sessiz-vantilator-tavsiyesi
sessiz-vantilator-tavsiyesi

Sessiz vantilatör ile serinleyin!

Yazın bunaltan sıcaklarından hem ekonomik hem de pratik olarak serinlemenin en güzel yolu sessiz vantilatör tercihleridir. Bu vantilatörler sayesinde hem elektrik tasarrufu yapmış olacaksınız hem de bulunduğunuz odada yazın keyfini çıkaracaksınız.

Önemli olan ürünlerin sessiz vantilatör kategorisinde yer almasıdır. Zira çok ses yapan vantilatörleri tercih ederseniz serinleyelim derken baş ağrısına neden olabilirsiniz. Sizin için araştırdığımız vantilatörler ve genel özellikleri şunlar:

1. Raks SF-16

Raks firmasının üretimi olan bu vantilatörün önemli özelliği sesiz olmasıdır. Bunun dışında 5 yıl üretici firma garantisinin olması da tercih edilmesinde önemli bir paya sahiptir.

Bulunduğunuz bölgede sinek sorunu varsa Raks SF-16’nın sineksavar bir özelliğe sahip olduğunu da belirtmek isteriz.

Raks SF 16 sessiz vantilatör

Vantilatör aynı zamanda soğuk buhar fonksiyonu ile de serinlemeye yardımcı olmaktadır.

İyonizer özelliği, uzaktan kumandalı oluşu, 8 saate kadar zaman ayarlama şansı vermesi, üç farklı rüzgar modu ve otomatik salınım fonksiyonu da ürünün diğer dikkat çeken özellikleri arasındadır.

2. Ufo ATSFI-121

Ürünün en önemli özelliği soğuk buharlı ve iyonizerli bir serinlik vermesidir. Sessiz vantilatör kategorisinde de değerlendirebileceğimiz Ufo ATSFI-121 ‘in dikkat çeken bir diğer özelliği de hava temizliğini sağlayan negatif iyon teknolojisine sahip olmasıdır.

Ufo ATSFI 121 sessiz vantilatör

Bu ürünün buhar özelliğinin fandan bağımsız olarak çalıştığını da belirtmek isterim.

Vantilatörün diğer bazı özellikleri ise şu şekildedir:

LED ekran, üç arı hızda nemlendiricili çalışma seçeneği sunması, salınım başlığı sayesinde soğutma alanının tamamına erişim sağlayabilmesi, 1,5 litrelik nemlendirici haznesi, taşımanın kolay olabilmesini sağlayan tekerler, kızılötesi uzaktan kumanda ve cihaz üzeri kontrol panelidir.

Mutfak için elektrikli süpürge arıyorsanız yazımı mutlaka okuyun.

3. Rubenis RBK-13

Sessiz vantilatör sınıfı içerisinde masa tipi, kutu vantilatör düşünüyorsanız Rubenis RBK-13 tam da size göre bir model. Modelin en önemli özelliği hafif ve taşınabilir olmasıdır.

Bu sayede istediğiniz mekana kolayca götürebilirsiniz. Ürünün hızlı motor gücü sayesinde soğutma alanının tamamına hitap etmesi ürünün tercih edilmesindeki önemli sebeplerden biridir.

Rubenis RBK 13 sessiz vantilatör

En yüksek seviyede bile pervane kanatlarının şekli sebebiyle daha az gürültü çıkaran vantilatörün aynı zamanda elektrik sarfiyatı da makul seviyededir.

Çok yönlü rüzgar verebilme özelliğine de sahip bu vantilatör de sessiz vantilatörler arasında tercih edilebilecek bir üründür.

Hayatınızı kolaylaştıracak 11 akıllı ev sistemi için yazımı mutlaka okuyun.

2 YORUMLAR

  1. Rowenta Turbo Silence Extreme kullanıyorum. Sessiz ve kaliteli bir vantilatör. Kumandası ile de kalkıp sürekli açayım derdi yok. Çok memnunum herkese tavsiye ederim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here