En İyi Robot Süpürge Tavsiyeleri 2022 Rehberi


En iyi robot süpürge tavsiyeleri ile karşınızdayız. Yoğun çalışma ve hızlı bir yaşam günlük ev işlerini yapma noktasında çalışan kesimleri epey zorluyor. Bu konuda teknolojinin gelişmesiyle birlikte en iyi robot süpürgeler hayatımıza girmiş durumda. Robot süpürge yorumları ile farklı özelliklerin ne olduğu kullanıcılar tarafından da değerlendirilen bu içeriğimizi mutlaka okuyun! Farklı süpürme özellikleri ile ayrıca silme işlerini de yaptırabileceğiniz robot süpürgeler hem evde hem de ofis ortamlarında sıklıkla kullanılıyor. Burada kullanıcı için en büyük sorun en iyi robot süpürge markaları arasından en iyi robot süpürgeyi bulmak oluyor. Çok farklı özellikleri ile ön plana çıkan en iyi robot süpürge tavsiyeleri kullanıcı yorumlarıyla belirleniyor.


En iyi robot süpürge hangisi, akıllı robot süpürge almadan önce nelere dikkat edilmeli soruları gündeme geliyor. Bir kullanıcı olarak sizlere akıllı süpürge karşılaştırması yapabilmeniz için piyasaya sürülmüş en güncel robot süpürge markaları ile robot süpürge tavsiyesi ve önerilerini sıralıyorum.


En İyi Robot Süpürge Tavsiyeleri

En iyi robot süpürge tavsiyeyeleri aşağıdaki listede yer alıyor. En iyi akıllı süpürge karşılaştırması, özellikleri ile detaylı inceleme videosu ve satın alan kullanıcıların yorumlarını bulabilirsiniz. İşte karşınızda en iyi robot süpürgeler ve kullanıcı yorumları…

Haydi başlayalım!

Roborock S6 Pure

En İyi Robot Süpürge Tavsiyeleri 2022 Rehberi
Roborock S6 pure robot süpürge

Roborock S6 Pure Robot Süpürge Özellikleri

Roborock S6 Pure robot süpürge teknik özelliklerini aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz.

Ağırlık (kg)3.2
Aşılabilir Engel20 mm
Boy350 mm
Çalışma Modu Sayısı4
Çalışma Süresi150 dk
Derinlik10 mm
Emiş TürüIslak
En350 mm
EPA/HEPA FiltreVar
Kullanım AlanıDüz Zemin
Pil TipiLi-ion
RenkBeyaz
Ses Seviyesi (dB)65
Siklon FiltreVar
Su Tankı Kapasitesi (L)0.18 lt
Şarj Süresi6 Saat
TeknolojiAkıllı Navigasyon
Toz Kapasitesi0.46 lt

Roborock S6 Pure Robot Süpürge İnceleme Videosu

Roborock S6 Pure robot süpürge için detaylı inceleme videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

YouTube video

Roborock S6 Pure Robot Süpürge Kullanıcı Yorumları

Roborock S6 Pure robot süpürgeyi satın almış gerçek kullanıcıların yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

“En iyi robot süpürge tavsiyeleri arasında belki de en güzeli diyebilirim. Paketini yeni açtım. Haritalama yapmayı becerebilirsem çalıştıracağım. Şimdi faydalarını anlatabilirim ürünü çalıştırdım ilk haritalamayı başaramadım sonra tekrar sildim falan. Sonra her yeri ayarladım açtım kapılarımı gereksiz şeyleri kaldırdım. Çalıştı evim 170 metrekare tüm odaları sorunsuz temizlerken 1 odada saçmalamaya başladı gitti, geldi sonra servisi aradım ilk 5-6 çalıştırmada böyle olduğunu kodlama yaptığını sonrasında düzeldiğini söyledi. Evet, denedim düzeldi ayrıca evim büyük olmasına rağmen şarj %62 de iken falan evi temizledi bitirdi bile şarjım hiç bitmedi, o konuda mükemmel temizleme konusunda inanılmaz başarılı ve ayrıca sessiz kocam uyurken rahatsız olmadı. Tek sorun yerdeki peluş halıma takılıyor o yüzden onu kaldırıyorum makarna halı gibi halılarda zorlandığını söyleyebilirim onun dışında her şey çok güzel iyi ki almışım.”

Daha önceden irobot’ un ilk modellerinden birini kullandığım için ne istediğimi aşağı yukarı biliyordum. En önemli kriterim iyi haritalandırma yapabilmesiydi. Çünkü bir yeri 10 defa süpürüp bir yeri 1 defa süpürmek olayın kullanılabilirliğini düşürüyor. Çekiş gücü toz, kırıntı, saç gibi ev kirleri için pek fark etmiyor. Mop benim için pek önemli değildi çünkü evin çoğu halı kaplı. Epey araştırdıktan sonra haritalama becerisi ve uygulama özellikleri sebebiyle bu ürünü seçtim. Beklentimden de ileri düzeye de çıktı. Bir haftadır kullanıyorum sonuç inanılmaz. Alırken s5 max ile arada kalmıştım; yurt dışı değerlendirme sitelerinde bulduğuma göre s6 pure’ un 2 sensörü daha fazla ve motoru daha yeni ve sağlam; mop özellikleri s5max ta daha iyi. Firma ürünü hızlı, düzgün paketli ve açılmamış olarak gönderdi. Garanti konusu kafamı çok kurcalıyordu. Ürünün 2 yıl ithalatçı firma garantisi var. Ne derece iyidir bilemiyorum, umarım işim düşmez. Roboroc’ ın resmi sitesinden ücret karşılığı tekrar garanti yapılabiliyor; ben biraz araştırdıktan sonra böyle bir yolu tercih etmedim.

