Çamaşır Makinesi Seçimi için +8 Marka


Günümüzde hemen her evde en azından bir adet çamaşır makinesi kullanılmaktadır. Gelişen teknolojinin de katkıları ile çamaşır makinesi seçimi konusunda tüketici epey zorlanmaktadır. Geçmiş yıllar ile kıyaslandığında günümüzde farklı özelliklere sahip olan çamaşır makinesi markaları bulunmaktadır. Bir beyaz eşya satıcısına gittiğinizde “ en iyi çamaşır makineleri hangileri?” sorusunu sormadan edemezsiniz. Ancak, satıcı burada “hangi çamaşır makinesi alınmalı?” sorunuzun cevabını verirken genelde zor durumda kalır. Sonuç itibari ile mağazasında bulunan birden fazla markanın satışını gerçekleştiriyor ise bu markalara olan güveni sayesinde ticaret yapıyordur. Bir markayı önerse, diğeri kötü olarak anlaşılabilir. En kaliteli çamaşır makinesi tercihi yaparken, makinenin özelliklerine, kullanım ömrüne dikkat etmeniz doğru seçim yapmanız adına önem taşımaktadır.


Şimdi sizlere satış piyasasında ön plana çıkmış markalar hakkında bir kaç fikir vermeye çalışarak tercih yapmanıza destek olalım.

1.Bosch WGA142X0TR

Çamaşır Makinesi Seçimi için +8 Marka

A Enerji sınıfı içerisinde ön plana çıkan, 1200 devir sıkma gücüne sahip olan, kurutma özellikli çamaşır makinesi arayanlar için doğru bir seçim olmayacak bu Basch marka çamaşır makinesi 9 kilo çamaşır yıkama kapasitesine sahiptir. Kalabalık aileler, çamaşır makinelerinde yorgan gibi eşyalarını yıkamayı tercih edenler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.


2.Samsung WW90J5475FW/AH

Çamaşır Makinesi Seçimi için +8 Marka

9 kilo çamaşır makinesi arayanlar için iyi tercih yapılacak olan bir diğer marka da Samsung tarafından üretilen bu seridir. 1400 devir sıkma kapasitesine sahip olan bu marka Samsung tutkunları için vazgeçilmez bir parçadır.  Ancak, kurutma özelliği arayan tüketici için doğru bir seçim olmayabilir. Sadece yıkama özelliği ile kullanılabilir.

İlginizi Çekebilir: En iyi kıyma makinesi tavsiyesi için tıklayın!


3.Vestel CMI 9710

Çamaşır Makinesi Seçimi için +8 Marka

Gece çamaşır yıkamak zorunda kaldığınızda, gecenin sessizliğinde makineden çıkacak ses ile ev halkının rahatsız olmasını istemiyorsanız, Vestel CMI 9710 tam size göre. Sessiz çalışma özelliği, 9 kg çamaşır yıkama kapasitesi, az çamaşır yıkama için minimum çalıştırma özelliği, A enerji sınıfı ve 1000 devir sıkma kapasiteli efsane bir çamaşır makinesidir.

4.Profilo CGA242X0TR

Çamaşır Makinesi Seçimi için +8 Marka

Çamaşırları yıkadıktan sonra kurutma işlemi için çamaşır asacak yeriniz olmadığında kurutma makinesine de ihtiyaç duyarsınız. İşte bu noktada Profilo CGA242X0TR imdadınıza yetişir. Hem yıkama hem de kurutma özelliğine sahip olan çamaşır makinesi A enerji sınıfına sahip, 9 kg çamaşır yıkama kapasiteli ve 1200 devir sıkma kapasitelidir. 36 ay garanti özelliğine sahip olan makinenizin garantisini dilerseniz Profile servisi ile görüşerek uzatabilirsiniz.


5.Grundig GWM 9701

Çamaşır Makinesi Seçimi için +8 Marka

Arçelik markası güvencesi ile üretilen Grundig GWM 9701 marka çamaşır makinesi kalabalık olmayan bir aile için idealdir. 7 kg çamaşır kapasiteli makine, A enerji sınıfı ve 1000 devir sıkma kapasitesine sahiptir.

6.Siemens IQ300 WG42A1X0TR

Çamaşır Makinesi Seçimi için +8 Marka

Bir diğer beyaz eşya devi olarak nitelendirilen Siemens markası tarafından üretilen çamaşır makinesi A enerji sınıfında, 9 kg çamaşır yıkama kapasiteli ve 1200 devir sıkma gücüne sahiptir. Marka konusunda titiz olanların tercihleri arasında yer almaktadır.


7.Hoover WDXOA 595AHC5-S

Çamaşır Makinesi Seçimi için +8 Marka

Eğer siz de ben çamaşırlarımı hem yıkayıp, hem de kurutayım diyenlerdenseniz, farklı bir marka ile tüketici ile buluşan Hoover WDXOA 595AHC5-S tam size göre. 9 kg çamaşır yıkayıp, 5 kg çamaşır kurutma kapasitesi olup, toplam 1500 devir sıkma gücüne sahiptir.

İlginizi Çekebilir: Dikey süpürge tavsiyesi için bağlantıya tıklayabilirsiniz.


8.Electrolux EW6F4923EB

Çamaşır Makinesi Seçimi için +8 Marka

İsveç teknolojisini tüketici ile buluşturan Elektrolux marka çamaşır makinesi A enerji sınıfına sahip, 9 kg yıkama kapasiteli ve 1200 devir sıkma gücüne sahiptir. Kurutma özelliği bulunmaz. Zaman ayarı yaparak dilediğiniz zaman diliminde makinenin çalışması için komut verebilirsiniz. Kısa sürede çamaşır yıkama özelliği sayesinde acil yıkanması gereken çamaşırlarınızı anında yıkayarak kurumaları için asabilirsiniz.

Çamaşır makinesi seçimi konusunda verdiğimiz fikirlerden en çok hangisini beğendiğinizi yorum alanından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]
Abone ol
Bildir

2 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
2
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x