İkea Ayakkabılık Modelleri ve Fiyatları 2024

İkea ayakkabılık en çok tercih edilen antre mobilyaları arasında yer alıyor. Peki, en ideal İkea ayakkabılık dolabı hangisi? Merak edenler için İkea ayakkabılık modelleri ve fiyatları için harika bir liste hazırladık.

İkea Ayakkabılık Modelleri ve Fiyatları 2024
İkea ayakkabılık modelleri ve fiyatları

Günümüzde klasikleşen portmanto ve ayakkabılık tasarımları artık daha şık ve daha kullanışlı modeller ile karşımıza çıkıyor. İster kapının önünde isterseniz de antrenin giriş holünde değerlendirebileceğiniz ikea ayakkabılık dolabı için fikirleri muhakkak inceleyin!

İkea Ayakkabılık Fiyatları 2024

İkea Ayakkabılık Modelleri ve Fiyatları 2024
İkea ayakkabılık fiyatları

İkea ayakkabılık fiyatları; ürünün modeline, kullanılan malzemeye, tasarıma ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor. İkea ayakkabılık fiyatları en düşük 2.439₺’den başlayarak 4.439₺’ye kadar çıkabilmektedir. Aşağıdaki İkea ayakkabılık tablosundan ortalama fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İkea Ayakkabılık ModelleriFiyat
İkea Hemnes Ayakkabılık3.499₺
İkea Bissa Ayakkabılık2.519₺
İkea Stall Ayakkabılık3.649₺
İkea Brusali Ayakkabılık3.349₺
İkea Elvarli Ayakkabılık4.439₺
İkea Kleppstad Ayakkabılık3.099₺
İkea Trones Ayakkabılık2.439₺

Sizlere sunduğumuz İkea ayakkabılık modelleri ve fiyatlarının en güncel halini İkea’nın kendi sitesinden de bulabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

https://www.ikea.com.tr/kategori/ayakkabiliklar

İkea Ayakkabılık Modelleri

İkea Ayakkabılık Modelleri ve Fiyatları 2024
İkea ayakkabılık modelleri

İkea ayakkabılık modelleri için çok fazla model çeşidi olsa da bu içerikte en çok tercih edilen ve en çok kullanılan ikea ayakkabılık vestiyer çeşitlerine yer verdik. İkea kapı önü ayakkabılık bazen çekmeceli bazen de dolap şeklinde olabiliyor. Evdeki ayakkabı ve terlik dağınıklığının önüne geçmek için bu tarz ayakkabı dolaplarına her evde ihtiyaç duyuluyor. Peki, en iyi ayakkabılık modelleri nasıl olmalı, hangi model tercih edilmeli, ayakkabılık fiyatları ne kadar gibi soruları bulacağınız bu içeriği okumaya devam etmenizi öneriyoruz. Evin girişinde yer alan alana ve evin ihtiyaçlarına göre belirleyebileceğiniz modellerin listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İkea Hemnes Ayakkabılık

İkea Ayakkabılık Modelleri ve Fiyatları 2024
İkea Hemnes ayakkabılık

İkea Hemnes ayakkabılık, bir ayakkabı dolabından beklediğiniz hemen hemen her şeyi sunan özel bir model. Hemnes adı altında aslında farklı mobilya gruplarında isminden söz ettiren bu modeli daha önce de duymuşsunuzdur.

İkea Hemnes ayakkabılık fiyatı 3.499₺’den sunulmaktadır.

İkea Bissa Ayakkabılık

İkea Ayakkabılık Modelleri ve Fiyatları 2024
İkea Bissa ayakkabılık

İkea Bissa ayakkabılık, günümüz modern tasarımlarına en yakın modellerden biri diyebiliriz. Modern olmasının yanında sunduğu pratiklik ve çok fazla ayakkabı depolama imkanı bu modeli kullanışlı kılıyor.

İkea Bissa ayakkabılık fiyatı 2.519₺’den sunulmaktadır.

İkea Stall Ayakkabılık

İkea Ayakkabılık Modelleri ve Fiyatları 2024
İkea Stall ayakkabılık

İkea Stall ayakkabılık modeli üç çekmeceli tasarımı ile oldukça kullanışlı bir tasarıma sahip. Belirli seviyede yerden yükseklik sunan bu ikea ayakkabılık vestiyer modelini evinizde görmek isteyeceğinizden eminiz.

İkea Stall ayakkabılık fiyatı 3.649₺’den sunulmaktadır.

İkea Brusali Ayakkabılık

İkea Ayakkabılık Modelleri ve Fiyatları 2024
İkea Brusali ayakkabılık

İkea Brusali ayakkabılık farklı renkleri ile sunulan oldukça dikkat çekici bir model. Üç adet çekmesi ile ayakkabıları nizami bir düzende muhafaya etmek isteyenler için güzel pratiklik sağlıyor.

İkea Brusali ayakkabılık fiyatı 3.349₺’den sunulmaktadır.

İkea Elvarli Ayakkabılık

İkea Ayakkabılık Modelleri ve Fiyatları 2024
İkea Elvarli ayakkabılık

İkea Elvarli ayakkabılık modeli ise evinde farklılık yaratmak isteyenler için tasarlanmış bir model. İkea ayakkabılık vestiyer arayanlar için bu açık model tam da aradıkları cinsten.

İkea Elvarli ayakkabılık fiyatı 4.439₺’den sunulmaktadır.

İkea Kleppstad Ayakkabılık

İkea Ayakkabılık Modelleri ve Fiyatları 2024
İkea Kleppstad ayakkabılık

İkea Kleppstad ayakkabılık, klasik ayakkabılık dolabı olarak düşünülebilir ancak İkea markasının kalitesi unutulmamalıdır. 80x35x117 cm standart ölçü ile tasarlanmış bu model de en çok satanlar listesinde yer alıyor.

İkea Kleppstad ayakkabılık fiyatı 3.099₺’den sunulmaktadır.

İkea Trones Ayakkabılık

İkea Ayakkabılık Modelleri ve Fiyatları 2024
İkea Trones ayakkabılık

İkea Trones ayakkabılık, özellikle fiyat/performans ürünü olarak çok dikkat çekici bir model. İkea ayakkabılık dolabı olarak satılan ve farklı ihtiyaçlar için de değerlendirilebilecek bu modeli de incelemeden karar vermemelisiniz.

İkea Trones ayakkabılık fiyatı 2.439₺’den sunulmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

İkea ayakkabılık kullananlar memnun mu?

İkea ayakkabılık kullananlar genel olarak memnun. Hem ekonomik fiyatlar hem de oldukça sağlam ve pratik kullanım sağlaması bakımından İkea ürünleri tercih ediliyor. Kullanıcı yorumları İkea ayakkabılık modellerini birkaç adım öne taşıyor.

İkea Hemnes ayakkabılık nasıl?

İkea Hemnes ayakkabılık oldukça kullanışlı bir model olarak karşımıza çıkıyor. Hem tasarım hem de sunduğu depolama alanı ile harika bir deneyim sunuyor diyebiliriz.

İkea ayakkabılık fiyatları ne kadar?

İkea ayakkabılık fiyatları en düşük 2.439₺’den başlayarak 4.439₺’ye kadar yükselmektedir.

Yorum yapın