perde siparişi

Petek Üstü Perde Modelleri 2021 TrendleriPetek üstü perde modelleri son zamanlarda sık kullanılmasa da bazı yerlerde hala kullanılır. Petek üstü modeller, genelde kalorifer peteğinin kapanmaması için tercih edilir. Birçok çeşit kalorifer üstü perde modelleri vardır.Perde modellerini seçerken peteklerinizin tam hizasından ölçü alınmalıdır. Genelde kış aylarında uzun perdeler problem olur. Uzun perdeler sebebi ile odalar tam anlamı ile ısınmaz. Perdeleri kendi ölçünüz ile yaptırabileceğiniz gibi petek üstü için hazır tüller de tercih edebilirsiniz.

Petek üzerine perde modellerini tercih edip yaptırmak istediğinizde uygun bir fon seçerek ortamın muhteşem bir görüntüye sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Fon perde radyatör üstü tül perde modellerine de çok yakışmaktadır ve son zamanlarda sıklıkla kullanılmaya başlanılmıştır.

Kalorifer Üstü Perde Modelleri Neler?

Kalorifer Üstü Perde Modelleri Neler

Evde kaloriferler genelde perdelerin olduğu kısımda bulunur. Fakat öyle değilse istediğiniz gibi perdeler ile evinizi dekore edebilirsiniz. Petek üstü tül perde modelleri perde kısmında kalorifer olan yerler için idealdir.

MUTLAKA OKUYUN:  Granit Mutfak Tezgah Modelleri ve Fiyatları 2021


Radyatör üstü perde modelleri tercih ederken kruvaze model tercih edebilirsiniz.  Evinizin şık ve modern bir görüntüye sahip olmasını istiyorsanız aynı zamanda kaloriferi kapatmayan bir perde seçmek istiyorsanız kruvazeler sizin için en iyi seçenektir.

İlginizi Çekebilir: Mutfak perde modelleri için bağlantıya tıklayın!

Petek Üstü Fon Perde Modelleri

Petek Üstü Fon Perde Modelleri

Kalorifer üstü fon perdeler kalorifer üstü perdelerin olmazsa olmazıdır. Bu model perdelere mutlaka fon kullanılmalıdır. Fon kullanıldığında bu perdelerin adeta görünümü değişir ve ortaya modern bir görünüm ortaya çıkar. Kalorifer üstü fon perde tercih ederken tül perdenizin modelini ve rengini baz alarak seçiminizi yapmanız gerekir.Eğer tül perdeleriniz desenli bir perde ise fon perdelerinizi desensiz düz renk tercih edebilirsiniz. Petek üstü fon perde modelleri kenardan toplanabilir cinstendir ve petekleri asla kapatmaz.

İlginizi Çekebilir: Uzun cam perde modelleri için tıklayın!

Petek Üstü Hazır Tül Perde

Petek üstü hazır tül perde
Petek üstü hazır tül perde

Kalorifer üstü tül perde modeli birçok çeşittir. Genelde perdeler ölçüsü alınarak odaya göre dikilir. Fakat petek üstü hazır tül perdelerde bulunur.  Petek üstü perde modeli bakacağınız zaman hazır tülleri tercih ediyorsanız öncelikle peteğiniz ve korniş arasındaki mesafeyi iyi ölçmeniz gerekmektedir.

MUTLAKA OKUYUN:  Makyaj Masası Dekorasyonu için +16 FikirPetek üstü hazır tül perdelerin birçok boyu ve çeşidi bulunur. Bu mesafeyi iyi ölçtüğünüzde kolay bir şekilde hazır tül perdelerini seçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Perde seçiminde dikkat edilmesi gerekenler için tıklayın!Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x