Akıllı Evler Pronet Solar ile Değerleniyor!

Önceleri evler büyük ölçüde yaşamın gerçekleştiği basit alanlardı. Akıllı ev teknolojisinin ortaya çıkmasıyla evler, içinde yaşayanların ihtiyaçlarına uyum sağlayan ve bunlara yanıt veren etkileşimli sistemlere dönüştü. Bu geçiş, öncelikle, bir zamanlar bilim kurgu malzemesi olan bir otomasyon düzeyi sunan, geleneksel ötesine geçen bir dizi cihaz ve teknolojiyle şekillendi.

Akıllı Evler Pronet Solar ile Değerleniyor!

Akıllı bir ev, özünde oda sıcaklığını ayarlamak, aydınlatmayı kontrol etmek ve güvenlik sistemlerini yönetmek gibi ev içi görevleri otomatikleştiren ve kolaylaştıran birbirine bağlı cihazlardan oluşuyor. Bunun yanı sıra bu otomasyon sistemine entegre çalışabilen solar sistemler hem akıllı evlerin değerini artırarak hem karbon ayak izini azaltmasıyla çevre dostu bir yaşam biçimi sunarak hem de fatura maliyetlerini düşürerek bir dizi avantajı beraberinde getiriyor.

Türkiye’nin lider güvenlik şirketi Pronet tarafından geliştirilen Pronet Solar, tamamen doğadan sağlanan bir enerji sistemi sunarak şebekeden bağımsız elektrik üretimini akıllı evlere entegre ediyor. Pronet Solar, kullanıcıların kendi temiz enerjisini düşük maliyetle üretmesini sağlarken dövize endeksli enerji maliyetlerinden tasarruf sağlayan bir yatırım aracı olarak ev ve iş yerlerinin değerini artırıyor.

Akıllı Uyuma Güvenin

Akıllı Evler Pronet Solar ile Değerleniyor!

Türkiye’nin ilk interaktif akıllı güvenlik sistemi olan Pronet Plus Akıllı Güvenlik Otomasyon Platformu ile birlikte çalışma kabiliyeti sayesinde Pronet Solar, güneş enerjisinden elektrik üretimi dışında güvenlik, kamera, ev içi otomasyon çözümleri, elektrikli araçlar için şarj istasyonları, enerji depolama sistemleri için batarya çözümleri gibi teknolojilerin cep telefonu aracılığıyla tek bir platform üzerinden yönetilebilmesini sağlıyor. Hibrit inverter teknolojileriyle maksimum güç ve öz tüketim verimliliği sunan Pronet Solar; enerji tüketimini, ışıkları, ısıyı ve daha fazlasını optimize ediyor.  Tüm sistem sahipleri kendi enerji üretimlerini ve tüketimlerini Pronet Plus Akıllı Güvenlik Otomasyon Platformu üzerinden takip edebiliyor.

28 Yıllık Tecrübe ile Anahtar Teslim Proje Yönetimi

Amerika’da yapılan bir araştırmaya göre, bu sistemler kurulduktan sonraki yıllarda yüzde 80 oranında sahipsiz kalıyor. Dolayısıyla uzun süreli kullanımlarda tasarruf sağlayan güneş enerjisi sistemlerinde hem bakım hem de verimlilik kaybının olmaması için sistemlerin satın alındığı firmaların uzun vadede ulaşılabilir olması büyük önem arz ediyor. Pronet’in uzman mühendis kadrosu, ev ve iş yerleri için en doğru sistemi belirliyor ve proje tasarımını gerçekleştiriyor. Uzman teknik kadrosuyla tüm izin, kurulum, işletim ve bakım süreçlerinde deneyimli ekipleriyle anahtar teslim proje yönetimi yapan kuruluş, 28 yıllık tecrübesinin getirdiği güçlü servis organizasyonu sayesinde Türkiye’nin her yerine ulaşıyor.

Yorum yapın