perde siparişi

En İyi Robot Süpürge Tavsiyeleri 2021(İnceleme!)Yoğun çalışma ve hızlı bir yaşam günlük ev işlerini yapma noktasında çalışan kesimleri epey zorluyor. Bu konuda teknolojinin gelişmesiyle birlik robot süpürgeler hayatımıza girmiş durumda. Farklı süpürme özellikleri ile ayrıca silme işlerini de yaptırabileceğiniz robot süpürgeler hem evde hem de ofis ortamlarında sıklıkla kullanılıyor. Burada kullanıcı için en büyük sorun en iyi robot süpürge markaları arasından en iyi robot süpürgeyi bulmak oluyor. Çok farklı özellikleri ile ön plana çıkan en iyi robot süpürge tavsiyeleri kullanıcı yorumlarıyla belirleniyor.Peki, en iyi robot süpürge hangisi, akıllı robot süpürge almadan önce nelere dikkat edilmeli soruları gündeme geliyor. Bir kullanıcı olarak sizlere akıllı süpürge karşılaştırması yapabilmeniz için piyasaya sürülmüş en güncel robot süpürge markaları ile robot süpürge tavsiyesi ve önerilerini sıralıyorum.

Akıllı Robot Süpürge Almadan Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

Robot süpürge almadan önce bilmeniz gerekenler ile dikkat etmeniz gerekenleri sizler için derledik. En iyi robot süpürge tavsiyeleri için öncelikle buradaki bilgileri okumanızda fayda var!

 • Robot süpürge tavsiyeleri içerisinde belki de en önemli özellik ise akıllı robot süpürgenin siz evde yokken de dışarıdan çalıştırılabilmesi. Wi-Fi özelliği olan robot süpürgeler size daha konforlu bir kullanım sağlayacaktır.
 • Satın almak istediğiniz süpürgenin kullanacağınız ortamın zeminine uygun olup olmadığından emin olmalısınız. Günümüzdeki robot süpürgeler neredeyse her zeminde iş görüyor ancak bazen hassas oldukları durumlar da söz konusu olabiliyor. Laminat parke, granit, fayans gibi sert zeminler ile halılardaki performanslarına mutlaka bakılması gerekiyor.
 • Ev temizliğinde en önemli detaylardan biri de satın alacağınız robot süpürgenin mobilya altına rahatlıkla girip süpürge ve silme işlemini yapıp yapamayacağıdır. Bu noktada robot süpürgenin yüksekliğine dikkat edilmesi gerekiyor.
 • Robot süpürgelerin bazıları hem süpürme hem de mop yani silme işlemini yerine getiriyor. Eğer silme işleminin de yapılmasını istiyorsanız ıslak paspas özellikli robot süpürgeleri tercih etmelisiniz.
 • Araştırmalar hassas sensörlerle donatılmış robot süpürgelerin eşyalarınıza daha az çarptığı ve daha az zarar verdiğini gösteriyor. Bu noktada çoklu sensöre sahip robot süpürgelerin tercih edilmesi gerekiyor.
 • Son olarak satın alacağınız robot süpürgenin mobil uygulamasını ve haritalama özelliklerini de incelemenizi öneririz. Özellikle doğru haritalama yapan, uygulaması kullanışlı model tercih etmek size uzun yıllar kullanım rahatlığı sağlayacaktır.

Robot süpürge alırken yukarıdaki kriterlerden sizin için en önemli olanlarını belirleyerek aşağıda sizler için araştırdığımız modellerden fiyatlarına göre tercihte bulunabilirsiniz.En İyi Robot Süpürge Tavsiyeleri

Aşağıdaki listede en iyi akıllı süpürge karşılaştırması, özellikleri ile detaylı inceleme videosu ve satın alan kullanıcıların yorumlarını bulabilirsiniz. İşte karşınızda en iyi robot süpürge tavsiyeleri…

Haydi başlayalım!

