Koridor Avize Modelleri 2023

Koridor avizesi için farklı pek çok model var. Peki, seçim nasıl olmalı? Koridor avize seçimi için size sunduğumuz önerileri değerlendirebilirsiniz. Kullanışlı ve dekoratif olmasının yanı sıra, aydınlatma için tam da koridora uygun olan bir seçim yapmak gerekiyor. Koridor avize modelleri için sunduğumuz önerileri dikkate alarak, en uygun olan modelden alabilirsiniz.

Koridor Avizesi Nasıl Olmalı?

Koridor Avize Modelleri 2023
Koridor avizesi nasıl olmalı

Işıklandırma için kullanılacak olan avize nasıl seçilmeli? Koridor ışıklandırması nasıl olmalı? İlk olarak koridorun uzunluğu ve genişliği son derece önemlidir. Bunu göz önünde bulundurup aydınlatmanın tamamen ihtiyacı karşılayacak şekilde olmasına özen göstermelisiniz. Bunun dışında renk seçimi de önemlidir. Koridor avize için renk seçiminiz tamamen aydınlatmayı sağlayacak şekilde olmalıdır.

  • Koridorun genişliği ve boyutuna göre seçim yapılmalıdır.
  • Aydınlatmanın ekonomik ve avantajlı olmasına özen gösterilmelidir.
  • Avize modeli genel koridor dekorasyonu ile uyumlu olmalıdır.
  • Koridor avizesi için işlevsellik ön planda tutulmalıdır.
  • Avizenin rengi özenle seçilmelidir.

Modern antre mobilyaları için tıklayın!

Koridor Avize Modelleri

Koridor Avize Modelleri 2023
Koridor avize modelleri

Koridor led avize avize modellerinin içinde en çok tercih edilenler arasında. Tam aydınlatma sağlama açısından uzun ledlerin kullanılması sağlanabilir. Aynı zamanda bu durumda koridorda geniş bir görüntü de yaratılmış olur. Sütün şeklinde olacak ledler kullanılabilir. Daha kısa koridorlar için avizelerin küçük modelleri tercih edilebilir. Avize çeşitleri içinde daha modern ve minimal olanlar seçilebilir. Renk konusunda soft renkler önerilmektedir. Koridor avize çeşitleri son derece geniş bir yelpazeye sahiptir.  

Koridor Sarkıt Avize

Koridor Avize Modelleri 2023
Koridor sarkıt avize

Sarkıt avize modelleri klasik dekorasyonlar için tercih edilebilir. Koridorun boyu da uygunsa, yani çok uzun bir koridor değilse kullanılabilir. Sarkıt avizelerde dikkat etmeniz gereken duvarlar ile renk uyumudur. Ayrıca kapalı modelleri tercih ederek daha karanlık bir ortam yaratmamanız önerilir.

Koridor Led Avize

Koridor Avize Modelleri 2023
Koridor led avize

Çok uzun olan koridorlarda akla gelen led avizelerin kullanılmasıdır. Bu sayede aydınlatmanın daha geniş bir alana yayılması da sağlanacaktır. Bunu göz önünde bulundurup pratik bir çözüm üreterek, led avizeleri tercih etmeniz önerilir. Led avizelerin çok daha şık durabilir. Modern bir tasarım ile tercih etmeniz halinde koridor dekorasyonunuz eşsiz olacak.

Koridor Avize Fiyatları

Koridor Avize Modelleri 2023
Koridor avize fiyatları

Peki, avize fiyatları ne kadar? Koridor ışıklandırması için modeller çok sayıda olduğundan fiyat aralığının da geniş olduğunu söyleyebiliriz. Genel olarak kullanılan malzemeler, avizelerin boyutu gibi kriterlere göre fiyat verilmesi sağlanmaktadır. Bunun dışında koridorda seçilen avize için markaya göre de fiyat değişimi söz konusu olacaktır. Tüm bunları değerlendirip seçiminizi yapabilirsiniz.

Koridor avize fiyatları için 80-100₺ gibi düşük ücretlerden başlayanlar da tercih edilebilir. Ancak bunun dışında fiyat konusunda geniş bir skala sunularak fiyatlandırmanın yapılması sağlanmaktadır. Göz önünde bulundurduktan sonra tercihinizi yapabilirsiniz. Koridora avize seçiminde 5.000₺’ye varan fiyatların olduğunu görmeniz de mümkün.

Antre koridor avize modellerine göz atmak ya da satın almak için tıklayın.

“Koridor Avize Modelleri 2023” üzerine 3 yorum

  1. Harika bir gönderi olmuş modeller kullanılabilecek yerleri belirtilmiş ve video… Gerçekten içeriklerinizi sunarken çok anlaşılır bir dil kullanıyorsunuz ki bu blogdaki en önemli şeydir.

    Yanıtla

Yorum yapın