perde siparişi

Alçıpan Televizyon Üniteleri 2021 için +21 ModelYaşam alanının en önemli odak noktası olan televizyonların üniteler ile daha ihtişamlı ve dekoratif görünmesini sağlamak o mekanın ruhunu yansıtması bakımından çok önemlidir. Mobilya olarak televizyon üniteleri alıp kullanmak mantıklı olsa da mekanı daha özel kılacak alçıpan televizyon üniteleri tasarlamak yaşam alanını çok daha muazzam gösterecektir. Bu içerikte alçıpan tv üniteleri, alçıpan televizyon ünitesi fiyatları ve örnek alçıpan tv ünitesi modelleri hakkında geniş bilgiler bulacaksınız. Televizyon ünitelerine bakıldığında aslında modellerin birbiri ardına sıralandığını görmekteyiz. Örneğin, niş tv ünitelerinden tutun da doğal taşlı tv üniteleri ve alçıpan tv ünitesinin içine serpiştirilmiş doğal taşlardan oluşan üniteler en çok kullanılanlar arasında.Biz bu tarz ünitelerin örneklerini aşağıda sizlerle tek tek paylaşacağız. Örnek alçıpan tv üniteleri ve uygulamalarını birlikte yorumlayacağız. Alçıpan televizyon ünitesi nasıl yapılır merak edenler bağlantıya tıklayabilir.

Neden alçıpan tv ünitesi kullanmalıyım?

TV ünitesi alçıpan yaptıran ve kullananların yorumlarına bakıldığında alçıpan malzemenin duvara yapılması ve yer kaplaması en büyük avantajlarından biri.

Televizyon ünitelerinin alçıpandan yapılması ve bunun da duvara inşa edilmesi duvar dekorasyonu için de ayrı bir güzellik oluşturduğunu söyleyebiliriz. Oturma grubunun baktığı duvarı değerlendirmek için bundan daha güzel bir fırsat bulunmaz, öyle değil mi?İlginizi Çekebilir: TV ünitesi niş modelleri bağlantısına tıklayarak en güzel nişleri görüntüleyebilirsiniz.

Televizyon izlemenin ülkemizde büyük bir keyif olduğunu ve bu zevkin alçıpan ünite ile daha estetik bir hal aldığını yaşam alanlarına baktığımızda görebiliyoruz. Salon dekorasyonuna maksimum katkıyı sağlayacak alçıpan tv ünitelerinde televizyon süsleri için bloklar ve oyuklar oluşturduğunuzda harika bir ünite sizleri bekliyor olacak.

MUTLAKA OKUYUN:  Çocuk Odası için Montessori Yatak Modelleri

2019 ve 2020 alçıpan televizyon ünitelerinin en büyük avantajlarından biri de ucuz olmasıdır. Özellikle işçiliğin ev sahibi tarafından yapılabilecek olması tv niş uygulamasının çok ekonomik bir işlem olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Eğer eliniz bu işlere yatkınsa kolları sıvamanızı öneririm.Doğal taşlı alçıpan televizyon ünitesi
Doğaltaş alçıpan tv ünitesi modelleri

Alçıpan televizyon ünitesi fiyatları

Televizyon ünitesi konusunda TV ünitesi alçıpan niş uygulamaları aslında satın alınacak mobilya tv ünitesinden çok daha ekonomik olacağını söyleyebiliriz. Günümüzde İstikbal, Bellona ve Doğtaş gibi büyük mobilya firmalarının tv ünite fiyatlarının ortalama 1.000TL’den başladığını düşünecek olursak alçıpan malzeme kullanılarak yapılacak ünitenin daha ekonomik olabileceğini söyleyebiliriz.

Alçıpan tv ünitesi m2 fiyatı araştırması yaptığımızda ortalama alçıpan televizyon ünitesi fiyatları 200 – 750 TL arasında değişim gösterdiğini görmekteyiz. Bu miktarın alçıpan televizyon ünitesini kendisi tasarlamak ve yapmak isteyenler için sadece malzeme parası ile sınırlı kalacağı için çok daha avantajlı hale gelebileceğini söyleyebiliriz.

Ucuz alçıpan televizyon üniteleri için doğru malzemeleri seçmek, uygulama yapılacak alanın ölçülerini doğru almak ve bir malzeme listesi çıkarmak çok doğru olacaktır. Böylelikle gereksiz yere kullanmayacağınız malzemeler satın almak zorunda kalmazsınız.
Alçıpan TV ünitesi m2 fiyatı ortalama 200₺ ile 750₺ arasında değişmektedir.

1.Ortası yuvarlak alçıpan niş tv ünitesi modeli

Yuvarlak alçıpan niş televizyon ünitesi
Ortası yuvarlak alçıpan niş tv ünitesi modeli

Salonda ya da oturma odasında tv ünitesini alçıpan kullanmak için öncelikle odak noktası olan duvarı belirlemek gerekiyor. Özellikle kapı girişinin hemen yanında yer alan duvar televizyon ünitesi için en ideal yer olarak tercih edilebilir. Alçıpan tv ünitesi görseller için listeye göz atmaya devam etmenizi öneriyorum.