1.Roborock S6 Pure Robot Süpürge

Roborock s6 pure robot süpürge
Roborock s6 pure robot süpürge

Roborock S6 Pure Robot Süpürge Özellikleri

Roborock S6 Pure robot süpürge teknik özelliklerini aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz. • Ağırlık: 3.6kg
 • En: 350 mm
 • Boy: 353,5 mm
 • Derinlik: 10 mm
 • Aşılabilir Engel: 20 mm
 • Çalışma Süresi: 180 dakika
 • Emiş Türü: Islak
 • EPA/HEPA Filtre: Var
 • Kullanım Alanı: Düz Zemin
 • Pil Tipi: Li-ion
 • Ses Seviyesi: 58dB
 • Siklon Filtre: Var
 • Su Tankı Kapasitesi: 0,14lt
 • Toz Kapasitesi: 0.48lt
 • Şarj Süresi: 1 Saat
 • Teknoloji: Akıllı Navigasyon

Roborock S6 Pure Robot Süpürge İnceleme Videosu

Roborock S6 Pure robot süpürge için detaylı inceleme videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

MUTLAKA OKUYUN:  Mutfak Avizesi Nasıl Olmalı 2021 için 18 Fikir

Roborock S6 Pure Robot Süpürge Kullanıcı Yorumları

Roborock S6 Pure robot süpürgeyi satın almış gerçek kullanıcıların yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

“En iyi robot süpürge tavsiyeleri arasında belki de en güzeli diyebilirim. Paketini yeni açtım. Haritalama yapmayı becerebilirsem çalıştıracağım. Şimdi faydalarını anlatabilirim ürünü çalıştırdım ilk haritalamayı başaramadım sonra tekrar sildim falan. Sonra her yeri ayarladım açtım kapılarımı gereksiz şeyleri kaldırdım. Çalıştı evim 170 metrekare tüm odaları sorunsuz temizlerken 1 odada saçmalamaya başladı gitti, geldi sonra servisi aradım ilk 5-6 çalıştırmada böyle olduğunu kodlama yaptığını sonrasında düzeldiğini söyledi. Evet, denedim düzeldi ayrıca evim büyük olmasına rağmen şarj %62 de iken falan evi temizledi bitirdi bile şarjım hiç bitmedi, o konuda mükemmel temizleme konusunda inanılmaz başarılı ve ayrıca sessiz kocam uyurken rahatsız olmadı. Tek sorun yerdeki peluş halıma takılıyor o yüzden onu kaldırıyorum makarna halı gibi halılarda zorlandığını söyleyebilirim onun dışında her şey çok güzel iyi ki almışım.”
“Evimizde pek çok elektrikli alet mevcut. Ama açık ara evdeki en çok işe yarayan en mühim makine bu diyebilirim. Gerçekten olmazsa olmaz yani. Almadan önce bu kadar abartacak ne var diyordum ama gerçekten varmış. Bir yere bir şey mi döküldü hemen çağırın gelsin temizlesin dönsün. Kocaman süpürge çıkarıp uğraşmaya hiç gerek yok. Veya şarjlı süpürgeyi çıkar onunla süpür geri tak falan hiç uğraşmanıza gerek yok. Uygulamadan şurayı süpür diyorsunuz süpürüyor. Her gün evi dolaşıp süpürüp şarj aletine geri dönüyor. Her gün topladığı pislik miktarı inanılmaz. Sanki içine pislik haznesi konulmuş sırf siz mutlu olun diye pislik çıkarıyor gibi. Her gün bu kadar pislik toplaması inanılmaz.”

“Buradaki yorumlara bakarak tercih etmiştim. çok beğendim, dün geldi ve akşam iş çıkışı hemen kurup kullandık. Tüm evi süpürdü ve haritasını çıkardı. Mop özelliği de oldukça iyi, oda değiştikçe ve büyük odalarda aynı odanın içinde bezi kontrol etmekte fayda var. Bezini elle yıkayıp tekrar takmanızı tavsiye ederim. Sesi de kesinlikle rahatsız etmiyor. Birden fazla telefona uygulamasını yüklemeyi düşünenler için önerim; Mi Home uygulamasını kullanmalarıdır. Roborock uygulamasında buna imkan vermiyor. Sadece bunu çözerken biraz zaman harcadık. Onun dışında her işi o halletti. çok çok tavsiye ederim 🙂 “

Satın almak için tıklayın.

2.iRobot Roomba i7 Robot Süpürge

iRobot roomba i7 robot süpürge
iRobot roomba i7 robot süpürge

iRobot Roomba i7 Robot Süpürge Özellikleri

iRobot Roomba i7 robot süpürge teknik özelliklerini aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz.

