perde siparişi

Yunuslarla Yüzme Hediyesi ile Farklılığınızı Ortaya Koyun!Yunuslar küçük büyük herkesin gönlünü fetheden, sürekli gülümsüyor gibi görünen sevimli yüz ifadeleri ile bizlere pozitif enerji sağlayan dünyanın en akıllı hayvanlarındandır. Denizlerde ve ya okyanuslarda gruplar halinde suyun üzerinde yaptıkları atlayışlar çoğumuzun ölmeden önce görmek isteyeceği manzaralardandır. Doğal yaşamlarının yanı sıra onlar için özel olarak oluşturulan sıcak havuzlarda da onları izleme ve hatta birlikte yüzme fırsatı buluruz. Bu aktiviteler insana öyle pozitif bir enerji verir ki kimileri bu aktiviteleri terapi amaçlı gerçekleştirir. Onlara dokunabilmek, anlamak suyun üzerindeki eğlenceli hareketlerine şahit olmak, tüm stresimizi üzerimizden alabilir. Yunuslarla Yüzme deneyimini, sevdiklerinize de hediye ederek onların da gününü güzelleştirmek isterseniz, bunu size sağlayacak olan bodo.com ile tanışın. Bodo, çeşitli alanlardan bir araya getirdiği eşsiz deneyimleri, kendinize ve sevdiklerinize harika fırsatlarla sunabilmenizi sağlıyor. 9 aylık kullanım süresi olan deneyim hediyeleri gerçekleştirmek için acele etmenize gerek yok.Yunuslarla yüzme nasıl geçer?

Yunuslarla yüzme nasıl geçer

Hayvanlarla dost olmak, onları anlamak, yeri geldiğinde ihtiyaçları konusunda yardım etmek biz insanların görevidir. Evlerimizde besleyebileceğimiz kedi, köpek gibi bize mutluluk veren canlılardan en sevimlilerinden biri de şüphesiz yunuslardır. Bodo.com bu sevimli canlıların dünyasına uzanan keyifli bir deneyimle tekrar karşınızda. Yaşı 16 dan fazla olan ve yüzme bilen herkesin gönül rahatlığıyla deneyimleyebileceği bu aktivitenin nasıl gerçekleştiğine bir bakalım. Katılımcı, Dolphinarium’a gitmeden uygun bir gün belirlemelidir. Deneyim gününde, mekana gelir ve takılarını çıkararak uygun yüzme kıyafetlerini giyer. Burada ekip, katılımcıya yunuslara nasıl davranması gerektiğini açıklar ve temel güvenlik bilgilerini aktarır. 10 dakikalık seans boyunca katılımcı, yunuslarla keyifli bir yüzme deneyimi yaşar. Burada tesis kapalı ve ısıtma sistemli olduğundan tüm yıl hizmet vermektedir. Yani yılın dilediğiniz ayında sevdiklerinize bu eşsiz eğlenceyi hediye edebilirsiniz. 10-16 yaş aralığındaki çocuklar, ebeveyn kontrolünde bu aktiviteden faydalanabilir.

MUTLAKA OKUYUN:  Ofis Mobilyalarının İş Hayatındaki Yeri

Yunuslarla yüzme nasıl hediye edilir?

Hediye dendiğinde aklınıza ilk gelen hediyelikler artık tarih oluyor. Devir deneyim devri. Günümüzde nerede olursak olalım, ihtiyaç duyacağımız farklı alanlardan deneyim bilgilerine, sürekli yenilerini ekleyip güncel kalarak hayatı daha kolay yakalayabiliriz. Bununla birlikte gittikçe azalan boş zamanlarımızı daha keyifli hale getirmek ve çok daha heyecanlı yapmak için de deneyim hediyeler vazgeçilmez bir gereksinim oluşturmakta. Bodo.com, ‘’Yunuslarla Yüzme’’, ‘’Dolphinarium Gösterisi’’ ve diğer tüm deneyimlerini en güzel biçimde sevdiklerinize sunabilmenizi sağlıyor. Yunuslarla Yüzme hediyesini sepete ekleyip renginizi kendinizin belirleyebileceği özel tasarım bodo hediye kutusu veya e-posta yoluyla göndereceğiniz e-sertifika sunumlarından birini seçin. Ardından iletişim bilgilerini girip, ödemeyi tamamlayarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hediye kutusu tercihinizde içerisinde hediye kartları ve konfetiler bulunan harika bir paket alacaksınız. Ödemeyi bu hediye kartını bodo.com adresinden aktive ettikten sonra yapabilirsiniz. En heyecan verici deneyimler, bodo.com’un eşsiz dünyasında.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x