Son yıllarda dekorasyonda tavan uygulamaları epey revaçta. İç mekanlara büyük yenilikler getiren modern ve lüks bir görünüm kazandıran asma tavan modellerini sizler için derledik. Günümüzde asma tavan modeli genellikle LED ışık ve spot ışıklarla zenginleştiriliyor. Yapılan ışık uygulamaları asma tavanı daha da ilgi çekici hale getiriyor.

Bence yeni bir ev yaptırıyor ya da evinize tadilat yapıyorsanız en az bir odada asma tavan modeli fikirlerini uygulamanızı öneriyorum. Özellikle gizli LED aydınlatmalı asma tavan sistemleri benim çok hoşuma gidiyor. Mutfaktan solana, oturma odasından çocuk odasına ve antre girişine kadar birçok yerde asma tavan modeli uygulamanız mümkün. Yeter ki evinizde hangi odaya asma tavan modeli uygulamak istediğinize karar verin.

Lafı çok uzatmadan sizleri 15 asma tavan modeli örnekleriyle baş başa bırakalım.

1. Sade dikdörtgen yapılı gizli LED’li asma tavan modeli

led-asma-tavan-modeli-6

Gizli LED’li asma tavan modelleri bence en çok da salona yakışıyor. Salona harika ve modern bir görünüm kazandıran asma tavan modeli bu görselde dikdörtgen yapısıyla oldukça dikkat çekici. Asma tavan arasına gizlenen LED’ler mimariye modern bir görünüm kazandırmış.

2. Gül figürlü asma tavan modeli

led-asma-tavan-modeli-4

Ev dekorasyonu içinde hayal sınırlarını zorlayan bir model olan gül figürlü asma tavan modeli benim çok hoşuma gitti. Siz de benim gibi çiçek hastasıysanız evinizin tavanını gül figürlü yapabilirsiniz.

3. Antre giriş asma tavan modeli dekorasyonu

led-asma-tavan-modelleri-3

Antre dekorasyonu içerisinde kendisine önemli bir yer bulan asma tavan modelleri, hakikaten koridorun çehresini değiştirecek cinsten. Sizler de antre dekorasyonu için neler yapabileceğinizi sorguluyorsanız LED ışıklı asma tavan modeli imdadınıza yetişebilir. Giriş dekorasyonu için alternatif fikirler duymak isterseniz, antre ve giriş dekorasyonu örnekleri yazımı okuyabilirsiniz.

4. Çocuk odası led asma tavan modeli

cocuk-odasi-asma-tavan-modelleri

Çocuk odasında çocuğunuza sürpriz bir oda tasarlamak istiyorsanız bulut temalı LED asma tavan modeli işinize yarabilir. Çocuğunuzun hayal dünyasını zenginleştirmek isterseniz daha farklı fikirler de bulunabilir.

Sizler için derlediğim diğer LED asma tavan modelleri için galerimizi ziyaret etmenizi öneriyorum. Evinize yaptırabileceğiniz çok farklı asma tavan modellerine hayran kalacaksınız.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here