Ahşap Görünümlü Seramik m2 Fiyatları 2024

Ahşap görünümlü seramik ya da parke görünümlü seramik evlerde sıklıkla tercih ediliyor. Parke görünümlü fayans evleri daha modern ve şık gösteriyor. Peki, modeller ve m2 fiyatları ne durumda?

Ahşap Görünümlü Seramik Modelleri

Ahşap Görünümlü Seramik m2 Fiyatları 2024

Ahşap görünümlü seramik modelleri metrekare fiyatı renklerine ve çeşitlerine göre farklılık gösterebilir. Parke görünümlü seramik yapılacağı zaman mutlaka uzman kişiler tarafından yapılması önerilir. Çünkü profesyonel kişilerden yardım alınmadığında olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilmektedir.

Ahşap görünümlü fayans m2 fiyatları, modelin türüne göre değişiklik gösterir. Ahşap görünümlü seramik modellerinin fiyatlarını öğrenmek için öncelikle modeline karar vermeniz gerekmektedir. parke görünümlü seramik teksture kullanımı artık çok fazla arttı.  Modern görünüm elde etmek isteyen kişiler seçimlerini parke görünümlü seramikten yana kullanıyor.

İlginizi Çekebilir: Suya dayanıklı parke hakkında bilgi almak isterseniz bağlantıya tıklayın!

Parke Görünümlü Fayans Modelleri

Ahşap Görünümlü Seramik m2 Fiyatları 2024
Ahşap görünümlü seramik

Parke görünümlü fayans modelleri texture modelleri son zamanlarda sıklıkla kullanılmaya başlamıştır. Biliyorsunuz ki parkeler şık görünüyor fakat kullanışsız ürünlerdir. Parke sevenler tarafından tercih ediliyor. Aynı zamanda parkeye oranla daha sağlam bir yapıya sahiptir. Parke görünümlü seramik birçok avantajı bulunmaktadır.  

Ahşap görünümlü seramikler her yerde rahatlıkla kullanılabilir. Gerek evde gerekse iş yerinde rahatlıkla tercih etmeye uygun ürünlerdir. Parke görünümlü seramik döşemelerin yapılması da oldukça basittir. Parkeler uzun zaman uğraşan sonucunda yapılırken seramiklerin yapılması kısa zaman alır.  Seramiklerde bir hasar geldiği zaman, komple sökmek yerine sadece hasar görülen yer onarılabilir. Aynı zamanda ahşap görünümlü seramiklerin temizliği oldukça basittir.

Parke Görünümlü Fayans Fiyatları 2024

Ahşap Görünümlü Seramik m2 Fiyatları 2024
Ahşap görünümlü seramik fiyatları

2024 Parke görünümlü fayans fiyatları kalitesine göre değişkenlik gösteriyor. Parke görünümlü fayansların birçok model ve çeşitleri bulunmaktadır. Kalite ve desenine göre fiyatlar da değişiyor. Aynı zamanda renk çeşitleri de ahşap görünümlü seramik fiyatları için farklı farklı olmasına sebep olabilir.  Ahşap Seramik yaptırılacağı zaman mutlaka profesyonel kişilerden yardım alınması gerekmektedir. 

Ahşap görünümlü seramik m2 fiyatları 100₺-500₺ arasında değişiklik göstermektedir. Tam olarak fiyat bilgisini öğrenmek için parke görünümlü seramik fiyatları, renklerini ve ölçülerini belirlemeniz gerekmektedir. Aşağıdaki tabloya göz atabilirsiniz.

MarkaModelÖlçüFiyat (TL)
KaleVera60×60100-120
BienWoodline60×60110-130
Ege SeramikArtwood60×60130-150
KeramikaWoodstone60×60120-140
PorcelanosaWood60×60150-170

İlginizi Çekebilir: Laminat parke gıcırtısı nasıl giderilir merak edenler bağlantıya tıklayabilir.

Parke Görünümlü Seramik Kullananlar

Ahşap Görünümlü Seramik m2 Fiyatları 2024
Ahşap görünümlü seramik kullananlar

Ahşap görünümlü seramik kullanıcı yorumlarını sizler için araştırdık. Birçok yorum olumlu bir şekilde yapılmış olup; parke görünümlü seramiklerin ortamda muhteşem hava yarattığına değinilmiş.  Aynı zamanda parke görünümlü seramik kullanıcı yorumları incelendiğinde temizliğinin kolay bir şekilde yapıldığı belirtilmiş.

A*** U***: Ahşap görünümlü seramikleri satın aldığım yeni evin banyosunda kullandım. Gerçekten parke görünümü sıcaklığı var. Tavsiye ederim.

O*** Y***: Ahşabın sıcaklığını her zaman çok sevmişimdir, evimin birçok yerinde bu sıcak rengi kullandım. Parke görünümü vermesi için de ıslak zeminlerde bu tarz seramikleri tercih ettim.

Parke görünümlü seramik ağaçlardan yapıldığı için ortamı modern gösterdiği belirtilmiştir. Önceden parkeler çok fazla tercih edilirken günümüzde ise parke görünümlü seramiklerin kullanımı artmıştır. Yorumlarda bu yöndedir. İnsanlar evlerine ve iş yerlerine parke görünümlü seramik yaptırıp son derece memnun kalmışlardır. Banyonuzun fayans renklerinden sıkıldıysanız aşağıdaki içeriğe bir göz atın:

Ahşap Görünümlü Banyo Fayans Modeli

Ahşap Görünümlü Seramik m2 Fiyatları 2024
Banyo için parke görünümlü seramik

Ahşap görünümlü banyo fayans modeli ile evinizin banyosunu yenileyebilirsiniz. Sizlere örnek olması için bir evin banyosunda kullanılan parke görünümlü seramik modelini de burada sergilemek istedik. İşte tamamen parkeye benzeyen ama parke olmayan suya dayanıklı harika bir parke görünümlü fayans modeli!

İnsanlar tarafından bu tarz seramikler çok fazla kullanılmaktadır. Parke görünümlü seramik modelleri evlerde, işyerlerinde, ofislerde dükkânlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu modeller ortamın havasını değiştirir ve ortama göz alıcı bir hava katar. Birçok çeşit bir renkte parke görünümlü fayans modelleri bulunmaktadır. Parke görünümlü seramik tercih edeceğiniz zaman ortama uyumlu olmasını göz önünde bulundurmalısınız.

YouTube video

Islak zeminler için tercih edebileceğiniz diğer seramik görsellerine göz atmak için tıklayın!

“Ahşap Görünümlü Seramik m2 Fiyatları 2024” üzerine 3 yorum

 1. Merhaba,

  ismim Ayten Kutlu, evime ahşap görünümlü fayans yaptirmak istiyorum.

  Internet sayfanizda ahşap görünümlü seramik fiyatları 1 metrekare ortalama 60-70 tl arasında değişiklik göstermektedir diye belirtmişsiniz. Bunlara nerede bakabiliriz? Veya mail yoluyla bir kac örnek resim gönderebilirmisiniz.

  Iyi günler dileğiyle

  Ayten Kutlu

  Yanıtla
  • Ayten Hanım merhaba, değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Ahşap görünümlü seramik modellerine google’a kütahya seramik yazarak da ulaşabilirsiniz.

   Yanıtla

Yorum yapın