Satın almak için tıklayın.

Roborock S7 Sonic Mopping

En İyi Robot Süpürge Tavsiyeleri 2022 Rehberi
Roborock S7 sonic mopping robot süpürge

Roborock S7 Sonic Mopping Robot Süpürge Özellikleri

Ağırlık (kg)4.5
Aşılabilir Engel20 mm
Boy96 mm
Çalışma Modu Sayısı2
Çalışma Süresi180 dk
Derinlik353 mm
Emiş TürüIslak
En353 mm
EPA/HEPA FiltreVar
Kullanım AlanıDüz Zemin
Pil TipiLi-ion
RenkBeyaz
Ses Seviyesi (dB)67
Siklon FiltreVar
Su Tankı Kapasitesi (L)0,45 lt
Şarj Süresi2,5 Saat
TeknolojiAkıllı Navigasyon
Toz Kapasitesi0.46 lt

Roborock S7 Sonic Mopping Robot Süpürge İnceleme Videosu

Roborock S7 Sonic Mopping robot süpürge için detaylı inceleme videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

YouTube video

Roborock S7 Sonic Mopping Robot Süpürge Kullanıcı Yorumları

Roborock S7 Sonic Mopping robot süpürgeyi satın almış gerçek kullanıcıların yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

“Hayatımda verdiğim en doğru kararlardan biri bu yani en iyi robot süpürgeyi almaktı. Temizlikle geçirilen zamanı ciddi oranda azaltıyor. Yerde kulaklık, kablo ve benzeri küçük objeler bırakılmadığı taktirde her yeri rahatça tek başına dolaşıp temizliyor. Halıyı tanıma özelliği özellikle çok güzel yerleri paspaslarken halıya geldiğinde paspası kaldırıp çekiş gücünü artıyor. Halının köşesine biraz paspas değmiş ancak halıda başka hiçbir ıslaklık yoktu. Uzun tüylü halklar için de aynı etkiyi gösterir mi bilemem. Tek şarjla tüm evi çok rahat şekilde temizleyip şarj istasyonuna geri dönüyor. Şarj istasyonunu altında bulunan bant ile yere sabitlemek lazım aksi taktirde çıkarken ve girerken kaydırıp zorlanıyor. Uygulama üzerinden kullanımı gayet basit biraz kurcalama ile bütün özellikleri öğrenilebilir. Bu süpürgeyi seçmemizin sebebi lidar özelliği ile odayı daha güzel bir şekilde tarayıp küçük engellerin (kablo gibi) üzerinden geçip gidebilmesi ve daha fazla alan temizleyebilmesiydi. 9,8cmden yüksek bütün eşyaların altına girebiliyor. Kendi kendine toz torbasını boşaltması için ayrı bir parçası olduğunu öğrendim ancak kutu içerisinde bulunmuyor. Ayrı alınması gerek ama bu aparata çok ihtiyaç duymadım temizlemesi zor değil. Almayı düşünenlere kesinlikle ederim. Uzun oldu ama bildiğim her şeyi anlatayım ki yardımcı olabileyim istedim.”

“Sırasıyla Mi Vacuum mop pro ve Roborock S5 kullanmış birisi olarak, S7’nin gelmesini iple çekiyorduk. Haritalamada diğer robotlar illa ki bütün kenarları gezip o şekilde haritalandırırdı ancak S7 orta noktalardan lazer ile bütün haritayı kusurauz çıkarıyor. 1 hafta deneyip öyle yorum yazıyorum. Şuana kadar hiç kafa karışıklığı yaşamadı, ki evimiz müstakil, çoklu haritaları kullanıyoruz. Bunu görünce S5 meğer mop yapmıyormuş dedik. Görsel olarakta bence bugüne kadar ki en şık görünüm. Türkçe dil seçeneğinin olması güzel. Toz toplama standı ayrıca satılacak, biran önce o da gelirse robot işi S7de zirveye oturur. Şiddetle tavsiye edilir..”

Satın almak için tıklayın.

iRobot Roomba i7

En İyi Robot Süpürge Tavsiyeleri 2022 Rehberi
iRobot roomba i7 robot süpürge

iRobot Roomba i7 Robot Süpürge Özellikleri

iRobot Roomba i7 robot süpürge teknik özelliklerini aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz.

Ağırlık (kg)4
Aşılabilir Engel20 mm
Boy92 mm
Çalışma Modu Sayısı1
Çalışma Süresi75 dk
Derinlik94 mm
Emiş TürüKuru
En390 mm
EPA/HEPA FiltreYok
Kullanım AlanıSert Zemin
Pil TipiLi-ion
RenkSiyah
Ses Seviyesi (dB)68
Siklon FiltreYok
Su Tankı Kapasitesi (L)Yok
Şarj Süresi3 Saat
TeknolojiOda Sınırlandırma
Toz Kapasitesi0.4 lt

iRobot Roomba i7 Robot Süpürge Detaylı İnceleme Videosu

iRobot Roomba i7 robot süpürge için detaylı inceleme videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

YouTube video

iRobot Roomba i7 Robot Süpürge Kullanıcı Yorumları

iRobot Roomba i7 robot süpürgeyi satın almış gerçek kullanıcıların yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

