High Gloss Kapak Nedir? High Gloss Kapak Fiyatları 2023

High gloss kapak mutfak dolaplarında çok fazla kullanılıyor. High gloss kapak renkleri ile parlak dolaplara sahip olabilirsiniz. Mutfak dolabı yaptırmak isteyenlerin tercih edebileceği high gloss kapak fiyatları ve daha fazlası bu içerikte bulacaksınız! Özel bir uygulama olduğundan hem kullanışlı hem de estetik. 2 sefer cilalama yapılarak uygulanır. MDF ve UV fırınları sayesinde, lekelenme ya da çizilme olmaz. Yüksek direnç gösterdiğinden kullanım sizin için de avantajlı olacaktır. High gloss kapak mutfak dolaplarının 2023 yılında moda olan desenlerini inceleyebilirsiniz. Moda olan mobilyalar, severek kullanabileceğiniz şekilde oluşturulmuştur. İşlevsellik ve benzer istekleriniz için en iyi şeklide tasarlanabilir.

YouTube video

High Gloss Ne Demek?

High Gloss Kapak Nedir? High Gloss Kapak Fiyatları 2023
Highgloss nedir?

High gloss nedir sorusu genellik soruluyor. Tamamen bir malzeme olduğunu düşünerek, pek çok alanda da görmeye alışık olduğunuz dolaplar diyebiliriz. Kullanılan malzemeye göre dolaplar çeşitlendirilmiştir. High gloss, materyal olarak tasarlanması, aynı zamanda kullanışı da arttırır. Örneğin çizilmeyen, kir tutmayan özelliği ile mutfakta avantaj sağlar. Bunun dışında direkt olarak çizilme ve lekelenme konusunda ki dayanıklılığı temizliğin de kolay olmasını destekler.

High Gloss Kapak Fiyatları

High Gloss Kapak Nedir? High Gloss Kapak Fiyatları 2023
High gloss kapak fiyatları

High gloss kapak fiyatları araştırmasında ortalama fiyatlara ulaşabilirsiniz. Fiyat açısından uygun olan seçenekleri belirlemeniz de mümkün. Hayglass kapak fiyatları talep edeceğiniz dolap boyutu ve türüne göre değişmektedir. High gloss kapak fiyatları 1.000₺‘den başlamaktadır. Genel olarak uygun olan ödemeler ile satın alma imkanının olduğunu göreceksiniz. Seçim sizin. Pinterest sayfasına göz atarak daha fazla modeli inceleyebilirsiniz.

High Gloss Kapak Kullanışlı mı?

High Gloss Kapak Nedir? High Gloss Kapak Fiyatları 2023
Highgloss kapak kullanışlı mı?

High gloss kapak kullanışlı mı sorusu genellikle mutfağında bu tarz bir malzeme kullanmak isteyenler tarafından soruluyor. Merak edilen bir diğer konu ise high gloss dolap kapağı ve diğer kapaklar için kullanışlı olup olmadığı. Daha önce kullanan, deneyimle şansı olan kişilerden alınan bilgilere göre detay verilmiştir. Uzun süre kullanma imkanı bulmuş olan kişilerin yorumlarına bakılarak bu alanda en iyi şekilde yanıt verilebilir. Akrilik mi high gloss mu merak edenler bağlantıya tıklayabilir.

 • Kullanışlıdır; ev, kafeterya, ofis için tercih edilebilir.
 • Kullanım alanı geniştir.
 • Renk çeşidi ve tasarım açısından farklı seçenekler sunulabilir.
 • Hastane ve ofis mobilyalarında sıkça karşınıza çıkar.
 • Temizliği kolaydır.
 • Uygulama aşaması son derece hızlı ve kolaydır.

High Gloss Kapak Renkleri

High Gloss Kapak Nedir? High Gloss Kapak Fiyatları 2023
Dolap kapak renkleri

High gloss renk kartelası üzerinden bakıldığında çok sayıda rengin olduğu görülür. Her rengin farklı tonlarının da yer aldığı kartela üzerinden hemen uygulama talep etmeniz mümkün olur. Genel olarak kullanımı son derece pratik olan seçenekler ile sizlere öneriler sunulur. High gloss kapak renkleri arasında en çok tercih edilenler aşağıdaki gibidir.

 • Parlak siyah: Modern dekorasyon için ev ve iş yerlerinin her odasında tercih edilebilir.
 • Parlak kımızı: Genel olarak ofis mobilyalarında tercih edilen bir renktir. Ancak bunun dışında evde, mutfakta da aynı şekilde kullanım önerilir. Dilerseniz bu rengi tercih edebilirsiniz.
 • Parlak krem: Moda olan renk seçenekleri arasında. Dilerseniz siz de parlak krem ile yatak odasında, salonda ya da mutfakta kullanılacak dolap kapaklarını belirleyebilirsiniz.
 • Parlak metal: Parlak metal için sunulan öneri, mutfağınızın daha modern bir dekorasyonu için uygun olacaktır. Siz de dilerseniz gümüş kulplar ile bu renk bir mutfak dolabı tercih edebilirsiniz.
 • Parlak zeytin: Ahşap renk tonlarından hoşlanan kişiler için bu renk önerilir. Kahve tonuna yakındır ve desenlidir. Uygulama ile klasik ve şık bir görüntü elde edilebilir.
 • Parlak akça: Sade bir mutfak dekorasyonu için parlak akça önerilir. Bu renk, direkt olarak mutfağın daha aydınlık gözükmesi açısından da avantajlı olacaktır. Göz önünde bulundurup ona göre seçim yapabilirsiniz.

High Gloss Kapak Temizliği Nasıl Temizlenir?

High Gloss Kapak Nedir? High Gloss Kapak Fiyatları 2023
High gloss kapak temizliği nasıl temizlenir?

En çok merak edilen ise temizliğin kolay olup olmadığıdır. Temizleme işlemi bu dolaplar için son drece kolaydır. Islak bir bez ile temizlemek yeterlidir. Deterjan kullanmaya gerek olmadan da High gloss kapak temizliği tamamlanacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

High Gloss kapak ne demek?

High gloss kapak, yüksek parlaklık anlamına gelmektedir. Parlak, pürüzsüz ve PVC kaplı ahşap yüzeylere verilen isme high gloss denilmektedir.

High gloss kapak çizilir mi?

High gloss kapaklar çizilmeye karşı çok dayanıklı bir yapıya sahiptir. Piyasadaki diğer kapak modellerine göre high gloss kapak hem dayanıklı hem de çizilmez bir yapıdadır.

Yorum yapın