perde siparişi

Sessiz Vantilatör Tavsiyesi için +3 Model ÖnerisiYazın bunaltan sıcaklarından hem ekonomik hem de pratik olarak serinlemenin en güzel yolu en sessiz vantilatör tercihinde bulunmaktır. Bu vantilatörler sayesinde hem elektrik tasarrufu yapmış olacaksınız hem de bulunduğunuz odada yazın keyfini çıkaracaksınız. Önemli olan ürünlerin sessiz vantilatör kategorisinde yer almasıdır. Zira çok ses yapan vantilatörleri tercih ederseniz serinleyelim derken baş ağrısına neden olabilirsiniz. Sizler için derlediğimiz 3 farklı sessiz çalışan vantilatör fikirlerine bakmanızı öneriyorum. 1.Raks SF-16 Olimpos Soğuk Buharlı İyonizerli Vantilatör

Raks SF 16 vantilatör

Raks firmasının üretimi olan bu vantilatörün önemli özelliği sesiz olmasıdır. Bunun dışında 5 yıl üretici firma garantisinin olması da tercih edilmesinde önemli bir paya sahiptir.

Bulunduğunuz bölgede sinek sorunu varsa Raks SF-16’nın sineksavar bir özelliğe sahip olduğunu da belirtmek isteriz. Vantilatör aynı zamanda soğuk buhar fonksiyonu ile de serinlemeye yardımcı olmaktadır.

İyonizer özelliği, uzaktan kumandalı oluşu, 8 saate kadar zaman ayarlama şansı vermesi, üç farklı rüzgar modu ve otomatik salınım fonksiyonu da ürünün diğer dikkat çeken özellikleri arasındadır.

MUTLAKA OKUYUN:  Aydınlatma Ürünleri Rehberi 2021(Videolu)


Ürünü sipariş vermek isterseniz tıklayın!

İlginizi Çekebilir: En iyi kıyma makinesi tavsiyesi için tıklayın!

2.Ufo ATSFI-121 Soğuk Buharlı İyonizerli Vantilatör

Ufo ATSFI 121 vantilatör

Ürünün en önemli özelliği soğuk buharlı ve iyonizerli bir serinlik vermesidir. Sessiz çalışan vantilatör kategorisinde de değerlendirebileceğimiz Ufo ATSFI-121 ‘in dikkat çeken bir diğer özelliği de hava temizliğini sağlayan negatif iyon teknolojisine sahip olmasıdır. Bu ürünün buhar özelliğinin fandan bağımsız olarak çalıştığını da belirtmek isterim.Vantilatörün diğer bazı özellikleri ise şu şekildedir: LED ekran, üç arı hızda nemlendiricili çalışma seçeneği sunması, salınım başlığı sayesinde soğutma alanının tamamına erişim sağlayabilmesi, 1,5 litrelik nemlendirici haznesi, taşımanın kolay olabilmesini sağlayan tekerler, kızılötesi uzaktan kumanda ve cihaz üzeri kontrol panelidir.

Ürünü sipariş vermek isterseniz tıklayın!

İlginizi Çekebilir: En iyi robot süpürge tavsiyesi için tıklayın!
3.Rubenis RBK-23 Masa Tipi Kutu Vantilatör

Rubenis RBK 13 vantilatör

Sessiz soğutma sınıfı içerisinde masa tipi, kutu vantilatör düşünüyorsanız Rubenis RBK-23 tam da size göre bir model. Modelin en önemli özelliği hafif ve taşınabilir olmasıdır.

Bu sayede istediğiniz mekana kolayca götürebilirsiniz. Ürünün hızlı motor gücü sayesinde soğutma alanının tamamına hitap etmesi ürünün tercih edilmesindeki önemli sebeplerden biridir. En yüksek seviyede bile pervane kanatlarının şekli sebebiyle daha az gürültü çıkaran vantilatörün aynı zamanda elektrik sarfiyatı da makul seviyededir.Çok yönlü rüzgar verebilme özelliğine de sahip bu vantilatör de en sessiz vantilatörler arasında tercih edilebilecek bir üründür.

Ürünü sipariş vermek isterseniz tıklayın!

İlginizi Çekebilir: En iyi granit tost makinesi tavsiyesi için tıklayın!Abone ol
Bildir
guest
3 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


3
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x