Acun Ilıcalı’nın Evi Nerede? 2023 Acun’un Evi!

Acun Ilıcalı’nın evi herkesin merak konusu. Peki, Acun’un ev dekorasyonu nasıl? Acun Ilıcalı’nın evinin içi ve evin dıştan görünüşü acaba nasıl? Bugün sizlerle hayallerinizi süsleyecek nitelikte bir ev dekorasyonuna tanıklık edeceğiz. Televizyonlarda yaptığı programlarla her zaman dikkatimizi ve ilgimizi çeken Acun Ilıcalı’nın evi mercek altında! Acun Ilıcalı’nın evi nerede, Acun Ilıcalı‘nın evinin dıştan görünüşü ve daha fazlası için hazır mısınız?

Acun Ilıcalı’nın Evinin İçini Gezdim!

YouTube video

Acun Ilıcalı’nın Evinin İçi Nasıl?

Acun Ilıcalı'nın Evi Nerede? 2023 Acun'un Evi!
Acun Ilıcalı’nın evi

Acun’un Ilıcalı’nın evinin içi için söylenecek o kadar çok şey var ki, nereden başlasam bilemiyorum. Acun Bey’in yazımıza konu olan bu evi 2009 yılında Beykoz’da satın almış. Acun Ilıcalı’nın evi nerede diye soranlara evinin Beykoz’da olduğunu söyleyebiliriz.

Acun Ilıcalı'nın Evi Nerede? 2023 Acun'un Evi!
Acun Ilıcalı’nın Evi

Beykoz’daki Casa Nova Sitesi’nde bulunan 3 katlı villa tam olarak 650 metrekare büyüklüğe sahip. Ayrıca evin tam 12 odası olduğunu söylemek gerekiyor. Küçük bir saray diyebiliriz. 🙂

Acun Ilıcalı'nın Evi Nerede? 2023 Acun'un Evi!
Acun Ilıcalı ev dekorasyonu

Evin genel dekorasyonu için her şey özenle dekore edilmiş diyebiliriz. Tüm ayrıntılara önem vererek mükemmel bir ev dekorasyonu ortaya çıkmış diyebiliriz. Yazımızın sonunda Acun Ilıcalı evini kimin dekore ettiğini de paylaşacağız. Şimdi sizinle detaylara bir göz atalım:

Acun‘un salon dekorasyonu

Acun Ilıcalı'nın Evi Nerede? 2023 Acun'un Evi!
Acun Ilıcalı’nın Evi

Evin salonundan başlamak istedim. Ne kadar ferah değil mi? İnsanın içi açılıyor. Şu renklerin uyumuna ne demeli? Acun Ilıcalı’nın salon dekorasyonu için beyaz renklerin hakim olduğunu söyleyebiliriz. Mobilyada kullanılan beyaz renkler ile duvar rengi aynı renk. Perdelerde beyaza yakın bir tonda tercih edilmiş.

Acun Ilıcalı'nın Evi Nerede? 2023 Acun'un Evi!
Acunun evi

Bu kadar beyaz renk kullanımı fazla gibi görünse de yardımcı renklerden yararlanarak denge sağlanmış. Özellikle kullanılan fıstık yeşili ve pembe renkleri ortamı oldukça hareketlendirmiş. Ben Acun Ilıcalı’nın evi için tercih ettiği salon dekorasyonu fikirlerini beğendim, ya siz?

Acun Ilıcalı'nın Evi Nerede? 2023 Acun'un Evi!
Acun Ilıcalı’nın evi

Acun Ilıcalı’nın evi için seçtiği yemek masası da salon ile bütünleşmiş. Renk olarak yine beyaz renk tercihi yapılırken yine ortamı hareketlendirmek için birçok deseni ve rengi bulunan biraz antika görünüme sahip bir halı kullanılmış.

Acun Ilıcalı'nın Evi Nerede? 2023 Acun'un Evi!
Acun Ilıcalı’nın evi

Salon dekorasyonuna uydurmak için kullanılan fıstık yeşili ve pembe-fuşya yardımcı renkler de dekorasyonu tamamlamış. Perde için daha farklı bir tercih düşünülebilirdi, özellikle farklı renk ve desene sahip renkli perdeler ortamı daha da hareketlendirebilirdi. Ancak sanırım Acun Bey, sadeliği seviyor.

Acun Ilıcalı'nın Evi Nerede? 2023 Acun'un Evi!
Acun Ilıcanın evi

Acun’un evi 3 katlı, yani tribleks daire. Dubleks ev dekorasyonu hakkında fikir sahibi olmak isterseniz bağlantıya tıklayarak ilgili yazıyı okuyabilirsiniz.

