perde siparişi

Ucuz Düğün Paketleri: İnegöl Mobilya’dan +5 FikirDüğün sezonu yaklaştıkça düğün telaşı başlayan aileler için önemli araştırmalardan biri de ucuz düğün paketleri için yapılan araştırmalardır. Bu araştırmalar ile aileler hem bütçelerine uygun hem de sağlam mobilya almayı hedeflemektedirler.Ucuz düğün paketleri ile mobilya kampanyaları

Düğün paketleri sadece yeni evlenecek çiftler için değil aynı zamanda evini yenilemek isteyen aileler için de tercih sebebidir.

Birçok mobilya çeşidinin pakete dahil edildiği ucuz düğün paketleri tercihleri arasında her bütçeye ve her zevke uygun modelleri bulmak mümkündür.

Düğün paketleri, toptan birçok ürünün satışı anlamına geldiği için tek tek alacağınız mobilyalara göre daha avantajlı hale gelmektedir.Bu sebeple üreticiler, modül birim fiyatlarını takım içinde geçerli kabul edip takım dışı satışlarda daha farklı etiketleri yansıtmaktadırlar.

1.İnegöl mobilya Almira düğün paketi

Almira düğün paketi koltuk takımı

Ucuz düğün paketleri içerisinde dikkat çeken paketlerden birisi de Almira düğün paketidir.

Almira düğün paketi yatak odası

İçerisinde Almira yatak odası ve Almira yemek odası takımlarının yer aldığı paketin bir de Fetih koltuk takımı olduğunu belirtmek isteriz.

MUTLAKA OKUYUN:  Bahçe Mobilyaları için 10 Fikir + 4 Büyük Marka!


Almira düğün paketi yemek odası

Özellikle ahşabın sıcaklığından hoşlanan ve klasik görünümden vazgeçmek istemeyen müşterilerin tercih ettiği Almira düğün paketinin değerlendirme listenizde olmasını tavsiye ediyoruz.

İlginizi Çekebilir: Daha önce kaleme aldığım Doğtaş yemek odası takımı içeriğine bir göz atarak farklı modeller hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

2.İnegöl mobilya İnci düğün paketi

İnci düğün paketi yatak odası

Evinizde beyaz ve pembe renklerin hakim olduğu mobilyalar istiyorsanız bu düğün paketini mutlaka görmelisiniz.
İnci düğün paketi yemek odası

İnci beyaz yatak odasında modern çizgilerin hakim olduğu modüler mobilyaların, yemek odasında ise klasik dizayn ile harmanlandığını görmekteyiz.

İnci düğün paketi koltuk takımı

Pembe renklerin hakim olduğu üçlü, iki adet kanepe ve bir adet berjerin de koltuk takımı olarak paketi tamamladığını söyleyebiliriz.

İlginizi Çekebilir: Koltuk takımları renk kombinleri içeriğinde de bahsettiğim gibi birçok renk alternatifi ile bu mobilya grubunu kombinleyebilirsiniz.

3.İnegöl mobilya Safir düğün paketi

Safir düğün paketi yatak odası

Safir düğün paketinde tek renk hakimiyeti ile bir sadelik ve kalite sunulmaya çalışılmış. Beyaz rengin tüm mobilyalarda kullanıldığı düğün paketinin dikkat çeken en önemli takımı moda koltuk takımıdır.

Safir düğün paketi yemek odası

Bu takımda kullanılan ithal kumaşlar silinebilir özelliğe sahiptir. koltuk takımında fırınlanmış gürgen ağacı, mobilya iskeleti olarak kullanılmıştır.

Safir düğün paketi koltuk takımı

Takım, biri yataklı sandıklı olmak üzere iki adet üçlü kanepe ve bir adet berjerden oluşmaktadır.

MUTLAKA OKUYUN:  Yüklük Dolap Modelleri ve Fiyatları 2021

4.İnegöl mobilya Harlem düğün paketi

Harlem düğün paketi koltuk takımı

Harlem düğün paketinde ucuz düğün paketleri listenizde yer alacak rengarenk mobilyalar tercih edilmiştir.

İlginizi Çekebilir: Daha farklı model arayışı içindeyseniz yeni sezon Bellona koltuk takımı modelleri içeriğine de bir göz atabilirsiniz.

Harlem düğün paketi yatak odası

Yatak odasında beyaz, yemek odasında beyaz ve mavinin tonları hakimken, koltuk takımında ise mavi, sarı ve pembe renklerle üretilmiş mobilyaları görmekteyiz.

Harlem düğün paketi yemek odası

Modern çizgilerin hakim olduğu bu takımları da değerlendirebilirsiniz.

5.İnegöl mobilya Taç düğün paketi

Taç düğün paketi koltuk takımı

Taç düğün paketinde dikkati çeken en güzel özellik, süslemelerinde taç benzetmesi yapılarak üretilmiş mobilyalardır.

Taç düğün paketi yatak odası

Çok şık bir görünümün elde edildiği bu mobilya paketi de farklı renkleri ve dizaynları ile müşterilerin ilgisini çekmektedir.

Taç düğün paketi yemek odası

Sizlere İnegöl Mobilya’nın en güzel düğün paketi kampanyalarını sıraladım. Bundan sonra seçim sizin. Keyifli alışverişler dilerim.Abone ol
Bildir
guest
3 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin


3
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x
()
x