perde siparişi

Lake Kapı Modelleri ve Fiyatları 2021Lake kapı nedir? Kapı modelleri, kullanılan malzemeye göre değişiyor. Lake de günlük hayatta sık sık karşılaştığımız bir malzeme. Bir diğer isimlendirme şekli, cilalıdır. Cilalı olarak isimlendirilmiştir ve genel olarak beyaz yapılır. Silinmesi çok kolay olduğundan ve uzun ömürlü kullanılabildiğinden lake kapı en çok tercih edilen kapı modelleri arasında yer alır.Lake kapı ne demek?

Lake kapı ne demek

Lake kapıların kullanım alanı geniştir. Ev ve iş yerlerinde, ofislerde kullanılarak hem dekoratif açıdan hem de işlevsel açıdan memnuniyeti sağlar. Lake kapı nedir sorusuna, cilalı kapı demektir şeklinde yanıt verebiliriz. Bunun dışında direkt olarak hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilecek olan kapı türü diyebiliriz. Darbelere karşı dayanıklıdır. Son derece kullanışlı olduğundan tercih edilir. Özel boyutlandırılması, özel renklendirilmesi gibi seçenekler üzerinden de çeşitlendirilir. Tüm bunları göz önünde bulundurarak kolayca seçim yapabilirsiniz. Modelleri inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Membran kapı hakkında bilgi almak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Lake kapı özellikleri nelerdir?

Lake kapı özellikleri nelerdir

Lake kapı özellikleri merak edilir. Sizin için en geniş yelpazede lake kapı özelliklerini sunuyoruz. Hemen inceleyerek kapı modeli hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İşte özellikleri…

MUTLAKA OKUYUN:  Çocuk Odası için Montessori Yatak Modelleri


 • Menteşe aksamı son derece kalitelidir.
 • Beyaz cila üzerine kaplı olan modern kapılardır.
 • Fabrikasyondur, cilalı işlemleri beyazdır.
 • 2-3 kat cila işlemi yapılarak imal edilmesi sağlanır.
 • Oskitlenmelere karşı sağlam bir şekilde üretilir.
 • Montaj işlemlerinin hassas bir şekilde yapılması gerekir.
 • Dekoratif modellerdir.

Yukarıdaki özellikler lake kapıların temel özelliklerinden sadece bir kaçı. Lake kapının avantajlarını kullandıkça daha net bir şekilde göreceğinizden emin olabillirsiniz.

Lake kapı kaliteli mi?

Lake kapı kaliteli mi

Merak edilen bir diğer konu ise lake kapı kalitesi oluyor. Kalite açısından bakıldığında lake kapılar talep edilen kaliteyi karşılıyor. En iyi şekilde kullanım sunuyor. Her şeyden önce kullanım açısından sunulan kaliteli kapılar, mümkün olduğunca avantajlı bir şekilde kullanımı mümkün kılar. Gerek temizlik gerekse uzun ömürlü kullanım açısından avantajlı bir sonuç alacaksınız.

İlginizi Çekebilir: Amerikan kapı seçimi için bağlantıya tıklayabilirsiniz.Lake kapı fiyatları ne kadar?

Lake kapı fiyatları ne kadar

Peki, fiyatları nedir? Lake kapı fiyatları değişkendir. Geniş bir aralığı vardır. Yani direkt olarak fiyat konusunda uygun olan ödemelerin yanı sıra, kalitenin de artması durumunda çok daha yüksek tutarlar olabilir. Ancak önemli olan hemen hemen herkesin bütçesine göre geniş bir aralığın oluşturulmasıdır. Kapı seçimi yapılırken hem kaliteye hem de fiyata bakılarak avantajlı bir şekilde hareket edebilirsiniz. Kullanım pratik ve kolay olacaktır.

Ortalama lake kapı fiyatları ölçülere göre değişse de 1.000₺’den başlamaktadır. Elbette ki kullanılan malzeme ve diğer işçiliğe göre fiyatlar 5.000₺’ye kadar çıkabilmektedir.

Modern lake kapı modelleri

Kapı modelleri değişiyor. Bakıldığında lake kapı modelleri için modern olan desenlerin – tasarımların olduğu çok sayıda seçenek görülür. Ancak bunun beraberinde direkt olarak size özel tasarım ve renklerin seçilmesi de söz konusu olacaktır. Bunu göz önünde bulundurarak aşağıda verilen modeller arasından hemen seçim yapabilirsiniz.

MUTLAKA OKUYUN:  Koridor Dekorasyonu ve Düzenleme Fikirleri • Beyaz Lake Kapı: En çok tercih edilen modeldir. Bakıldığında direkt olarak renk ve desen açısından en çok üretimi olan modeldir. Dekoratif açıdan da uyumlu olacaktır.
Beyaz lake kapı
Beyaz lake kapı
 • Gri Lake Kapı: Tercih edilen bir diğer modeldir. Gri olan renklerin temizliği çok daha kolay olacaktır. Kir göstermeyen modeller arasındadır.
Gri lake kapı
Gri lake kapı
 • Kırık Beyaz Lake Kapı: Beyaz lakenin kullanımı daha zor olabileceğinden, kırık beyaz kale kapı tercih edebilirsiniz. Bu durumda temizliğin de daha kolay olması sağlanacaktır.
Kırık beyaz lake kapı
Kırık beyaz lake kapı
 • İpek Mat Lake Kapı: Önerilen bir diğer model ise ipek mat lake kapı modelleri oluyor. Bu kapıların çeşitleri arasında farklı desen ve tür – boyut da yer almaktadır. Özel seçimleriniz için öncesinde bildirmeniz yeterlidir.
İpek mat lake kapı
İpek mat lake kapı

İlginizi Çekebilir: En çok tercih edilen iç kapı renkleri için bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Lake kapı mı pvc kapı mı?

Lake kapı mı pvc kapı mı

Lake kapı kullanımı son derece pratiktir. Temizlenmesi kolaydır ve dekoratif açıdan da sizi memnun eder. Bunun için ilk olarak akla gelen, lake mi PVC mi sorusudur. PVC kapılar dekoratif açıdan çok şık durmaz. Aynı zamanda temizliği de zordur. Lake kapı modelleri arasından seçim yapmanız geniş bir yelpaze sunulur. Tüm bunları düşündüğünüzde lake kapının seçimi çok daha avantajlı olacaktır. Kullanımı da rahat olacaktır.

MUTLAKA OKUYUN:  Bebek Odası Duvar Kâğıdı Nasıl Olmalı?

Lake kapı temizliği nasıl yapılır?

Lake kapı temizliği nasıl yapılır

Lake kapı temizliği açısından önerilerimiz var. Dikkatli bir şekilde hareket etmeniz halinde, sorun yaşamadan kalıcı şekilde temizli yapabilirsiniz. Göz önünde bulundurarak temizleme işlemlerini uygulayabilirsiniz. Seçim sizin.

 • Kimyasalı yoğun olan deterjanlar ile temizliği yapılmamalıdır.
 • Nemli bir bez ile temizleme olabilir.
 • Nemli bez ile hafif bir şekilde silmeniz yeterli olacaktır.
 • Toz deterjan kullanılmamalıdır.
 • Her ay nemli bez ile silinmesi yeterlidir.

Lake kapı temizliğinde yukarıda listeye mutlaka dikkat etmek gerekiyor. Kapı temizliği için daha detaylı bilgi almak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x