Acun Bey’in evinden bir köşe

Acun Ilıcalı'nın Evi Nerede? 2023 Acun'un Evi!
Acun Ilıca’nın evi

Ilıcalı’nın evi oldukça farklı. Nasıl mı? Odaları tek tek gezerken gözümüze çarpan bu renk cümbüşüne sahip inanılmaz enerjik yapıdaki köşeyi sizlere aktarmadan geçemeyeceğim. Bu köşede kullanılan canlı renklere dikkat etmelisiniz.

Mavi, yeşil ve fuşya renginin birbiriyle uyumu ortamdaki dekorasyon düşüncesini oluşturmuş. Yalnız uzun bir süre ortamda durduktan sonra bu kadar renkli bir dekorasyon insanın enerjisini tüketir mi ya da yorar mı bilemiyorum, yorumu size bırakıyorum… 🙂

Acun‘un evinde balkon keyfi

Acun Ilıcalı'nın Evi Nerede? 2023 Acun'un Evi!
Acun Ilıca’nın evi

Acun’un evi oldukça geniş balkona sahip desek yanılmış olmayız. Evin bir kaç odasına birden açılan balkonda bizi renkli dekoratif koltuklar karşıladı. Evin iç dekorunda kullanılan farklı ve canlı renkler balkon dekorasyonunda da kendini gösteriyor.

Acun Ilıcalı'nın Evi Nerede? 2023 Acun'un Evi!
Acunun evi

Acun Ilıcalı’nın mutfağı da bir başka güzel. Mutfak dekorasyonu için yine hakim olan beyaz renk dekorasyonu bu sefer perde ve pufların uyumlu bir şekilde renklendirilmesiyle tamamlanmış. Oldukça ferah ve keyifli bir mutfak değil mi?

Sıkça Sorulan Sorular

Acun Ilıca’nın evi kimin tarafından dekore edildi?

Acun Ilıcalı’nın evinin içi sizce de güzel değil mi? Beğendiğiniz ev dekorasyonunu eski eşi tarafından yani Zeynep Ilıca tarafından tasarlanmış. Ne kadar zevkli döşendiğine birlikte şahit olduk. Zeynep Hanım’ın tüm detayları göz ardı etmeden düşündüğü ve harika bir ev dekorasyonu çıkardığı ortada. Bir başka ünlünün evinde görüşmek üzere… 🙂

Acun Ilıcalı, evi ne kadara aldı?

Acun’un yaklaşık 30 milyona aldığı basına yansıyan haberlerde bahsediliyor. Günümüz parası ile 30 trilyon ediyor ancak ev piyasasının son günlerde inanılmaz bir artış içinde olması evinin şimdiki değerinin çok daha yüksek olduğu düşüncesini ortaya çıkarmıştır.

“Acun Ilıcalı’nın Evi Nerede? 2023 Acun’un Evi!” üzerine 26 yorum

 1. Siyah tişörtten başka şey giymeyen adamın evi olamaz bu, ben çok inanmadım. Hatta herhangi bir ‘adamın’ evi olamaz. Eski karısı her gün fosforlu pastellerden gözü kanasın diye bilerek yapmış olabilir anca.

  Yanıtla
 2. Yeni gelin olmuş bir ablamızın korona zamanında can sıkıntısı evde eşyaları boyamasıyla meydana gelen hoş bir tasarım olmuş.

  Yanıtla
 3. Merak ettiğim için baktım ve bakarken tanıdığı bir iç mimar sadece reklam yapsın diye yaptırdığını düşünürken eski eşi olduğunu okudum .. Orta Doğu ve Balkanlar’ın en güzel manzaralı evi olabilir ama içerisi o manzaraya yakışmayıp yorucu ve tutarsız olmuş ..

  Yanıtla
 4. Gördüğüm en kötü dekorasyonlardan biriydi, bir ev bu kadar para ile nasıl katledilir, anlatılmış.

  Yanıtla
 5. Bence acayip cafcaflı bir ev kafa karıştırıyor acun bence sadeligi degil çok karışık ev seviyor

  Yanıtla
 6. bu kadar karmaşık tutarsız ve uyumsuz olmasını geçsek bile içinde kimsenin yaşamadığı ruhsuz …sevimsiz… soğuk… mobilya mağazası görünümlü bir ev ..tek güzel tarafı manzarası eh işte..
  ..

  Yanıtla
 7. Valla güzelmiş yaşıyorlar bu hayatı ne diyelim rabbim daha cok versin insallah biz garibanlığa devam 🙂

  Yanıtla
 8. Tam bir zevksizlik abidesi..çok para sahibi olmakla,zevk sahibi olmak arasında baya bi fark var..😂😂😂

  Yanıtla
 9. Herhalde küçük kızlarının istekleri doğrultusunda dekore edilmiş. Kötüden de kötü olmuş.

  Yanıtla
 10. Hakikaten çoook çok sakil ve iğrenç Acun açısından. Kredi ile evlenecek kişilerin alabilecekleri kişilerin zevki olabilir ancak!! Yazık olmuş Acun’a…

  Yanıtla

Yorum yapın