“İyi ki almışım parasını sonuna kadar hak eden bir ürün.. haritalandırmayı da birkaç seferden sonra yapıyor. temennim uzun süre bu şekilde kullanmam.. girebildiği her yere girmeye çalışıyor, halı püsküllerinden geçiyor. Keşke çok önceden alsaymışım. Çıkan toza inanamazsınız. Küçük çocuğum ve büyük bir evim var, çalışan biriyim süpürmek hem çok zamanımı alıyordu hem de çok yorucu oluyordu. Sabah erkenden kalkıp herkes uyanmadan rutin işleri yapar yetiştiremezdim. Yıllardır belki de ilk defa robot sayesinde oturup bir kahve içtim o evi süpürürken. Düşünmeden alın fiyat olarak daha uygun olanlar var ama bunu baya araştırarak aldım. İnşallah sorunsuz devam eder. Satıcı da oldukça ilgili soruma anında cevap verdi yardımcı oldu. Uzun yazdım ama benim gibi günün her dakikası sizin için önemliyse pişman olmayacaksınız.”

“En iyi robot süpürge tavsiyeleri arasında yer alan bu modeli satın almadan önce birçok yorum okudum. Öncelikle olumsuz yorumların hepsini unutun. Cihazı çalıştırır çalıştırmaz yorum yaparsanız tabi ki alışma süreci olumsuzluklar yaşarsınız. Cihaz ilk birkaç çalıştırmadan sonra haritasını oluşturuyor ve sonrasında dip köşe her yeri temizliyor. Oturup takip ettim. Hiçbir nokta atlamıyor. Tek şarj ile 100m2+ çok rahat süpürüyor. İlk çalıştırmada toz haznesi iki kere doldu ama sonrasında gün aşırı çalıştırmada hazne dolu uyarısı vermeden temizliği bir kerede tamamladı. Diğer markaları kullanan arkadaşlarımın yaptığı yorumlar; parasını gerçekten her konuda hakkediyor. Halı ve parke karışık zeminde hiçbir sorun yaşamadım. Düşünen herkese gözüm kapalı tavsiye ediyorum.”

Satın almak için tıklayın.

iRobot Roomba i7 Çöp İstasyonlu

En İyi Robot Süpürge Tavsiyeleri 2022 Rehberi
iRobot roomba i7+ robot süpürge

Robot Roomba i7+ Robot Süpürge Özellikleri

Robot Roomba i7+ robot süpürge teknik özelliklerini aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz.

Ağırlık (kg)4
Aşılabilir Engel20 mm
Boy92 mm
Çalışma Modu Sayısı1
Çalışma Süresi75 dk
Derinlik94 mm
Emiş TürüKuru
En390 mm
EPA/HEPA FiltreYok
Kullanım AlanıSert Zemin
Pil TipiLi-ion
RenkSiyah
Ses Seviyesi (dB)60
Siklon FiltreYok
Su Tankı Kapasitesi (L)Yok
Şarj Süresi3 Saat
TeknolojiOtomatik Kir Boşaltma Sistemi
Toz Kapasitesi0.4 lt

Robot Roomba i7+ Robot Süpürge Detaylı İnceleme Videosu

Robot Roomba i7+ robot süpürge için detaylı inceleme videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

YouTube video

iRobot Roomba i7+ Robot Süpürge Kullanıcı Yorumları

“Böylesine bir konfor yok gerçekten, oda oda seçip istediğimiz yeri temizletebiliyoruz, haftalık programlarken bile hangi odalar temizlenecek seçiliyor, çekim gücü çok iyi halılarımızda bile çok başarılı. yuvasına dönüp kendi tozunu kendi boşaltıyor bu inanılmaz olmuş daha evvel 966 kullanıyorduk kendimiz boşaltınca zor geliyordu bazen bununla hiç üşenme derdi yok. şimdilik bir kaç haftadır kullanıyoruz toz torbası dolmadı henüz 30 kullanıma kadar yeter yazıyor sitesinde, biraz pahalı bir cihaz ancak bütçesi olanlar düşünmeden alabilirler.”

“Öncelikle oldukça detaylı araştırma yaparak tercih ettik. Yeni kullanmaya başladık. Ürünün fiyatı pahalı evet, ancak aynı modelin kendini temizleme özelliği olmayan yani plus olmayan versiyonuna göre kesinlikle verilen paraya değer. Çünkü her temizlikten sonra haznesini temizleme mecburiyeti işin konforunu çok düşürüyor bence. Ekonomi açısından değerlendirince E5 serisi tercih edilebilir. Ancak vakum ve temizleme performansından da taviz vermiş oluyorsunuz. İmkanı olanlar için, almışken.. ile başlayan cümleler kuranlar için kesinlikle doğru bir tercih. Ürünün sesli çalıştığı yorumlarına gelince, okuduklarımdan sonra yüksek bir ses seviyesi bekliyordum, beklentimin çok altında ses seviyesinde çalışıyor. Çok iyi temizliyor, içinden toz dökme gibi bir problemle karşılaşmadık. Yatak ve bazaların ayaklarını yükseltmeyi planlıyorum. 10 cm den yüksek her yere giriyor. Wifi kontrolünde hiç bir problemle karşılaşmadık. Programı indirdiğiniz platformda yorumları okumanızı tavsiye ederim. Kurulumda bazı tercihleri belirtilen şekilde yaparsanız sorun yaşamazsınız. Kullanmaya başlayınca teknolojinin geldiği seviyeyi daha iyi algılıyorsunuz.”

