perde siparişi

Mutfak Dolap Kapakları Model ve DeğişimiMutfakta dekorasyon son derece önemlidir. Mutfakta göze hitap eden ilk nokta mutfak dolap kapakları olmaktadır. Mutfak dolaplarının tarz ve modern oluşu mutfağın hoş görünmesine sebep olur. Eğer mutfak dolaplarınız eski ise mutfak dolaplarını yenileyerek yeni ve modern görünüm elde edebilirsiniz. Mutfak dolapları tercih ederken kaliteli malzemelerden yapılmış kapakları tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Dolap kapakları birçok çeşit, desen ve renkte olur. Kapak değiştirme fiyatları da buna bağlı olmak üzere değişiklik gösterir.

Mutfak dolap kapakları eski olan kişiler mutfak kapak dolaplarını kolay bir şekilde yenileyebilir. Mutfak dolap kapakları mutfağın bir aksesuarıdır.

Dolap kapak modelleri 5 çeşittir. Bunlar; parlak yüzeyli lake kapak modelleri, membran mutfak dolabı kapak modelleri, akrilik yüzeyli dolaplar, ahşap kapak modelleri ve cam kapak modelleridir.Mutfakta bulunan dolap kapakları değiştirme maliyeti ortalama 500-1000 TL arasında değişiklik gösterir. Eğer mutfak dolaplarınızı boyamak istiyorsanız buda mümkündür. Mutfak dolabı boyama işlemini yaparak yeni ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Neler Okuyacaksınız?

Mutfak Dolap Kapakları Modelleri

Mutfak Dolap Kapakları Modelleri

Mutfak dolapları, mutfağın gözdesidir.  Günün yarısından fazlası mutfakta geçer. Hatta misafirlerimizi bile yeri geldiğinde mutfakta ağırlarız. Mutfak dolabı kapak modeli piyasada birçok çeşit bulunur.

Mutfak dolapları kapakları; parlak yüzeyli lake kapak modelleri, membran mutfak dolabı kapak modelleri, akrilik yüzeyli dolaplar, ahşap kapak modelleri ve cam kapak modelleridir. Zevkinize ve tarzınıza göre bu modelleri tercih edip mutfağınızın modern bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.Mutfak Dolap Kapakları Fiyatları

Mutfak Dolap Kapakları Fiyatları

Mutfak dolapları biliyorsunuz ki çok çeşitlidir. Bunların da fiyatları elbette ki farklı olacaktır. Mutfak dolap kapağı değiştirme fiyatları ortalama olarak 500-1000 TL arasındadır. Mutfak dolabı kapağı seçerken kaliteli olmasına özen göstermeniz gerekir.  Dolap kapak fiyatı mutfak dolabı kapağının kalitesine göre de değişiklik gösterebilir.

İlginizi Çekebilir: Çift renkli mutfak dolapları için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Mutfak Dolap Kapakları Değiştirme

Mutfak Dolap Kapakları Değiştirme

Mutfaktaki dolap kapakları, basit bir şekilde değiştirilebilir. Mutfak dolabı kapağı yenileme işleminde dolap kapakları tornavida veya matkap yardımı ile sökülür. Yerine yenileri vida ile tutturulur. Mutfak dolabı kapak değişimi 1-2 saat süren bir işlemdir.

MUTLAKA OKUYUN:  Petrol Mavisi Salon Dekorasyonu için +5 Püf NoktasıMutfak Dolabı Kaplama

Mutfak Dolabı Kaplama

Eskiyen ve değişmesini istediğiniz mutfak dolaplarınız mı var? Hem dolaplarınızı değiştirmek hem de maliyetinin düşük olmasını istiyorsanız mutfak dolap kaplama folyosuyla dolaplarınızı sıfır gibi yapabilirsiniz. 

Bu işlem çok kısa süren ve aynı zamanda dolaplarınızın yenilenmesini sağlayan bir uygulamadır.  Mutfak dolaplarınıza folyoyu yapıştırdığınızda muhteşem görüntüye sizde çok şaşıracaksınız.

Mutfak Dolabı Kapağı Boyama

Mutfak Dolabı Kapağı Boyama

Eskiyen mutfak dolaplarınızdan şikayetçiyseniz mutfak dolaplarınızı boyayarak mutfak dolabınızı değiştirebilirsiniz. Mutfak dolabı kapağını akrilik boya ile kolay bir şekilde boyayabilir ve muhteşem görüntüyü ortaya çıkarabilirsiniz. 

İlginizi Çekebilir: Pratik mutfak dolapları için tıklayın!

Mutfak Dolap Kapakları Fiyatları

Mutfak Dolap Kapakları Fiyatları

Mutfak dolap kapak boyaması fiyatı 50-100 TL arasında değişiklik gösterir. Maliyetli ve ekonominizi sarsmayacak şekilde mutfak dolaplarınızı sıfır görünüme kazandırmanız çok kolaydır. Mutfak dolabı boyamaya karar verdiğinizde öncelikle boya, fırça, ipek uçlu fırça ve ahşap koruyucu almanız gerekecektir.

Daha sonra ise dolap kapaklarınızı sökmeniz gerekir. Eğer çıkmıyorsa boya gelmesini istemediğiniz alanları saklamanız gerekmektedir. Boyaya başlamadan evvel kapaklara ahşap koruyucu sürerseniz boyadan sonra dolaplarınız daha güzel görünecektir. Daha sonra dikkatli bir şekilde dolaplarınızı boyayabilirsiniz.

MUTLAKA OKUYUN:  Şömineli TV Ünitesi 2021 Modelleri(Videolu)

Mutfak Dolap Kapağı Tamiri

Mutfak dolaplarında genelde kilit sürtme,  mutfak dolabı kapağı amortisörünün bozulması, mutfak dolabı kapağı kulplarının eskimesi gibi problemler meydana gelir. Bu problemlerin tamir edilmesi gerekir.

Birçok kişi mutfak dolap kapağı kapanmıyor diye şikâyet etmektedir. Mutfak dolaplarında meydana gelen bu sık sorunlar için uzman kişilerden yardım alınması ve tamirinin gerçekleşmesi gerekir.Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x