Suya Dayanıklı Duvar Kağıdı Modelleri 2022

Banyo, tuvalet ve mutfak dekorasyonu için farklı arayışlar içerisinde olan insanoğlu teknolojinin gelişmesiyle birlikte salon, oturma odası, çocuk odası ve yatak odası gibi yaşam alanlarında sıklıkla kullandığı duvar kağıtlarını şimdilerde banyoda kullanarak oldukça dekoratif mekanlar tasarlama gayreti içinde. 2021 yılı ile birlikte banyo, tuvalet ve mutfak gibi suya, neme ve ısıya maruz kalan alanlarda özel geliştirilen duvar kağıtları ile oldukça şık mekanlar oluşturulabiliyor. İnsanlar tarafından çokça merak edilen suya dayanıklı duvar kağıdı modelleri ile aklınızdaki sorulara cevap bulurken aynı zamanda fiyatları ile de bilgi alabileceksiniz.

YouTube video
Suya Dayanıklı Duvar Kağıdı Modelleri 2022
Islak zeminlere dayanıklı duvar kağıdı fiyatları

2022 suya neme dayanıklı duvar kağıtları genellikle mutfak, banyo ve tuvalet gibi sürekli olarak su buharına, ısıya ve ıslak ortamlara maruz kalan alanlar için kullanılan duvar kağıdı modellerinden. 2022 suya dayanıklı duvar kağıdı fiyatları incelendiğinde aslında tahmin edilenden çok daha uygun fiyatlara da duvar kağıtları bulunabileceğini görebilirsiniz.

Suya Dayanıklı Duvar Kağıdı Modelleri 2022
Neme dayanıklı duvar kağıdı modelleri

Mutfak için suya dayanıklı duvar kağıtları

Sizlere daha önce mutfak dekorasyonu için kullanılabilecek silinebilir mutfak duvar kağıtları konusunu bağlantıdaki konu ile anlatmıştım. Burada yine mutfak için su geçirmez duvar kağıtları ile oldukça sıra dışı bir mutfak tasarımı oluşturmak mümkün.

Suya Dayanıklı Duvar Kağıdı Modelleri 2022
Mutfak için su geçirmez duvar kağıtları

Mutfaklar en çok su buharına maruz kalan ısı değişikliğinin en çok yaşandığı alanlardan biri, işte bu noktada mutfak için su geçirmez kağıt kullanmak doğru bir dekorasyon için gerçekten önemli sayılabilir.

Yüksek teknoloji ile mutfakta kullanılabilen ve birçok özelliği bir arada sunabilen özellikle kolay temizlenebilen yüksek kaliteli su geçirmez mutfak duvar kağıdı ile hanımların mutfakta geçirdiği zamanı daha keyifli hale getirebileceğini söylememiz gerekiyor.

Suya Dayanıklı Duvar Kağıdı Modelleri 2022
Yüksek kaliteli su geçirmez duvar kağıdı

Birbirinden güzel desenler ile özellikle 3D neme dayanıklı duvar kağıdı modellerini de gözden geçirmenizde fayda var. Mutfak dekoruna detay vermek ve daha farklı bir dekorasyon oluşturmak isteyenler 3D duvar kağıtları modellerine mutlaka göz atmalı.

Mutfakta duvar kağıdını her yerde kullanmak yerine mutfağınızın özellikle yemek masasının bulunduğu alanda kullanmak oldukça zekice. Duvarı yüzeyini sıradan bir boya rengi ile boyamak yerine duvar kağıdı ile hareketlendirmek doğru bir hamle olacaktır.

Suya Dayanıklı Duvar Kağıdı Modelleri 2022
Mutfak için duvar kağıdı modelleri

Mutfak duvar kağıdı fiyatları da oldukça uygun denebilir. Aslında dolar kurunun biraz zayıflaması bu fiyatları daha aşağı çekebilir. Mutfak için su geçirmez duvar kağıdı fiyatları ortalama olarak 50 cm x 15 metrelik bir rulo fiyatı 50TL ile 100TL arasında değişmektedir.

Banyo için suya dayanıklı duvar kağıdı modelleri

Suya Dayanıklı Duvar Kağıdı Modelleri 2022
Banyo için neme dayanıklı duvar kağıdı modelleri

Banyo ve tuvalet için düşünülecek duvar kağıdı tarzı mutlaka suya dayanıklı duvar kağıdı modelleri içerisinden seçilmelidir. Çünkü bu alanlar oldukça fazla neme maruz kalmaktadır. Bu da zamanla duvar kağıdının kavlamasına ve duvardan sökülmesine neden olmaktadır.

Yüksek kaliteli neme dayanıklı banyo duvar kağıdı ile duvar kağıtlarının ömrünü daha fazla uzatabilirsiniz. Özellikle banyo duvar kağıdı Tekzen ya da Koçtaş gibi büyük yapı marketlerden görerek istediğiniz model ve deseni bulabilirsiniz.

Suya Dayanıklı Duvar Kağıdı Modelleri 2022
IKEA banyo duvar kağıdı modeli

IKEA mağazalarında da oldukça geniş bir ürün yelpazesini banyo için bulabilmek mümkün. IKEA banyo duvar kağıtları şeklinde arama yaparak suya neme dayanıklı bir çok duvar kağıdını bulmak çok kolay.

Suya dayanıklı banyo duvar kağıdı fiyatları için araştırma için interneti tercih edebilirsiniz. Çünkü internette kalite kalite ve desenlere göre fiyatlar değişiyor. Ortalama fiyatlar tıpkı neme dayanıklı mutfak duvar kağıdı fiyatları ile hemen hemen aynı.

Suya Dayanıklı Duvar Kağıdı Modelleri 2022
Tuvalet için duvar kağıdı modelleri

Tuvalet için duvar kağıdı modelleri de tıpkı suya dayanıklı duvar kağıtlarından seçilmelidir. Tuvalet dekorasyonu yaparken neme maruz kalacak alanların olacağını ön görerek özenli bir şekilde duvar kağıdı uygulamasının yapılması gerekiyor. Bu noktada seçeceğiniz duvar kağıdının yüksek kalitede ve neme dayanıklı olmasına dikkat etmeniz gerekiyor.

“Suya Dayanıklı Duvar Kağıdı Modelleri 2022” üzerine bir yorum

Yorum yapın