Satın almak için tıklayın.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential

En İyi Robot Süpürge Tavsiyeleri 2022 Rehberi
Xiaomi mi robot vacuum mop essential robot süpürge

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential Özellikleri

Ağırlık (kg)3.5
Aşılabilir Engel18 mm
Boy80 mm
Çalışma Modu Sayısı3
Çalışma Süresi110 dk
Derinlik324 mm
Emiş TürüKuru
En244 mm
EPA/HEPA FiltreVar
Kullanım AlanıDüz Zemin, Halı, Sert Zemin
Pil TipiLi-ion
RenkBeyaz
Ses Seviyesi (dB)72
Siklon FiltreYok
Su Tankı Kapasitesi (L)0,22 lt
Şarj Süresi4 Saat
TeknolojiAkıllı Navigasyon, Boşluk Sensörü
Toz Kapasitesi0.6 lt

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential Detaylı İnceleme Videosu

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential robot süpürge için detaylı inceleme videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

YouTube video

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Kullanıcı Yorumları

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop süpürgeyi satın almış gerçek kullanıcıların yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

“Bir kere temizlikte hepsinden iyi nedenini anlatacağım bir üst modeli mija ile arasında kalmıştım arada 700 lira fark var.Bu 700 lira nedir? Essential halı sensörü var mijada yok güncellemeyle de gelmez mijada halı sensoru yok. Essential halıya çıktığını anlıyor ve turbo moda kendi geçiyor mijada yok. Yani temizlik öncelikse bu daha iyi temizliyor. Essential haritalama hafızaya alma yok kendi haritasını her seferde çıkarıyor. Mijada var. Bu ne demek? Essential otomatik bir odaya gönderemiyorsunuz çözümü söylüyorum sıkı durun diyelim ki tek oda süpürmeniz lazım odaya koyun kapıyı kapayın düğmesine basın odayı süpürüyor mijada git yatak odasını Süpür gibi komut verebiliyorsun. Teknoloji manyağı olarak düşündüm vereyim ki 700 lira daha vermedim:) Mantık olarak şöyle düşünün benim evde yokken çalış diyorum geldiğimde tüm evi süpürmüş oluyor zaten yok salonu şupur mutfak kalsın dsrseniz mija alsın ama ben her seferin full süpürttüm derseniz vebarada birde ya sadece salonu süpürteyim derseniz kapıyı kapatınız 700 liraya gidip keyfinize göre başka ürünler alın yada cepte dursun.”

“Kurulumu çok basit. Mi home ile hemen kendisi bağlandı zaten. Haritalandırma çok detaylı olmasa da yeterli. Mesela salonu 2. kez süpürürken neredeyse hiç çarpmadı ve ilk seferdeki gibi aynı yerlerde dolanmadı. Wifi bağlantısı kesilmediği sürece harita kayıtlı kalıyor. Gelelim temizliğe; emiş gücü oldukça iyi 2200 gerçekten üst sınıflarda bile bulunmayan bir değer. Önde çift fırça cihazın tek fırçalılar gibi sağa sola dönmesini gerektirmiyor. Lineer bir temizlik sağlıyor. Engel aşma oldukça başarılı.2 cm den çok yüksek eşikleri bile geçiyor o yüzden eşiğe güvenip kapılarınızı açık bırakmayın. Paspas modu yeterli tozları alıyor ve su tankı 220ml. Çok az ıslaklık bırakıyor ama 3 kademeli seviye ayarıyla bunu ayarlayabilirsiniz. Normal paspastan çok daha az nem bırakıyor. Kenar süpürme moduna alınınca sadece kenarları gezip temizliyor ve oldukça başarılı. Gelelim olumsuz yönlere. Odalara özel gönderemiyorsunuz cihazı. Bir kere başladı mı evi gezmeye başlıyor. Haritalandırma lazerli modellere göre biraz zayıf ama kesinlikle iş görüyor. Ha bir de batarya. 110 dakika yeterli bir süre ama keşke 2500mah yerine 3500mah civarı bataryası olsaydı daha iyi olurdu. Bütün bunları topladığınızda fiyatının üstünde bir cihaz. Gönül rahatlığı ile alıp kullanabilirsiniz.”

Satın almak için tıklayın.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro

En İyi Robot Süpürge Tavsiyeleri 2022 Rehberi
Xiaomi mi robot vacuum mop pro robot süpürge

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Özellikleri

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro teknik özelliklerini aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz.


Ağırlık (kg)6
Aşılabilir Engel10 mm
Boy350 mm
Çalışma Modu Sayısı3
Çalışma Süresi120 dk
Derinlik95 mm
Emiş TürüKuru
En350 mm
EPA/HEPA FiltreVar
Kullanım AlanıDüz Zemin
Pil TipiLi-ion
RenkBeyaz
Ses Seviyesi (dB)40
Siklon FiltreVar
Su Tankı Kapasitesi (L)0.3 lt
Şarj Süresi4 Saat
TeknolojiAkıllı Navigasyon
Toz Kapasitesi0.5 lt

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Detaylı İnceleme Videosu

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop robot süpürge için detaylı inceleme videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

YouTube video

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Kullanıcı Yorumları

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop süpürgeyi satın almış gerçek kullanıcıların yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

