Gergi Tavan Modelleri ve Fiyatları 2020

0
203

#Yazı İçeriği

Görsellik açısından olağanüstü bir görüntü oluşturan gergi tavan modelleri, birçok çeşitliliğe sahiptir.  Günümüzde modern bir ev yapısına sahip olmak isteyen kişiler tarafından kullanılmaktadır.

Aynı zamanda gergi tavanların görünüm haricinde ses ve gürültü kesici özelliği vardır.  Eğer üst kattaki kişilerden ve seslerinden rahatsız oluyor iseniz gergi tavan yaparak bu problemi çözebilirsiniz.

Tavanların fiyatı modeline göre farklılık gösterebilir ancak bütçenizi sarsmayacak cinstendir. Gergi tavanlar tamamen doğal malzemelerden üretilmektedir. 3D gergi tavanlarda mevcuttur ve bu görüntüler sizin motivasyonunuzu yükseltir. Ortalama olarak modeller, 1000₺ ila 4000₺ arasında farklılık gösterir. 

Şimdi sizlere mutfak gergi tavan modeli, salon gergi tavan modeli yatak odası gergi tavan modeli, 3D gergi tavan modeli, asma tavan modeli hakkında bilgiler vereceğiz. O halde yazımızın devamını mutlaka okumanızı öneririz.

Gergi tavan modelleri

Gergi tavan modelleri

Birçok çeşit ve renkte gergi tavan bulunur. Bu modeller hangi odaya yapılacağına göre değişiklik gösterebilir.  Şimdi sizlere gergi tavan modelleri hakkında detaylı bir şekilde bilgi vereceğiz.  İşte detaylar…

Mutfak Gergi Tavan Modelleri

Mutfak Gergi Tavan Modelleri

Mutfak gergi tavan seçerken tavanın baskısına, pervazına ve mutfağınıza uygun renk olmasına dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda aydınlatma yaparak mutfağın kullanışlı ve güzel bir şekilde görünmesine sebep olabilirsiniz. Aydınlatma ile gergi tavan birleşince ortaya muhteşem bir görüntü çıkacaktır. Aynı zamanda mutfak için 3D gergi tavan modeli de çok fazla tercih edilmektedir 

Salon Gergi Tavan Modelleri

Salon Gergi Tavan Modelleri

Ev dekorasyonunda salon gergi tavanların önemi büyüktür.  Eğer evinizin şık ve ferah görünmesini istiyorsanız salonunuza uygun gergi tavan modelini belirleyip yaptırabilirsiniz. Genelde salon için gergi tavan seçerken klasik ve sade olması dikkate alınmaktadır.  Salon gergi tavan modeli belirlemek için öncelikle salonunuzun nasıl yapıya sahip olduğunu ve renklerini düşünerek hareket etmelisiniz ve salon gergi tavanın da buna göre belirlemelisiniz. 

Yatak Odası Gergi Tavan Modelleri

Yatak Odası Gergi Tavan Modelleri

Yatak odası için tahmin edemeyeceğiniz kadar gergi tavan modelleri yer almaktadır.  Yatak odası gergi tavan seçenekleri arasında üç boyutlu tavan modelleri yer alır.  Yatağınıza yattığınızda gökyüzünü istemez misiniz?  Ya da bulutların içerisinde bir yolculuğa çıkmak hayalinizde var mı? 

Yatak odasına gergi tavan yaptırırken bu modelleri tercih edip odanızın havasını değiştirebilirsiniz.  Bu tarz modeller sizin uykuya daha rahat ve huzurlu bir şekilde geçmenize sağlayacaktır.

Aynı zamanda gergi tavanlar bir nevi ses yalıtımı görevi görür.  Üst katınızda bulunan kişilerin seslerinden rahatsız oluyor ve uyuyamıyorsanız gergi tavan yaptırarak bu sorundan kısa bir süre içerisinde kurtulabilirsiniz.  Yatak odası için gergi tavan tercih ederken yatak odanıza hâkim olan renge ve modele bağlı olarak gergi tavan tercih etmeniz önerilir. 

Antre Tavan Modelleri

Antre Tavan Modelleri

Antrenizin ferah ve hoş bir yapıya sahip olmasını istiyor iseniz açık renklerde gergi tavan modeli tercih ederek ortama hoş bir görüntü verebilirsiniz. Antre için birçok tavan modeli bulmanız mümkündür.

3D Gergi Tavan Modeli

3D Gergi Tavan Modeli

Birçok çeşit 3D tavan modeli bulunur.  Sizin yapacağınız ortama uygun 3D gergi tavan modelini tasarlayıp ona göre yaptırmanızdır.  Eğer renk ve model oda ile uyumlu olmaz ise gözü yorar ve ortamın daha kötü görünmesine sebebiyet verebilir.

Asma Tavan Gergi Tavan Modeli

Asma Tavan Gergi Tavan Modeli

Evinizde tavan bölgesine baktığınızda gökyüzünü görmek ister misiniz?  Ya da çiçek bahçesinde olmak hayaliniz mi?  asma tavan gergi tavan yaptırarak bu hayallere ulaşabilirsiniz. Birçok çeşit asma tavan gergi tavan bulunur. Bu modeller sayesinde evinizin havası değişecek ve muhteşem görüntüye bürünecektir 

Yuvarlak Gergi Tavan Modeli

Yuvarlak Gergi Tavan Modeli

Adından da anlaşılacağı gibi yuvarlak tavan modellerinin hepsi daire şeklindedir. Dilediğiniz renkte ve desende birçok çeşit model yer alır.  Önemli olan sizin zevkiniz ve odanızın uyumudur. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here