perde siparişi

Sibel Can’ın Evi: Beykoz’da Muhteşem Bir Villa!Sibel Can’ın evi hemen hemen bir sarayı andırıyor. Beykoz’da villa şeklinde olan evin içinde yok yok. 9 oda ve 7 banyodan oluşan Sibel Can’ın evinde ayrıca kuaför salonu ve müzik kayıt stüdyosu da yer alıyor.Doğa ile baş başa kalmayı çok seven sanatçının yaşadığı ev her zaman bir merak konusu olmuştur. 50 yaşında ve 3 çocuk annesi sanatçı vaktinin büyük bir çoğunluğunu evde geçiriyor.

İlginizi Çekebilir: Acun Ilıcalı’nın evi merak edenler için!

Sibel Can evinin kapılarını açıyor!

Evine davet ettiği muhabirlere oldukça sıcak ve içtenlikle karşılıyor. Sanatçı evini çok sevdiğini ve en fazla 2 gün dışarıda kaldığını belirtiyor. Çocuklarından ve evinden uzak kalmaktan hoşlanmadığını da özellikle belirtiyor.Sibel Can’ın evi tam 1200 metrekare!

Ünlü sanatçının villası tam olarak 1.200 m2’den oluşuyor. 9 oda ile 7 banyosunun yer aldığı villa da ayrıca sanatçının müzik çalışmalarını yaptığı müzik kayıt stüdyosu ile güzelleştiği kuaför salonu da yer alıyor.

MUTLAKA OKUYUN:  Bir Ev Hanımı Günde Kaç Kalori Harcar?

Sibel Can’ın kızı Melisa’nın da sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla evin detaylarını ortaya çıkardığı görüntüleri sanatçının hayranları ilgiyle inceliyor.

Sibel Can kendisiyle söyleşi yapan bir muhabire “Evimdeki her detay benim ilgi alanım değil, özel merakım var diyebilirim. Tertemiz pırıl pırıl ortamlarda kendimi iyi hissediyorum.” şeklinde eviyle ilgili detaylardan bahsediyor.Ayrıca sanatçı “Canlı çiçeklerin kendisi için olmazsa olmaz olduğunu ve yıllardır bilerek Beykoz’da oturduğunu, evinin doğa ile baş başa olmasını istediği” de belirtiyor.

İlginizi Çekebilir: Messi’nin evi için tıklayın!

9 oda ve 7 banyosu var!

Sibel Can’ın oturduğu villa oldukça geniş olduğu için tam 7 banyoyu içinde barındırıyor. Ayrıca 9 odası ile de oldukça dikkat çekici.
1.200 m2 ev mi olur dediğinizi duyar gibiyim yalnız Sibel Can’ın evi aynı zamanda müstakil bir villa.

Sibel Can’ın tercih ettiği aksesuarlar!

Evinde annesi ve babasından yadigâr kalan bazı detaylara yer verdiğini söyleyen sanatçı, “Annem kutulara, babam kuş figürlerine çok meraklıydı.” diyen Can’ın evinde hemen her yerde bunları görmek mümkün.

MUTLAKA OKUYUN:  Şeyma Subaşı’nın Evi AllDecor Dergi Kapağında!

İç Mimar’dan Yararlanılmış!

En son iç mimar Necibe-Birol Darcan çiftinden yardım alarak tasarlanan Villa’nın evin her köşesinde yaşayanların tarzına ve karakterine uygun şekillere yer verilmiş. Salon dekorasyonunda modern ve klasik birleşim olan avanagard bir tarz tercih edilmiş.

Evin diğer odalarında gözü yormayan, rahatlığın öne çıktığı sıcak bir dekorasyon hakim. Özellikle salondaki birçok mobilya Darcan çiftinin Amerika pazarı için özel tasarladıkları koleksiyonlarından seçilmiş. Bunlardan bronz ayaklı lambader, bronz vazo, oymalı antik koltuk ve puf ilk göze çarpanlardan. Evde klasik tarzda tablo görmeyi seviyor Sibel Can. Yüksek tavanlı sedef patine boya salonun duvarlarında müzayededen alınan Antonio Amorosi’nin Narlı Kız, Emanuel Panaitescu Bardasare’nin Falcı Kadın ve İbrahim Safi’nin Haliç tabloları dikkat çekiyor ve bu salonuna renk katıyor.

Evde herkes her yerde ama özel köşeler de yok değil. “Çocuklar en çok asma katta vakit geçirmeyi severler. En büyük zevkleri ‘Playstation’ oynamak,” diye anlatıyor. “Evin her alanında yaşansın istedim,” diyen Can bu ayrıntıya çok önem verdiğini ve bunu da içmimarlarının iyi başardığını belirtiyor. “Necibe ve Birol sanki beni çok uzun yıllardır tanıyor gibiydiler. Değişkenliği seven tarzımı eve de iyi yansıttılar. Her oda farklı döşendi. Ama kendi içinde bir bütünlüğe de sahip oldu. Onların detaycılıkları ve çalışma hızlarından da etkilendim,” diyor neşeyle Can. Labirent gibi olan bu büyük evin tadilatının bir ay gibi kısa sürede tamamlanmış olması bizi de şaşırtmıyor değil. Evin ana giriş katındaki antre şömineli, oldukça geniş, modern ve klasik karışımlı bir salona açılıyor. Bitişiğindeki, çizgili duvar kağıdı kaplı oda yemek bölümü olarak tasarlanmış. Mutfak da bu katta bulunuyor.

İlginizi Çekebilir: İç Mimar Selim Yuhay’ın evi için tıklayın!

Sibelcan’ın Beykoz’daki Villasından Diğer Fotoğraflar!Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x