Bir hafta oldu, çok memnunum. Paket içerisinde 2 döner fırça (biri yedek, tek fırçalı makine bu arada), Hepa filtreli toz tankı, yine hepa filtreli 2 si 1 arada (su&toz) toz tankı. 2 tane microfiber bez ( biri süpürge&paspas modu, diğeri paspas modu için, son olarak microfiber bezi taktığımız aparat. 2100 mpa çekiş gücü bulunmakta, 4 modu mevcut; sessiz, standart, orta ve turbo. Tahmin edebildiğiniz gibi turboya doğru daha fazla ses yapmakta, şarj yemekte ve çekiş gücü yükselmektedir. Haritalama olayı çok güzel, yeniden adlandırma bölme birleştirme olayları çok pratik. Her yemekten sonra mutfağa gönderiyorum, 2 tur yaptırıyorum tertemiz yapıyor. Koltuk ünite yere sıfır değilse, eviniz düz ayaksa ve çok eşyanız yoksa ideal. Bizde eşya çok, 2 tane de çocuk var, çalıştırmadan önce mutlaka topluyoruz evi. Yoksa çorap kablo oyuncak takılıyor. Ev temizken bile çalıştırdık bir ton toz çıktı. Bazı parçaları almaması sizi hayal kırıklığına uğratmasın, sonuçta harita bazlı çalışıyor, önemli olan tozu toprağı topluyor. Yanına da hava temizleme cihazı aldım tozdan eser yok.”

“Roborock s5 almak istiyorduk fakat indirimi kaçırınca bu ürünü satın aldık. Aralarında araştırdığımız kadarıyla tek belirgin fark şarj süresi fakat 3+1 120 metrekare evimiz için bu ürün yeterli geldi fazlasıyla. İlk kullanışta haritası olmadığı için çok fazla dolanıyor ve haritayı çıkartamayan şarjı bitiyordu. Bu sorunu sadece kenarları süpür seçeneğini seçerek aştık. Böylece tüm evin köşelerini dolaşarak haritayı kısa sürede çıkartmış oldu. Onun dışında 2 gün oldu kullanmaya başlayalı toplamda 6 saat ev süpürtmüşüz. İnanılmaz bir konfor sağlıyor. Hiç vakit harcamadığınız halde eviniz tertemiz. Tabi öncesinde ortalığı biraz toplamanız gerekiyor. Onun için de şahane bir motivasyon sağlamış oluyor 🙂 Paspas performansı olarak da viledayla silmişsiniz gibi parlak yüzeyler ve temiz bir koku bırakıyor. Tabi yapışmış şeyleri kurumuş lekeleri çıkartmıyor çok fazla baskı uygulamadığından. Kesinlikle verilen parayı hak eden bir ürün. Daha önce almış olmayı dilerdim. Bizim gibi titiz ve üşengeç insanlar için 10/10.”

“Bir aydır kullanıyoruz, çok memnunuz. Kesinlikle tavsiye ediyorum. İlk birkaç çalışmasına göre yargıya varmayın. Evin haritasını çıkarıp tanıdıktan sonra gerçek performansını görüyorsunuz. İlk çalışmalarda karışık bir çalışmayla işi çok uzattı, bir şarjla bitiremedi temizliği ama 2-3 çalışma sonrası ve şimdilerde daha hızlı ve tekrar şarja dönmeden tüm evi bitiriyor. Evim 180 metrekare. Süpürmesi de silmesi de şahane. Tabii yerdeki lekeleri güç uygulayarak çıkarmıyor, sadece yüzeysel bir silme. Ama evdeki toz inanılmaz azaldı bir ayda. Oğlumda alerjik geniz akıntısı vardı, 20 gündür geniz açık. Eşimdeki kuru öksürük kesildi. Her gün çalıştırıyorum bir avuç toz çıkıyor. Önceden haftada 1 süpürge açardık, hepimizin alerjik olmasına şaşmamalı 😌 Önerim ilk çalışmada kenarları süpür özelliği ile çalıştırın, evi haritalasın sonra tam temizlik yaptırın. Odaları bizim mantığımızla oda oda ayırmıyor. Harita oluştuktan sonra siz app uygulaması üzerinden odaları ayırıp adlandırıp, oda oda temizlemesini sağlayabilirsiniz.”

Satın almak için tıklayın.

Roidmi Eve Vacuum Mop

En İyi Robot Süpürge Tavsiyeleri 2022 Rehberi
Roidmi eve vacuum mop robot süpürge

Roidmi Eve Vacuum Mop Robot Süpürge Özellikleri

Roidmi Eve Vacuum Mop robot süpürge teknik özelliklerini aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz.

Ağırlık (kg)3.6
Aşılabilir Engel20 mm
Boy350,1 mm
Çalışma Modu Sayısı3
Çalışma Süresi250 dk
Derinlik98 mm
Emiş TürüKuru
En350 mm
EPA/HEPA FiltreVar
Kullanım AlanıDüz Zemin, Halı, Sert Zemin
Pil TipiLi-ion
RenkBeyaz
Ses Seviyesi (dB)66
Siklon FiltreYok
Su Tankı Kapasitesi (L)0.25 lt
Şarj Süresi3 Saat
TeknolojiAkıllı Navigasyon
Toz Kapasitesi0.3 lt

Roidmi Eve Vacuum Mop Detaylı İnceleme Videosu

Roidmi Eve Vacuum Mop robot süpürge için detaylı inceleme videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

YouTube video

Roidmi Eve Vacuum Mop Kullanıcı Yorumları

Roidmi Eve Vacuum Mop süpürgeyi satın almış gerçek kullanıcıların yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

“Eşim ne kadar güçlü çekebilir iade edelim dedi ama sonuca inanamadık özellikle halı yıkamadan geldikten sonra denedim (6-7 kez verdik daha önce) evdeki havlardan bıkmıştık inanılmaz ürün hem Türkçe çift ön fırça 2700pa güç şaşırttı yüzde 40 ile evi bitirdi 150m² ev 100m² alan temizledi halıda gücünü artırıyor. Paspas y şeklinde isteğe bağlı 2kere temizlik imkanın en önemlisi roidmi Türkiye garanti fiyat performans ürünü kesinlikle tavsiye ederim.”