 • Ağırlık: 3.2kg
 • En: 338 mm
 • Boy: 10 mm
 • Derinlik: 338 mm
 • Aşılabilir Engel: 20 mm
 • Çalışma Süresi: 75 dakika
 • Emiş Türü: Kuru
 • EPA/HEPA Filtre: Var
 • Kullanım Alanı: Halı, Sert Zemin
 • Pil Tipi: Li-ion
 • Ses Seviyesi: 68dB
 • Siklon Filtre: Yok
 • Su Tankı Kapasitesi: Yok
 • Toz Kapasitesi: 0.40lt
 • Şarj Süresi: 2 Saat
 • Teknoloji: Akıllı Navigasyon

iRobot Roomba i7 Robot Süpürge Detaylı İnceleme Videosu

iRobot Roomba i7 robot süpürge için detaylı inceleme videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

iRobot Roomba i7 Robot Süpürge Kullanıcı Yorumları

iRobot Roomba i7 robot süpürgeyi satın almış gerçek kullanıcıların yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

“İyi ki almışım parasını sonuna kadar hak eden bir ürün.. haritalandırmayı da birkaç seferden sonra yapıyor. temennim uzun süre bu şekilde kullanmam.. girebildiği her yere girmeye çalışıyor, halı püsküllerinden geçiyor. Keşke çok önceden alsaymışım. Çıkan toza inanamazsınız. Küçük çocuğum ve büyük bir evim var, çalışan biriyim süpürmek hem çok zamanımı alıyordu hem de çok yorucu oluyordu. Sabah erkenden kalkıp herkes uyanmadan rutin işleri yapar yetiştiremezdim. Yıllardır belki de ilk defa robot sayesinde oturup bir kahve içtim o evi süpürürken. Düşünmeden alın fiyat olarak daha uygun olanlar var ama bunu baya araştırarak aldım. İnşallah sorunsuz devam eder. Satıcı da oldukça ilgili soruma anında cevap verdi yardımcı oldu. Uzun yazdım ama benim gibi günün her dakikası sizin için önemliyse pişman olmayacaksınız.”

“En iyi robot süpürge tavsiyeleri arasında yer alan bu modeli satın almadan önce birçok yorum okudum. Öncelikle olumsuz yorumların hepsini unutun. Cihazı çalıştırır çalıştırmaz yorum yaparsanız tabi ki alışma süreci olumsuzluklar yaşarsınız. Cihaz ilk birkaç çalıştırmadan sonra haritasını oluşturuyor ve sonrasında dip köşe her yeri temizliyor. Oturup takip ettim. Hiçbir nokta atlamıyor. Tek şarj ile 100m2+ çok rahat süpürüyor. İlk çalıştırmada toz haznesi iki kere doldu ama sonrasında gün aşırı çalıştırmada hazne dolu uyarısı vermeden temizliği bir kerede tamamladı. Diğer markaları kullanan arkadaşlarımın yaptığı yorumlar; parasını gerçekten her konuda hakkediyor. Halı ve parke karışık zeminde hiçbir sorun yaşamadım. Düşünen herkese gözüm kapalı tavsiye ediyorum.”

“Tam anlamıyla muhteşem bir ürün. Yaklaşık bir yıldır Dyson V8 kullanıyor ve her gün mutlaka çalıştırıyordum. Dyson’dan çok memnun olamama rağmen yoğun iş temposu sebebiyle her akşam eve dönüşte etrafı toplayıp ev süpürmek zor oluyordu. Şimdi evi sabah topluyorum. Kapıları açık bırakıp çıkıyorum. Erken saat komşuları rahatsız etmemek adına saat 11 de çalışmaya başlıyor (çok sesli değil ama yine de bir makine sesi oluyor) ve ben dönene kadar her yeri süpürüyor. İlk aldığınızda biraz şarj olduktan sonra evin içinde rasgele dolaşarak haritalandırma yapıyor. Sizin makine şarj olurken telefona uygulama indirmeniz gerekiyor. İsterseniz manuel olarak da çalıştırabilirsiniz uygulama olmadan. Yaklaşık 4-5 saate evi krokilendirip size isimlendirmemiz için harita sunuyor. Herhangi bir şekilde sıkıntı yaşarsa (çöp haznesi açık kaldı gibi) uygulama üzerinden mesaj gönderiyor. Uygulaması İngilizce yazılmış. İsimlendirmeler de İngilizce oluyor ama özelleştirip Türkçe rotalar oluşturulabiliyor. Her süpürmede ne kadar çalıştı, ne kadar sürede şarj oldu raporlandırıyor. Tek kelimeyle muhteşem bir yazılımı var. Halının uzun saçaklarından bile kedini kurtarıyor ve saçakları koparmıyor.150 m2 ( halı alanı çok çok az olan) bir evi 3 buçuk saate süpürüyor bunun 1 saat 12 dakikası şarjda geçiyor. Şarj sonrası kaldığı yerden devam ediyor. Bana ürünü gönderen tedarikçi firma çok hızlı teslimat yaptı, 48 saat dolmadan ürün elimdeydi ve faturası kutu içinde geldi. Ürünün üzerinde Amerika’da tasarlanıp Çin’de yapıldığı yazıyor. Ben bu markayı ürünü tasarlayan ilk marka olması sebebiyle seçtim. Diğer markalarda iyi olabilir ama risk almak istemedim. Trendyol’dan çok uygun bir fiyatla aldım. Umarım ileriki günlerde sıkıntı yaşamam. An itibarı ile memnun olduğum bir ürün. Kesinlikle tavsiye ederim.”