2.Osmanlı motifli tv ünitesi alçıpan model

Osmanlı motifli alçıpan tv ünite
Osmanlı motifli alçıpan tv ünitesi

Evinizin salonunda avangart tarzı benimseyenler için Osmanlı motiflerinden oluşan alçıpan televizyon ünitesi yaptırmak mantıklı bir tercih olur. Bu noktada yeri gelmişken avangard salon takımı içeriğine bir göz atmanızı öneririm.

3.Mutfak için alçıpan tv ünitesi modeli

Oturma odası için alçıpan tv ünitesi
Oturma odası için alçıpan tv ünitesi modeli

Yukarıda incelediğiniz görselde mutfak için tasarlanan alçıpandan yapılan televizyon ünitesini görmektesiniz. Oldukça tarz bir görünüme sahip bu tv ünitesi için mutfak dekorasyonu ile yüzde yüz uyum sağladığını söyleyebiliriz.

4.Salona doğal taş alçıpan niş tv ünitesi modeli

Salon için doğal taş alçıpan
Salona doğal taş alçıpan niş tv ünitesi modeli

Doğal taş kullanmak evin dekorasyonuna farklı bir boyut kazandırmak için oldukça önemli. Bu noktada salon dekorasyonu için kullanılan alçıpan tv ünitesinin fon oluşturacak arka kısma doğal taş kullanmak güzel bir fikir olabilir.

MUTLAKA OKUYUN:  Ahşap Görünümlü Seramik Modelleri 2021

5.Yuvarlak alçıpan tv ünitesi dekoru

Yuvarlak formlu tv ünitesi dekoru
Yuvarlak alçıpan tv ünitesi dekoru

Özellikle dikdörtgen oturma odaları için düşünülebilecek bu televizyon ünitesi için alçıpan malzemeden yararlanabilirsiniz. Orta alana televizyon gelecek şekilde tasarlanan bu ünitenin sağ ve sol kısımları da televizyon ünitesi süsleri için tasarlanmış.

6.Alçıpan led aydınlatmalı tv ünitesi

Alçıpan LED televizyon ünitesi
Alçıpan led aydınlatmalı tv ünitesi

LED aydınlatmalı televizyon üniteleri bir evin dekorasyonunu doğrudan etkiliyor desek yalan olmaz sanırım. Özellikle televizyon çevresinde kullanılan LED aydınlatmalar, televizyon izlerken çok büyük bir keyif yaratıyor.

7.Yuvarlak formlu alçıpan tv ünitesi modeli

Yuvarlak formlu alçıpan televizyon ünitesi
Yuvarlak formlu alçıpan tv ünitesi modeli

Televizyon ünitesi için kapının hemen giriş kısmını kullanmak oldukça zekice. Hem oturma grupları için yeterli alan bırakmak hem de televizyonun izlenmesini kolaylaştırmak için en ideal yer diyebilirim. Bu noktada alçıpan tv ünitesi nereye yapılmalı sorusunu da cevaplandırmış oluyoruz.

8.2021 alçıpan televizyon ünitesi fiyatları

Oturma odası için alçıpan tv ünitesi
Alçıpan televizyon ünitesi fiyatları

Yaşam alanınıza harika bir alçıpan tv ünitesi yaptırmak istiyor ve fiyatını merak ediyorsanız tam bir fiyat vermenin doğru olmadığını belirtmemiz gerekiyor. Çünkü yaşanılan şehre göre dekorasyon fiyatlarının değiştiğini tahmin edersiniz. İstanbul’daki alçıpan tv ünitesi metre kare fiyatları yazımızın üst kısmında belirttiğimiz gibi ortalama 100TL ile 500TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

İlginizi Çekebilir: Çakıl taşı rengi duvarda nasıl durur içeriğine tıklayarak çakıl taşı rengi duvar boyası için fikir sahibi olabilirsiniz.

9.Alçıpan televizyon ünitesi led aydınlatmalı

Alçıpan televizyon ünitesi LED aydınlatmalı
Alçıpan televizyon ünitesi led aydınlatmalı

Alçıpan televizyon ünitesi yaptırmak istiyorsanız LED aydınlatmayı unutmamanız gerektiğini tekrar belirtmeliyim. Çünkü sade alçıpan tv üniteleri için ortamı hareketlendirmek için LED kullanmak çok doğru bir adım olacaktır.

10.Alçıpan televizyon ünitesi m2 fiyatları

Alçıpan tv ünitesi m2 fiyatları
Alçıpan televizyon ünitesi m2 fiyatları

Alçıpan tv ünitesi m2 fiyatları için birçok detay verdik. Eğer bulunduğunuz şehirde alçıpan ustaları fiyatı çok yüksek veriyorsa size önerim kendi tv ünitenizi kendinizin tasarlaması şeklinde! Tabii ki bu işlere eliniz biraz yatkınsa! 🙂

İlginizi Çekebilir: Televizyon arkası duvar kağıdı nasıl olmalı sorusu için kaleme aldığımız içerik için bağlantıya tıklayınız.