“Yüzyılın icadı. Çok araştırdıktan sonra yan fırçasının 2 adet olması ve Türkçe yazılım nedeniyle roidmiyi tercih ettik. Wifi bağlantınız olmadığı taktirde performans çok zayıf, bağlantıdan sonra canavara dönüştü resmen aşağıda haritalanmanın resmini attım. Odanın birinde kızımın uyuyor olmasi nedeniyle haritalamaya dahil etmedik diğer kalan alanı en ince ayrıntısına kadar haritalamaya dahil etti. Benim gibi Roborock ile Roidmi arasında kalanlaradır bu yorum Roidmi aldığın para sonuna kadar helal olsun. :)”

Satın almak için tıklayın.

Roidmi Eve Plus Akıllı Çöp İstasyonlu

En İyi Robot Süpürge Tavsiyeleri 2022 Rehberi

Roidmi Eve Plus Akıllı Çöp İstasyonlu Robot Süpürge Özellikleri

Roidmi Eve Plus Akıllı Çöp İstasyonlu robot süpürge teknik özelliklerini aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz.

Ağırlık (kg)3,6
Aşılabilir Engel20 mm
Boy120 mm
Çalışma Modu Sayısı5
Çalışma Süresi150 dk
Derinlik355 mm
Emiş TürüKuru
En355 mm
EPA/HEPA FiltreVar
Kullanım AlanıDüz Zemin, Halı, Sert Zemin
Pil TipiLi-ion
RenkBeyaz, Beyaz
Ses Seviyesi (dB)50
Siklon FiltreYok
Su Tankı Kapasitesi (L)0,14 lt
Şarj Süresi3 Saat
TeknolojiAkıllı Telefon ile Kontrol
Toz Kapasitesi3 lt

Roidmi Eve Plus Akıllı Çöp İstasyonlu Detaylı İnceleme Videosu

Roidmi Eve Plus Akıllı Çöp İstasyonlu robot süpürge için detaylı inceleme videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

YouTube video

Roidmi Eve Plus Akıllı Çöp İstasyonlu Kullanıcı Yorumları

Roidmi Eve Plus Akıllı Çöp İstasyonlu robot süpürgeyi satın almış gerçek kullanıcıların yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

Uzun zamandır düşünüyorduk. Ürün çok hızlı geldi. Kurulum için uygulamayı indirdik.(roidmi center) Şifre isterken telefon klavyesinin İngilizce ayarlanması gerekiyor mail adresinizi bu şekilde kabul ediyor aksi halde şifre vermiyor. kurulumu yapamazsınız. Kurulum gerçekleştiğinde ilk çalıştırmada evi komple süpürüp harita çıkartıyor. Evimiz 120 m2 süpürme sonrası kalan şarjımız %55 idi. Moplama bile yapabilirsiniz kalan şarj ile. Batarya kesinlikle uzun gidiyor. Halıya geldiğinde ayarı yaptıysanız çekiş gücü yükseliyor. Kesinlikle emiş gücü mükemmel. Haznesi dolduğunda otomatik istasyona gidip boşaltıyor ve kaldığı yerden devam ediyor. İstasyona gelmeden durdurup toz haznesini diğer normal robotlar gibi manuel kendinizde boşaltabilirsiniz. Zamanlama ayarı ile istediğiniz gün ve saatlere ayarlayıp otomatik olarak kendisi o gün ve saatte çalışıyor. Ben bu kadar iyi temizleme beklemiyordum beni çok şaşırttı. Hiç düşünmeden alın derim.”

“Beni en çok geren kurulumuydu çünkü teknolojiyle aram çok iyi değildir ama son derece kolaymış, uygulamayı telefona indirdikten sonra kendisi yönlendirdi. Seçeneklerde Türkçe konuşma var, robot sizin istediğiniz dilde konuşuyor, İngilizce bilmeniz gerekmiyor. İlk çalıştırdığınızda müdahale etmeyin o kafasına göre rastgele dolaşıp evi tanıyor ve haritasını çıkartıyor sonraki çalıştırmanızda kenarlardan başlayıp ortaya doğru temizliyor. Süpürmesi de silmesi de çok iyi. Zaten o kadar iyi süpürüyor ki çok sık silmeniz gerekmeyecek. Sensörleri çok iyi , yüksekliği algılıyor ve bu da yüksekten düşmesini önlüyor; ben koltuk yatak ne varsa süpürtüyorum 🙂 ufak tefek yükseltilerde zorlanmıyor, banyo eşiğini çıkabiliyor yan yan 😉 ( değerlendirmeniz için fotoğraf ekledim ) sesi kesinlikle rahatsız etmiyor, hiç tereddüt etmeden alın, dua edersiniz ;biz çok iyi anlaştık, darısı başınıza ;)”

Satın almak için tıklayın.

