Gergi Tavan M2 Fiyatı ve Modelleri 2023

Gergi tavan modelleri ile evinizi daha gösterişli hale getirebilirsiniz. İçerikte gergi tavan m2 fiyatı ile gergi tavan fikirlerini inceleyebilirsiniz. Görsellik açısından olağanüstü bir görüntü oluşturan gergi tavan modelleri, birçok çeşitliliğe sahiptir.  Günümüzde modern bir ev yapısına sahip olmak isteyen kişiler tarafından kullanılmaktadır. Aynı zamanda gergi tavanların görünüm haricinde ses ve gürültü kesici özelliği vardır.  Eğer üst kattaki kişilerden ve seslerinden rahatsız oluyor iseniz gergi tavan yaparak bu problemi çözebilirsiniz.

Gergi Tavan M2 Fiyatları 2023

Gergi Tavan M2 Fiyatı ve Modelleri 2023
Gergi tavan m2 fiyatı

Gergi tavan fiyatları modeline göre farklılık gösterebilir ancak bütçenizi sarsmayacak cinstendir. Gergi tavanlar tamamen doğal malzemelerden üretilmektedir. 3D gergi tavanlarda mevcuttur ve bu görüntüler sizin motivasyonunuzu yükseltir. Gergi tavan m2 fiyatı ortalama olarak 500₺ ila 4.000₺ arasında farklılık gösterir. 

Gergi Tavan Modelleri

Gergi tavan modelleri hakkında bilgiler vereceğiz. Gergi tavanlar şık olduğu gibi estetik açıdan son derece fazla talep gören üründür. Oldukça fazla gergi tavan modelleri bulunuyor. Gergi tavan modellerinin diğer bir ismi ise barisol tavan’dır. Bu modellerin isimlerini sizler için yazacağız. Birçok çeşit ve renkte gergi tavan bulunur. Bu modeller hangi odaya yapılacağına göre değişiklik gösterebilir.  Şimdi sizlere gergi tavan modelleri hakkında detaylı bir şekilde bilgi vereceğiz. İşte detaylar!

Gergi Tavan M2 Fiyatı ve Modelleri 2023
Gergi tavan modelleri

Tavan duvar dekor ve gergi tavan modelleri uygulanacak olan mekana göre değişiklik gösteriyor. Bu mekanlara uygun modellerin isimlerini sizlere yazacağız.

  • Mutfak gergi tavan modeli
  • Salon gergi tavan modeli
  • Yatak odası gergi tavan modeli
  • Antre gergi tavan modeli
  • Ayna gergi tavan modeli
  • Akustik gergi tavan modeli
  • Lake doku gergi tavan modeli
  • Dijital baskılı gergi tavan modeli

Sadece gergi tavan modellerinden bazılarıdır. Daha birçok gergi tavan modelleri bulunuyor.

Mutfak Gergi Tavan Modeli

Gergi Tavan M2 Fiyatı ve Modelleri 2023
Mutfak gergi tavan modeli

Mutfak gergi tavan modeli seçerken tavanın baskısına, pervazına ve mutfağınıza uygun renk olmasına dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda aydınlatma yaparak mutfağın kullanışlı ve güzel bir şekilde görünmesine sebep olabilirsiniz. Aydınlatma ile gergi tavan birleşince ortaya muhteşem bir görüntü çıkacaktır. Aynı zamanda mutfak için 3D gergi tavan modeli de çok fazla tercih edilmektedir 

Salon Gergi Tavan Modeli

Gergi Tavan M2 Fiyatı ve Modelleri 2023
Salon gergi tavan modeli

Salon gergi tavan modeli dekorasyonda önemli bir yere sahip.  Eğer evinizin şık ve ferah görünmesini istiyorsanız salonunuza uygun gergi tavan modelini belirleyip yaptırabilirsiniz. Genelde salon için gergi tavan seçerken klasik ve sade olması dikkate alınmaktadır.  Salon gergi tavan modeli belirlemek için öncelikle salonunuzun nasıl yapıya sahip olduğunu ve renklerini düşünerek hareket etmelisiniz ve salon gergi tavanın da buna göre belirlemelisiniz. 

