorusudur. PVC kapılar dekoratif açıdan çok şık durmaz. Aynı zamanda temizliği de zordur. Lake kapı modelleri arasından seçim yapmanız geniş bir yelpaze sunulur. Tüm bunları düşündüğünüzde lake kapının seçimi çok daha avantajlı olacaktır. Kullanımı da rahat olacaktır.

Lake Kapı Temizliği Nasıl Yapılır?

Lake Kapı Modelleri ve Fiyatları 2022
Lake kapı temizliği nasıl yapılır?

Lake kapı temizliği açısından önerilerimiz var. Dikkatli bir şekilde hareket etmeniz halinde, sorun yaşamadan kalıcı şekilde temizli yapabilirsiniz. Göz önünde bulundurarak temizleme işlemlerini uygulayabilirsiniz. Seçim sizin.

 • Kimyasalı yoğun olan deterjanlar ile temizliği yapılmamalıdır.
 • Nemli bir bez ile temizleme olabilir.
 • Nemli bez ile hafif bir şekilde silmeniz yeterli olacaktır.
 • Toz deterjan kullanılmamalıdır.
 • Her ay nemli bez ile silinmesi yeterlidir.

Lake kapı temizliğinde yukarıda listeye mutlaka dikkat etmek gerekiyor. Kapı temizliği için daha detaylı bilgi almak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]
Sıkça Sorulan Sorular

Lake kapı fiyatları metrekare cinsinden ortalama olarak 1.000₺'den başlayıp 5.000₺'ye gitmektedir.

Lake kapı genellikle beyaz renk olan ve el işçiliği ile makineler tarafından üretilen mat ya da parlak modelleri bulunan kapıya verilen isimdir.

Abone ol
Bildir

7 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
7
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x