Hibboux Yatak Modelleri ile Sağlıklı Ve Konforlu Uykuyla Tanışma Vakti


İyi bir gece uykusu, bizi gün boyu zinde ve dinç tutan en temel unsurlardan biri olma özelliğini taşıyor. Düzenli bir şekilde devam eden iyi uyku ise, fiziksel ve zihinsel olarak yaşamımızda bizi sürekli olarak destekleyecek demektir. Hibboux yataklar, yaşantınıza katkılarının bilincinde olarak, sahip olduğu üstün ve akıllı teknoloji sayesinde en sağlıklı ve konforlu uykuları sunan doğa dostu malzemelerle üretiliyor. Sağlığa zararlı hiçbir kimyasal ve kanserojen madde veya Hibboux ürünleri, sürdürülebilir ve geri dönüştürülebilir ham maddeler ve ecolabel etiketli ürünlerden elde ediliyor. Uyku kalitesini belirleyen sıcaklık, nem, konfor, hijyen gibi etkenleri düşünerek özel olarak geliştirilmiş ürünler ile sağlıklı uyku deneyiminizi yaşarken odanızdaki şıklık ve konforun keyfini çıkarabilirsiniz.

Doğal Yatak Teknolojisi ile Uykunuza Sağlık Katın

Hibboux Yatak Modelleri ile Sağlıklı Ve Konforlu Uykuyla Tanışma Vakti
Hibboux yatak modelleri cloud yatak

Çevre dostu doğal teknoloji ve üstün servis hizmeti sunan Hibboux, çocuklar ve yetişkinlere göre özel olarak tasarlanmış, yatak, yorgan, yastık, nevresim ve havlular üretiyor. Kaliteli bir uykunun insan sağlığına vereceği katkıyı ve doğa dostu üretimi ana değerleri olarak benimseyen Hibboux, ihtiyaçlarınıza uygun olarak dizayn edilmiş pek çok modele sahip. Değişik boyutlarda tek kişilik yatak, çift kişilik yatak ve çocuk yatakları modellerine sahip Hibboux’da, kullanılan yay teknolojisine göre, Pocket Yaylı ve DHT(Güçlendirilmiş Bonel) Yaylı olmak üzere 2 farklı yay sistemi bulunuyor. DHT yay teknolojisi ile eski tip yataklardaki yaylar, çift ışıl sistemi ile güçlendiriliyor böylece ömürleri ve vücuda sağladıkları destek artıyor. Pocket yay teknolojisinde ise vücudun yatağa az veya çok baskı uyguladığı bölgelerine göre yatağın vereceği desteği ayarlayan bir yay sistemi kullanılıyor. Böylece vücuda uygulanması gereken ideal destek oranı belirlenirken, omurganın doğal eğriliğinin korunmasında yardımcı oluyor.

İyi Bir Yatak Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Hibboux Yatak Modelleri ile Sağlıklı Ve Konforlu Uykuyla Tanışma Vakti
Hibboux yatak modelleri dream yatak

Hibboux yatak modelleri Hybrid, Pocket ve DHT Yaylı olmak üzere üç başlık altında toplanıyor. Bel ve sırt ağrılarınız için önerebileceğimiz seçeneklerden biri, Hybrid başlığında bulunan Botanik Hybrid Yatak. Bu ürün vücut kıvrımlarını mükemmel şekilde kavrayan 7 bölgeli pocket yay sistemi ve nem ve sıcaklık dengesini sağlayan lateks katman özelliklerine sahip, ayrıca 4 mevsim ve tek taraflı kullanım sağlıyor. Eşlerin dönmesindeki etkiyi azaltan ürünler için pocket yay sistemine sahip Cloud R.E.M’i tercih edebilirsiniz. Üstelik ağaç liflerinden üretilmiş, geri dönüştürebilir viskon kumaş ile doğallığın keyfini çıkarabilirsiniz. Bulutların üzerinde uyumaya ihtiyacınız varsa aradığınız ürün DHT yay teknolojisine sahip Dream Yatak. Konfor artırıcı sünger katmanlar, uyku konforunu artıran özel sünger, çökmeye karşı dayanıklı yaylar gibi birçok özelliği bulunan ürün sizi gökyüzüne çıkarabilir. Eğer tek kişilik yatağa ihtiyacınız varsa 90 x 190 cm’den 120 x 200 cm’ye değişik modeller bulunabiliyor. Yatak odasında alanınız darsa, 2 kişilik yataklarda140 x 190 cm’den başlayan ölçüleri değerlendirebilirsiniz. Daha büyük seçenekler için 180 x 200 cm’ye kadar çıkan modelleri tercih edebilirsiniz.

Odanıza Şıklık ve Konforu Davet Edin

Hibboux Yatak Modelleri ile Sağlıklı Ve Konforlu Uykuyla Tanışma Vakti
Hibboux yatak modelleri botanic hybrid yatak

Sizin için en doğru yatağı bulduktan sonra ise belki de en keyifli kısım, yani odanızı dekore etmek kalıyor! Değişik boyut ve yüksekliklere sahip Hibboux yataklarınızı, alçak veya yüksek bir karyolada veya tahta paletler üzerinde kullanabilirsiniz. Birbirinden şık yastık, yorgan ve nevresim takımlarıyla tamamlayabileceğiniz yatağınıza, sağlıklı uykularda eşlik etmesi için odanıza küçük ışıklar veya mumlar ekleyebilirsiniz. İster sadece kendi nevresim takımı ile isterseniz farklı birçok yastıkla beraber kullanabileceğiniz yatağınızla odanızı mükemmel bir yaşam alanına çevirebilirsiniz. Bilgisayarınızı alıp dizi izlemeyi veya kitap okumayı çok daha zevkli hale getirebileceğiniz Hibboux yatak modelleri ve yatakların tamamlayıcısı nevresim takımları ile odanızdaki şıklık ve konforun keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu içeriği puanlamak ister misiniz?
[Katılım: 0 | Puan Ortalaması: 0]

] }
Abone ol
Bildir

1 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
1
0
Düşünceleriniz kıymetli, yazıyı yorumlar mısınız?x