İkea Mutfak Masası Modelleri ve Fiyatları 2023

İkea mutfak masası en çok tercih edilen mutfak masaları arasında yer alıyor. İkea mutfak masaları ile mutfağınıza estetik ve işlevsellik kazandırabilirsiniz.

Hakikaten ikea mutfak masası takımı güzel ve kullanışlı. Sizlere bu içerikte hem ikea mutfak masası takımı ile İkea mutfak masası fiyatları 2023 hakkında geniş bilgiler sunacağız. Mutfakta zaman geçirmek daha keyifli bir hale gelecek. Hem yemeklerinizin hem de yemek için ayırdığınız zamanın önemini artıracak olan birbirinden farklı İkea mutfak masası modelleri için yazıyı okumaya devam edin!

İkea Mutfak Masası Fiyatları 2023

İkea mutfak masası fiyatları piyasadaki mutfak yemek masa takımları incelendiğinde fiyatların ortalama olduğunu gösteriyor. İkea mağazalarını gezme şansınız varsa kalitesini da ciddi anlamda hissetme şansınız var. Aşağıdaki tabloda İkea mutfak yemek masası fiyatları için toplu bir fiyat tablosu hazırladık.

İkea Mutfak Masası ModelleriFiyatı
Jokkmokk mutfak masası7.850₺
Ingatorp/Ingolf mutfak masası13.790₺
Laneberg/Ekedalen mutfak masası9.500₺
Melltorp/Teodores mutfak masası6.935₺
Ingo/Ivar mutfak masası7.655₺
Sandsberg mutfak masası5.225₺
Lerhamn/Ingolf mutfak masası8.345₺
Mörbylanga/Odger mutfak masası19.250₺
Nordviken mutfak masası17.790₺
Idanas/Ingolf mutfak masası6.950₺
İkea mutfak masası fiyatları

Sizlere sunduğumuz İkea mutfak masası fiyatları için en güncel halini İkea’nın kendi sitesinden de bulabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

https://www.ikea.com.tr/odalar/yemek-odasi

İkea Mutfak Masası Modelleri

YouTube video

İkea mutfak masası modelleri birçok farklı görünüm ve özellikleri barındıran çeşitlerden oluşuyor. Bunlar:

 • Jokkmokk mutfak masası
 • Ingatorp/Ingolf mutfak masası
 • Laneberg/Ekedalen mutfak masası
 • Melltorp/Teodores mutfak masası
 • Ingo/Ivar mutfak masası
 • Sandsberg mutfak masası
 • Lerhamn/Ingolf mutfak masası
 • Mörbylanga/Odger mutfak masası
 • Nordviken mutfak masası
 • Idanas/Ingolf mutfak masası

Yukarıda sıraladığımız modelleri tek tek inceleyeceğiz. Yazının devamında İkea mutfak masası fiyatları hakkında da bir tablo bulabilirsiniz.

İkea Jokkmokk Mutfak Masası

İkea Mutfak Masası Modelleri ve Fiyatları 2023
İkea Jokkmokk mutfak masası

Jokkmokk mutfak masası, ahşap görünümü ve minimal özellikleri ile dikkat çekiyor. Mutfak masa takımı İkea mağazalarını gezmeden alınmayacak kadar önemli bir mobilya grubu. İkea Jokkmokk mutfak masası fiyatı 7.850₺’den sunulmaktadır.

İkea Ingatorp/Ingolf Mutfak Masası

İkea Mutfak Masası Modelleri ve Fiyatları 2023
İkea Ingatorp/Ingolf mutfak masası

Ingatorp/Ingolf mutfak masası, geniş aileler için tasarlanmış. Geniş oturumlu sandalyeler ile harika bir keyif sunuyor. Bununla birlikte bembeyaz bir görünümü ile evlere ayrı bir güzellik katıyor. İkea Ingatorp/Ingolf mutfak masası fiyatı 13.790₺’den sunulmaktadır.

İkea Laneberg/Ekedalen Mutfak Masası

İkea Mutfak Masası Modelleri ve Fiyatları 2023
İkea Laneberg/Ekedalen mutfak masası

Laneberg/Ekedalen mutfak masası, beyaz görünümü ile harika bir mutfak yemek seti. Mutfak masası İkea’dan alınır dedirten cinsten bir masa ve sandalye takımı. 4 kişilik çekirdek aile için ideal ölçüler sunan İkea Laneberg/Ekedalen mutfak masası fiyatı 9.500₺’den sunulmaktadır.