11.Alçıpan tv ünitesi fiyatı

Alçıpan tv ünitesi fiyatı
Alçıpan tv ünitesi fiyatı

Evinizde harika bir dekorasyon için alçıpan kullanmak neredeyse şart diyebilirim. İster tavan dekorasyonu için alçıpan kullanın isterseniz tv ünitesi için her ikisi de evinize şık bir ortam oluşturacaktır.

12.2021 alçıpan televizyon ünitesi modeli

Alçıpan televizyon ünitesi modeli
Alçıpan televizyon ünitesi modeli

Beyaz alçıpan televizyon üniteleri ile birlikte doğal taş dekoru kullanmak çok doğru bir tercih olacaktır. Arka fon olarak düşünecek doğal taşlar ile güzel bir ortam yakalamak mümkün.

MUTLAKA OKUYUN:  Balkon Kapatma Sistemleri ve Fiyatları 2021

13.Alçıpan tv ünitesi yapımı

Alçıpan tv ünitesi yapımı
Alçıpan tv ünitesi yapımı

Alçıpan tv ünitesi yapımı tam bir ustalık ve incelik isteyen bir iş olsa da biraz video izleyerek güzel bir ünite tasarlamak mümkün. Sizlere ilerleyen zamanda bu konuda fikir alacağınız bir yazıyı kaleme alacağımı belirtmek isterim. Alçıpan tv ünitesi nasıl yapılır içeriğimi en kısa zamanda hazırlayacağım.

14.Beyaz alçıpan tv ünitesi

Beyaz alçıpan televizyon ünitesi
Beyaz alçıpan tv ünitesi

Daha önce de bahsettiğimiz şekilde yaşam alanında kapı alanının hemen yanında bulunan duvarı alçıpan televizyon ünitesi alanı olarak düşünmek doğru olacaktır. Tıpkı görselde olduğu gibi.

15.Bordo fon alçıpan tv ünitesi

Bordo fon alçıpan ünite
Bordo fon alçıpan tv ünitesi

Alçıpan televizyon üniteleri genelde sade renklerden tercih edilse de arka kısmı hareketlendirecek bir diğer detay ise farklı bir boya rengi kullanmaktır. Bu şekilde yaşam alanını daha sıra dışı hale getirebilirsiniz.

16.Duvara alçıpan televizyon ünitesi

Alçıdan tv üniteleri
Duvara alçıpan televizyon ünitesi

Duvar dekorasyonu için kullanabileceğiniz bir başka alçıpan televizyon ünitesi de parçalı tarzda arka fona doğal taş kullanılan görselde incelediğiniz dekordur.

17.Duvar kağıdı uygulamalı alçıpan tv ünitesi modeli

Duvar kağıdı uygulanmış alçıpan ünite
Duvar kağıdı uygulamalı alçıpan tv ünitesi modeli

Alçıpan tv ünitesi modeli için kullanabileceğiniz en güzel dekorlardan biri de duvar kağıdı kullanmaktır.

18.Geometrik desenli doğal taş uygulamalı tv ünitesi

Geometrik desenli tv ünitesi
Geometrik desenli doğal taş uygulamalı tv ünitesi

Hem doğal taş hem de geometrik desenlerin birlikte kullanılmasıyla oluşturulmuş bir alçıpan televizyon ünitesi modeli daha.

Sizlere farklı fikir vermek adına dekoratif duvar paneli bağlantısında evinizde uygulayabileceğiniz duvar dekorasyon fikirleri sundum. İçeriğe tıklayarak bir göz atabilirsiniz.

19.LED aydınlatmalı alçıpan tv ünitesi

LED aydınlatmalı alçıpan tv ünitesi
LED aydınlatmalı alçıpan tv ünitesi

Ucuz alçıpan televizyon ünitesi için birçok fikir mevcut. İşte karşınızda oldukça kolay tasarlanabilecek hem ucuz hem de tarz sahibi bir televizyon ünitesi daha.

20.Alçıpan tv ünitesi fiyatları

Alçıpan tv ünitesi fiyatları
Alçıpan tv ünitesi fiyatları

Alçıpan televizyon üniteleri fiyatları için tek bir firma ya da ustayla konuşmak yerine mutlaka alternatifleri değerlendirmelisiniz. Çünkü birinin verdiği fiyat diğeriyle hiç uyuşmayabiliyor. Çok yüksek ve çok düşük fiyat teklifinde bulunanlardan kaçın. 🙂

Alçıpan TV ünitesi m2 fiyatı ortalama 200₺ ile 750₺ arasında değişmektedir.

21.Doğaltaş alçıpan tv ünitesi modelleri

Doğaltaş alçıpan televizyon modelleri
Doğaltaş alçıpan tv ünitesi modelleri

Doğaltaş alçıpan tv modelleri ile oldukça güzel bir uygulama örneği daha. Eğer evinize alçıpan ünite düşünüyorsanız mutlaka bu doğal taş uygulamasını da yaptırmalısınız.Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


1
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x