En iyi fritöz tavsiyeleri için bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Anker Eufy RoboVac G10

En İyi Robot Süpürge Tavsiyeleri 2022 Rehberi
Anker Eufy RoboVac G10 robot süpürge

Anker Eufy RoboVac G10 Akıllı Robot Süpürge Özellikleri

Anker Eufy RoboVac teknik özelliklerini aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz.

Ağırlık (kg)2.3
Aşılabilir Engel15 mm
Boy70 mm
Çalışma Modu Sayısı4
Çalışma Süresi80 dk
Derinlik324 mm
Emiş TürüKuru
En324 mm
EPA/HEPA FiltreVar
Kullanım AlanıHalı, Sert Zemin
Pil TipiLi-ion
RenkSiyah
Ses Seviyesi (dB)55
Siklon FiltreYok
Su Tankı Kapasitesi (L)Yok
Şarj Süresi2 Saat
TeknolojiBoşluk Sensörü, Otomatik Şarj, Uzaktan Kumanda, Zamanlayıcı
Toz Kapasitesi0.5 lt

Anker Eufy RoboVac G10 Detaylı İnceleme Videosu

Anker Eufy RoboVac G10 robot süpürge için detaylı inceleme videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

YouTube video

Anker Eufy RoboVac G10 Akıllı Robot Süpürge Kullanıcı Yorumları

Anker Eufy RoboVac G10 robot süpürgeyi satın almış gerçek kullanıcıların yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

“Ürünü geçen hafta sipariş verdik, 3 gün içinde elimize ulaştı, paketlemesi gayet güzeldi. toplamda 3 gün çalıştırdık ortalama 90 ila 100 dakika arası çalıştı. evde 3 tane kedimiz var ve ürün tahmininizden daha da iyi bir şekilde tüyleri topladı. Şarjı azalınca yaklaşık 1 dakika içinde şarjı istasyonunun bulabildi, sonrasında dört, dört buçuk saatte şarj oldu. Cep telefonuna aplikasyonunu indirdikten sonra hem wi-fi ya kolay bağlandı hem de cep telefonundan gayet güzel bir şekilde kontrol edilebiliyor. Biz ürünü tercih ederken servis ve yedek parça durumunu da göz önünde bulundurarak sipariş verdik. tek dikkat edilmesi gereken nokta evde yerde kablolar varsa uyarılarının da yapıldığı gibi kabloların toplanması gerekiyor ki kablolara takılınca duraklama yaşıyor ya da süpürgeler yerinden çıkabiliyor kablolara takılıp.”

Satın almak için tıklayın.

Viomi V3 Vacuum Cleaner

En İyi Robot Süpürge Tavsiyeleri 2022 Rehberi
Viomi v3 vacuum cleaner robot süpürge

Viomi V3 Vacuum Cleaner Robot Süpürge Özellikleri

Viomi V3 Vacuum Cleaner robot süpürge teknik özelliklerini aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz.

Ağırlık (kg)3.6
Aşılabilir Engel20 mm
Boy350 mm
Çalışma Modu Sayısı4
Çalışma Süresi180 dk
Derinlik123 mm
Emiş TürüKuru
En348,3 mm
EPA/HEPA FiltreVar
Kullanım AlanıSert Zemin
Pil TipiLi-ion
RenkSiyah, Siyah
Ses Seviyesi (dB)65
Siklon FiltreVar
Su Tankı Kapasitesi (L)0.55 lt
Şarj Süresi3 – 5 Saat
TeknolojiAkıllı Telefon ile Kontrol
Toz Kapasitesi0.6 lt

Viomi V3 Vacuum Cleaner Detaylı İnceleme Videosu

Viomi V3 Vacuum Cleaner robot süpürge için detaylı inceleme videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

YouTube video

Viomi V3 Vacuum Cleaner Robot Süpürge Kullanıcı Yorumları

Viomi V3 Vacuum Cleaner robot süpürgeyi satın almış gerçek kullanıcıların yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

“Ürün gerçekten kolaylık. Çekiş gücünün nasıl olduğundan, nasıl ıslak silme yaptığından bahsetmeyeceğim. Bence tek eksik yanı ki aldığımda bu konuda yanlış anlaşılma sebebiyle o özellik var sanıyordum; süpürme (vacuum) ve ıslak silme (mopping) özelliğini birlikte kullanırken halıları ayırt edip halı üzerine geldiğinde sadece vacuum’u çalıştırıp, ıslak silme özelliğini kapatmıyor. Yalnızca silme özelliğinde zaten halı zemin vs hiç ayırmıyor. Yoruma başlarken ilk yazdığım şey “kolaylık” kelimesiydi. Bence olması gereken en önemli özelliklerden biri, madem kolaylıksa, halı üzerine geldiğinde halıyı fark edecek, ve mop denilen ıslak silme bezini yukarı çekip, halıya temas ettirmemesi olurdu. Şuan sadece süpürge özelliğini çalıştırırsan sorun yok zemin halı hepsini süpürüyor. Ama ıslak silmeyi çalıştıracaksanız, ya halıları toplayacaksınız, ya da uygulama üzerinden halıların bulunduğu koordinatları yasaklı bölge seçeceksiniz ki o da öyle kolay olmuyor. Halıyı algılayıp oraya ıslak uygulama yapmayıp parkeye geldiğinde ıslak işlem yapan bir sensöre ait bir ürün varsa tercih sebebi olmalı!”