İkea Melltorp/Teodores Mutfak Masası

İkea Mutfak Masası Modelleri ve Fiyatları 2023
İkea Melltorp/Teodores mutfak masası

Melltorp/Teodores mutfak masası, yine minimal özellikleri ile dikkat çeken beyaz mutfak masası sandalyesi arayanlar için çok rahat ve kullanışlı bir model. Fiyat/performans ürünü olması bakımından da tercih edilebilecek en mantıklı ürünlerden biri durumunda. İkea Melltorp/Teodores mutfak masası fiyatı 4.935₺’den sunulmaktadır.

İkea Ingo/Ivar Mutfak Masası

İkea Mutfak Masası Modelleri ve Fiyatları 2023
İkea Ingo/Ivar mutfak masası

Ingo/Ivar mutfak masası, ahşap aşıkları için düşünülmüş bir model. Evinde ahşabın sıcaklığı ile mutfakta yemek yeme keyfini bir araya getirmek isteyenlerin tam da ihtiyacı olan bir masa sandalye takımı. İkea Ingo/Ivar mutfak masası fiyatı 8.655₺’den sunulmaktadır.

İkea Sandsberg Mutfak Masası

İkea Mutfak Masası Modelleri ve Fiyatları 2023
İkea Sandsberg mutfak masası

Sandsberg mutfak masası, pratikliği sevenler için düşünülmüş maksimum minimal yaşayan özellikle 1+0 ve 1+1 evlere yönelik tasarlanmış bir ürün. İkea Sandsberg nutfak masası fiyatı 9.225₺’den sunulmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Türkiye’nin en iyi mobilya markaları için bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İkea Lerhamn/Ingolf Mutfak Masası

İkea Mutfak Masası Modelleri ve Fiyatları 2023
İkea Lerhamn/Ingolf mutfak masası

Lerhamn/Ingolf mutfak masası, hem beyaz hem de ahşap bir o kadarda küçük formlarda oluşmuş tasarım arayanlar için çok ideal bir mutfak yemek masası takımıdır. İkea Lerhamn/Ingolf mutfak masası fiyatı 11.345₺’den sunulmaktadır.

İkea Mörbylanga/Odger Mutfak Masası

İkea Mutfak Masası Modelleri ve Fiyatları 2023
İkea Mörbylanga/Odger mutfak masası

Mörbylanga/Odger mutfak masası, mutfakta ya da salonda yemek masası olarak kullanılacak ideal büyüklükte özellikleri ile öne çıkan bir mobilya takımı. İkea Mörbylanga/Odger mutfak masası fiyatı 19.250₺’den sunulmaktadır.

İkea Nordviken Mutfak Masası

İkea Mutfak Masası Modelleri ve Fiyatları 2023
İkea Nordviken mutfak masası

Nordviken mutfak masası, yine hem mutfak hem de salon yemek takımı olarak kullanılabilecek harika bir model. Bembeyaz görünümü ile gözleri kamaştırıyor. İkea Nordviken mutfak masası fiyatı 19.790₺’den sunulmaktadır.

İkea Idanas/Ingolf Mutfak Masası

İkea Mutfak Masası Modelleri ve Fiyatları 2023
İkea Idanas/Ingolf mutfak masası

Idanas/Ingolf mutfak masası, oldukça minimal yaşamayı sevenler için düşünülmüş bir katlanabilir masa sandalye takımıdır. Mutfak masası İkea ürünleri arasında en küçüğü ama en kullanışlısı diyebiliriz. İkea Idanas/Ingolf mutfak masası fiyatı 6.950₺’den sunulmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Neden İkea marka mutfak masasını tercih etmeliyim?

Çünkü, İkea mutfak masaları hemen hemen tüm ölçülerde tasarlanıyor. İster küçük isterseniz de büyük modeller var. Ayrıca katlanabilen, farklı renklerde seçeneklerin olması çok güzel. Son olarak IKEA kurumsal bir firma olduğu için herhangi bir problemde ürünün arkasında durabilmesi noktasında da diğer firmalardan ayrılıyor.

İkea mutfak masası fiyatı ne kadar?

İkea mutfak masası takımı fiyatları, en düşük 5.250₺’den başlayarak 19.500₺’ye kadar ürün çeşitliliği söz konusudur.

“İkea Mutfak Masası Modelleri ve Fiyatları 2023” üzerine 2 yorum

 1. Bu mutfak masalarının hemen hemen hepsini mağazada görmüştüm. Görsellerden çok daha güzeller…Teşekkürler…

  Yanıtla
 2. Öğrenci evimi IKEA’dan hazırlamış biri olarak. Mutfak masalarını çok beğendiğimi söylemek isterim. Evlendiğimde de mutlaka IKEA’dan evimi dekore edeceğim… 🙂

  Yanıtla

Yorum yapın