Çamaşır Makinesi Seçimi

2
272

Çamaşır makinesi seçimi teknolojinin ilerlemesiyle birlikte başka boyut atlamış durumda. Artık çamaşır makinesi ile hayat hem kolay hem de keyifli. Yeni nesil çamaşır makineleri artık eskisinden de hamarat. Yeni nesil çamaşır makineleri yıkama, durulama ve sıkmadan çok daha fazlasını yapabiliyor.

camasir-makinesi

Hem Ekonomik Hem Pratik

Günümüzdeki çamaşır makinelerini incelediğimizde temiz giyeceklere sahip olmak eskisinden çok daha kolay ve ekonomik. Çünkü artık makineler eskisi gibi su ve deterjan harcamıyor. Yıkama süresince kullanıcıya su, deterjan ve enerji harcatıyor. İşte bütün bunlar çamaşır makinesi kullanımını üst seviyelere çıkarıyor. Şimdi siz de yeni nesil çamaşır makine almaya ne dersiniz?

Hangi Çamaşır Makinesi Alınmalı?

Sizler için araştırmalarımızda Arçelik’ten Beko’ya, Siemens’ten Samsung’a kadar model ve markaları ele aldık. Beş farklı markanın amiral gemilerini sizler için sıraladık, artık karar sizin.

1. Arçelik 10143 CMK

arcelik-10143-cmk-camasir-makinesi

10 kg kapasiteye sahip olan çamaşır makinesinin devir sayısı 1.400 devir/dk. A+++ enerji sınıfına dahil olan çamaşır makinesi %10 enerji tasarrufu sağlıyor. Aqufusion teknolojisi, buhar destekli havalandırma, woolmark sertifikalı yünlü programı bulunuyor. Bu çamaşır makinesinin fiyatı, 2.159TL.

2. Siemens WM14Y762TR

siemens-wm14y762tr-camasir-makinesi

IQDrive motoru ile dakikada 1.400 devir güç üreten ve A+++ enerji tasarrufu ile %10 verim sağlıyor. ecoPlus özellikleriyle su ve enerji tasarrufu sağlıyor. 16 farklı leke için çamaşır türü ve kirlenme miktarını otomatik algılıyor. Bu çamaşır makinesinin fiyatı, 2.994TL.

3. Beko BK 10141 E

beko-bk10141-e-camasir-makinesi

10 kg çamaşır kapasitesine sahip çamaşır makinesi oldukça fazla yıkama alanına sahip. A+++ enerji sınıfıyla %10 daha tasarruflu. ProSmart Inverter Motor, bebek+ programı ve 14 dakika programı yer alıyor. Bu çamaşır makinesinin fiyatı, 2.159TL.

4. Bosch Varioperfect Serie 8

bosch-varioperfect-serie-8-camasir-makinesi

9 kg’lık çamaşır yıkama kapasitesi ve cildi koruyan AllergyPlus&Baby gibi özel programları ile dikkat çeken bir makine. Bosch çamaşır makinesi, A+++ ile %30 enerji tasarrufu sağlıyor. Devir sayısı 1.400 devir/dk. Bu çamaşır makinesinin fiyatı,2.169TL.

5. Samsung WW10H9610EW AH

samsung-ww10h9610ew-ah-camasir-makinesi

10 kg kapasiteli Samsung çamaşır makinesi aynı zamanda A+++ enerji sınıfında yer alıyor. Dakikada 1.600 devre sahip olan bu cihaz Eco Bubble teknolojisi bulunuyor. 10 boyunca garanti sunan marka, 15 dakikalık hızlı yıkama modu ile dikkatleri çekiyor. Bu çamaşır makinesinin fiyatı, 3.699TL.

Bu yazımızda sizler için seçtiğimiz çamaşır makinesi modellerini sıraladık. Tüm markaların çamaşır makinesi kategorisindeki amiral gemilerini sizler için inceledik. Evinize ve size büyük katkılar sağlayacak model ve markayı seçme işi tamamen size kalmış durumda. Kolaylıklar dileriz.

2 YORUMLAR

  1. Çamaşır Makinesi: Çamaşır makinesi seçimi, çamaşır makinesi tavsiyeleri, en tasarruflu çamaşır makineleri üzerine yazı yazsanız keşke…

  2. Çamaşır makinesi seçimi çok basit gibi görülen bir şey ancak çok fazla detay var bana göre. Ben aldıktan sonra pişman oldum 7 kg yerine keşke 9 kg alsaymışım…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here