perde siparişi


Salon Duvar Kâğıdı 2021 Rehberi(Videolu)

Dekorasyonda duvarlar için öneri salon duvar kâğıdı oluyor. Hem kolayca uygulanıyor hem de şık bir görüntü sağlıyor. Temizlenmesi kolay, farklı seçenekleri olan duvar kâğıdı modelleri sayesinde siz de evinizin bir köşesine renk katabilirsiniz. Duvar kağıtlarında farklı şekiller, farklı renk ve tasarımlar uygulayabilirsiniz. Duvar kâğıdı uygulaması, özel yapıştırma ürünü ile yapılır. Seçmiş olduğunuz duvar kağıtlarının boyutlandırmasını sorunsuz bir şekilde yaparak, uygulamanın gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.Duvar kâğıdı modelleri çok sayıda olduğundan, sizin zevkinize uygun olan bir seçenek bulmak çok kolay olacak.

Salon Duvar Kâğıdı Trendleri

Salon Duvar Kâğıdı Trendleri

Her geçen gün kullanımı yaygınlaşan duvar kâğıdı salon ve diğer alanlar için en güzel seçenekler oluşturulmuştur. Tasarımların çizgisel olması, çiçekli ya da buna benzer büyük tasarımların olması söz konusudur. Göz önünde bulundurmanız halinde, siz de salon dekorasyonuna uygun olan bir modeli seçebilirsiniz. Ayrıca direkt olarak sunulan seçenekler arasında salon için duvar kâğıdı modellerinde temizliği kolay ve daha kullanışlı olan modeller yer almaktadır.

 • Düz ve sade renkler
 • Taş duvar modelleri
 • Üç boyutlu duvar kağıtları
 • Geometrik desenler
MUTLAKA OKUYUN:  Gri Koltuğa Ne Renk Berjer için +11 Fikir

Verilen seçenekler salon duvar kağıtlarıiçin son derece uygundur. Elbette salon dekorasyonunuzu da göz önünde bulundurarak ona göre karar verebilirsiniz. Pratik uygulamalar için önerilen ise düz ve sade renkler olacaktır. Duvar üzerinde ayarlama yapmadan, kâğıt israf etmeden uygulama çok daha kolay olabilir.

Salon Duvar Kâğıdı Nasıl Olmalı?

Salon Duvar Kâğıdı Nasıl Olmalı

Peki, salona duvar kâğıdı nasıl olmalı? Seçim nasıl yapılmalı? Öncelikle önerimiz, aslında salonunuzda nasıl bir dekorasyon yaptığınıza göre hareket etmeniz. Büyük ölçüde uygulamalarda sorun yaşamamak açısından tercihiniz sade renkler olabilir ancak sadece bir duvara uygulama olacaksa, daha dikkat çeken renkler ile dekorasyonu tamamlamak önemlidir. Göz önünde bulundurup, ona göre seçim yapabilirsiniz.Salonun tek duvarına duvar kâğıdı;

 • Dikkat çeken geometrik desenler
 • Taş duvarlar
 • Üç boyutlu şekiller
 • Ve buna benzer duvar kağıtlarında çarpıcı renkler ile uygulama yapabilirsiniz.
MUTLAKA OKUYUN:  Pandemi Sonrası Ev Dekorasyonu için +10 Fikir

Salonun tamamına duvar kâğıdı;

Bu aşamada önemli olan salon kâğıdı örnekleriiçin daha çok sade renkleri tercih etmek. Duvarda rengin sorunsuz şekilde gözükmesi, temizlemenin kolay olduğu kaliteli duvar kağıtları seçmek mantıklı olacaktır. Duvar kağıdının renginin salon renkleri ile uyumlu olmasına dikkat ederek seçim yapabilirsiniz.

Salon TV Arkası Duvar Kâğıdı

Salon TV Arkası Duvar Kâğıdı

TV arkası için daha çok hareketli veya dikkat çeken kâğıt modelleri seçilebilir. Salon TV arkadaşı duvar kâğıdıseçimi için son derece şık modeller ile seçiminizi yapabilirsiniz. Çeşitlere bakarak zıt renkler, aynı zamanda göz yormayan ünite ile uyumlu olan renk ve modeller ile seçim yapabilirsiniz.

Üç boyutlu geometrik desenler • Açık renk sade taş duvarlar
 • Gökyüzü duvar kağıtları
 • Koyu renk ve düzen duvar kağıtları

İlginizi Çekebilir: Televizyon arkası duvar kağıdı nasıl olmalı içeriğine bakarak TV arkasına duvar kağıdı tercihinde bulunabilirsiniz.

Salon için Duvar Kâğıdı Modelleri

Salon Duvar Kâğıdı Modelleri

Salonda kullanılacak olan duvar kağıtlarında pek çok model var. Salon için duvar kâğıdı dendiğinde, pek çok kâğıt model örneklerine erişebilirsiniz.

MUTLAKA OKUYUN:  En İyi Country Mutfak Modelleri 2020
salon-duvar-kagidi-modelleri

Kullanımım kolay olan modeller sayesinde, uygulama da basit olacak. Hem hızlı bir şekilde uygulamayı yapabilir hem de sizin için öneriler ile dekorasyonu en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz.

 • Endüstriyel salon duvar kağıtları
 • Loft tarzı duvar kağıtları
 • Parlak veya pastel renkli duvar kağıtları
 • Tropikal desenli duvar kağıtları
 • Çiçek desenli duvar kâğıdı modelleri

İlginizi Çekebilir: Suya dayanıklı duvar kağıdı modelleri için tıklayın.

Verilen örnekler salon duvar kâğıtları arasında yer almaktadır. Kullanımı hem yaygın hem de avantajlı olan bu modeller ile dekorasyonu sıfırdan uygulayabilirsiniz.Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x