Yatak Odası Gergi Tavan Modeli

Gergi Tavan M2 Fiyatı ve Modelleri 2023
Yatak odası gergi tavan modeli

Yatak odası gergi tavan modeli için tahmin edemeyeceğiniz kadar modeller yer almaktadır. Yatak odası gergi tavan seçenekleri arasında üç boyutlu tavan modelleri yer alır.  Yatağınıza yattığınızda gökyüzünü istemez misiniz?  Ya da bulutların içerisinde bir yolculuğa çıkmak hayalinizde var mı? 

Yatak odasına gergi tavan yaptırırken bu modelleri tercih edip odanızın havasını değiştirebilirsiniz.  Bu tarz geri tavan modelleri sizin uykuya daha rahat ve huzurlu bir şekilde geçmenize sağlayacaktır.

Gergi tavan aynı zamanda bir nevi ses yalıtımı görevi görür.  Üst katınızda bulunan kişilerin seslerinden rahatsız oluyor ve uyuyamıyorsanız gergi tavan yaptırarak bu sorundan kısa bir süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Yatak odası için gergi tavan tercih ederken yatak odanıza hâkim olan renge ve modele bağlı olarak gergi tavan tercih etmeniz önerilir. 

Antre Gergi Tavan Modeli

Gergi Tavan M2 Fiyatı ve Modelleri 2023
Antre tavan modeli

Antre gergi tavan modeli, antrenizin ferah ve hoş bir yapıya sahip olmasını sağlar. Açık renklerde gergi tavan modeli tercih ederek ortama hoş bir görüntü verebilirsiniz. Antre için birçok tavan modeli bulmanız mümkündür.

3D Gergi Tavan Modeli

Gergi Tavan M2 Fiyatı ve Modelleri 2023
3D gergi tavan modeli

3D gergi tavan modeli çok fazla. Sizin yapacağınız ortama uygun 3D gergi tavan modelini tasarlayıp ona göre yaptırmanızdır.  Eğer renk ve model oda ile uyumlu olmaz ise gözü yorar ve ortamın daha kötü görünmesine sebebiyet verebilir.

Asma Tavan Gergi Modeli

Gergi Tavan M2 Fiyatı ve Modelleri 2023
Asma tavan gergi modeli

Asma tavan gergi modeli evinize farklı bir hava katabilir. Evinizde tavan bölgesine baktığınızda gökyüzünü görmek ister misiniz?  Ya da çiçek bahçesinde olmak hayaliniz mi? Asma tavan gergi tavan yaptırarak bu hayallere ulaşabilirsiniz. Birçok çeşit asma tavan gergi tavan bulunur. Bu modeller sayesinde evinizin havası değişecek ve muhteşem görüntüye bürünecektir 

Yuvarlak Gergi Tavan Modeli

Gergi Tavan M2 Fiyatı ve Modelleri 2023
Yuvarlak gergi tavan modeli

Yuvarlak gergi tavan modeli de çok fazla tercih ediliyor. Adından da anlaşılacağı gibi yuvarlak gergi tavan modellerinin hepsi daire şeklindedir. Dilediğiniz renkte ve desende birçok çeşit model yer alır. Önemli olan sizin zevkiniz ve odanızın uyumudur. Yeni niş modelleri için bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Dijital Baskılı Gergi Tavan Modeli

Dijital baskılı gergi tavan modeli, UV baskı tekniği yapılarak uygulanan gergi tavan modelidir. Yapıldığı kumaş türü ise ışıklı doku gergi tavan kumaşıdır. UV baskı tekniğinin özelliği uzun zaman solmayan bir baskıdır. Uzun zaman solmadığı gibi rengi çıkmaz. Dijital baskılı gergi tavan modelini uzun yıllar solmadan tavanınızda kullanabilirsiniz ve her zamanki canlılığını korur. Hiçbir şekilde bakteri oluşturmaz.