Satın almak için tıklayın.

MUTLAKA OKUYUN:  Beyaz Eşya Çeyiz Paketi 2021 Fiyatları ve Yorumları

3.Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop

Xiaomi mi robot vacuum mop
Xiaomi mi robot vacuum mop

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Özellikleri

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop teknik özelliklerini aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz.

 • Ağırlık: 3.5kg
 • En: 244 mm
 • Boy: 80 mm
 • Derinlik: 324 mm
 • Aşılabilir Engel: 15 mm
 • Çalışma Süresi: 120 dakika
 • Emiş Türü: Islak, Kuru
 • EPA/HEPA Filtre: Var
 • Kullanım Alanı: Düz Zemin, Halı, Sert Zemin
 • Pil Tipi: Li-ion
 • Ses Seviyesi: 50dB
 • Siklon Filtre: Yok
 • Su Tankı Kapasitesi: 0.18lt
 • Toz Kapasitesi: 0.60lt
 • Şarj Süresi: 4 Saat
 • Teknoloji: Boşluk Sensörü

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Detaylı İnceleme Videosu

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop süpürge için detaylı inceleme videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Kullanıcı Yorumları

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop süpürgeyi satın almış gerçek kullanıcıların yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

“Çok büyük kolaylık ve bizim yaptığımız temizlikten daha güzel temizlik yapıyor çıkan toza inanamadık eşyalarımızın hepsi yüksek ve girmedik yer bırakmıyor diğer üst modellere göre emiş gücü fazla ve 2 süpürge aparatı var bu çok daha iyi temizlik yapmasını sağlıyor harita kısmına gelince sadece kaydetmiyor oda seçimi yapamıyorsunuz genel temizlik istediğimiz için bu bir sorun değil bizim için şarj istasyonundan başlıyor tüm odaları tek tek temizleyerek geliyor girdiği odaya tekrar girmiyor süpürdüğü yeri tekrar süpürmüyor ve şarjı %20 kaldığında şarj ünitesini buluyor ve şarj oluyor biz çok memnun kaldık hiç olumsuz yorumlardaki gibi kendi etrafında yada odanın bir kısmında dönüp kalmıyor sıra hizasında odayı süpürüyor ve çıkıyor gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. 🙂 “

“Fiyatına göre çok iyi bir performans sergiliyor. Haritalamayı hafızaya alma özelliği yok fakat hiç bir halı, yüzey vs. bölgede takılma problemi yaşamadım. Eksik özellikleri için ilave 3 bin TL vermek yerine bu fiyata bu ürünü olmak oldukça akıllıca geldi. Çok memnunum, filtrenin içinden çıkan tozu görünce ödediğim paraya değindiğine emin oldum. Her evde olması gereken bir ürün.”

“3 gündür kullanıyorum şuana kadar gözlemlediğim evet çarpıyor bazı yerlere ama odanın her tarafını geziyor birkaç kişi bazı yerlere dokunmadan temizlik bitti diyor yazmış gözlemlediğim her yeri geziyor bazı yeri üst üste yaptığı doğru. Kapı açıksa diğer yerlere tam bitirmeden gidiyor o yüzden ben kapıyı kapatıp süpürmesini bekliyorum Kendisinin sığdığı her yerin altına da girmeye zorluyor dün bazanın altına zorla girip orda kalmış. Güzel süpürüyor emiş gücü iyi. Evde halım çok ne ince ne kalın çok rahat çıkıyor takılıp kalmıyor mop özelliğini henüz kullanmadım ama dedikleri gibi şarjı çabuk bitiyor bana özellikleri yeterli geldi.”

Satın almak için tıklayın.