“Pil kapasitesi V2 göre çok yüksek ve 2600 pa çekiş gücü ile robot süpürgelerde gördüğüm en yükseğidir. 7 harita eklenebiliyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum. İlk haritalandırmada pek çok şeyi yerden kaldırın. Sonra gerek kalmıyor. İlk haritalandırmadan sonra daha hızlı çalışıyor. Ama söyleyeyim kablolarla arası pek iyi değil. Ürün tamamen elektronik olmasına rağmen kurulumu servise yapılmıyor. Bu sebepten kargo tesliminde dış kutu sıkıntısız olsa bile içerisindeki 14 ayrı parçayı kontrol edip almalısınız.”

Akıllı Robot Süpürge Almadan Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

Robot süpürge almadan önce bilmeniz gerekenler ile dikkat etmeniz gerekenleri sizler için derledik. En iyi robot süpürge tavsiyeleri için öncelikle buradaki bilgileri okumanızda fayda var!

 • Robot süpürge tavsiyeleri içerisinde belki de en önemli özellik ise akıllı robot süpürgenin siz evde yokken de dışarıdan çalıştırılabilmesi. Wi-Fi özelliği olan robot süpürgeler size daha konforlu bir kullanım sağlayacaktır.
 • Satın almak istediğiniz süpürgenin kullanacağınız ortamın zeminine uygun olup olmadığından emin olmalısınız. Günümüzdeki robot süpürgeler neredeyse her zeminde iş görüyor ancak bazen hassas oldukları durumlar da söz konusu olabiliyor. Laminat parke, granit, fayans gibi sert zeminler ile halılardaki performanslarına mutlaka bakılması gerekiyor.
 • Ev temizliğinde en önemli detaylardan biri de satın alacağınız robot süpürgenin mobilya altına rahatlıkla girip süpürge ve silme işlemini yapıp yapamayacağıdır. Bu noktada robot süpürgenin yüksekliğine dikkat edilmesi gerekiyor.
 • Robot süpürgelerin bazıları hem süpürme hem de mop yani silme işlemini yerine getiriyor. Eğer silme işleminin de yapılmasını istiyorsanız ıslak paspas özellikli robot süpürgeleri tercih etmelisiniz.
 • Araştırmalar hassas sensörlerle donatılmış robot süpürgelerin eşyalarınıza daha az çarptığı ve daha az zarar verdiğini gösteriyor. Bu noktada çoklu sensöre sahip robot süpürgelerin tercih edilmesi gerekiyor.
 • Son olarak satın alacağınız robot süpürgenin mobil uygulamasını ve haritalama özelliklerini de incelemenizi öneririz. Özellikle doğru haritalama yapan, uygulaması kullanışlı model tercih etmek size uzun yıllar kullanım rahatlığı sağlayacaktır.

Robot süpürge alırken yukarıdaki kriterlerden sizin için en önemli olanlarını belirleyerek aşağıda sizler için araştırdığımız modellerden fiyatlarına göre tercihte bulunabilirsiniz.

Sonuç

En iyi robot süpürge tavsiyeleri elbette ki buradaki liste ile sınırlı değil. Robot süpürge yorumları ile de en çok satılan ve kullanıcılar tarafından en çok beğenilen robot süpürgeleri sizler için sıraladık. Piyasa fiyatlarına göre, bütçenize göre ve aradığınız özelliklere göre en uygun modeli tercih ederek kendinize bir iyilik yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi robot süpürgeyi tavsiye edersiniz?

Piyasadaki robot süpürgelere dikkat edildiğinde kullanıcı deneyimi en yüksek olan robot süpürgeleri tavsiye ediyoruz. Bu noktada kullanıcı yorumlarından birçok markadan genel anlamda memnun kalındığı görülüyor. Robot süpürge tavsiyesi olarak Roborock S7, Roidmi Eve Plus modelleri ön plana çıkıyor.

Roborock mı Xiaomi Mi?

Roborock ve Xiaomi robot süpürge noktasında başarılı ürün çeşitlerine sahip. Roborock S7 ile daha ön plana çıkan bir marka ve model olarak oldukça dikkat çekiyor. Her iki marka ve model arasında kaldıysanız Roborock tavsiye ediyoruz.

En çok satan robot süpürgeler hangileri?

En çok satan robot süpürge markaları arasında Roborock, Roidmi, Xiaomi gibi markaların ön plana çıktığı görülüyor. Bu markalar arasında Roborock S7 ve Roidmi Eve Plus modelleri çok revaçta olup sürekli fiyat artışına maruz kaldıklarını görüyoruz.

“En İyi Robot Süpürge Tavsiyeleri 2022 Rehberi” üzerine 3 yorum

 1. Uzun zamandır akıllı robot almayı düşünen biri olarak bu yazıyı gördüğüm zaman çok mutlu oldum ciddi anlamda karar vermemi sağlayan faydalı bilgiler seremonisi oldu benim için:)) şuan kafamda ne alacağımı netleştirmiş bulunmaktayım bu faydalı çalışma için dekordiyon a teşekkürler🙏🏻

  Cevapla
  • Teşekkürler Hatice Hanım değerli yorumlarınız için. Umarız en kısa zamanda istediğiniz robot süpürgeye kavuşursunuz… 🙂

   Cevapla
 2. Robot süpürge konusunda roidmi markasını tek geçerim. Hem çöpü boşaltması hem de hızlı bir şekilde temizlemesinden çok memnunum. Tavsiye ederim.

  Cevapla

Yorum yapın