Gergi Tavan M2 Fiyatı ve Modelleri 2023
Dijital baskı gergi tavan
Gergi Tavan M2 Fiyatı ve Modelleri 2023
UV baskılı gergi tavan modeli

Işıklı Gergi Tavan Modeli

Işıklı gergi tavan modeli, aydınlatma sistemlerinde oldukça fazla kullanılan bir modeldir. Bu modelin kullanılmasındaki en büyük sebep ise çok fazla ışık tüketiminin önüne geçer. Ayrıyetten ışıktan tasarruf ettiği gibi etrafa çok şık ve dekoratif bir görüntü çıkartır.

Gergi Tavan M2 Fiyatı ve Modelleri 2023
Gergi tavan ve duvar dekorasyonu yapma
Gergi Tavan M2 Fiyatı ve Modelleri 2023
Işıklı gergi tavan modeli
Gergi Tavan M2 Fiyatı ve Modelleri 2023
Işıklı gergi tavan çeşidi

Lake Gergi Tavan Modeli

Lake gergi tavan özelliği parlak ve pürüzsüz bir görünümü ile kullanılan alana şık bir tasarım sağlar. Özellikle kullanıldığı alanlar dar alanlardır. Lake gergi tavan modelleri ışık sisteminde genellikle spot aydınlatma ve avizeler tercih edilir.

Gergi Tavan M2 Fiyatı ve Modelleri 2023
Lake gergi tavan
Gergi Tavan M2 Fiyatı ve Modelleri 2023
Lake model gergi tavan

Ayna Gergi Tavan Modelleri

Ayna gergi tavan modelleri kullanıldığı yüzey ayna gibi parlaktır. Diğer gergi tavan kumaşlarına göre daha farklıdır. Farkları ise daha kalın ve çok parlak olmasıdır. Bu tavanlardaki kumaşlar diğer kumaşlardan farklıdır. Ayna gergi tavan modellerinde kullanılan kumaşlar çok fazla gerilmezler. Uygulanmış olan bölgeye mükemmel derece bir derinlik sağlar. Lake gergi tavan modeline biraz benziyor.

Gergi Tavan M2 Fiyatı ve Modelleri 2023
Ayna modelli gergi tavan
Gergi Tavan M2 Fiyatı ve Modelleri 2023
Aynalı gergi tavan modelleri

Sizlere lake gergi tavana benzediğini söyledik ama arasındaki en büyük fark ise renklerinin sayısının az olmasıdır. Lake gergi tavan modellerinin rengi fazla iken ayna gergi tavan duvar dekorasyonu modellerinin renkleri daha kısıtlıdır.

Mutfak gergi tavan modelleri, salon gergi tavan modelleri, yatak odası gergi tavan modelleri, 3D gergi tavan modeli, asma tavan modeli hakkında bilgiler vereceğiz. O halde yazımızın devamını mutlaka okumanızı öneririz. Pinterest sayfasına da göz atmayı unutmayın!

Sıkça Sorulan Sorular

Gergi tavan fiyatları ne kadar?

Gergi tavan fiyatları ortalama m2 olarak 400-4.000₺ arasında değişmektedir. Bu değişiklik firmadan firmaya değiştiği gibi malzeme ve işçiliğe göre de fiyatlandırma yapılmaktadır.

Gergi tavan kullanışlı mı?

Gergi tavan kullanışlı mı sorusu her zaman soruluyor. Gergi tavan oldukça kullanışlıdır. Temizliği de çok kolaydır. Zamanla herhangi bir deformeye uğramaz, sağlamdır.

Gergi tavan ölçüsü nasıl alınır?

Gergi tavan ölçüsü alırken led uygulaması için en az 10 cm boşluk bırakılmalıdır. Led döşenirken de 8 cm arayla LED döşenmelidir. Işık havuzu yüksekliği ışık kaybı yaşanmaması için 30 cm’yi geçmemelidir. Derinliğin 15-17 cm arasında olması durumunda da LED aralığı ise 15 cm, floresan aralığının ise en fazla 25 cm olması idealdir.

Gergi tavan montajı nasıl yapılır?

Gergi tavan montajı yaparken gergi tavan kumaşı, ısı aracı ve spatula ile yayılarak panellerin üzeri kaplanır. Panel ile şerit arasına LED ışık monte edilir. Avize, lamba ve floresan yerini gergi tavan modeline bırakır.

Yorum yapın