MUTLAKA OKUYUN:  Elektrikli Şömine Modelleri için +3 Tavsiye Marka

4.Anker Eufy RoboVac G10 Akıllı Robot Süpürge

Anker Eufy RoboVac G10 robot süpürge
Anker Eufy RoboVac G10 robot süpürge

Anker Eufy RoboVac G10 Akıllı Robot Süpürge Özellikleri

Anker Eufy RoboVac teknik özelliklerini aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz.

 • Ağırlık: 2.3kg
 • En: 324 mm
 • Boy: 70 mm
 • Derinlik: 324 mm
 • Aşılabilir Engel: 15 mm
 • Çalışma Süresi: 80 dakika
 • Emiş Türü: Kuru
 • EPA/HEPA Filtre: Var
 • Kullanım Alanı: Halı, Sert Zemin
 • Pil Tipi: Li-ion
 • Ses Seviyesi: 55dB
 • Siklon Filtre: Yok
 • Su Tankı Kapasitesi: Yok
 • Toz Kapasitesi: 0.50lt
 • Şarj Süresi: 2 Saat
 • Teknoloji: Boşluk Sensörü, Otomatik Şarj, Uzaktan Kumanda, Zamanlayıcı

Anker Eufy RoboVac G10 Detaylı İnceleme Videosu

Anker Eufy RoboVac G10 robot süpürge için detaylı inceleme videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Anker Eufy RoboVac G10 Akıllı Robot Süpürge Kullanıcı Yorumları

Anker Eufy RoboVac G10 robot süpürgeyi satın almış gerçek kullanıcıların yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

“Ürünü geçen hafta sipariş verdik, 3 gün içinde elimize ulaştı, paketlemesi gayet güzeldi. toplamda 3 gün çalıştırdık ortalama 90 ila 100 dakika arası çalıştı. evde 3 tane kedimiz var ve ürün tahmininizden daha da iyi bir şekilde tüyleri topladı. Şarjı azalınca yaklaşık 1 dakika içinde şarjı istasyonunun bulabildi, sonrasında dört, dört buçuk saatte şarj oldu. Cep telefonuna aplikasyonunu indirdikten sonra hem wi-fi ya kolay bağlandı hem de cep telefonundan gayet güzel bir şekilde kontrol edilebiliyor. Biz ürünü tercih ederken servis ve yedek parça durumunu da göz önünde bulundurarak sipariş verdik. tek dikkat edilmesi gereken nokta evde yerde kablolar varsa uyarılarının da yapıldığı gibi kabloların toplanması gerekiyor ki kablolara takılınca duraklama yaşıyor ya da süpürgeler yerinden çıkabiliyor kablolara takılıp.”

“Açıkçası bu ürünleri araştırmadan aldım. Evime zaten kadın temizliğe geliyor. Tabii ki bu tür robotlardan normal bir ev temizliği beklemek yanlış olur. Bu robotu fiyatı da düşünce tamamen gündelikçi olarak düşünerek aldım. Ki bu düşünce ile de alınırsa bence ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Kedim var. Kıl, tüy, kum toplasın birde silsin istedim. Halılara çıkıyor ama saçak ve kablolara ister istemez takılabiliyor. Eşyalarınız yerden yüksek ise altlarına girebiliyor. Kullandığınız ilk zamanlar engellere alışmaya çalıştığından dolayı bazen aynı yerlerde dolaşabiliyor. Her odaya götürdüm. Sildi süpürdü. Ertesi gün ise tüm gezdiği odaları kendisi gezdi. Sanıyorum ertesi güne kalıcı bir haritalama sistemi yok. Aynı gün içerisinde bir kaç kere çalıştırırsanız harita devreye giriyor. Daha bugün 2.günüm daha inceliyorum. Haritalama sistemi için daha yüksek bir model almaya daha yüksek fiyatlar vermeye gerek var mı bence yok. Dediğim gibi beklentinizle alakalı benim beklentimi karşıladı. İhtiyacınız var ise değerlendirilebilir. Birde şöyle bir şey var şarz aleti, şarzının bittiği alanda değil ise devamlı onu arıyor. Yani sanıyorum ki sizin götürmenizi istiyor. Belki bu bir eksi tarafı olabilir. Buda benim için dert değil.”

Satın almak için tıklayın.

Sonuç

En iyi Robot süpürge tavsiyeleri elbette ki buradaki liste ile sınırlı değil ancak piyasada en çok satılan ve kullanıcılar tarafından en çok yorum ile tecrübe edilen robot süpürgeleri sizler için sıraladık. Piyasa fiyatlarına göre bütçenize en uygun modeli tercih edebilirsiniz.Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x